Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

NAVIGON - Mobile Navigator


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1408 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#931   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:05

Πολύ πιθανό να βρίσκει πιο γρήγορα.. Σε μένα χωρίς 3G .. Βρίσκει σε 10 sec.. Πόσο πιο γρήγορα μπορεί να χρειαστείς.. Μιλάω όμως σε iPhone 4

στο 3gs με 3.1.3 δεν εβρισκα σημα με τιποτα για αυτο το εβγαλα αμεσως...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#932   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:06

Προφανώς το είχες σπασμένο... Εγώ μιλώ για αγορασμενο... :)

#933   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:07

Προφανώς το είχες σπασμένο... Εγώ μιλώ για αγορασμενο... :)

μπα ιδεα σου!! :lol: δηλ.στην κανονικη εκδοση δεν υπαρχουν τετοια προβληματα?

#934   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:10

Όχι και στην σπασμένη δεν υπάρχει πάντα πρόβλημα ανάλογα από που θα την κατεβασεις... Αλλά εάν θέλεις κάτι αξιόπιστο αγόρασε το.. Εάν σου χρειάζεται φυσικά.. :)

#935   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2010 - 23:11

Όχι και στην σπασμένη δεν υπάρχει πάντα πρόβλημα ανάλογα από που θα την κατεβασεις... Αλλά εάν θέλεις κάτι αξιόπιστο αγόρασε το.. Εάν σου χρειάζεται φυσικά.. :)

ΟΚ ευχαριστω για τις διευκρινησεις! :)

#936   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:19

παιδια συγνωμη που το ξαναρωταω απλως καταλαβα οτι μαλλον ημουν σε λαθος θεμα οταν εκανα την ερωτηση πριν μερικες μερες. θα ηθελα να μαθω μιας και ληγει σημερα η προσφορα του navigon, αν το αγορασω και δεν εχω jailbroken iphone, μπορω να επεξεργαστω το ipa μεσα απο τον φακελο που αποθηκευει το itunes στο mac και να μετατρεψω στην συνεχεια σε zip αρχειο, να το ανοιξω και να κανω οποια επεξεργασια θελω και να δουλευει κανονικα? το εχει δοκιμασει κανεις ή μπορει να το κανει?

#937   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:21

Οχι.

#938   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:33

Οχι.


δηλαδη αν αγορασω την full europe εκδοση δεν μπορω να αφαιρεσω οποιους χαρτες θελω και στην συνεχεια να τους ξαναπροσθεσω αργοτερα? ευχαριστω

#939   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 15/08/2010 - 12:43

Παλι οχι εφοσον δεν εχεις jb συσκευη.

#940   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 13:00

αρα αξιζει η αγορα της ακομη και σε jb συσκευη ή ειναι αξιοπιστα τα γνωστα μαγαζακια (απλως εχω καποιες καχυποψιες για το πως γινεται cracked μια εφαρμογη)!

#941   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 13:03

Εάν θέλεις αξιόπιστο gps το αγοράζεις από το AppStore .. Εάν θέλεις gps υπάρχουν και τα μαγαζάκια.. :)

#942   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 13:13

οκ ευχαριστω. ψηνομαι για αγορα απλως φοβαμαι μηπως κλαιω τα ευροπουλακια μετα, τεσπα θα δουμε

#943   rouroukos

rouroukos

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 15/08/2010 - 13:49

οκ ευχαριστω. ψηνομαι για αγορα απλως φοβαμαι μηπως κλαιω τα ευροπουλακια μετα, τεσπα θα δουμε



δεν θα τα κλαις, η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι καταπληκτική. εγώ έχω το east europe αγορασμένο εδώ και καιρό. κανένα απόλυτος πρόβλημα. όσο για επιπλέον χρεώσεις μέσο 3g δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, το a-gps είχα διαβάσει κάπου ότι είναι asist gps. μια ιδιότητα τον κινητών όταν δεν πιάνεις δορυφόρο, πχ σε ένα τούνελ, να παίρνει σήμα από την gsm κυψέλη του δικτύου. δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά χρέωση από το navigon δεν είχα ποτέ

#944   billviper

billviper

    iPH Contributor

  • 1.883 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:08

Καλησπέρα παίδες, πολύ πολύ νέος χρήστης iPhone 3GS εδώ. :)

Έχω το Navigon με τον χάρτη της Ελλάδος. Έχω παρατηρήσει ένα μεγάλο αρνητικό όμως, όταν θέλω να βάλω την διεύθυνση προορισμού όλες οι πόλεις/οδοί κτλ. πρέπει να τα γράφω με λατινικούς χαρακτήρες (greeklish κατάσταση) κι είναι πολύ δύσκολο μερικές φορές να βρεις την τοποθεσία που θες.

Υπάρχει περίπτωση να μπορέσουμε να πληκτρολογούμε τις διευθύνσεις στα Ελληνικά και να γράφει το πρόγραμμα όλους τους προορισμούς στα Ελληνικά αντί για greeklish;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Βασίλης

#945   kapi

kapi

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/08/2010 - 14:12

δεν θα τα κλαις, η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι καταπληκτική. εγώ έχω το east europe αγορασμένο εδώ και καιρό. κανένα απόλυτος πρόβλημα. όσο για επιπλέον χρεώσεις μέσο 3g δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, το a-gps είχα διαβάσει κάπου ότι είναι asist gps. μια ιδιότητα τον κινητών όταν δεν πιάνεις δορυφόρο, πχ σε ένα τούνελ, να παίρνει σήμα από την gsm κυψέλη του δικτύου. δεν ξέρω αν είναι αλήθεια αλλά χρέωση από το navigon δεν είχα ποτέ


δεν διαφωνω οτι ειναι απο τις πιο αξιολογες εφαρμογες gps για το iphone γιατι για καθαρο gps σιγουρα υπαρχουν καλυτερα. τωρα για την αξια της ειναι καλυτερη και πιο λογικη η τιμη αυτη την στιγμη. απο αυριο ομως δεν θα ειναι και κριμα γιατι παρολο που εστειλα email θα ειναι αργα. τους ρωτω πως μπορω να εχω επιπλεον χαρτες σε χωρες εκτος ευρωπης (Τουρκια, Μεση Ανατολη, Ρωσια) γιατι τυχαινει να ταξιδευω και εκει μερικες φορες λογω δουλειας. σε αυτη την περιπτωση γνωριζει κανεις τι γινεται?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες