Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

iPhone 4 στην Ελλάδα. Πότε; Πόσο;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2029 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1261   john799

john799

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:32

Λογω της καθυστερησης που μπορει να εχει η αποστολη της επισημης θηκης της apple,σκεφτομαι να παρω μια προσωρινη απο αυτο το καταστημα: http://www.pc2everyo.../shop/index.php

Εχει αγορασει κανεις;Ειναι εμπιστοσυνης;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1262   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:35

Vodafone iPhone 4, Τιμές και προγράμματα συμβολαίου

#1263   nikosg21

nikosg21

    iPH Member

  • 308 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:36

Εγω που πήρα τον Απρίλιο την επιδότηση μου μπορώ να παρω πρόωρη?


οχι, η επιδοτηση αφορα την ανανεωση συμβολαιων, δλδ καθε χρονο που ληγη το συμβολαιο σου τοτε βγαινει η επιδοτηση βαση ποσοστου(αν δεν κανω λαθος) του ποσου που εχεις πληρωσει συνολικα ενα χρονο στην εκαστοτε εταιρια...
γενικοτερα επιδοτηση εχεις την δυνατοτητα να παρεις τουλαχιστον ενα χρονο μετα την τελευταια σου...

Τελευταία επεξεργασία από: nikosg21, 26/08/2010 - 12:38


#1264   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:41

οχι, η επιδοτηση αφορα την ανανεωση συμβολαιων, δλδ καθε χρονο που ληγη το συμβολαιο σου τοτε βγαινει η επιδοτηση βαση ποσοστου(αν δεν κανω λαθος) του ποσο που εχεις πληρωσει συνολικα ενα χρονο στην εκαστοτε εταιρια...
γενικοτερα επιδοτηση εχεις την δυνατοτητα να παρεις τουλαχιστον ενα χρονο μετα την τελευταια σου...

Είναι ανάλογα τα κέφια τους. Εγώ πέρσι είχα ζητήσει πρόωρη επιδότηση (ήμουν μόλις 6 μήνες πελάτης + ότι δεν είχα πάρει συσκευή άλλά έκπτωση στο πάγιο) για να πάρω το iphone κ μου δώσανε, κ με σωστή κουβέντα κ επιχειρήματα με το παιδί από την εταιρεία που μίλησα μου έδωσαν κ μάλιστα αρκετά υψηλή.

#1265   savvasko

savvasko

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:42

οχι, η επιδοτηση αφορα την ανανεωση συμβολαιων, δλδ καθε χρονο που ληγη το συμβολαιο σου τοτε βγαινει η επιδοτηση βαση ποσοστου(αν δεν κανω λαθος) του ποσου που εχεις πληρωσει συνολικα ενα χρονο στην εκαστοτε εταιρια...
γενικοτερα επιδοτηση εχεις την δυνατοτητα να παρεις τουλαχιστον ενα χρονο μετα την τελευταια σου...

Να τον ακούτε τον nikosg21 +1.Λιγο πριν το ποστ του ειχα πάρει βονταφον και μου είπε το ιδιο
bigboss και εγω στους 6 μήνες ειμαι αλλα δεν:/

Τελευταία επεξεργασία από: savvasko, 26/08/2010 - 12:44


#1266   bigboss

bigboss

    iPH Member

  • 315 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:50

Να τον ακούτε τον nikosg21 +1.Λιγο πριν το ποστ του ειχα πάρει βονταφον και μου είπε το ιδιο
bigboss και εγω στους 6 μήνες ειμαι αλλα δεν:/

Όπως είπα εξαρτάται από πολλά, όπως π.χ την ανάγκη της εταιρείας να κρατήσει τους πελάτες της, τους στόχους, στρατηγική κ.τ.λ. Πάντως εγώ πέρσι επειδή τους εξήγησα με επιχειρήματα κ όχι εκβιασμούς κ ψέμματα ότι δεν με συμφέρει να παραμείνω στην vodafone εφόσον ενδιαφέρομαι για iphone (θα άλλαζα κ πρόγραμμα από ένα α΄πλό θα πήγαινα σε iphοne πρόγραμμα) με καλέσανε κ μου εγκρίνανε μια χαρά επιδότηση.

#1267   saxpic

saxpic

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:52

Λοιπόν έχουμε και λέμε...Vodafone σε πόλη της Θράκης , το έχει , δεν μου το δίνει γιατί δεν έχουν ακόμα τιμολόγηση λένε!
Γερμανός σε πόλη της Θράκης , έχει αρκετά αλλά τα δίνει μόνο με νέα σύνδεση...Ένα έχω να πω...ξεφτίλες!

#1268   couver

couver

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 12:52

Παιδια μολις μιλησα με voda και ρωτησα για σειρα ,μου ειπαν οτι αν εχω κανει την φορμα στο inyernet θα μου στειλουν sms για να παω στο κοοντινο μου καταστημα να το παρω!και λεω αν εκανα προκρατιση απο καταστημα θα με ενημεροσουν ποθο συντομα και μου απαντησε οτι ειναι το ιδιο!και να μην ανησυχω θα μου ερθει sms.αυτα.

#1269   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:02

Καλημερα να ρωτησω κατι. εχω εταιρικο προγραμμα με 3 αριθμους συμβολαιων στην cosmote και λογικα η vodafone θα κανει καλυτερη προσφορα για να παρει τα 3 νουμερα, οποτε και θα παω εκει το προβλημα μου ειναι οτι με cosmote θεωριτικα ειμαι δεσμευμενος αντιστοιχα για το καθε νουμερο μεχρι τις:
12-02-11
22-04
και 31-5

ξερω οτι μπρορω να σπασω με καποιο τροπο το συμβολαιο και να παω σε αλλη εταιρια αλλα δεν ξερω πως λεγεται σαν υπηρεσια και τι οικονομικες επιβαρινσεις θα εχω.

πολλα παιδια εχετε πει οτι δουλευετε σε διαφορα καταστηματα κινητης μπορειτε να με βοηθισετε καπως..
στην ουσια δεν θελω να φυγω απο cosmote το παιχνιδι που θελω να παιξω ειναι να παρω μια καλη προσφορα απο vodafone και να πω σε cosmote τι μου δεινει η αλλη εταιρια για να παρει τα νουμερα με την ελπιδα να κανει καποια αντιπροσφορα η cosmote για να με κρατησει σαν πελατη.
εαν αυτο βοηθισει θα μπορουσα να ανεβασω το παγιο κατα ενα σταδιο για ενα συμβολαιο...

δεν με ενδιαφερει το ποτε θα το παρω οσο το ποσο θα πληρωσω... για να παρω το iphone 3g πληρωσα μονο 99 ευρο (μεταφορα απο wind σε cosmote) ψαχνω κατι αντοιστηχο..



big boss μπορεις να βοηθισεις για το παραπανω...??

#1270   MuseumofMac

MuseumofMac

    iPH newbie

  • 55 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:06

http://www.mobilecen...roduct_id=31283




Ξερετε αν ειναι εμπιστο site; ???

#1271   SunOfABeach

SunOfABeach

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:08

Γερμανός, υποκατάστημα Άνω Λιοσίων...
Υπάρχει ένα 16άρι διαθέσιμο (το 32άρι το "τσίμπησα" εγώ!) ::)
Καλή τύχη σε όλους!...

#1272   Leonidas25

Leonidas25

    iPH Contributor

  • 1.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:10

http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=31283




Ξερετε αν ειναι εμπιστο site; ???


Δεν ειναι φιλε αξιοπιστο !!

#1273   ioanniskar

ioanniskar

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ioanniskar

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:11

Παιδια μολις μιλησα με voda και ρωτησα για σειρα ,μου ειπαν οτι αν εχω κανει την φορμα στο inyernet θα μου στειλουν sms για να παω στο κοοντινο μου καταστημα να το παρω!και λεω αν εκανα προκρατιση απο καταστημα θα με ενημεροσουν ποθο συντομα και μου απαντησε οτι ειναι το ιδιο!και να μην ανησυχω θα μου ερθει sms.αυτα.


Εγώ λέω ότι πρέπει να ανησυχείς. Η φόρμα μέσω internet ήταν κυρίως για στατιστικούς λόγους. Πορκράτηση δεν υπάρχει. Εξαρτάται από την πολιτική του κάθε καταστήματος αν θα εφαρμόσει σειρά προτεραιότητας, πάντα σύμφωνα με τη λίστα εκδήλωσης ενδιαφέροντος που έχει συμπληρωθεί στο κάθε κατάστημα και όχι στο internet. Στα περισσότερα καταστήματα vodafone που τηλεφώνησα μου είπαν το παραπάνω. Σε κάποια άλλα δεν γίνονται προκρατήσεις ούτε με αυτόν τον τρόπο και όποιος προλάβει πρόλαβε. Σε καταστήματα Cosmote δεν γνωρίζω. Σε καταστήματα Γερμανός επίσης δεν γίνονται προκρατήσεις σε όσα τηλεφώνησα (καμιά 10αριά) αλλά πέτυχα ένα που δέχτηκε ο υπάλληλος να του δώσω μια προκαταβολή και όταν έρθει να μου το κρατήσει. Αλλά ξαναλέω, είναι επιλογή του κάθε καταστήματος τι πολιτική θα ακολουθήσει.

#1274   john799

john799

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:12

Δεν θα μου πειτε και για το δικο μου πιο πανω;

#1275   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/08/2010 - 13:20

Ενημέρωση της τελευταίας στιγμής. Στη Χαλκίδα υπάρχουν από την Τετάρτη στα καταστήματα αλλά από αύριο θα μπορούν να τα διαθέσουν στο κοινό.

αυτο ισχυει για ολα τα vod καταστηματα απο αυριο θα τα διαθεσουν στο κοινο (υπηρχαν σε ολα εστω και λιγα κομματια απο τεταρτη)
ασχετα που δεν μιλαγε κανεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες