Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 4 Review


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
359 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   nmout

nmout

    Advanced Member

  • 1.205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/07/2010 - 15:33

βρε παιδιά μια ερώτηση μονο: http://www.expansys....search=iphone 4 εδώ έχει το Iphone 4 το 16αρι 924 ευρώ και εχει το 32αρι στα 1109 ευρώ.. Πωσ γίνετε στην vodafone που λέτε οτι ρωτισατε να είναι το 32αρι στα 709 :huh: ... μακαρι να είναι στα 709 και οχι στα 1109 .. τωρα πια είναι η σωστή του τιμη στην ελλαδα.. 709 το 32αρι ή 1109? ;)

Στα περισσοτερα ειναι πιο φτηνη απο εδω η expansys εκτος απο τα apple

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/07/2010 - 15:36

Σας ευχαριστώ και τους δυο 8) ... φίλε μου το 16αρι πόσα κοστίζει απο vodafone?

#318   Jason13

Jason13

    iPH Contributor

  • 986 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/07/2010 - 15:41

Το 3Gs 16GB κοστιζει 588 ευρω, το 4 περιμενουμε λιγο πιο πανω!!! Αν σου ειπε η voda οτι το 4 32αρι 709 τοτε 609 θα κανει το 16!!!

#319   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/07/2010 - 15:42

Και παλι ευχαριστώ.. Και εγώ έβλεπα 924 ευρώ το 16αρι και λέω την πατήσαμε.. Αλλα τώρα είναι οκ πιστευω πάω για 32αρακι :)

#320   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 31/07/2010 - 18:06

μια ερωτηση για το σημα που φιμολογητε οσ προβλημα και σταλθηκαν ποσες συσκεβες πισωω γνωρηζετε κατη? και ο προεδρος της α ειπε για μια θηκη οστε να καλητερεβη το σημα και το πςσ θα κραταμε το κινητο ..

Μόλις πρίν απο λίγο στο προγραμματισμένο press conference, ο Steve Jobs ανακοίνωσε τα εξής σχετικά με το πρόβλημα σήματος στο νέο iPhone

* Αποστολή δωρεάν θήκης (μιάς και η χρήση της περιορίζει το πρόβλημα λήψης) με δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε διάφορες.
* Η θήκη ΔΕΝ θα είναι bumper case, διότι δεν φτάνουν τα αποθέματα
* Επιστροφή χρημάτων σε όσους αγόρασαν bumper case
* Επιστροφή χρημάτων εντός 30 ημερών σε όσους αγόρασαν iPhone 4 και το επιστρέψουν ακέραιο

Οι αιτήσεις θα γίνονται στην ιστοσελίδα της Apple τέλη της επόμενης εβδομάδας και θα αφορούν τα iPhone4 τα οποία αγοράστηκαν μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου. Προφανώς οι νεότερες συσκευές θα περιλαμβάνουν ένα bumper case ή θα έχουν λύσει το πρόβλημα ;;!!αυτα διαβασα στο http://milaraki.com/blog/page/5/ η ολλο αυτο ειναι δισφιμιση? συχςρεστε με για τα ορθογραφικα μου λαθη

#321   scarlet

scarlet

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 18:32

Παίδες,εγώ πήρα iphone 4 από το γαλλικό appstore και το τεστάρω εδώ και περίπου 20 ημέρες με cosmote μέσα στην πόλη,καθώς και σε νησιά και γενικά απομακρυσμένες περιοχές και μπορώ υπεύθυνα να δηλώσω ότι δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα με το σήμα,απ'όπου και αν και το κρατάω.Μη σας πω ότι μου φαίνεται να πιάνει λίγο καλύτερα από το παλιό 3gs μου.

#322   RobinHood

RobinHood

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/07/2010 - 18:56

Οι περισσότεροι δεν έχουν δει πρόβλημα, και ευτυχώς, για να μην απογοητευτούν!

Δυστυχώς όμως το πρόβλημα λήψης του iPhone 4 είναι υπαρκτό και οξύ. Το έχω δει προσωπικά, κρατώντας τη συσκευή όπως ξέρουμε όλοι μας (Death Grip) οι μπάρες πέφταν με ταχύτητα μεγάλη.

#323   phaethon

phaethon

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 12:00

Δεν ξερω αν τα παιδια(να'ναι καλα που το πληρωσαν,το πηραν&το δοκιμαζουν για εμας τους υπολοιπους)το εχουν ακομα7το δοκιμαζουν συνεχως αλλα εχουν παρατηρησει μεχρι τωρα προβλημα με το σημα?Για να μην παρεξηγηθω...δε λεω οτι δεν υφισταται το προβλημα,απλα μπορει εδω Ελλαδα να ειναι θεμα εταιρειων σε σχεση με Αμερικη.

#324   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 01/08/2010 - 12:05

phaethon μέχρι στιγμής δεν έχουν παρατηρήσει τπτ τα παιδιά, είναι τι θα σου βγεί από το κουτί.

#325   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2010 - 12:29

Παιδιά διαβάζω και ακούω γενικά ότι το GPS του 4 ειναι σκάλες πιο γρηγορο από το 3Gs. Το έχει κανείς δοκιμάσει να μας πει;

#326   lazkov

lazkov

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:lazkov

Δημοσίευση 01/08/2010 - 18:17

Μετά από περίπου 15 μέρες δοκιμών στο δίκτυο της cosmote(περιοχή Καμμένων Βούρλων)επιβεβαιώνω με τη σειρά μου ότι δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα,όλα δουλεύουν άψογα.

#327   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/08/2010 - 11:54

Κάτι που παρατήρησα:

Όταν μιλάω στο τηλέφωνο με το iphone 4, αν δεν ακουμπάω την ενωση κεραιων με το death grip, ακούω από το ακουστικό που μου μιλάνε ταυτόχρονα με την φωνή του άλλου, τον κλασικό θόρυβο παρασιτα που κάνουν τα κινητά (τουκ τουκ τουουουουτ κάπως έτσι πάει ηχητικά φανταστείτε). Όταν όμως ακουμπάω την ένωση των κεραιών με death grip, αυτός ο θόρυβος σταματάει και ακούω κανονικά μόνο τον συνομιλητή μου. Μόνο σε μένα το κάνει αυτό? Μιλάω πάντα για γυμνή συσκευή χωρίς θήκη. Μέχρι χθες που το είχα με θήκη δεν μου έκανε κανένα θόρυβο...

Για δείτε το και πείτε μου λίγο please...

#328   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2010 - 12:00

Aπλα βαλε την θηκη !!

#329   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2010 - 08:51

Τζιφος παιδιά. Του έβαλα την θήκη και τελικά πάλι τον κάνει αυτόν τον μικροσυντονισμό-παράσιτα στο ακουστικό. Η πλάκα είναι ότι μόλις ακουμπάω την κεραία την ένωση κάτω αριστερα ο θόρυβος σταματάει. Είναι όμως ενοχλητικό όταν μιλάω. Το ακούω εγώ μόνο και όχι ο άλλος που του μιλάω. Το κακό είναι όμως ότι δοκίμασα με handsfree και bluetooth ακουστικά και δεν το κάνει καθόλου! Πράγμα που σημαίνει ότι μάλλον το δικό μου τηλέφωνο φταίει! Μίλησα με εναν φίλο μου που δουλεύει σε Γερμανό και μου είπε ότι μάλλον θα φταίει το μικρόφωνο και να το πάω για service! Επίσης μου είπε ότι η απόδειξη που έχω από Αγγλία είναι παγκόσμια και ισχύει και στην Ελλάδα, και ότι αν το πάω στην Rainbow (Ηλία Ηλιού) όταν βγει επίσημα εδώ το iphone 4, μπορούν λέει να το φτιάξουν εδώ στην Ελλάδα γιατί έχουν service! Ισχύει αυτό?

#330   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.652 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/08/2010 - 14:46

Έκανα τεστ και με φορτιστή αυτοκινήτου πάνω και δεν κάνει παράσιτα όταν μιλάω. Λέτε να είναι κάτι στο ακουστικό, μετατόπιση μικρή ή κάτι τέτοιο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες