Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#751   nikoss123

nikoss123

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:17

Εχει αρχισει η τρελα για τα καλα παλι η μου φαίνεται !?

Τελευταία επεξεργασία από: nikoss123, 25/08/2010 - 10:17


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#752   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:17

γεια σας παιδες....
οντως τα καταστηματα της vodafone ξεκινησαν την διαθεση σημερα. μου ηρθε σημερα πρωι πρωι μηνυμα απο το καταστημα που ειχα κανει προκρατηση για να παραλαβω τη συσκευη μου. αλλα επειδη εγω ειχα διαβασει εδω μεσα οτι πριν την παρασκευη αποκλειεται να κυκλοφορησει, πηρα τηλεφωνο στο καταστημα και με διαβεβαιωσαν οτι οντως ειναι εκει για να το παραλαβω και θα κρατηθει στο ονομα μου για 3 μερες....


θες να μας παραθεσεις και λοιπον το mail που σου εστειλαν ; ενα απλο copy-paste ειναι....ετσι για να πιστουμε και εμεις...
ευχαριστω....

#753   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:17

Μόλις γύρισα από Oteshop επιβεβαιώνω και εγώ ότι η συσκευή θα υπάρχει την παρασκευή προς πώληση ο υπάλληλος μου έδειξε και το email που τους ήρθε από τα κεντρικά σχετικά με το iphone 4 ,, το περίεργο είναι ότι στο μήνυμα από τα κεντρικά αναφέρεται σειρά προτεραιότητας ως προς την πώληση του τηλεφώνου και σαν πρώτη επιλογή έχει την πώληση ως απλή συσκευή και μετά τα συμβόλαια , ανανεώσεις κ.λ.π.

#754   kaklas

kaklas

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:18

Εχω κάνει κρατηση μεσω φίλου που δουλευει σε vodafone. σημερα παραλαβανε αυριο τιμολογουνε 659 ή 669(δεν φαινότανε καθαρα το fax).
Αλλα ολα κι ολα 3 κομματια 16 και αλλα 3 32.
Και όλα προκρατημενα! δεν θα βγει τιποτα προς πώληση.

#755   nickliki1

nickliki1

    iPH Enthousiast

  • 515 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:nickliki

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:19

Συγνωμμη που το λέω και ειλικρινά δεν θέλω να προσβαλλω κανένα μα κανένα σας εδώ μέσα. Αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. ΖΩΗ ΠΈΡΑ ΑΠΌ ΤΟ IPHONE ΈΧΕΤΕ ????

#756   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:19

Εχει αρχισει η τρελα για τα καλα παλι η μου φαίνεται !?


Ο παροξυσμός σε όλο το μεγαλείο του έχει αρχίσει!!!!
Μου έρχονται οι ειδοποιήσεις βροχή,κυριολεκτικά δεν προλαβαίνω τα mails.
Θα ήταν φρόνιμο να υπάρχει λίγη υπομονή και ηρεμία από όλους!

Συγνωμμη που το λέω και ειλικρινά δεν θέλω να προσβαλλω κανένα μα κανένα σας εδώ μέσα. Αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. ΖΩΗ ΠΈΡΑ ΑΠΌ ΤΟ IPHONE ΈΧΕΤΕ ????


Θα συμφωνήσω με τον φίλο από πάνω.
Επιτέλους ηρεμήστε λίγο...

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 25/08/2010 - 10:21


#757   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:20

χχαχαχααχ φιλε να σαι καλα γελασα με την καρδια μου.
αντε να δουμε πλακα πλακα ποτε θα το δουμε στα καταστηματα.

Όταν φτάσουμε τα 2.000.000 replies όσα κ τα iphone που έχουν πωληθεί παγκοσμίως. Κ τότε θα γράφουνε τα ξένα sites όπως γράφανε κ τα δικά μας για τα ρεκορ πωλήσεων στο εξωτερικό.
"Το φράγμα των 2.000.000 replies έσπασαν στην Ελλάδα, μπορεί να μην έχουν iphone ακόμα, αλλά δεν χάνουν το κουράγιο τους γιατί από τον Ιούνιο έχουν ενημερωθεί από την Vodafone ότι ΕΡΧΕΤΑΙ..."
α)Με χελώνα?
β)Με την πτήση Al jeera της τηλεοπτικής σειράς Lost?
γ)Με το ίδιο κοντεϊνερ που φέρνει το ipad?(Το έχουν για να το αγγίξουν οι ενδιαφερόμενοι οι εταιρείες public,multirama,plaisio, κ για αγορα μόνο στην μαύρη...)
δ)Είναι στο τελωνείο μέχρι να αυξηθεί το φ.π.α λόγω Δ.Ν.Τ στο 72%?
ε)Καταλάθος...

#758   iPeris

iPeris

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:20

Μόλις γύρισα από Oteshop επιβεβαιώνω και εγώ ότι η συσκευή θα υπάρχει την παρασκευή προς πώληση ο υπάλληλος μου έδειξε και το email που τους ήρθε από τα κεντρικά σχετικά με το iphone 4 ,, το περίεργο είναι ότι στο μήνυμα από τα κεντρικά αναφέρεται σειρά προτεραιότητας ως προς την πώληση του τηλεφώνου και σαν πρώτη επιλογή έχει την πώληση ως απλή συσκευή και μετά τα συμβόλαια , ανανεώσεις κ.λ.π.


Μακάρι να είμαι έτσι γιατί δεν έχω καμία όρεξη να πληρώνω λογαριασμούς

#759   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:21

μακαρι να ειχα καταστημα wind-vodafone-cosmote, αλλα πως μπορεις να ακους απο καποιον που εχει κανει απο 1 εως 9 ποστ το μακρι του και το κοντο του!!

ειμαι αρκετο χρονο στο site και ποτε δεν εκανα ποστ κατι για να παραπλανησο το φορουμ.

σεβομαι το φορουμ και μετα απο καιρο εγραψα μια ερωτηση. Οποτε ας σεβαστουμαι και να γραφουμε πραγματα που ειναι αληθεια και οχι ψευδεις.

με εκτιμηση
σακης

#760   skank

skank

    iPH User

  • 189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:25

γεια σας παιδες....
οντως τα καταστηματα της vodafone ξεκινησαν την διαθεση σημερα. μου ηρθε σημερα πρωι πρωι μηνυμα απο το καταστημα που ειχα κανει προκρατηση για να παραλαβω τη συσκευη μου. αλλα επειδη εγω ειχα διαβασει εδω μεσα οτι πριν την παρασκευη αποκλειεται να κυκλοφορησει, πηρα τηλεφωνο στο καταστημα και με διαβεβαιωσαν οτι οντως ειναι εκει για να το παραλαβω και θα κρατηθει στο ονομα μου για 3 μερες....

και πιο καταστημα ειναι αυτο???

#761   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:26

Συγνωμμη που το λέω και ειλικρινά δεν θέλω να προσβαλλω κανένα μα κανένα σας εδώ μέσα. Αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. ΖΩΗ ΠΈΡΑ ΑΠΌ ΤΟ IPHONE ΈΧΕΤΕ ????


πολυ καλο....! :P
εδω ο κοσμος καιγεται που λεμε...και...
μετα σου λεει ο καταναλωτης οριζει τις τιμες...

#762   gk002

gk002

    Newbie

  • 129 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:40

Τελευταία Ενημέρωση:

H εκδήλωση που προανέφερα είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή 27-08-10 στο κατάστημα Vodafone Γλυφάδας και ώρα 19:00...!

Τελευταία επεξεργασία από: gk002, 25/08/2010 - 10:41


#763   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:41

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! 36 σελιδες με αποψεις, αμπελοφιλοσοφιες και γενικα οτι κ****σει στο καθενα πρωινιατικα.. καποιοι θελουν να μαθουν κανα δυο χρησιμες πληροφοριες απο το τοπικ και οχι του καθενος τις παπ*ρουμπες!! Ελεος καποιος mod να καθαρισει επιτελους το τοπικ

#764   bluescorpion

bluescorpion

    iPH User

  • 157 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:41

Τελευταία Ενημέρωση:

H εκδήλωση που προανέφερα είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή 27-08-10 στο κατάστημα Vodafone Γλυφάδας και ώρα 19:00...!

thanks for the info

#765   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 25/08/2010 - 10:42

Τελευταία Ενημέρωση:

H εκδήλωση που προανέφερα είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή 27-08-10 στο κατάστημα Vodafone Γλυφάδας και ώρα 19:00...!

Γλυδαδα ε?Interesting :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες