Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Consumer Reports confirms iPhone 4 antenna problems -- and so do we


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
121 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:22

Αυτό πως το κρίνετε?

http://www.guardian....hone4-criticism

Πτώση 4% στις μετοχές τησ Apple λόγω φόβων για ανάκληση του iPhone 4

Τελευταία επεξεργασία από: ktzaf, 14/07/2010 - 16:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:55

Καλησπερα

Δυστυχως το προβλημα υπαρχει. Απο 3Gs πηγα σε 4G 16GB εδω και 15 μερες . Αγορασμενο απο Apple store UK με προπαραγγελια. Εχω drop calls σε μερη που το 3Gs δουλευε τελεια .



Ωοοππππ...μη μου λες τέτοια και το περιμένω το ρημάδι εδώ και 10 μέρες από Αγγλία!!!
Χώρια πως είμαι και στη WIND και το σήμα είναι ακόμη χειρότερο...και πούλησα και το 3GS!!!!!!!!!!!!!

#93   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:56

Τα άσχετα post διαγράφονται...

Stay on topic αλλιώς υπάρχει και το Cafe
Behind the Scenes...

#94   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2010 - 16:58

Ωοοππππ...μη μου λες τέτοια και το περιμένω το ρημάδι εδώ και 10 μέρες από Αγγλία!!!
Χώρια πως είμαι και στη WIND και το σήμα είναι ακόμη χειρότερο...και πούλησα και το 3GS!!!!!!!!!!!!!

Παιδιά εδώ είμαι εγώ άντε θα το βγάλω κ από την αγγελία . το δέχομαι και ξεσφραγισμένο όχι όμως πάνω από 5 ημερών !

#95   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 14/07/2010 - 17:01

Παιδιά εδώ είμαι εγώ άντε θα το βγάλω κ από την αγγελία . το δέχομαι και ξεσφραγισμένο όχι όμως πάνω από 5 ημερών !


Χα..χα..καλό...και κάτι τραβηγμένο..φαντάσου να είστε φιλαράκια με το παιδί με τις dropped calls και να μας ψήνει ώστε να πάρεις το καινούριο τσάμπα...
Μετά από αυτά που έχουμε διαβάσει εδώ μέσα..star treck ..έχουμε γίνει...

Τελευταία επεξεργασία από: vasileiosm, 14/07/2010 - 17:02


#96   fteo

fteo

    iPH Enthousiast

  • 558 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:fteo

Δημοσίευση 14/07/2010 - 17:53

Και για να ποσταρουμε και την άλλη πλευρά:

http://www.minyanvil...id/29154?page=1

Διαβάστε και κρίνετε...

Καλά ο άνθρωπος δεν ξέρει τι λέει...

Μόνο από αυτό:

I’m just playing devil’s advocate here, but who cares about how well the iPhone 4 performs in an isolation chamber? I don’t make phone calls from my isolation chamber. No, I only use my isolation chamber to breathe in pure oxygen and protect myself from germs.

φαίνεται ότι δεν έχει ιδέα. Αυτό που μου θυμίζει είναι ένα οργισμένο 15χρονο που του έβρισαν τον ολυμπιακό...

#97   moviemaker

moviemaker

    -

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2010 - 18:00

Χα..χα..καλό...και κάτι τραβηγμένο..φαντάσου να είστε φιλαράκια με το παιδί με τις dropped calls και να μας ψήνει ώστε να πάρεις το καινούριο τσάμπα...
Μετά από αυτά που έχουμε διαβάσει εδώ μέσα..star treck ..έχουμε γίνει...

Βασίλη μου αντί να κάθομαι να βρίζω και να τσακώνομαι με φίλους ομοϊδεάτες εχω επιστρατεύσει όσο χιούμορ μπορώ να εχω την στιγμή εκείνη.
το βρίσκω πιο χρήσιμο φυσικά και ναι είναι τραβηγμένο αλλά έτσι μπορείς να βρεις και μια άλλη διάσταση. ;) χαίρομαι που σου άρεσε :)

#98   vasileiosm

vasileiosm

    iPH Addict

  • 722 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:miralas1977

Δημοσίευση 14/07/2010 - 18:18

Βασίλη μου αντί να κάθομαι να βρίζω και να τσακώνομαι με φίλους ομοϊδεάτες εχω επιστρατεύσει όσο χιούμορ μπορώ να εχω την στιγμή εκείνη.
το βρίσκω πιο χρήσιμο φυσικά και ναι είναι τραβηγμένο αλλά έτσι μπορείς να βρεις και μια άλλη διάσταση. ;) χαίρομαι που σου άρεσε :)


Και κάτι που θυμήθηκα...όλα μα όλα τα iphone (η APPLE) δηλ έχει πολιτική επιστροφής 30 ημερών..γιατί λοιπόν όσοι είδαν πρόβλημα στο σήμα...και όχι μια φορά (που μπορεί να είναι για 1000 και 2 λόγους), αλλά επανειλημμένα και σε σημείο να γίνεται εκνευριστικό και να σταματά την χρηστικότητα του πολυεργαλείου που όλοι μας τρέχουμε να αγοράσουμε (η ονειρευόμαστε και λερώνουμε το σεντόνι μας τα βράδια..πλάκα κάνω!), δεν το επιστρέφουν να πάρουνε τα λεφτουδάκια τους ζεστά και να πάνε τις διακοπούλες τους σε κάνα νησάκι..και ας αφήσουν για μας τα προβλήματα της κεραίας που δεν θα πάμε διακοπές λόγω δουλειάς???
Λέω εγώ τώρα...τυχαίο..i don't think so...(σόρρυ για το αγγλικό ε...)

Τελευταία επεξεργασία από: vasileiosm, 14/07/2010 - 18:18


#99   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/07/2010 - 19:39

Αν πάρω αυτή την θήκη για το iphone4:

http://www.more-thin...r-iphone-4.html

Που είναι απο σιλικονη, θα έχω πρόβλημα στο θέμα κεραίας;

#100   niathan

niathan

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/07/2010 - 19:47

Και κάτι που θυμήθηκα...όλα μα όλα τα iphone (η APPLE) δηλ έχει πολιτική επιστροφής 30 ημερών..γιατί λοιπόν όσοι είδαν πρόβλημα στο σήμα...και όχι μια φορά (που μπορεί να είναι για 1000 και 2 λόγους), αλλά επανειλημμένα και σε σημείο να γίνεται εκνευριστικό και να σταματά την χρηστικότητα του πολυεργαλείου που όλοι μας τρέχουμε να αγοράσουμε (η ονειρευόμαστε και λερώνουμε το σεντόνι μας τα βράδια..πλάκα κάνω!), δεν το επιστρέφουν να πάρουνε τα λεφτουδάκια τους ζεστά και να πάνε τις διακοπούλες τους σε κάνα νησάκι..και ας αφήσουν για μας τα προβλήματα της κεραίας που δεν θα πάμε διακοπές λόγω δουλειάς???
Λέω εγώ τώρα...τυχαίο..i don't think so...(σόρρυ για το αγγλικό ε...)



αυτο που λες δεν γινεται γιατι θα μπω μεσα κανενα 100αρικο , ασε και που ελπιδα πεθαινει τελευταια και ισως με OS update κατι γινει. Αν ηθελα να το πουλησω πιστεψε με αυριο κιολας το πουλαω και βγαζω και 100 € ,αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα . σιγουρα το καταλαβαινεις αφου και iphone 4 δεν εχεις ακομα αλλα κρεμεσαι στο τι θα γραψει ο καθενας εδω .... αν ειχα αδικοπ τωρα θα ησουν για καφε ή για μπανιο και δεν θα εγγραφες ή διαβαζες εδω , θα το κοιταγες απο Σεπτεμβρη ....

#101   niathan

niathan

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/07/2010 - 19:49

Χα..χα..καλό...και κάτι τραβηγμένο..φαντάσου να είστε φιλαράκια με το παιδί με τις dropped calls και να μας ψήνει ώστε να πάρεις το καινούριο τσάμπα...
Μετά από αυτά που έχουμε διαβάσει εδώ μέσα..star treck ..έχουμε γίνει...



ε οχι και ετσι ημαρτον!!! LoooooooooooooooooooL

επισης εκλεισα το 3G και νομιζω οτι κατι γινεται , λιγο καλυτερο σημα και ακομα δεν εχω drop call .Θα το παρατηρησω και θα ενημερωσω...

#102   niathan

niathan

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 15/07/2010 - 13:26

2η μερα με απενεργοποιημενο το 3G και η διαφορα προς το καλυτερο ειναι εμφανης . Ουτε ενα drop call
οπως ειπε και ενας φιλος που εχει iphone4 σε cosmote ( και δεν εχει παρατηρησει προβλημα ) .... η cosmote εχει .... σημα καμπανα....

#103   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 15/07/2010 - 13:50

Εμενα δεν ειχε dropped calls ουτε με το 3G enabled. Απλα το γυρισα σε απλη κεραια για λογους μπαταριας. :)

#104   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/07/2010 - 13:54

Παιδιά τα 4αρια σας είναι από Αγγλία Apple store online? Και αν μπορείτε πείτε και πότε έγινε η παραγγελία...

#105   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 15/07/2010 - 14:05

Παιδιά τα 4αρια σας είναι από Αγγλία Apple store online? Και αν μπορείτε πείτε και πότε έγινε η παραγγελία...


Ελα φιλε μου ναι το δικο μου ειναι απο Apple Store Αγγλιας, και ειναι στην πρωτη παρτιδα που κυκλοφορησε στις 24/6 νομιζω. Το αγορασε ενας Αγγλος, μου το πουλησε μεσω ebay.co.uk και ειναι factory unlocked.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες