Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Με την άδειά σας.. (Δωράκι)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   kolias89

kolias89

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:09

Εγώ είμαι διατεθειμένος να σε πιστέψω φίλε αλλά όλα αυτά που γράφεις τώρα έπρεπε να τα είχεσ ξεκαθαρίσει απ την αρχή κ κανεισ τότε δεν θα σε είχε αμφισβητήσει...Κατα την γνώμη μου ηταν λάθος σου να αφήσεις το θέμα να τραβήξει τόσο για να πεις την αλήθεια!Έπρεπε να μας είχες πει ότι η κοπέλα είναι φίλη σου και γι αυτό μπήκες σε αυτή την διαδικασία...Επρεπε να το έχεις πει κ σε καμμία περίπτωση να ποστάρεις απο τον λογαριασμό της, αυτό μάλιστα -το Ονομα μου ειναι κυριακος κ το γραφω στο ποστ της kawaii 7/7 (σημερα γιορταζω κιολας !!)- το γράφεις οταν σου λέει κάποιος για το πόσο πρέπει να σε χάλασε η όλη ιστορία (δεν θα ψάξω να βρώ το ποστ αλλά η απάντηση ήταν σε τέτοιου ύφους ποστ).Αυτό φίλε το γράφεις απο τον λαγοριασμό της κοπέλας αλλά μιλάς για τον εαυτό σου!(λογικό θα ήταν να πεις οτι σε χάλασε κ σένα).Ελπίζω να καταλαβαίνεις τι λέω!


Θα συμφωνησω με το παιδι οτι οντως επρεπε να εχει πει ξεκαθαρα την αληθεια απο την αρχη και τελος οποιος ηθελε απο εκει και υστερα να το πιστεψει το πιστεει....οποιος δεν ηθελε οκ!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:12

Να ρωτήσω κάτι ;
Δηλαδή η κοπελια αγόρασε ένα κινητό 350 euro, άνοιξε το πακέτο δεν βρήκε τίποτα πήγε για δουλειά και από την επομενη μέρα ξεκίνησε να μαζεύει λεφτά για καινούργιο κινητό ;

Ρε πάμε καλά ;

#168   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:14

Η γνώμη μου παραμένει η ίδια. Το topic είναι πολύ σοβαρό για να κάνουμε αστειάκια. Υπάρχει και το cafe sto blabla για αυτά.


θα μου επιτρέψεις να προσπαθήσω να σε διορθώσω ... το topic ΗΤΑΝ σοβαρό ... πλέον κανείς ουσιαστικά δεν ποστάρει (insidegr/kaiwa) και κανείς δεν ασχολείται ... το όλο θέμα και η όλη υπόθεση και απ'τις 2 μεριές της (και η κοροϊδία που πέχτηκε αλλά και αυτό που έπαθε κάποιος χρήστης -kaiwa-) ΗΤΑΝ και ΕΙΝΑΙ σοβαρό ... δυστυχώς όμως δεν μπορεί να γίνει τπτ ...
ο inside το θέμα το ξεφτύλισε, πλέον έχει σταματήσει και αυτό που ξεκίνησε, και πλέον κανείς δεν τον εμπιστεύεται ... και με το δίκιο του

#169   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:20

Γιατι ειμαι ΠΑΟΚ ρε φιλε...ειναι ερωτησεις αυτες τωρα???
Ετσι γιατι μου φανηκε πως το παρατραβας το θεμα!
Και δεν σου εδωσε το δικαιωμα να τον λες παραμυθα γιατι ισα ισα εδωσε μια εξηγηση το παιδι που πιστευω πως δεν θα ειχες τα Αρχ@@@@ να το κανεις!
Αν πραγματικα αληθευουν τα οσα ειπε το παιδι πραγματικα ειναι ΑΝΤΡΑΣ!
Αν παλι οχι θα σου ζητησω και δημοσια συγνωμη και οτι και αν πεις θα εχεις δικιο....το μονο που λεω ειναι να μην καταδικαζεις καποιον χωρις να ξερεις....ειναι πολυ ασχημο!
Ναι οκ ας σταματησει εδω το θεμα δεν χρειαζεται να πουμε κατι ακομα!


You got busted twice...
Θα συμφωνήσω με τον Smaug. Η υπόθεση είναι σοβαρή..

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 11/07/2010 - 16:30


#170   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:23

Tα offtopic μηνύματα κάτω από τα δικά μου θα αρχίζουν να εξαφανίζονται. Παρατράβηξε λίγο.

#171   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:24

Tα offtopic μηνύματα κάτω από τα δικά μου θα αρχίζουν να εξαφανίζονται. Παρατράβηξε λίγο.

Συγγνώμη αλλα πια ακριβώς θεωρούνται on topic σχόλια ;

#172   kolias89

kolias89

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:26

You got busted twice...
Θα συμφωνήσω με τον Smaug. Η υπόθεση είναι σοβαρή..


I got busted εεε???

Γουσταρω ρε φιλε το ολο θεμα χειροπαιδες και ετσι....εχω αγρια γουστα εγω αγορι μου...πες μου μονο οτι εισαι και ατριχος...αυτο πες μου μονο ΤΕΛΟΣ...!!!

#173   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:27

Συγγνώμη αλλα πια ακριβώς θεωρούνται on topic σχόλια ;


Αυτό ας πούμε δεν είναι ontopic σχόλιο:
χαχαχα μολις γυρισα απο θαλασσιτσα και καθομαι και διαβαζω τι εχουν πει τα παιδια....αλλα ρε φιλε εχω λιωσει στα γελια χαχαχαχαχα!!
Εισαι μεγαλος!!!

kolias89, αν γίνεται να σταματήσει η προσωπική αντιπαράθεση και η γελοιοποίηση του θέματος.

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 11/07/2010 - 16:29


#174   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:27

kolias89 , kawaii , insidergr ή οποίο άλλο nickname έχεις, για το όνομα του θεού σταματά να γράφεις πια.

#175   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:28

απο τους 2 guests που βλεπω εδω και ωρα δεν πιστευω να ειναι ο banarismenos Αναρτημένη εικόνα

#176   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:30

Αυτό ας πούμε δεν είναι ontopic σχόλιο:
χαχαχα μολις γυρισα απο θαλασσιτσα και καθομαι και διαβαζω τι εχουν πει τα παιδια....αλλα ρε φιλε εχω λιωσει στα γελια χαχαχαχαχα!!
Εισαι μεγαλος!!!

οκ, σε αυτό συμφωνώ, αλλα γενικός εδώ δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα για το οποιο μιλάμε, το topic είναι για τα σκουπίδια, απλός σχολιάζουμε την ανθρώπινη ανωμαλία που μπορεί να εμφανιστεί στον ανθρώπινο εγκέφαλο.

#177   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:34

Προσωπικές αντιπαραθέσεις/προκλήσεις είπα ότι θα διαγράφονται. Το topic δεν είναι για τα σκουπίδια, είναι συγκεκριμένο, έχει αρχή και τέλος και όποιος έχει διάθεση για αστειάκια μπορεί να συνεχίσει να γράφει σε άλλο thread :)

#178   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/07/2010 - 16:41

Προσωπικές αντιπαραθέσεις/προκλήσεις είπα ότι θα διαγράφονται. Το topic δεν είναι για τα σκουπίδια, είναι συγκεκριμένο, έχει αρχή και τέλος και όποιος έχει διάθεση για αστειάκια μπορεί να συνεχίσει να γράφει σε άλλο thread :)


Το θέμα όμως επειδή ακριβώς είναι πολύ σοβαρό και θα έπρεπε να το βλέπουν όλα τα μέλη για να προστατεύονται, κακώς μεταφέρθηκε στην κατηγορία blablabla και σαφώς εδώ το trolling θα πάει σύννεφο. Πολύ λάθος κίνηση απο μέρους σας.

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 11/07/2010 - 16:46


#179   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 11/07/2010 - 17:06

Προσωπικές αντιπαραθέσεις/προκλήσεις είπα ότι θα διαγράφονται. Το topic δεν είναι για τα σκουπίδια, είναι συγκεκριμένο, έχει αρχή και τέλος και όποιος έχει διάθεση για αστειάκια μπορεί να συνεχίσει να γράφει σε άλλο thread :)

Πιστεύω πως δεν μπορούμε εμείς οι απλοί users να κάνουμε κάτι άλλο, πρέπει οι διαχειριστές να λάβουν μια θέση, δεν μπορεί ο καθένας εδώ μέσα να στήνει κομπίνες και να παίρνει λεφτά με το έτσι θέλω, εμείς τώρα απλός αερολογούμε - κρίνουμε - βρίζουμε και αλλα πολλά τον χρηστη που έκανε το topic.

#180   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 11/07/2010 - 17:12

Η θέση των διαχειριστών έχει αναφερθεί στην 1 - 2 σελίδα.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες