Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Και ΑΝ μας ΚΑΤΣΕΙ;


  • Please log in to reply
163 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   stratos93

stratos93

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/06/2010 - 22:40

για τα καρτοκινητα μπορουμε να καταφερουμε τιποτα? :rolleyes: γιατι σιγουρα υπαρχουν πολλοι χρηστες εδω μεσα με whats up και CU...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   mike22

mike22

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/06/2010 - 23:56

Και εγω μεσα με Cosmote

#123   mmarga

mmarga

    iPH Enthousiast

  • 390 μηνύματα
  • Twitter:@maikmarga
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:maikmarga

Δημοσίευση 12/06/2010 - 09:46

Και εγω μεσα Cosmote Συμβολαιο & Καρτα.

#124   gtpaonik

gtpaonik

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/06/2010 - 09:54

Και εγω μεσα ειμαι....Πολυ καλη σκεψη.Ας προχωρησει το θεμα και να μην μεινουμε μονο στα λογια!!!

#125   Fosa

Fosa

    iPH Member

  • 203 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 10:12

Και γω μέσα με whats up.

#126   jamesD

jamesD

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 11:48

Παρ' όλο που σαν ιδεα με ενθουσίασε και εννοειται πως ειμαι μεσα, σκεφτηκατε το ενδεχομενο να μας αρνηθουν στα πλαισια του ανταγωνισμου??? Δηλαδη μπορουν να ισχυριστουν οτι με αυτο τον τροπο ολοι μπορουν να κανουν συλλογους και να επιθυμουν χαμηλοτερες τιμες κ.τ.λ.?? π.χ. πειτε οτι παμε σε μια εταιρεια, τη cosmote ας πουμε, μετα απο λιγο χρονικο διαστημα η vodafone δεν θα εχει ουτε ενα χρηστη iPhone καθως οι περισσοτεροι θα τρεξουν να γινουν μελη του συλλογου μας. Δεν ξερουμε τι συμφωνιες εχουν κανει οι εταιρειες μεταξυ τους. Απο την αλλη ομως θα ειμαστε και πρωτοποροι σε αυτο και ισως σαν πρωτοι μπορει να ειμαστε οι μοναδικοι που θα εποφεληθουν απο αυτο.
Τελος παντων, καταθετω διαφορες σκεψεις επι του θεματος και επειδη στη βραση κολλαει το σιδερο, λεω να δρασουμε αμεσα!!
Φιλικά!!!
Ειμαι στη διαθεση οποιουδηποτε επι του θεματος!

#127   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9,488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 12/06/2010 - 11:55

Παίδες μια εταιρία που που είναι εκτός ανταγωνισμού σε ότι έχει σχέση με το iPhone και σίγουρα θα ήθελε να είναι στο παιχνίδι αυτό της διάθεσης του iPhone στην Ελλάδα είναι η Wind..Πιστεύω πως επειδή δεν έχει φέρει πότε το iPhone εδώ,για κερδίσει χρήστες με συσκευές iPhone θα πει πιο εύκολα το "ναι".

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 12/06/2010 - 11:55.

ezgif_com_crop_2.gif


#128   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1,184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 12/06/2010 - 14:13

όλα καλά και όλα ωραία τα όσα έχουμε πει όλοι μας εδώ μέσα για την συγκεκριμένη πρόταση ΑΛΛΑ το έχω επαναλάβει και πάλι.....όλα είναι λόγια του ΑΕΡΑ αν η κίνηση δεν γίνει σε σωστό ΝΟΜΙΚΟ πλαίσιο (βλέπε ίδρυση συλλόγου)

#129   vaioscv

vaioscv

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 15:44

Άρα Δημήτρη περιμένουμε πάνω απ'όλα την άποψη των admins για να "προχωρήσουμε"...ετσι???

#130   JiM96

JiM96

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 15:52

Και εγώ μέσα είμαι! Θα ήθελα όμως να ρωτήσω, με τα καρτοκινητά, τι παίζει; Έχω καρτοκινητή vodafone!

#131   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1,184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 12/06/2010 - 15:53

Άρα Δημήτρη περιμένουμε πάνω απ'όλα την άποψη των admins για να "προχωρήσουμε"...ετσι???

φίλε μου εγώ τις κινήσεις που έπρεπε να κάνει κάποιος "ενεργός" τις εξάντλησα. τον λόγο έχουν τώρα οι moderators και πιο πολύ οι administrators. αν είναι να γίνει μια προσπάθεια ας μας ενημερώσουν αν πάλι όχι.....το καλύτερο ίσως που έχουν να κάνουν είναι να κλειδώσουν το τόπικ. εξάλλου νομίζω ότι η γνώμη ΟΛΩΝ όσων διάβασαν και απάντησαν στο τόπικ είναι η ίδια...ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΩΡΑ

#132   imposter

imposter

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 18:19

φίλε μου εγώ τις κινήσεις που έπρεπε να κάνει κάποιος "ενεργός" τις εξάντλησα. τον λόγο έχουν τώρα οι moderators και πιο πολύ οι administrators. αν είναι να γίνει μια προσπάθεια ας μας ενημερώσουν αν πάλι όχι.....το καλύτερο ίσως που έχουν να κάνουν είναι να κλειδώσουν το τόπικ. εξάλλου νομίζω ότι η γνώμη ΟΛΩΝ όσων διάβασαν και απάντησαν στο τόπικ είναι η ίδια...ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΩΡΑ


καλησπερα και απο μενα.
αυτο που εχω να πω εγω ( περα απο τις διαδικασιες που πρεπει να γινουν για να γινουμε συλλογος)
εχω να πω το εξης
δουλευω σε καταστημα Γερμανος στην Κρητη , θα μπορουσα ανετα ειτε να μιλησω με τον Επιθεωρητη και να του προτεινω να μιλησει με τα Κεντρικα
της Cosmote για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε και τι προσφορα θα μπορουσαμε να παρουμε γιατι δεν μιλαμε για 10-20 γραμμες εταιρικο αλλα για 1000+++ . ή θα μπορουσα να μιλησω με τον υπευθυνο για τα εταιρικα πακετα της Cosmote για την Κρητη.

αν υπαρχει καποια διαθεση για ολα αυτα ας με ενημερωσει καποιος
κατι ασχετο *καινουργιο πακετο στo What's up - 3ευρω 60mb ογκο για χρηση και προσφορα μεχρι 31 Αυγουσου διπλασιο ογκο δλδ 120mb.
για πληροφοριες μπειτε στο σιτε της Cosmote.

#133   prosonicbro1

prosonicbro1

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 18:59

Εγω λεω και κατι αλλο να κανουμε σαν φορουμ...μια κινηση αγαπης και συνανθρωπιασ..να δημιουργησουμε ενα λογαριασμο τραπεζης να αναλαβει καποιος απο αθηνα και να ειναι και εμπιστως να βαλουμε οποιος θελει οτι θελει η ακομα και υλικα οπως δωρα ..και να τα παμε σε ενα νοσοκομειο με παιδακια να προσφερουμε χαρα..οχι ομως χρηματα ,αλλα δωρα ..γιατι το χρημα εμεις και αυτος που θα αναλαβει θα το δωσει αλλα εκει που θα πανε και με αυτα που ακουμε σιγα να μην εμπιστευτουμε..θα το υλοποιουσα εγω αλλα δε μενω αθηνα και ουτε προλαβαινω λογω εξεταστικης..
ειναι μια ενδιαφερουσα κινηση ανθρωπιας νομιζω...

by prosonic(γραφω απο το λογαριασμο του αδερφου μου)

#134   mouhtis

mouhtis

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/06/2010 - 19:22

Εννοέιται πως είναι πολύ καλή ιδέα το όλο θέμα...!
όμως συμφωνώ με το φίλο...

σκεφτηκατε το ενδεχομενο να μας αρνηθουν στα πλαισια του ανταγωνισμου??? Δηλαδη μπορουν να ισχυριστουν οτι με αυτο τον τροπο ολοι μπορουν να κανουν συλλογους και να επιθυμουν χαμηλοτερες τιμες κ.τ.λ.?? π.χ. πειτε οτι παμε σε μια εταιρεια, τη cosmote ας πουμε, μετα απο λιγο χρονικο διαστημα η vodafone δεν θα εχει ουτε ενα χρηστη iPhone καθως οι περισσοτεροι θα τρεξουν να γινουν μελη του συλλογου μας. Δεν ξερουμε τι συμφωνιες εχουν κανει οι εταιρειες μεταξυ τους.


Και αν γίνει και με τις δύο εταιρείες,τότε ο καθένας που θα παίρνει iphone θα κάνει και μια εγγραφή στο σύλλογο να γλιτώσει κανά ευρώπουλο στο πάγιο,και η εταιρεία θα κάνει απλώς εκπτώσεις??Μια εκπτωτική κάρτα,δηλαδή,η οποία θα εκδίδεται στον οποιοδήποτε γενικά κι αόριστα???Νομίζω είναι πιο υλοποιήσιμη η ιδέα αν από την αρχή οριστεί συγκεκριμένος(έστω κατά προσέγγιση) αριθμός μελών στον οποίο θα γίνεται x% έκπτωση από το να προκύπτει έκπτωση σε κάθε νέο μέλος,εκτός αν οριστούν κάποιοι περιοριστικοί κανόνες.
Πολύ θετικό πάντως αν γίνει πραγματικότητα η ιδέα!

#135   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1,199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 14/06/2010 - 15:01

Μέσα, αν και δεν το βλέπω...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες