Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Με την άδειά σας.. (Δωράκι)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
180 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   nick2

nick2

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:28

διαβασα ολο το ποστ και θα συμφωνησω απολυτα με τον bacadef(πιο πανω) γιατι ολη η αλειθεια(εαν ειναι κιολας αυτη)επρεπε να ειχε γινει απο την αρχη!ολα τα υπολοιπα ειναι παιχνιδια με τις λεξεις μεσα απο ενα φορουμ.Και ολη αυτη η ιστορια με κανει τελικα να καταλαβω ποσο καχυποπτος πρεπει να ειμαι μεσα στο φορουμ γιατι ημουν και εγω ετοιμος να κανω μια προσφορα για ενα iphone απο δω μεσα αλλα μαλλον θα το ξανασκεφτω πολυ!Τετοια ιστορια δεν περιμενα να διαβασω... Πραγματικα δεν ξερω ποιος εχει δικαιο και ποιος αδικο αλλα λυπαμαι για οσα εγιναν!Και εκφερω μονο την αποψη μου!Φιλικα παντα!

Υ.Γ. Η γνωση ειναι σοφια!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:33

Καθησα και διαβασα ολα το ποστς απο την αρχη... συγγνωμη δεν θα σε πιστεψω insidegr γιατι δεν ξεκαθαρισες τα πραγματα απο την αρχη και ποιος ξερει τι μας κρυβεις ακομα...

#153   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:34

Υ.Γ. Η γνωση ειναι σοφια!!!

Η γνώση είναι δύναμη & η δύναμη είναι εξουσία!! ;)

Εγώ λέω παιδιά να σταματήσετε να ασχολείστε (χαράς το κουράγιο σας). Ότι έγινε έγινε και το πρόβλημα/παρεξήγηση/απατεωνιά θα λυθεί είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο!!

Είναι Κυριακή..chill out!!

Τελευταία επεξεργασία από: limit, 11/07/2010 - 12:34


#154   SuperNatural

SuperNatural

    iPH Enthousiast

  • 368 μηνύματα
  • Twitter:@TheSlayerPG
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:TheSlayerPG

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:35

Είναι Κυριακή..chill out!!

Εχει και τελικο mundial :P :P

Τελευταία επεξεργασία από: SuperNatural, 11/07/2010 - 12:35


#155   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:36

Εχει και τελικο mundial :P :P

Σωστός +1

#156   nick2

nick2

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:40

Εχει και τελικο mundial :P :P


Πολυ σωστος! +1 και απο μενα!

#157   limit

limit

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:42

Εγω δε παίρνω τπτ για το chill out?? :P :P

#158   satriani

satriani

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/07/2010 - 12:45

Άλλη μια απόδειξη πρίν προχωρήσετε σε οικονομικό αλισβερίσι να μην κρίνετε ούτε απο το reputation κάποιου μέλους :rolleyes:

Τελευταία επεξεργασία από: satriani, 11/07/2010 - 12:46


#159   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:21

Εγω δε παίρνω τπτ για το chill out?? :P :P


χα00χα0! το θέμα έχει πλέον ξεφτυλιστεί ... τα off-topic πάνε σύννεφο, ενώ υπάρχουν όροι όπως chill-out, τελικός mundial (viva espania!), και είμαι ΠΑΟΚ! τι ερώτηση είναι αυτή :P

δυστυχώς (για να επανέλθουμε στο θέμα μας) ούτε εγώ συγκινούμε με αυτά που λες και δεν ντρέπομαι καθόλου ... εγώ οταν θέλω λεφτά δεν λέω σε ένα φόρουμ να κάτσει να μαζέψει απο 20άρικα για να μου συμπληρώσει ... ξέρεις κάτι? πριν ένα μήνα, γίορταζε ένας φίλος μου, και όλοι στην παρέα ήμασταν άφραγκοι ... εγώ είχα ένα 50άρικο πάνω μου να πάω να πληρώσω το λογαριασμό της cosmote ... πήγαμε και τους κέρασα όλους σουβλάκια ... αν δεν το είχα κάνει αυτό στις 14 Ιουνίου θα μπορούσα να πάω ανετότατα σε μια συναυλία που θέλω ... τι έκανα? δεν ζήτησα απο κανέναν λεφτά ... στο signature μου έχω το θέμα που έχω φτιάξει ... μπες και διάβασε το λόγο για τον οποίο το ανέβασα στο cydia για το ελάχιστο ποσό του 1$ και μετά έλα να μου πείς οτι άμα δεν ντραπώ τώρα δεν θα ντραπώ σε όλη μου τη ζωή ...

επίσης απο πολύ μικρός φίλε μου δεν εμπιστεύομαι ανθρώπους που δεν ξέρω προσωπικά αν δεν μου δώσουν μια πολύ ιδιαίτερη αφορμή για να το κάνω ... και οταν κάποιος σου κρύβει πράγματα, μάντεψε ... σίγουρα δεν σου τη δίνει ;)

καλή συνέχεια στη συγκέντρωση του ποσού και πραγματικά είναι κρίμα αυτό που έγινε στην Ελένη (αν όντως τη λένε Ελένη)
δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε πια σε αυτό το topic ... καλή συνέχεια και πάλι

#160   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:21

Εδω δικηγορικό Διαβολεητορ!!

Κι αν, λέω αν, πάλι ως outsider, στην συνάντηση φέρει μια δασκαλεμενη φίλη του, έτσι ντροπαλη κλπ, πως θα ξέρουμε οτι είναι ή δεν είναι ο/η kawaii?

Επειδή, μαλακίες έχουν γίνει και στο παρελθόν σε αλλά site πο έτυχε να ξέρουμε λόγο σημείου κόμβου στο μητροπολιτικό μας δίκτυο που μένει κάποιος.. Να φέρει έναν δήθεν για αποδιοπομπαιο τραγο...

Απλά το λέω έτσι δεν λαμβανω το μέρος κάποιου

Φιλικά!

#161   lostpfg

lostpfg

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:27

Ρε φίλε(insidergr) καλά τα λες αλλά εδώ και 5 σελίδες ο satriani σε κάνει σκουπίδι(χωρίς να σε βρίσει απλά σε αναιρεί) και εσύ απαντάς όπως το 5χρονό αδελφάκι μου "θα δεις αύριο/θα σου δείξω εγώ/θα κλαις αύριο από την ντροπή σου" κ.τ.λ.π.Αν είχες δίκιο θα μίλαγες καθαρά από την αρχή..Και εγώ εξαπατήθηκα στο παρελθόν και έχασα 220 ευρό για αέρα κοπανιστό αλλά δεν μπήκα στα forum να κάνω έρανο επειδή με πιάσανε μ@λ@κ@.

Υ.Γ:Στην ιστορία σου μόνο ο Jack Bauer δεν παίζει.

#162   KailariaCity

KailariaCity

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2010 - 13:43

εγω έχω να πω ότι πέρασε με ενδιαφέρον και αγωνία το σαβατόβραδο στο σπίτι...από κει και ύστερα από τη στιγμή της παρατήρησης του Satriani δεν κατάφερες να με πείσεις με τίποτα.ούτε καν στο τελευταίο μακροσκελές απολογητικό κείμενο σου το οποίο άργησες πολύ να το γράψεις, ίσως γιατί δεν είχες επιχειρήματα από την αρχή για να του απαντήσεις (όχι πως τώρα έχεις αλλά τέλοσπαντων)..ο/η kawaii δεν έχει πάρει θέση ως τώρα...δεν γίνεται ολόκληρο σήριαλ για πάρτυ του/της και να μην τοποθετείται καθόλου...τυχαίο???? δεν νομίζω...

Υ.Γ Όσο για τον Jack Bauer που αναφέρει ο lostpfg ένα έχω να πω: JACK BAUER RUUUUUUUULEZ!!!!!!!!!!!!!!!

#163   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 15:28

Mάλιστα, άκρως ενδιαφέρον topic, το τι έγινε πραγματικά πλέον είναι πολύ δύσκολο να εξακριβωθεί. insidergr έπρεπε να πείς την αλήθεια από την αρχή (αν είναι αλήθεια). Εφόσον βέβαια η κοπέλα είναι αδερφική σου φίλη και θέλει ένα iPhone γιατί δεν της πούλησες το δικό σου και να σου δώσει τα χρήματα σιγά σιγά και την άφηνες να ψάχνει εδώ;

ΥΓ. Παρακαλώ να κρατηθεί ένα επίπεδο στο topic γιατί το θέμα είναι σοβαρό, επιχειρήματα και ατάκες στύλ "είμαι παοκ κτλ, πόπ κόρν κτλ" καλύτερα να αποφεύγονται.

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 11/07/2010 - 15:34


#164   einsteinick

einsteinick

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Twitter:@mythrandeer
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • GameCenter:einsteinick

Δημοσίευση 11/07/2010 - 15:43

ατάκες στύλ "είμαι παοκ κτλ, πόπ κόρν κτλ" καλύτερα να αποφεύγονται.


έλα ρε ... τι να λέμε τώρα ... το "γιατί είμαι ΠΑΟΚ ρε φίλε! ... τι ερωτήσεις είναι αυτές?" μάμησε άγρια!!! ακόμα γελάω :P)

#165   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 11/07/2010 - 15:45

Η γνώμη μου παραμένει η ίδια. Το topic είναι πολύ σοβαρό για να κάνουμε αστειάκια. Υπάρχει και το cafe sto blabla για αυτά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες