Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   SolidSnake

SolidSnake

    iPH Contributor

  • 1.586 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:01

Όπως και με το 3G[s] κάποιοι θα περιμένουν πάρα πολύ εκτός και αν βαρεθούν και ακυρώσουν τη παραγγελία

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Nexecreap

Nexecreap

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:02

εγώ έκανα την πρώτη μέρα και vodafone και cosmote.
Μάλιστα στην vodafone πήρα τηλέφωνο σε ένα κατάστημα στο Χαλάνδρι και είπαν ότι θα με ειδοποιήσουν με sms να πάω να το παραλάβω από αυτούς, με ρώτησαν και χρώμα και έκδοση.

Αν τώρα το πάρω Σεπτέμβρη θα είναι γκαντεμιά :P

#18   iAristotelis

iAristotelis

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:12

Πρωτη μερα μεσημερι?Φαντασου ποσοι την ειχαν κανει μεχρι το μεσημερι.Ποσα κομματια νομιζεις θα ερθουν?Εγω την εκανα πρωι πρωι στη vodafone και παλι ρωτησα φιλο μου που δουλευει στη voda (Γλυφαδα νομιζω) και μου ειπε οτι μεχρι το μεσημερι ειχαν παει στο καταστημα για προπαραγγελια τοσα πολλα ατομα που μαλλον ειχε καλυφτει και η δευτερη παρτιδα οταν θα ερθει...


To μεσημερι ανεβηκε η φορμα στο site της cosmote. Οποτε ισως και να ειναι απο τους πρωτους....

#19   iAristotelis

iAristotelis

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:16

Εγώ που έκανα την παραγγελία πρώτη μέρα μεσημέρι από Cosmote ελπίζω να είμαι αρκετά ψηλά :rolleyes: ...

Σας έχουν στείλει εσάς mail επιβεβαίωσης όταν κάνατε προπαραγγελία;...


Και εγω ελπιζω να ειμαι απο τους πρωτους που συμπληρωσα την αιτηση στην Cosmote... Εμενα δεν μου εστειλαν mail, αλλα για να μην χρησιμοποιησω την επιδοτηση μου για να παρω το νεο iPhone (28 Αυγουστου ληγει η συνδεση μου) φροντισαν να με ειδοποιησουν για αναβαθμιση 2 μηνες πριν...

#20   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:18

To μεσημερι ανεβηκε η φορμα στο site της cosmote. Οποτε ισως και να ειναι απο τους πρωτους....


Α,οκ.Αυτο δεν το ηξερα.

#21   Raider

Raider

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:43

Παιδια εγω αυτο που ξερω ειναι πως οι εταιριες το περιμενουν μεσα με τελη Αυγουστου και επισης πως κατα 90 τοις εκατο θα μας παρουν τηλεφωνο απο τα κεντρικα για να πουμε σε ποιο καταστημα θελουμε να το παραλαβουμε!!!Δεν μπορει πρωτα να το φερει η Vodafone και μετα η Cosmote!!!!Η διαφορα παραδοσης θα ειναι μια εβδομαδα!!!Οχι παραπανω!Επισης οι ειδοποιησεις που στελνουν στα καταστηματα απο τα κεντρικα και στις δυο εταιριες λογικα πρεπει να ειναι ιδιες και να συμπεριλαμβανουν τον ιδιο μηνα παραδοσης!!!!

#22   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 17:59

Lol...Ναι....Η φόρμα μεσημέρι ανέβηκε...οπότε μάλλον από τους πρώτους θα 'μαι... :P
Μακάρι το κινητό να έρθει στα μέσα Αυγούστου....να το πάρω από Βόλο και όχι από Αθήνα...(Για τα γενέθλιά μου)
Αλλά έχω παραγγείλει και το άσπρο που έχει έλειψη οπότε μάλλον κάτι άλλο θα πάρω τον Αυγουστο... :(

Raider ,ο Μάνος είσαι;

(Γιατί μαζί παραγγείλαμε το νέο μηλόφωνο ;) )

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 10/07/2010 - 18:02


#23   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:09

παιδια απο γερμανο παιζει τιποτα??εγω που δεν εκανα με προγραμμα μαλλον δεν θα με ειδοποιησουν!!!!! :unsure: :unsure:

#24   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:11

Τι εννοείς δεν έκανες με πρόγραμμα;Δεν έκανες προπαραγγελία;
Αν εννοείς δεν έχεις σύνδεση, να σου πω ότι και εγώ σκέτη/ως καρτοκινητό επέλεξα να παραλάβω την συσκευή.
Στον γερμανό δεν νομίζω να μπορείς να κάνεις προπαραγγελία...Δεν κόβω και το κεφάλι μου όμως ,γιατί δεν το ξέρω αυτό 100 %...

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 10/07/2010 - 18:13


#25   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:15

εχω what's up και εκανα αιτηση για 32αρι χωρις προγραμμα μιας και δεν ξερω αν συμφερει το κινητο με συνδεση αν και μετα ξανα εκανα αιτηση με προγραμμα!!! :P :P για να το παρω νωρις.

#26   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:19

Και εγώ What's Up έχω....και έκανα αίτηση χωρίς πρόγραμμα....Ελπίζω νωρίς να το πάρω... :unsure:

Τέσπα...πάω παραλιά!...

#27   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:22

οκ!!!!!!!!

#28   Raider

Raider

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:37

Lol...Ναι....Η φόρμα μεσημέρι ανέβηκε...οπότε μάλλον από τους πρώτους θα 'μαι... :P
Μακάρι το κινητό να έρθει στα μέσα Αυγούστου....να το πάρω από Βόλο και όχι από Αθήνα...(Για τα γενέθλιά μου)
Αλλά έχω παραγγείλει και το άσπρο που έχει έλειψη οπότε μάλλον κάτι άλλο θα πάρω τον Αυγουστο... :(

Raider ,ο Μάνος είσαι;

(Γιατί μαζί παραγγείλαμε το νέο μηλόφωνο ;) )



Ναι ρε νικολακι εγω ειμαι!!!!

#29   Raider

Raider

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:39

Ολους θα τους ειδοποιησουν ανεξαρτητα αν εχεις αλλο προγραμμα!!!!Μην αγχονεσαι!!!!!

#30   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2010 - 18:52

απλως χαλβαδιαζω πολυ καιρο το μηλοφωνο και επειδη εχω την οικονομικη δυνατοτητα να το παρω το θελω συντομα!!! :lol: :lol: και νομιζω ειναι αδικο να ειδοποιουν μονο οσους εχουν παγιο!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες