Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

Και ΑΝ μας ΚΑΤΣΕΙ;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
163 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 09/06/2010 - 23:11

η vodafon εχει τημ addidas 2400 ατομα και της εχει κανει προγραμμα με 70% εκπτωση στο λογαριασμο και χωρης παγειο!
με κατι τρελες επιδοτης!ουσιαστηκα εχει ενα μικρο κερδος!και η addidas την βγαζει στο τζαμπε!

η πληροφορια ειναι απο φιλο που ειναι μεσα στην addidas!

ευχαρηστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   cookies82

cookies82

    iPH Member

  • 346 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/06/2010 - 23:37

καλησπερα...ψηνομαι και εγω για το σκηνικο.ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ...

#33   geor92

geor92

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/06/2010 - 23:46

Αυτό, κατά τη γνώμη μου, δεν πρόκειται να συμβεί με τίποτα. Σιγά μην σου κάνει εσένα, και κάθε εσένα, έκπτωση η vodafone/cosmote/wind κλπ επειδή έχεις "μαζί" σου άλλα 300 άτομα... Ουτοπικό μου φένεται αυτό. Ειδικά για τα μαγαζιά κλπ που είπες... Θα κάτσει η nautica και η paul and shark να σου κάνει έκπτωση 20 και 30% σε ένα μπλουζάκι γι' αυτό το λόγο;

#34   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/06/2010 - 23:46

Πολύ καλή η ιδέα σου αλλά θα πρέπει να γίνει συντονισμένα και δεν θα είναι εύκολο...

Προσωπικά ήμουν 9 χρόνια στη vodafone αλλά τον τελευταίο χρόνο είμαι cosmote. Δεν έχω πρόβλημα σε ποιά εταιρία θα είμαι αρκεί να μου κάνει καλό πάγιο με data plan!

#35   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:04

η vodafon εχει τημ addidas 2400 ατομα και της εχει κανει προγραμμα με 70% εκπτωση στο λογαριασμο και χωρης παγειο!
με κατι τρελες επιδοτης!ουσιαστηκα εχει ενα μικρο κερδος!και η addidas την βγαζει στο τζαμπε!

η πληροφορια ειναι απο φιλο που ειναι μεσα στην addidas!

ευχαρηστω!

Ναι φιλε σωστα τα λες αλλα η sddidas και η καθα addidas ειναι ετεριες και εκει ειναι τελειος διαφορετικα τα πραγματα..Σαν Α.Ε. εχεις προνομια.Να σου Φερω ενα απλο παραδιγμα,το Κ.Τ.Ε.Λ (Α.Ε) εχουν 500 εταιρικα νουμερα και εχουν 300 ευρω επιδωτηση καθε χρονο σε καθε νουμερο,εμεις τωρα που εχουμε ενα αλλο εταιρικο προγραμα και εχουμε περιπου 6500 ναι καλα ακουσες 6500 νουμερα,εχουμε 165 ευρω επιδοτηση(την κανανε φετος περιση ηταν 120) για το λογο οτι ΔΕΝ ειμαστε Α.Ε. Οποτε παιδια μην περιμενετε και πολλα

#36   manupao

manupao

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:14

Παιδιά και γω είμαι μέσα , ειδικά αν γίνει καμιά μαγκιά με καρτοκινητά.

Αλλά: :excl: αν είναι 7000 μέλη περίπου από 2500 είναι σε κάθε εταιρεία άρα αυτοί δεν αλλάζουν εταιρεία και μειώνεται η διαπραγματευτική ισχύς. :blush:

#37   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:27

Δουλευα στην wind παιδες και πιστεψτε με πως αν μαζευτουμε κανα 2000 χρηστες οι εταιριες θα κατεβασουν τα βρακια τους και θα μας δοσουν οτι θελουμε. Το καλυτερο ειναι να δουμε ποσοι μπορουμε να μαζευτουμε και μετα απλα μια γυρα απο τις 3 εταιριες και οποια δοσει την καλυτερη προσφορα παμε σ αυτην.Ακομα και για αυτους που δεν θα αλλαξουν εταιρια θα απαιτησουμε να μπουν στο προνομιακο προγραμμα που θα μας προσφερουν.
Θυμαμαι πως ειχε πεσει στα χερια μου λογαριασμος απο "εταιρικο" προγραμμα του στρατου και τα παγια ηταν εξευτελιστικα χαμηλα!!!
Ειναι παρα πολυ καλη ιδεα και θα ειναι μεγαλη χαζομαρα να μην το κανουμε!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: asdkostas, 10/06/2010 - 01:33


#38   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:32

παιδεια μιλαμε για 5000 χιλιαδες ατομα!!
πως θα φαινοταν σε μια Α.Ε να εκαναν μποικοταζ 5000 αγοραστικο κοινο και αντι για την addidas αγοραζαν nike π.χ????
δεν ημαστε λιγοι!!!

#39   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:34

το θεμα ειναι ποιος θα το χειριστει ολο αυτο και αν θα υπαρχει ισοτητα και δε βρεθει καποιος αναμεσα στους x χιλιαδες να το εκμεταλευτει

#40   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:38

αυτο που λες ειναι πολυ σημαντικο!!!!!!

γ αυτο και προτηνα το συλογο γτ εκει θα ηπαρχουν ονοματα και υπογραφες που θα μπορει κανεις να τσακοση το(λαμογιο)

#41   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:43

ενταξει σιγουρα..αν γινει κατι τετοιο αυτος που θα το συντονισει και θα ασχολιθει συμφωνω και λογικο ειναι να εχει καποιο επιπλεον προνομιο..αρκει να ειναι καθαρα πραγματα και γνωστη η καθε κινηση προς τους υπολοιπους και κατοπιν συμφωνιας μεταξυ μας

#42   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 10/06/2010 - 01:51

Δεν χρειαζεται καμια ΑΕ και κανενας συλογος γιαυτο το εγχειρημα.Το 1 δεδομενο που πρεπει να εχουμε ειναι οι κατασταλαγμενοι ενδιαφερομενοι (αριθμος) και επειτα προσφορες απο τις εταιριες αποφαση με ψηφοφορια στο φορουμ για τα καταλληλο προγραμμα εγγριση απο την εταιρια και ο καθενας μας μπορει να πηγαινει σε καποιο καταστημα,της εταιριας που θα διαλεξουμε και να μεταφερεται στο προγραμμα που αποφασισαμε.Απλα θα πρεπει να παραδοσουμε στην εταιρια μια λιστα με ονοματεπονυμα των δικαιουχων(μελων).

Τελευταία επεξεργασία από: asdkostas, 10/06/2010 - 01:53


#43   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 10/06/2010 - 02:00

Ναι φιλε κωστα με το ιδιο σκεπτικο ας παμε και στην apple και να τους ζητησουμε προσφορα για 5000 iphone 4.. Δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα..μακρι να πετυχετε κατι και ειμαι και εγω μεσα με 3 συνδεσεις 8)
Φιλικα παντα,αλεξης.

#44   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 10/06/2010 - 02:05

Ναι φιλε κωστα με το ιδιο σκεπτικο ας παμε και στην apple και να τους ζητησουμε προσφορα για 5000 iphone 4.. Δεν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα..μακρι να πετυχετε κατι και ειμαι και εγω μεσα με 3 συνδεσεις 8)
Φιλικα παντα,αλεξης.

Συμφωνω πως δεν ειναι ευκολο αλλα δεν ειναι και ακατορθοτο.Μια αρχη μπορει να γινει ρωτοντας για τα πρωτα βηματα.Αυριο μπορω να ρωτησω εναν πρωην συναδελφο για να μου πει τι πρεπει να κανουμε,αν το θελετε φυσικα.

#45   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 10/06/2010 - 02:10

Γιατι να μην ρωτησεις... ρωτα και ενημεροσε μας αυριο,εχω και εγω ενα γνωστο που εχει μαγαζη και δουλευει και με τις τρεις εταιριες θα του κανω και εγω μια ερωτηση..
Αντε καλο ξημερομα απο εμενα... :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες