Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1216   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:54

ε ρε την περασμενη βδομαδα εφυγα απο σαμικο και κρεστενα...που να παρει... :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1217   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:56

Αν μπορείς να μας πεις πως και έχεις τόσο καλή επιδότηση,γιατί σε ένα μηνα θα έχω και εγώ και να ξέρω περίπου τι γίνεται!

Αυτο δεν ειναι τιποτα.2 iPhones και πληρωνεις μονο το ενα...το αλλο επιδοτ.

#1218   mdd.45

mdd.45

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:56

Kαλορίζικο!!!!



Παιδες με την sim για το iphone 4, σου δινουν νεα micro-sim απο οτι καταλαβα.... Αν για καποιο λογο θες να την βαλεις στο παλιο σου iphone ας πουμε τι γινετε? Πρεπει να παρεις adaptor ή παραμενει ενεργοποιημενη και η παλια? Thx

#1219   watchdog

watchdog

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Twitter:@watchd0g
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:watchdog.gr

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:57

Μόλις κάλεσα ένα κατάστημα Γερμανός στη Θεσσαλονίκη, υπάρχει διαθεσιμότητα και υπάρχει και δυνατότητα προκράτησης. Μου ανέφερε ρητώς ότι δε μπορώ να το πάρω σήμερα, αλλά από αύριο. Έκανα τη προκράτησή μου, άφησα τηλέφωνο και επώνυμο και αύριο (καλώς εχόντων των πραγμάτων) θα το έχω στα χέρια μου με τιμή 769Ε. Αυτά κι από μένα :) Καλημέρα

#1220   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:57

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΜΟΝΟ ΜΑΥΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ????

sorry για τα κεφαλαια ?

#1221   katerina1985

katerina1985

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:58

εδώ αναφέρει καποια καταστηματα και μερικα απο αυτα το MALL γερμανος... Αλλα και παλι θα ειναι οποιος προλαβει.

#1222   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 10:58

Μα...αν δεν κάνω λάθος και εσυ iphone 3GS δεν εχεις?Ετσι τουλαχιστον γράφεις στο my devices... 8)


ναι αλλα δεν καταλαβαινω που κολαει αυτο ομως...
το 3gs(2 μηνων) εχω τωρα και μαλιστα πριν ειχα το 3g και τα δυο τα αγορασα ενα χρονο μετα την διαθεση τους στην ελλαδα το θεμα ειναι πως και τα δυο ειναι αγορασμενα με επιδοτηση εταιρικη και δεν θα το αλλαζα το 3g αν δεν ειχε ξαναβγει μεγαλη επιδοτηση και μιας και με ειχε βολεψει πηρα το επομενο μοντελο...
anyway δεν ειπα να μην αγοραζετε τα iphone τονισα πως δεν υπαρχει ιεραρχιση των αναγκων στους περισσοτερους απο εμας, δλδ ειναι τοσο αναγκαιο να παρουμε το iphone 4 την 1 μερα κυκλοφοριας στην ελλαδα;
τι εχει και ειναι τοσο καλυτερο απο το 3g/3gs για παραδειγμα;(εκτος απο τα καλυτερα γραφικα στα παιχνιδια...)

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 26/08/2010 - 11:01


#1223   Asprobouboulis

Asprobouboulis

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:01

Μόλις κάλεσα ένα κατάστημα Γερμανός στη Θεσσαλονίκη, υπάρχει διαθεσιμότητα και υπάρχει και δυνατότητα προκράτησης. Μου ανέφερε ρητώς ότι δε μπορώ να το πάρω σήμερα, αλλά από αύριο. Έκανα τη προκράτησή μου, άφησα τηλέφωνο και επώνυμο και αύριο (καλώς εχόντων των πραγμάτων) θα το έχω στα χέρια μου με τιμή 769Ε. Αυτά κι από μένα :) Καλημέρα

Σοπα ρε σε πιο πηρες πες μας και μας να παρουμε να ουμε! Πηρα σε ολα τα κεντρικα και ειτε δεν εχουν καθολου ειτε τα παντα ειναι κρατημενα.

#1224   ioanniskar

ioanniskar

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ioanniskar

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:08

Μόλις ήρθα από κατάστημα Γερμανός, Ευτυχώς πέτυχα εξυπηρετικό υπάλληλο (στο δεύτερο κατάστημα Γερμανός που πήγα) και μου πρότεινε να του δώσω προκαταβολή για να το κρατήσω όταν έρθει. Μου είπε ότι θα έρθει ένα demo στο κατάστημα αύριο. Προς πώληση θα έρθει ένα 16άρι και ένα 32άρι μάλλον το Σάββατο (μπορεί και την Τρίτη). Μιλάω για κατάστημα επαρχίας.

#1225   vasilakis13

vasilakis13

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:mbp 13'', imac 24''

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:11

Παιδες με την sim για το iphone 4, σου δινουν νεα micro-sim απο οτι καταλαβα.... Αν για καποιο λογο θες να την βαλεις στο παλιο σου iphone ας πουμε τι γινετε? Πρεπει να παρεις adaptor ή παραμενει ενεργοποιημενη και η παλια? Thx

Ανταπτοράκι παιρνεις και βρίσκεις εύκολα στο ebay!η άλλη sim καταργείται αφού πρόκειται για αντικατάσταση sim

#1226   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:12

Μήπως γνωρίζει κανείς αν η info Quest θα φέρει τεσσάρια?

#1227   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:13

Σημερα πριν το κλεισιμο τους δηλαδη στις 9 θα βαλουν τα ντεμο...και απο αυριο πωληση με τις τιμες που ξερετε...!!οποιος θελει να το δει πρωτα ας παει ητε σημερα στο κλεισιμο ητε αυριο πρωη πρωη αν δν το παρει ακομα...!

#1228   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:14

Παιδια καλημερα..Μολις τηλεφωνησα και εγω σε καταστημα Vodafone Γαλατσιου που το ειχα κανει και κρατηση απο κοντα απο τοτε που βγηκε το συστημα για το ενδιαφερον..Μου λεει το παλικαρι πως κι αυτος δεν εχουν ενημερωση και οτι θα μου στειλουν μηνυμα να παω να το παραλαβω και οτι αν δεν παω σε 3 μερες το αφηνουν..Εχω ανανεωση συμβολαιου τωρα θα δειξει...
Once You Go Mac You Never Go Back

#1229   watchdog

watchdog

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Twitter:@watchd0g
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:watchdog.gr

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:17

Σοπα ρε σε πιο πηρες πες μας και μας να παρουμε να ουμε! Πηρα σε ολα τα κεντρικα και ειτε δεν εχουν καθολου ειτε τα παντα ειναι κρατημενα.


Με συγχωρείς αλλά δε μπορώ να δώσω πληροφορίες για ευνόητους λόγους, μη κάψουμε και κανένα. Πάντως, ούτε τον γνωρίζω τον υπάλληλο, ούτε κονέ έχω, ούτε λαμογιά έκανα. Απλά θα σας πρότεινα να ψάξετε και σε λίγο πιο μικρά καταστήματα, εκεί δε θα πάνε πολλοί και ίσως έχετε περισσότερες πιθανότητες να πετύχετε το μήλο σας :)

#1230   voulgarellis

voulgarellis

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 11:19

Παιδια καλημερα..Μολις τηλεφωνησα και εγω σε καταστημα Vodafone Γαλατσιου που το ειχα κανει και κρατηση απο κοντα απο τοτε που βγηκε το συστημα για το ενδιαφερον..Μου λεει το παλικαρι πως κι αυτος δεν εχουν ενημερωση και οτι θα μου στειλουν μηνυμα να παω να το παραλαβω και οτι αν δεν παω σε 3 μερες το αφηνουν..Εχω ανανεωση συμβολαιου τωρα θα δειξει...

εχουν διαταχθει να μην λενε τιποτα....αν διαβασεις προηγουμενο ποστ μου το αναφερα...!τα κινητα ειναι ηδη εκει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 15

0 μέλη, 15 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες