Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#571   kws25mi

kws25mi

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:33

offtopic....αλλα το 32 ειναι υπερβολη...εκτος κ αν θες να δεις την τριλογια απο τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων στο κινητο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#572   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:34

συγνωμη αλλα που το ξερεις εσυ???

i just do.
μην ψαρώνεις με το πρώτο μου ποστ εδώ, είμαι χρόνια στο myphone :-)

#573   dederos

dederos

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:36

βασικα θελω το iphone και ας ειναι και 16αρι.... :P :P

#574   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:36

Παιδια για δειτε εδω ενα ελπιδοφορο μηνυμα.

#575   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:36

i just do.
μην ψαρώνεις με το πρώτο μου ποστ εδώ, είμαι χρόνια στο myphone :-)

δεν ψαρωνω ουτε θελω να σε προσβαλω,απλως ειμαι περιεργος που ξερεις τετοια σημαντικη πληροφορια....παντα φιλικα

#576   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:46

δεν ψαρωνω ουτε θελω να σε προσβαλω,απλως ειμαι περιεργος που ξερεις τετοια σημαντικη πληροφορια....παντα φιλικα

λίγη σημασια έχει... αλλά σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ έχω αρχίσει απο τώρα να αγχώνομαι για το πως θα το αποκτήσω...

δεν υπήρξα χρήστης iphone ποτέ αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει, το θέλω απεγνωσμένα χωρίς καν να το έχω δεί.
δεν μου εχει ξανασυμβεί και δεν μπορώ να το εξηγήσω. Τέτοια λαχτάρα ούτε για γκόμενα δεν είχα.

έχω μαζέψει τα λεφτά και ξενερώνω που θα πρέπει να πακετωθώ για να το αποκτήσω...
θα το βρώ? θα μου το δώσουν σκέτη συσκευή ή θα κάνουν την παλαβή ωστε να το δώσουν σε άλλον με συμβόλαιο για να βγάλουν λεφτά απο τις προμήθειες? ακόμα και με την κάρτα sim ανγχώνομαι αν δεν μου ενεργοποιήσουν έγκαιρα την καινούρια θα το έχω στα χέρια μου και δεν θα μπορώ να το ανοίξω? τρελαίνομαι.

Αντε υπομονή παιδάκια...

#577   trel0s

trel0s

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 17:57

Ας πω και εγώ την ατάκα μου και ελπίζω να μην μου είπαν βλακείες :) Μόλις μίλησα με κατάστημα Vodafone Ζωγράφου, τους ρώτησα αν έχουν ενημέρωση για το iphone 4 και μου είπαν Πέμπτη θα είναι στο κατάστημα! Τους είπα να μου κρατήσουν ένα 32gb, έχουν ήδη λίστα αναμονής δικιά τους, του καταστήματος εννοώ, αλλά μου είπαν ότι "σίγουρα" θα παραλάβω Πέμπτη. Τιμή περίπου 780 euro (έμφαση στο "περίπου"). Δεν ξέρω αν έπεσα σε άσχετη υπάλληλο, αλλά φάνηκε σίγουρη για τις απαντήσεις τις.

Επίσης μου ξεκαθάρισε πως μόνο μαύρο χρώμα υπάρχει. Το αναφέρω απλά και μόνο γιατί κάποια post πιο πάνω κάποιοι ήλπιζαν για το λευκό.

Αυτά, και πάλι, με πάσα επιφύλαξη :)

Τελευταία επεξεργασία από: trel0s, 24/08/2010 - 17:58


#578   akisno1

akisno1

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:05

Ρωτησα σημερα σε "κοκκινο" υποκαταστημα του Ρεθυμνου. Η υπαλληλος μου ειπε πως τα εξης:
Το iphone 4 θα ειναι διαθεσιμο μεσα στις επομενες μερες , αυτην την εβδομαδα.
Εχουν ηδη σταλει απο την apple λιγα κομματια και βρισκονται στην κεντρικη αποθηκη της Αθηνας.
Περιμενουμε οι αρμοδιοι να υπολογισουν ποσα θα στειλουν σε καθε καταστημα.
Οταν αυτα τα κομματια εξαντληθουν, θα υπαρξει πιθανως μια παυση στην διανομη iphone
για κανενα περιπου διμηνο και μετα θα αρχισει η κανονικη ροη στις πωλησεις".

φανηκε να γνωριζει καλα, μεσα στις επομενες δυο μερες σιγουρα.

α, οσον αφορα τις λιστες online που συμπληρωναμε, μουφες (συμφωνα με τα λεγομενα της).
οντως οποιος προλαβε τον κυριον ειδε.

#579   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:09

αμα σας λεω καλά χριστούγεννα...
η άλλη λέει θα παραλάβω, λες και ξέρει πόσα...
αλλά και να ξέρει τι πιστευει οτι θα της φτάσουν 10 κομμάτια?20?30?
εδω θα παίξουμε μπουνιές στην είσοδο, πλάκα μας κάνει?

#580   katsou21

katsou21

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:09

Τα ίδια και απο κατάστημα Vodafone στο μαρκόπουλο. Μέχρι Παρασκευή θα έχουν τα κινητά και σε ικανοποιητική ποσότητα από οτι μου είπε. Υπαρχουν κάποιες προκρατήσεις αλλά θα έχουν τηλέφωνα να εξυπηρετήσουν τη ζήτηση.

#581   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:10

Πιστευω θα μας βγαλει την ψυχη μεχρι να το παρουμε το 4αρι.Ειμαι με το 3g και οκτωμβρη εχω επιδοτηση.Θα το παρω αλλα φοβαμαι πολυ οτι τοτε θα εχει ελειψη και θα ψαχνουμε παλι κανενα βυζμα σε μαγαζι να το παρουμε

#582   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:14

λοιπον τερμα τα αστεια..ακουστε ολοι.μωλις γυρισα απο καταστημα voda p falhroy,εκει εχω ενα φιλο με το που με ειδε αφου ηξερε οτι θα τον ρωτησω μου χαμογελασε και μου ειπε ελα λιγο μεσα στην αποθηκη να δεις κατι...τι μου εδειξε????την αφισα που θα τοιχοκοληθει την παρασκευη 27 αυγουστου,ειναι γεγονος 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ τιμη 660 16 γιγα 780 32 γιγα.διαθεσημοτητα ελαχιστα κομματια γυρω στα 30 το καθε καταστημα,πρωτα αυτοι που συμπηρωσαν την φορμα.οι υπολοιποι αγνωστο...συγνωμη οσους αμφισβητησα για τις τιμες και για την ημερομηνια κυκλοφοριας

#583   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:18

δεν ξερω τι σου ειπε φιλε μου..ξερω τι ειδα..ευχαριστω

#584   Nikos123

Nikos123

    iPH Addict

  • 691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:20

λοιπον τερμα τα αστεια..ακουστε ολοι.μωλις γυρισα απο καταστημα voda p falhroy,εκει εχω ενα φιλο με το που με ειδε αφου ηξερε οτι θα τον ρωτησω μου χαμογελασε και μου ειπε ελα λιγο μεσα στην αποθηκη να δεις κατι...τι μου εδειξε????την αφισα που θα τοιχοκοληθει την παρασκευη 27 αυγουστου,ειναι γεγονος 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ τιμη 660 16 γιγα 780 32 γιγα.διαθεσημοτητα ελαχιστα κομματια γυρω στα 30 το καθε καταστημα,πρωτα αυτοι που συμπηρωσαν την φορμα.οι υπολοιποι αγνωστο...συγνωμη οσους αμφισβητησα για τις τιμες και για την ημερομηνια κυκλοφοριας

Αν όντως ειναι αυτό το κόστος της συσκευής είναι πολλά! Πάρα πολλά! Να μαζευτούμε να πάτε να το πάρετε!

#585   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/08/2010 - 18:22

Αν όντως ειναι αυτό το κόστος της συσκευής είναι πολλά! Πάρα πολλά! Να μαζευτούμε να πάτε να το πάρετε!

δυστηχως ετσι θα ειναι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες