Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4 και προβλήματα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
228 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   hector

hector

    iPH Contributor

  • 936 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:31

Εγώ εχω 3g 8gb.
Το κανω με wifi σε κλειστο χωρο και ισως εχεις δικιο αλλα να σου τονισω οτι οταν ειχα 3.1.3 με εβγαζε ακριβως εκει που ημουν!
Τωρα μιλαμε για μια αποκλειση... δυο τρεις δρομους δεξια!!

Ναι ακριβώς..άμα όμως κινηθείς με αμάξι θα επανέλθει..μόλις σταματίσεις αρχίζει πάλι τα τρελά του <_<

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:40

Και σε μένα τα ίδια Γιάννη..μπαίνω μέσα και κάθε ένα λεπτό με πετάει έξω και κλείνει..

Έλεος δηλαδή! Τσάμπα οι ΒΕΤΑ εκδόσεις!

#48   hector

hector

    iPH Contributor

  • 936 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:42

Έλεος δηλαδή! Τσάμπα οι ΒΕΤΑ εκδόσεις!

Θα το αναβαθμίσουν σύντομα και αυτό που θα πάει ! :)

#49   dimo187

dimo187

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:49

Εμένα όλα μια χαρά!μπορωνα πω ότι τρέχει πιο ομαλα από την GM...!
Αντε να αναβαθμιστούν τώρα και οι εφαρμογές... !
Το IM+ κι εμένα μ κολλάει,αλλά έχει ήδη ´παραδοθεί ´ το update στη apple που υποστηρίζει την 4..νομίζω προχθές το έδωσαν..

Τελευταία επεξεργασία από: dimo187, 22/06/2010 - 14:49


#50   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:51

Το GPS σε iPhone 3GS με iOS 4 μέσω Restore και όχι update λειτουργεί άψογα. Πολύ γρήογορο στην ανεύρεση στίγματος και με μεγαλύτερη ακρίβεια.

Όσοι έχετε πρόβλημα με το GPS που το δοκιμάσατε; Σε κλειστό χώρο και μέσω wifi είναι λογικό να παρουσιάζει απόκλιση

προηγουμένως με 3.1.2/3.1.3 σε κλειστό χώρο (σπίτι μου) και με wifi ανοιχτό, εντόπιζε το στίγμα ακριβώς. τώρα, με πηγαίνει μια περιοχή επάνω ή μια περιοχή πάνω αριστερά. σε γενικές γραμμές θα μπορούσε κανείς να πει ότι σε κλειστό χώρο δεν είναι τόσο απαραίτητο το ακριβές στίγμα αφού δεν κάνεις χρήση του maps. όμως, με την νέα προσθήκη "places" στην κάμερα, είναι ελεεινό να τραβάς φωτογραφίες και να σου τις δείχνει σε τελείως λάθος μέρη στον χάρτη. και δεν σου δίνεται οποιαδήποτε δυνατότητα να το τροποποιήσεις αυτό μέσω iphone (δεν ξέρω αν γίνεται στο pc/mac) οπότε κατά κάποιο τρόπο μας αναγκάζει να γινόμαστε πολύ προσεκτικοί στο που τραβάμε τις φωτογραφίες μας. εγώ προσωπικά έχω ξενερώσει να έχω τραβήξει 3 φωτογραφίες στην σειρά, και μόνο η μία από τις 3 να είναι στο σωστό σημείο ενώ οι άλλες 2 μια περιοχή επάνω.

#51   StyleCollector

StyleCollector

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Style Collector

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:57

Εμένα όλα μια χαρά!μπορωνα πω ότι τρέχει πιο ομαλα από την GM...!
Αντε να αναβαθμιστούν τώρα και οι εφαρμογές... !
Το IM+ κι εμένα μ κολλάει,αλλά έχει ήδη ´παραδοθεί ´ το update στη apple που υποστηρίζει την 4..νομίζω προχθές το έδωσαν..

τι συσκευη εχεις φιλε μου?

#52   SakisL

SakisL

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 14:59

Γεια σας φιλοι μου. Σήμερα λέω να κάτσω να βάλω την έκδοση 4. Αλλα πρώτα θέλω μερικές απαντήσεις για να μην κάνω καμιά βλακεία.

Έχω 3GS (32GB) original και όχι σπασμένο. Πριν κάνω το update, πρέπει να κάνω κάτι άλλο ? Θέλω να κρατήσω μέσα όλες τις φωτογραφίες που έχω τραβήξει ή έχω περάσει μέσω itunes, όλα τα τραγούδια, τα mail, τις σημειώσεις, τις επαφές, και γενικά ΌΛΑ όσα έχω μέσα στην συσκευή. Τι πρέπει να κάνω ? Ρωτάω γιατι βλέπω σε αυτά π γράφεται ότι άλλοι κάνατε restore άλλοι κάνατε backup και έχω μπερδευτεί λίγο.

Σας ευχαριστώ πολύ

#53   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/06/2010 - 15:01

Εαν θες να εχεις οτι εχεις μεσα στην συσκευη σου αυτη την στιγμη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι update και ΟΧΙ restore.

#54   SakisL

SakisL

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 15:12

Εαν θες να εχεις οτι εχεις μεσα στην συσκευη σου αυτη την στιγμη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι update και ΟΧΙ restore.


Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Μπορώ με κάποιο τρόπο να κρατήσω ότι έχει μέσα η συσκευή και να την “καθαρίσω” από τα διάφορα σκουπίδια π αφήνουν οι επισκέψεις και τα applications ?

#55   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/06/2010 - 15:17

Μπορεις να κρατησεις τα παντα εκτος των μηνυματων και τους προοδους απο τα παιχνιδια σου φιλε μου.Εαν κοιταξεις στην ενοτητα FAQ θα βρεις το πως γινονται ολα αυτα.Ειναι πολλα για να στα γραψω ενα-ενα

#56   EMANOUEL

EMANOUEL

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 15:32

Εκανα την αναβαθμιση κανονικα οσον αφορα τις ταπετσαριες παρεμεινε στις παλιες ρυθμισεις μηπως φταιει το οτι ειναι 3G

#57   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/06/2010 - 15:40

Ναι και το εχουμε απειρες φορες.Το wallpaper εαν δεν κανεις jb δεν υποστηριζεται απο το 3G.

Δεν ειναι επιθεση αλλα καλο θα ηταν να διαβαζουμε και τα προηγουμενα post πρωτου ρωτησουμε. :D

#58   im2

im2

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 16:33

Παιδιά εμένα με ανησυχεί πάρα πολυ η ενσωμάτωση των νέων carrier settings στο iOS4. (Vodafone)

υπάρχει περίπτωση να κρατήσω τις παλιές κάπως και να τις μεταφέρω στο νέο (tethering NEEDED!)

#59   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/06/2010 - 16:34

Οχι δεν υπαρχει κατι τετοιο ακομα.Ισως γινει τιποτα με το jb οταν βγει.Προς το παρον επικοινωνησε με την Vodafone.

#60   im2

im2

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2010 - 16:43

Δηλαδή με το τωρινό jailbreak στην 3.1.2 που έχω μπρορώ να κάνω extract & restore carrier settings με κάποιο τρόπο;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες