Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Summer Breeze Theme


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
193 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 12/07/2010 - 15:39

Aυτα που ειναι πανω η ωρα εννοει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 12/07/2010 - 16:19

Μια μαύρη επιφάνεια που φθηνει προς τα πάνω ;; Γιατι να φύγει αυτή ;; Δεν θα είναι και πολύ ευδιακρτιη η ώρα και η ημερομηνία ...

#108   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 18:41

ναι αυτη λεω αλλα δεν με χαλαει κι'ολας απλως το ειπα ανοιγε ακομα πιο πολυ το θεμα

#109   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 12/07/2010 - 19:18

ναι ρε δεν λέω ... Αρχικά και ´γω δεν τα είχα βάλει αλλά το θέμα δεν ήταν χρηστικο ... Δεν διαβαζοταν η ώρα και η ημερομηνία ... Οπότε καλύτερα ας μείνουν ;)

#110   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:16

αυτο σκεφτηκα εγω γιατι την ωρα και την ημερομηνια...εχω να σου προσθεσω 3 ακομα icons αυτα για μενα γιατι στην πρωτη σε σελιδα ειναι ολα τα icons του θεματος και αυτα τα 3 ειναι κανονικά(converter,WhatsApp,Flashlight)στο μεταξυ πρεπει να σε εχω ζαλισει???

#111   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 12/07/2010 - 20:40

αν θες, γράψε μου τα full name των εφαρμογών (όπως είναι απ'το app store) ή βρές το original icon τους απο εδώ και κάν'το post εδω πέρα ...

χα0χ0α0χ!! με έπρειξε λέει!! το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? άνθρωπε μου εγώ πεθαίνω για να με βοηθάνε (με γνώμες)!!!!
απλώς δεν μπορώ να τα υλοποιήσω ... (οτι κάνω είναι Παρασκευοσαββατοκύριακο λόγω τρελών διαβασμάτων και πολύωρων μαθημάτων σχεδίου ...
ελπίζω να με καταλαβαίνεις και να μην νομίζεις οτι κωλοβαράω :P)


και παραθέτω την καινούργια λίστα (πάντα τα υπογραμμισμένα είναι οι νέες προσθήκες)
λοιπόν, η λίστα με τα updates που έχουν ζητηθεί και τα θεωρώ οτι είναι καλές ιδέες μέχρι τώρα είναι τα εξής:

1. twitter clients extra icons (by nikolas410)

2. να αλλάξει το background με τον ουρανό στα sms και να μπεί κάτι πιο βοτσαλέ/ανάλαφρο/καλοκαιρινό για να είναι ασορτί (by mikexs & basketikos)

3. καλύτερα ταιριασμένες φούσκες μηνυμάτων (πάλι στα μηνύματα) που να ταιριάζουν με την καινούργια φωτό (δική μου παρατήρηση)

4. κάποια καινούργια γραμματοσειρά (ίσως λίγο πιο παιχνιδιάρικη) (by darkrider)

5. εμφανιζόμενη εικόνα στη lockscreen κατα την φόρτιση μπαταρίας (η μπαταρία η ίδια δλδ) (by basketikos)

6. lock (χτύπημα πετρών) /unlock (ήρεμο κύμα θάλασσας) sounds (by basketikos)

7. extra icons (installous, navigon, live messenger, πυξίδα, athens book, converter, WhatsApp, Flashlight (by everyone)

8. ήχος αλλαγής έντασης του ήχου (by basketikos)

9. αλλαγή των default εικονιδίων για WiFi, 3G κλπ στην status bar (by basketikos)

#112   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2010 - 07:47

καλημέρα φίλε einsteinick,

προσπαθω να αγοράσω το θεμα σου αλλα μου βγαζει το σφαλμα "server down"

ξερουμε πότε θα λυθεί το προβλημα για το αγορασω επειδη μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!

#113   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2010 - 09:35

αν θες, γράψε μου τα full name των εφαρμογών (όπως είναι απ'το app store) ή βρές το original icon τους απο εδώ και κάν'το post εδω πέρα ...

χα0χ0α0χ!! με έπρειξε λέει!! το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? άνθρωπε μου εγώ πεθαίνω για να με βοηθάνε (με γνώμες)!!!!
απλώς δεν μπορώ να τα υλοποιήσω ... (οτι κάνω είναι Παρασκευοσαββατοκύριακο λόγω τρελών διαβασμάτων και πολύωρων μαθημάτων σχεδίου ...
ελπίζω να με καταλαβαίνεις και να μην νομίζεις οτι κωλοβαράω :P)


και παραθέτω την καινούργια λίστα (πάντα τα υπογραμμισμένα είναι οι νέες προσθήκες)
λοιπόν, η λίστα με τα updates που έχουν ζητηθεί και τα θεωρώ οτι είναι καλές ιδέες μέχρι τώρα είναι τα εξής:

1. twitter clients extra icons (by nikolas410)

2. να αλλάξει το background με τον ουρανό στα sms και να μπεί κάτι πιο βοτσαλέ/ανάλαφρο/καλοκαιρινό για να είναι ασορτί (by mikexs & basketikos)

3. καλύτερα ταιριασμένες φούσκες μηνυμάτων (πάλι στα μηνύματα) που να ταιριάζουν με την καινούργια φωτό (δική μου παρατήρηση)

4. κάποια καινούργια γραμματοσειρά (ίσως λίγο πιο παιχνιδιάρικη) (by darkrider)

5. εμφανιζόμενη εικόνα στη lockscreen κατα την φόρτιση μπαταρίας (η μπαταρία η ίδια δλδ) (by basketikos)

6. lock (χτύπημα πετρών) /unlock (ήρεμο κύμα θάλασσας) sounds (by basketikos)

7. extra icons (installous, navigon, live messenger, πυξίδα, athens book, converter, WhatsApp, Flashlight (by everyone)

8. ήχος αλλαγής έντασης του ήχου (by basketikos)

9. αλλαγή των default εικονιδίων για WiFi, 3G κλπ στην status bar (by basketikos)

καλημερα!!! οχι προς θεου καταλαβαινω οτι εχεις διαβασμα αλιμονο,οσο για τα icons που σου δινω ειναι απο το appstore(betscores,sport24,sport.gr,κερκιδα,ονειροκριτης,πρωτο θεμα,παμε σινεμα,callerID,eortologio,GRTVGuide,vinophone,TVZapping,thermides,yellow pages,wunder radio,Bouzoukia,uefa.com)ενταξει μην τρελαθεις κι'όλας οτι προλαβεις απο icons...!!!

#114   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2010 - 09:50

και κατι ακομη αλλαξε και το background απο την αριθμομηχανη(κομπιουτερακι)

#115   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 13/07/2010 - 13:42

καλημέρα φίλε einsteinick,

προσπαθω να αγοράσω το θεμα σου αλλα μου βγαζει το σφαλμα "server down"

ξερουμε πότε θα λυθεί το προβλημα για το αγορασω επειδη μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!


να'σαι καλά για τα καλά σου λόγια, δυστυχώς όμως δεν ξέρω τι τρέχει φίλε μου ... πολύ πιθανό το πρόβλημα να είναι με το λογαριασμό paypal σου ή το cydia, τη δεδομένη στιγμή ... αν έχεις την καλοσύνη και το επιθυμείς, δοκίμασε κάποια άλλη στιγμή ... παρ'όλα αυτά, αν δεν τα καταφέρεις έπειτα απο 2-3 απόπειρες (σε διαφορετικές χρονικές στιγμές) στείλε μου ένα pm να σου στείλω την έκδοση 1.0 του θέματος που στέλνω δωρεάν σε όσους το επιθυμούν ή δεν έχουν κάποιο τρόπο/δεν θέλουν να το αγοράσουν ...

ευχαριστώ πολύ,
Νίκος

#116   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 13/07/2010 - 13:45

Ουτε εγω μπορω να αγορασω....

#117   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 13/07/2010 - 13:51

οκ, ενημέρωσα τη λίστα με updates :) το σαββατοκύριακο, πιστεύω θα είναι έτοιμα όλα αυτά (ή τουλάχιστον τα περισσότερα) ενώ μερικά ίσως έρθουν και τελείως εκ του απροόπτου λίγο νωρίτερα για χάρη του φανατικού πλέον, τολμώ να πώ, θαυμαστή :P (basketikos - φίλε έχεις κάνει και μαμώ τη δουλειά ...)

και παραθέτω την καινούργια λίστα (πάντα τα υπογραμμισμένα είναι οι νέες προσθήκες)
λοιπόν, η λίστα με τα updates που έχουν ζητηθεί και τα θεωρώ οτι είναι καλές ιδέες μέχρι τώρα είναι τα εξής:

1. twitter clients extra icons (by nikolas410)

2. να αλλάξει το background με τον ουρανό στα sms και να μπεί κάτι πιο βοτσαλέ/ανάλαφρο/καλοκαιρινό για να είναι ασορτί (by mikexs & basketikos)

3. καλύτερα ταιριασμένες φούσκες μηνυμάτων (πάλι στα μηνύματα) που να ταιριάζουν με την καινούργια φωτό (δική μου παρατήρηση)

4. κάποια καινούργια γραμματοσειρά (ίσως λίγο πιο παιχνιδιάρικη) (by darkrider)

5. εμφανιζόμενη εικόνα στη lockscreen κατα την φόρτιση μπαταρίας (η μπαταρία η ίδια δλδ) (by basketikos)

6. lock (χτύπημα πετρών) /unlock (ήρεμο κύμα θάλασσας) sounds (by basketikos)

7. extra icons (installous, navigon, windows live messenger, πυξίδα, athens book, converter, WhatsApp, Flashlight, betscores,sport24,sport.gr,κερκιδα,ονειροκριτης,πρωτο θεμα,παμε σινεμα,callerID,eortologio,GRTVGuide,vinophone,TVZapping,thermides,yellow pages,wunder radio,Bouzoukia,uefa.com (by everyone)

8. ήχος αλλαγής έντασης του ήχου (by basketikos)

9. αλλαγή των default εικονιδίων για WiFi, 3G κλπ στην status bar (by basketikos)

10. calculator skin (αυτό το είχα ήδη υπ'όψην μου και έχει ξεκινήσει ήδη άρα by basketikos and me)

basketikos φίλε μου, για οποιασδήποτε προσθήκη, μπορείς να παίρνεις τη λίστα απ'το post μου, να αφαιρείς την τελευταία υπογράμμιση, και να προσθέτεις καινούργια στις αναβαθμίσεις που έρχονται ....
όπως και να'χει είσαι Θεός ;)

#118   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 13/07/2010 - 13:52

ούτε 'συ μπορείς telephoner? ωχ αμάν! θα το κοιτάξω και αν υπάρχει όντως κάποιο πρόβλημα (γιατί 2 συνεχόμενες συμπτώσεις πάει πολύ) θα επικοινωνήσω με το saurik ... υπομονή :)

#119   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/07/2010 - 14:12

την μαμω δουλεια την εκανες εσυ αλπα εγω εβαλα τις τελευταιες πινελιες ;) θα προλαβεις ρε γιγαντα? αμα ειναι κομπλε θα κα@#!_!&#σω τρελα,ερχετε και αλλη αλλαγη την ποσταρω τωρα

#120   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 13/07/2010 - 14:16

χ0α0χα00 ... οκ! βγαίνω απ'το λάπτοπ, πάω να ξεκινήσω ξανά διάβασμα, μπας και προλάβω να σου 'τοιμάσω την έκπληξη σου μέχρι το βράδυ ;)
οτι νέο, θα το λάβω απ'το iPhonι ... (για αυτό σου λέω αν μπορείς να επαιξεργάζεσαι εσύ τι λίστα για να μην πευδεύομαι στο iPhone ... γιατί απ'το λάπιτόπι δεν είναι τπτ, αλλά απ'το iPhone να κάθεσαι να μαζεύεις πληροφορίες απ'το κάθε πόστ είναι ένα λούκι ...

και πάλι ευχαριστώ και
stay tuned ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες