Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   canasat

canasat

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/07/2010 - 23:17

Και ποιο νωρις απο 12 μπορει να ειναι, εξαρταται απο ποσο νωρις εχει κανει ο καθενας "εκδηλωση ενδιαφεροντος". Εδω στο χωριο που μενω, πηγα να τα πω με τον τυπα απ'το Vodafone, και μου ειπε οτι θα του στειλουν 30 κομματια, τα οποια τα περιμενει αυτες τις μερες.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 26/07/2010 - 23:26

Και ποιο νωρις απο 12 μπορει να ειναι, εξαρταται απο ποσο νωρις εχει κανει ο καθενας "εκδηλωση ενδιαφεροντος". Εδω στο χωριο που μενω, πηγα να τα πω με τον τυπα απ'το Vodafone, και μου ειπε οτι θα του στειλουν 30 κομματια, τα οποια τα περιμενει αυτες τις μερες.

μα πως θα τα περιμενει, αφου ακομα δεν το στελνει η apple στην ελλαδα..
μακαρι να γινουν οπως τα λες..

#63   oktoa21

oktoa21

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:El Mago

Δημοσίευση 26/07/2010 - 23:26

Και ποιο νωρις απο 12 μπορει να ειναι, εξαρταται απο ποσο νωρις εχει κανει ο καθενας "εκδηλωση ενδιαφεροντος". Εδω στο χωριο που μενω, πηγα να τα πω με τον τυπα απ'το Vodafone, και μου ειπε οτι θα του στειλουν 30 κομματια, τα οποια τα περιμενει αυτες τις μερες.

Και πάλι θα μου επιτρέψεις να θεωρώ την άποψη αυτή υπεραισιόδοξη. Δεν βλέπω τον λόγο να μην συμπεριλάβει η Apple και την Ελλάδα στον κατάλογο των 17 χωρών που θα το έχουν στο τέλος της εβδομάδας αν είναι να έρθει με τόσο μικρή χρονική διαφορά.

Τελευταία επεξεργασία από: oktoa21, 26/07/2010 - 23:27


#64   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:04

Και πάλι θα μου επιτρέψεις να θεωρώ την άποψη αυτή υπεραισιόδοξη. Δεν βλέπω τον λόγο να μην συμπεριλάβει η Apple και την Ελλάδα στον κατάλογο των 17 χωρών που θα το έχουν στο τέλος της εβδομάδας αν είναι να έρθει με τόσο μικρή χρονική διαφορά.


Ακουστε και το κουφο, σε κατάστημα wind , που πηγε συγγενικο μου προσωπο για να πάρει ενα iphone 16 3gs
της ειπε ο boss οτι σε 15 μερες θα εχει το iphone 4, και οτι δεν ξέρει ακόμα την τιμη, απλά οτι θα είναι γυρω στα 650 - 660

Τραγικο ...

#65   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:08

Οχι δεν θα ερθει.

#66   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:10

Ακουστε και το κουφο, σε κατάστημα wind , που πηγε συγγενικο μου προσωπο για να πάρει ενα iphone 16 3gs
της ειπε ο boss οτι σε 15 μερες θα εχει το iphone 4, και οτι δεν ξέρει ακόμα την τιμη, απλά οτι θα είναι γυρω στα 650 - 660

Τραγικο ...


ορισμένα καταστήματα στην αθήνα είδη πουλάνε ανεπίσημα το iPhone 4 απλός είναι πιασόκ@λε η υπόθεση 660+23% το 16αρι

#67   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:18

ορισμένα καταστήματα στην αθήνα είδη πουλάνε ανεπίσημα το iPhone 4 απλός είναι πιασόκ@λε η υπόθεση 660+23% το 16αρι


Δηλαδή υποστηρίζεις οτι οντως μπορει η wind σε κάποια καταστήματα να διαθέσει σε πελάτες το 4ari τη στιγμή που δεν εχει ερθει ακόμα ελλάδα ?

#68   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:22

ορισμένα καταστήματα στην αθήνα είδη πουλάνε ανεπίσημα το iPhone 4 απλός είναι πιασόκ@λε η υπόθεση 660+23% το 16αρι



ΠΟΙΑ;;; ΠΟΥ;;;

Μιλώντας προ 20λέπτου με την Cosmote, μου είπαν για αρχές Αυγούστου!!! Τελικά τι να παίζει; Έτσι όπως πάει, μάλλον εμείς τα έχουμε παίξει! Α! Για να πω και κάτι ακόμη σχετικά με την προκράτηση, πέρυσι είχα εκδηλώσει το ενδιαφέρον μου για το 3GS και στους δύο παρόχους την πρώτη ημέρα που ήρθε στην Ελλάδα, κανείς δεν με κάλεσε, αλλά τελικά το πήρα από σπόντα!

Οπότε, το θέμα της προκράτησης δεν το πολυ-υπολογίζω, γιατί δεν με κάλυψε πέρυσι...

#69   oktoa21

oktoa21

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:El Mago

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:30

ΠΟΙΑ;;; ΠΟΥ;;;

Μιλώντας προ 20λέπτου με την Cosmote, μου είπαν για αρχές Αυγούστου!!! Τελικά τι να παίζει; Έτσι όπως πάει, μάλλον εμείς τα έχουμε παίξει! Α! Για να πω και κάτι ακόμη σχετικά με την προκράτηση, πέρυσι είχα εκδηλώσει το ενδιαφέρον μου για το 3GS και στους δύο παρόχους την πρώτη ημέρα που ήρθε στην Ελλάδα, κανείς δεν με κάλεσε, αλλά τελικά το πήρα από σπόντα!

Οπότε, το θέμα της προκράτησης δεν το πολυ-υπολογίζω, γιατί δεν με κάλυψε πέρυσι...

Με Cosmote φίλε στο 1212 μίλησες ή σε κάποιο κατάστημα; Εμένα σε OTE Shop που πήγα να πληρώσω λογαριασμό πριν λίγες μέρες μου είχαν πει αρχές Σεπτέμβρη.

#70   kostasic

kostasic

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:kostasic

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:44

αντε να δουμε ποτε θα ερθει...ο καθενας λεει το δικο του...

#71   giorgos92

giorgos92

    iPH Member

  • 220 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 27/07/2010 - 16:50

μακάρι να γίνει ρε παιδια 12 αυγούστου! την ίδια μέρα φεύγω για εβεντ εκτος αθηνών και θα ήταν ενα φοβερό τεστ για την καμερα τη χρήση της μπαταρίας του αλλα και το σήμα του!

#72   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/07/2010 - 17:20

Κάλεσα στο 2102505777. Αλλά δεν τους εμπιστεύομαι ιδιαίτερα...

#73   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 28/07/2010 - 00:58

Υπάρχει μια πιθανότητα να λένε στον κόσμο ότι θα έρθει τώρα στα κοντά έτσι ώστε να τους αποτρέψουν από το να το αγοράσουν από το εξωτερικό..

#74   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/07/2010 - 02:54

Παιδιά είναι εξαιρετικά απίθανο να διατεθεί μέσα στον Αύγουστο. Ίσως τέλη Αυγούστου αλλά ποντάρω στον Σεπτέμβρη. Το iPhone 4 είναι παντού ανάρπαστο και δεν μπορείς να βρεις πουθενά κομμάτια και η Apple ξεκινά τις πωλήσεις σε 17 χώρες στις 30 Ιουλίου. Υπό αυτές τις συνθήκες θεωρώ απίθανη την ανακοίνωση διάθεσης για επιπλέον χώρες -Ελλάδα- μέσα στον Αύγουστο.

Follow me on twitter


#75   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 28/07/2010 - 05:58

Δηλαδή υποστηρίζεις οτι οντως μπορει η wind σε κάποια καταστήματα να διαθέσει σε πελάτες το 4ari τη στιγμή που δεν εχει ερθει ακόμα ελλάδα ?

Δεν το υποστηρίζω έχω δει με τα μάτια μου αποδειξη λιανικης για πελατη με την τιμή που έγραψα πιο πάνω ,αλλά το κουφό στην όλη υπόθεση είναι ότι οταν τους πήρα τηλέφωνο για να τους ρωτήσω απο που πέρνουν τα τηλέφωνα και είναι sim free μου είπαν απο εξωτερικό αλλά η εγγύηση που δίνουν ξερεις τι μου απάντησε ο πωλητής τις εταιρίας που προμηθεύει τα iphone στο συγκεκριμένο κατάστημα wind ;;έχουν εγγύηση cosmote.άντε βρες άκρη :blink: :blush:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες