Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 08:46

Γνωρίζει κανείς με ποιά εταιρία στέλνουν στην επαρχία?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/09/2010 - 09:28

Σε περνουν μία μέρα πρίν τηλέφωνό χωρίς όμως να έχουν το προιόν εκεί.Παραλαμβάνουν μετά της 18.00 απ όσο ξέρω

καλημερα!σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

#288   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 11:47

Πηραν κανεναν τηλεφωνο σημερα? Εγω οπως το φανταζομουν και σημερα ουτε φωνη ουτε ακροαση, ενω με ειχαν διαβεβαιωσει απο το τμημα του vodafone.gr οτι αν δεν παραλαβω Παρασκευη θα παραλαβω σιγουρα Δευτερα. Το θεμα ειναι οτι δεν λενε ουτε με ποια εταιρια τα στελνουν για να ψαξω μονος μου μηπως βγαλω ακρη...

#289   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 11:57

Πηρα και παλι τηλεφωνο αλλα το δουλεμα συνεχιζεται!!! Απο την ΠΑρασκευη 27 του μηνος που το παραγγειλα ακομα ΤΙΠΟΤΑ!

Το μονο που μου ειπαν ειναι το κλασικο "Αφηστε μας το ονομα σας και το τηλεφωνο σας και θα σας παρουμε σε 24 ωρες" !!! Αφου τους διαολοστειλα μου ειπαν οτι θα με παρουν στην επομενη ωρα. Για να δουμε. Ειναι η τελευταια ευκαιρια να με κρατησουν ως πελατη. 100 ευρω το μηνα λογαριασμο κανω και αυτοι με γαφουν κανονικα... τι ΔΝΤ και βλακειες. Ποια κριση... εδω παρακαλας να τους δωσεις 100x12= 1200 ευρω και αυτοι σε γραφουν επιδεικτικα

Αραγε οι υπευθυνοι ξερουν ποσο ζωα ειναι στο τμημα εξυπηρετησης? Απορω πραγματικα με αυτη την αντιμετωπιση.

Εκτος και αν και οι υπευθυνοι ειναι και αυτοι ζωα οποτε ετσι εξηγειται..... η εκτος και αν το τμημα εξυπηρετησης τα παιρνει απο την COSMOTE και ειναι επιτηδες τοσο τραγικοι ωστε να στελνουν τον κοσμο εκει.

Διαβαζει κανενας υπευθυνος απο την Vodafone αυτο το forum αραγε? Εχουν γνωση του τι σκατα γινεται?

#290   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 11:57

Πηραν κανεναν τηλεφωνο σημερα? Εγω οπως το φανταζομουν και σημερα ουτε φωνη ουτε ακροαση, ενω με ειχαν διαβεβαιωσει απο το τμημα του vodafone.gr οτι αν δεν παραλαβω Παρασκευη θα παραλαβω σιγουρα Δευτερα. Το θεμα ειναι οτι δεν λενε ουτε με ποια εταιρια τα στελνουν για να ψαξω μονος μου μηπως βγαλω ακρη...



Συλληπυητρια φιλε μου. Και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι. Για COSMOTE μας βλεπω

#291   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:13

Πηρα και παλι τηλεφωνο αλλα το δουλεμα συνεχιζεται!!! Απο την ΠΑρασκευη 27 του μηνος που το παραγγειλα ακομα ΤΙΠΟΤΑ!

Το μονο που μου ειπαν ειναι το κλασικο "Αφηστε μας το ονομα σας και το τηλεφωνο σας και θα σας παρουμε σε 24 ωρες" !!! Αφου τους διαολοστειλα μου ειπαν οτι θα με παρουν στην επομενη ωρα. Για να δουμε. Ειναι η τελευταια ευκαιρια να με κρατησουν ως πελατη. 100 ευρω το μηνα λογαριασμο κανω και αυτοι με γαφουν κανονικα... τι ΔΝΤ και βλακειες. Ποια κριση... εδω παρακαλας να τους δωσεις 100x12= 1200 ευρω και αυτοι σε γραφουν επιδεικτικα

Αραγε οι υπευθυνοι ξερουν ποσο ζωα ειναι στο τμημα εξυπηρετησης? Απορω πραγματικα με αυτη την αντιμετωπιση.

Εκτος και αν και οι υπευθυνοι ειναι και αυτοι ζωα οποτε ετσι εξηγειται..... η εκτος και αν το τμημα εξυπηρετησης τα παιρνει απο την COSMOTE και ειναι επιτηδες τοσο τραγικοι ωστε να στελνουν τον κοσμο εκει.

Διαβαζει κανενας υπευθυνος απο την Vodafone αυτο το forum αραγε? Εχουν γνωση του τι σκατα γινεται?

τα ιδια και εδω.. με πηρε μια τηλεφωνο το σαββατο να μου ζητησει συγγνωμη και να μου πει οτι δευτερα το αργοτερο θα ειναι στα χερια μου..
να σε ρωτησω κατι? που πηρες τηλεφωνο? γιατι 13830 στην επιλογη συσκευες - iphone δεν το σηκωνει κανεις..

#292   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:20

τα ιδια και εδω.. με πηρε μια τηλεφωνο το σαββατο να μου ζητησει συγγνωμη και να μου πει οτι δευτερα το αργοτερο θα ειναι στα χερια μου..
να σε ρωτησω κατι? που πηρες τηλεφωνο? γιατι 13830 στην επιλογη συσκευες - iphone δεν το σηκωνει κανεις..


Παρε 13830 μετα πατα 1 μετα 2 και μετα αστερακι... το εχω μαθει απ'εξω απο τις τοσες φορες που πηρα τηλ

#293   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:27

Πηρα και παλι τηλεφωνο αλλα το δουλεμα συνεχιζεται!!! Απο την ΠΑρασκευη 27 του μηνος που το παραγγειλα ακομα ΤΙΠΟΤΑ!

Το μονο που μου ειπαν ειναι το κλασικο "Αφηστε μας το ονομα σας και το τηλεφωνο σας και θα σας παρουμε σε 24 ωρες" !!!

Κι εγω απο τις 27/8 περιμενω και μου ειπαν ακριβως το ιδιο, οτι θα με παρουν σε 24 ωρες να με ενημερωσουν... Να μου πουν τι δηλαδη? Οτι θα παραλαβω μεσα στις επομενες μερες? Οι επομενες μερες μπορει να ειναι και μετα απο ενα 2μηνο. Αυτο που καταλαβα εγω ειναι οτι μας δουλευουν κανονικα και απλα κερδιζουν χρονο με το "σημερα-αυριο". Ενω την Πεμπτη που με πηραν με διαβεβαιωσαν οτι η συσκευή μου εχει φυγει απο αυτους ειμαι σιγουρος πως απλα δεν ειχαν ιδεα και απλα με πηραν για με ησυχασουν. Και το πιο εκνευριστικο ειναι οταν σου λενε οτι υπαρχει ενα θεμα με το iphone λογο ζητησης και τους απαντας "πως ειναι δυνατον ατομα που το παρηγγειλαν πριν μερικες μερες να το εχουν παραλαβει κι εγω απο τις 27 οχι ακομα?" σου λενε πως αυτο δεν το γνωριζουν και οτι δεν ειναι αρμοδιοι... Τι να πω μετανιωσα την ωρα και τη στιγμη που ανανεωσα το συμβολαιο μου σε αυτους... (χωρις να ειναι σιγουρο οτι θα με κρατησουν κιολας)
Αντε να δουμε...

#294   ditheo

ditheo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:32

Και σήμερα μας έχουν στο "έχουν δρομολογηθεί οι παραγγελίες και ΘΑ επικοινωνήσουν μαζί σας από την μεταφορική εταιρία"

#295   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:39

Μολις ξαναμιλησα... ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!

Αφου μου ξαναειπαν οτι υπαρχει θεμα με το iPhone 4 λογο μεγαλης ζητησης με διαβεβαιωσαν οτι θα το παραλαβω μεσα στις επομενες ημερες. ΦΥΣΙΚΑ και οταν ρωτησα ποια στο διαλο ειναι αυτη η ημερα ΔΕΝ ηξερε κανεις μου πει.

Πολυ σοβαρη εταιρεια. Μπραβο!!!

Να στελνουν δελτια τυπου που να λενε οτι το iPhone 4 υπαρχει και δεν υπαρχει προβλημα διαθεσιμοτητας ξερουν... να εξυπηρετουν τους πελατες τους δεν τους ενδιαφερει ομως. Καπαρωνουν τα συμβολαια και τις ανανεωσεις ωστε να μην πας σε άλλη εταιρεια και μετ ασε εχουν στο περιμενε...

Τι σκατα συστημα εχει ολοκληρη vodafone και δεν μπορει να βαλει σειρα προτεραιοτητας δεν μπορω να καταλαβω. Εχω και τους κολλητους να με δουλεουν που ειμαι ακομα στο περιμενε - ΕΝΩ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ πρωτους απο αυτους - ενω αυτοι το εχουν ηδη στα χερια τους απο την προηγουμεη εβδομαδα!!!!! Τα τα νευρα μου γινονται τσαταλια!

Απο οτι καταλαβα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ iPhone 4 και με αυτες τις εξυπναδες προσπαθουν να κερδισουν χρονο για να μην φυγουμε απο αυτους...

Θα ακυρωσω την παραγγελια και το συμβολαιο και παω Cosmote. Αει και γαμπιπ

Τελευταία επεξεργασία από: iGiannis, 06/09/2010 - 12:40


#296   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:40

Και σήμερα μας έχουν στο "έχουν δρομολογηθεί οι παραγγελίες και ΘΑ επικοινωνήσουν μαζί σας από την μεταφορική εταιρία"

Αυτο το ελεγαν και πριν 2 εβδομαδες..

Τελευταία επεξεργασία από: xtreme84, 06/09/2010 - 12:41


#297   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:46

Μου ζητησε κωδικο παραγγελιας, και λεει επειδη δεν μπορει να ερθει σε απευθειας επικοινωνια με την μεταφορικη, θα με παρει τηλεφωνο μια συναδελφος σε λιγο να μου πει τι γινετε, και τον κωδικο για να το επιβεβαιωσω και η ιδια με την μεταφορικη. αντε να δουμε.

#298   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:48

Οι admins τι εχουν να πουν πανω σε αυτο http://www.iphonehel...smote-vodafone/ ???

Η Vodafone από την πλευρά της μας ενημέρωσε πως υπάρχει διαθεσιμότητα τόσο για το μοντέλο των 16GB όσο και για αυτό των 32GB:

“Αυτή τη στιγμή υπάρχει απόθεμα και των δυο προϊόντων, 32GB και 16GB, μέσα από το www.vodafone.gr όπου το iPhone 4 διατίθεται 50€ φθηνότερα!


Εχετε εσεις καποια αλλη ενημερωση?

Προφανως ΚΑΙ ΔΕΝ υπαρχει αποθεμα... και αυτό το δελτιο τυπου που σας εστειλαν ηταν ΨΕΜΑ.

Αν υπηρχαν διαθεσιμα θα τα ειχαμε παρει εδω και μερες. Αυτο το γελιο παιχνιδι που παιζουν ενα πραγμα σημαινει. ΔΕΝ εχουν iPhone 4 και κερδιζουν χρονο μεχρι να τα φερουν και ως τοτε μας κρατανε δεμενους με την παραγγελια για να μην ακυρωσουμε και παμε αλλου.

ΑΙΣΧΟΣ!!!

Τελευταία επεξεργασία από: iGiannis, 06/09/2010 - 12:49


#299   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:50

Μου ζητησε κωδικο παραγγελιας, και λεει επειδη δεν μπορει να ερθει σε απευθειας επικοινωνια με την μεταφορικη, θα με παρει τηλεφωνο μια συναδελφος σε λιγο να μου πει τι γινετε, και τον κωδικο για να το επιβεβαιωσω και η ιδια με την μεταφορικη. αντε να δουμε.


Πες μας και εμας να γελασουμε... το πραγμα εχει γινει για γελια πλεον.

#300   xtreme84

xtreme84

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/09/2010 - 12:53

Κατι μου βρωμαει και εχω αρχισει να πιστευω οτι οι ακυρωμενες παραγγελιες στο site δεν οφειλοντε σε προβλημα του συστηματος αλλα σε μια κινηση ματ εναντιων των εκνευρισμενων πελατων. Σου λεει τους ακυρωνω ολους και δινω μονο σε οσους μπορω. Αν βρεθει καποιος να πει το οτιδηποτε και να κινηθει νομικα θα του πω "Κυριε δεν ξερω τι μου λετε εγω βλεπω την παραγγελια σας ακυρωμενη και θα επρεπε να ειχατε ενημερωθει μεσω του site..." Αντε μετα να αποδειξεις εσυ οτι αυτοι λενε ψεματα... >:(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες