Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

θα χει το i phone 4 bluetooth?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
39 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 21/06/2010 - 00:17

Συνηθως εαν θες να κανεις καποιον συγχρονισμο η restore σου βγαζει error.Λογικα θα ειναι επειδη μπορει να χρησιμοποιει καποια αρχεια απο το iTunes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 21/06/2010 - 00:22

αυτό δεν το γνωριζα. Πιστευω πως θα επιλυόταν θα θέμα αν το επαιρνε ποιο θερμα η apple

#33   gtzilas

gtzilas

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 02:46

Είναι μεγάλη κουβέντα για το λόγο που κάνουμε j/b και αν πράγματικα χρησιμοποιούμε τις δυνατότητες που μας δίνει το j/b
Προσωπικά θα αναβαθμίσω αύριο σε 4.0 αλλά j/b θα κάνω με την μια για 3 λόγους

-ifile
-sbsettings
-ibluenova (αν βγει ποτέ..)
cracked apps δεν έχω σκοπό να ξαναβάλω, δεν βρίσκω τον λόγο βασικά. αν θέλω να περάσω λίγο την ώρα μου αυτά που δινει το appfreeday μου κάνουν. Εκτός από navigon το οποίο δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να αγοράσω ή για να το θέσω αλλιώς δεν το χρησιμοποιώ αρκετά ώστε να δικαιολογίσω την αγορά του.

#34   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 21/06/2010 - 11:16

Αυτό μάλιστα. Ειναι μια συγκεκριμένη απάντηση. :lol: :lol:

Έχουμε κανά νέο σε jb ios 4.0 πότε θα βγει...???

#35   igouharry

igouharry

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 12:00

Που είναι η αναβάθμιση οεο ??

#36   hellenicsun

hellenicsun

    iPH Enthousiast

  • 572 μηνύματα
  • Twitter:@FotisVNakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:hellenicsun

Δημοσίευση 21/06/2010 - 12:05

Που είναι η αναβάθμιση οεο ??


Όπως έχουμε πει και στα υπόλοιπα θέματα που ασχολούνται με το iOS 4, απο το απόγευμα και μετά.

#37   aromeo

aromeo

    iPH Enthousiast

  • 407 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/06/2010 - 13:13

Ποιος ο λογος να λετε ολες αυτες τις μ.... θελω να πω αυτα που λετε τελος παντων περι jailbreak και οχι?Ο καθενας οτι γουσταρει κανει στην συσκευη του.Και εγω κανω jailbreak για να βαζω σπσαμενες εφαρμογες και μαγκια μου στο κατω κατω.Αν καποια εφαρμογη αξιζει πραγματικα την αγοραζω κυριως ελληνικες!!

#38   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/06/2010 - 13:15

Ας σταματήσει εδώ το off topic. Και πολύ τράβηξε. Αν θέλετε να συνεχίσετε την κουβέντα μπορείτε να ανοίξετε άλλο θέμα. Τα επόμενα off topic μηνύματα θα διαγράφονται άμεσα.

#39   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2010 - 18:08

Ρε παιδιά, απορω με αυτά που βλέπω να γράφονται. είμαι τρελος fan του νέου iphone 4 και εκανα απο τους πρωτους προκρατηση αλλα ξέρετε τη σημαινει jailbreak.

Έχετε ακουστα για το cerebro ή μηπως προτειματε να πληρωνετε μηνιατικο για να εχετε το mobileme. Πολυ σημαντικο και αναφερθηκε για το sbssettings. Μηπως απο εσας που δεν σας ενδιαφερει είστε φραγκάτοι και γουσταρετε να πληρώνετε ενα navigon τοσα λεφτα για να εκμεταλευτητε το gps receiver που ειναι εγκατεστημενο στη συσκευή αλλα για να το δουλέψεις πρέπει να πληρώσεις. Το hackulo ευτυχως μας έχει λυσει τα χέρια.
Συμφωνω να πληρωσω μια εφαρμογη μικρού κοστους για να βοηθησω τον developer αλλά οχι και τοσα λεφτα για να εκμεταλευτώ κάτι που έπρεπε να υπήρχε.

Οταν είχα πρωτοαγοράσει το 3G μου, μου ειχαν πει απο τη vf μη κάνω jailbreak γιατι θα ειναι εκτος εγγύηση και τέτοια παλαβα. Όταν πλέον μπήκα στα βαθιά και το μαθανε οι υπάλληλοι της vf και της cosmote στη περιοχή μου ( παρεπιπτωντος δουλευω εδω και χρόνια σε μεγαλη εταιρια πληροφορικής στη περιοχή) εκείνοι πρωτοι μου εφεραν τις συσκευές τους για να τους τις κανω jb και μου εστελναν και πελατες τους με τα iphone σφραγισμενα. Δεν χρεώνω τίποτα. Το κάνω γιατί το γουστάρω και γουσταρω να βοηθάω και να μοιράζομαι τις γνώσεις μου. Ειμαι 17 χρόνια στη πληροφορική και έχω δει πολλά. Δεν χρεωνω τιποτα , το ξαναλέω, γιατι και εγω αυτά που έμαθα και τα περισσότερα είναι μέσα απο το iphonehellas δεν τα πληρωσα.
Πάντα θα υπάρχει ανάγκη για jb γιατι οπως σωστά αναφέρθηκε αναπτυσεις τη συσκευή σου.
Αν έχετε δωσει 650 ευρω και τωρα ετοιμάζεστε να τα ξαναδωσετε για ενα μηλόφωνο που απλα θα παιρνετε και θα σας παιρνουν τηλέφωνο νομιζω πως έχετε κανει λάθος αγορά εκτος και αν έχετε τη λοξα να λετε οτι έχετε iphone. Εγω προσωπικα εδωσα αυτά τα χρηματα και ετοιμάζομαι να τα ξαναδώσω για να εκμεταλευτώ στο επακρο τη συσκευή και θα είμαι και ο πρώτος που θα κανει το jb μολις βγει για το iPhone 4.

Ζητώ συγνώμη για το μακροσυρτο off-topic post και ελπίζω να σας εβαλα κάποιους προβληματισμους

Φιλικά
Γιωργος


+100000

Sent from my iPhone using Tapatalk

#40   omersub

omersub

    iPH newbie

  • 86 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 00:14

Εγώ αν δεν βγει ibluenova ios4 δεν βάζω!!!! :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες