Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 από Vodafone. Τιμές - Προγράμματα - Διαθεσιμότητα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
647 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:00

τα παρέλαβα σήμερα!!το βράδυ θα παίξω μαζί του. το άλλο είναι του αδερφού μου!

να τα!

Τελευταία επεξεργασία από: JP335i, 06/09/2010 - 13:06


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:03

Οι admins τι εχουν να πουν πανω σε αυτο http://www.iphonehel...smote-vodafone/ ???

Η Vodafone από την πλευρά της μας ενημέρωσε πως υπάρχει διαθεσιμότητα τόσο για το μοντέλο των 16GB όσο και για αυτό των 32GB:

“Αυτή τη στιγμή υπάρχει απόθεμα και των δυο προϊόντων, 32GB και 16GB, μέσα από το www.vodafone.gr όπου το iPhone 4 διατίθεται 50€ φθηνότερα!


Εχετε εσεις καποια αλλη ενημερωση?

Προφανως ΚΑΙ ΔΕΝ υπαρχει αποθεμα... και αυτό το δελτιο τυπου που σας εστειλαν ηταν ΨΕΜΑ.

Αν υπηρχαν διαθεσιμα θα τα ειχαμε παρει εδω και μερες. Αυτο το γελιο παιχνιδι που παιζουν ενα πραγμα σημαινει. ΔΕΝ εχουν iPhone 4 και κερδιζουν χρονο μεχρι να τα φερουν και ως τοτε μας κρατανε δεμενους με την παραγγελια για να μην ακυρωσουμε και παμε αλλου.

ΑΙΣΧΟΣ!!!


Κατανοώ τον εκνευρισμό σου αλλά θα πρέπει να εξηγήσω ότι το post περί διαθεσιμότητας ήταν ενημέρωση που λάβαμε από την Vodafone στις 27 Αυγούστου το απόγευμα (ημέρα Παρασκευή) και δεν ήταν κάποιο δικό μας insider tip.

Don't shoot the messenger! Τα παράπονα λοιπόν στην Vodafone :-)

Θα προσπαθήσουμε και εμείς να επικοινωνήσουμε με την εταιρεία και να πληροφορηθούμε για το τι ακριβώς συμβαίνει με τις παραγγελίες του ηλεκτρονικού καταστήματος.
Behind the Scenes...

#303   ditheo

ditheo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:05

τα παρέλαβα σήμερα!!το βράδυ θα παίξω μαζί του. το άλλο είναι του αδερφού μου!


Δώσε περισσότερες πληροφορίες αν γίνεται. Πότε έκανες την παραγγελία, από που; Πότε σε πήραν τηλέφωνο από την μεταφορική. Αν μπορείς να μας πεις αν είσαι Αθήνα ή κάπου αλλού;

Και μια τελευταία. Πόσες φορές επικοινώνησες με το 13830 για την παραγγελία.

#304   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:09

Κατι μου βρωμαει και εχω αρχισει να πιστευω οτι οι ακυρωμενες παραγγελιες στο site δεν οφειλοντε σε προβλημα του συστηματος αλλα σε μια κινηση ματ εναντιων των εκνευρισμενων πελατων. Σου λεει τους ακυρωνω ολους και δινω μονο σε οσους μπορω. Αν βρεθει καποιος να πει το οτιδηποτε και να κινηθει νομικα θα του πω "Κυριε δεν ξερω τι μου λετε εγω βλεπω την παραγγελια σας ακυρωμενη και θα επρεπε να ειχατε ενημερωθει μεσω του site..." Αντε μετα να αποδειξεις εσυ οτι αυτοι λενε ψεματα... >:(

το θεμα με την ακυρωμενη παραγγελια το ξανα ανεφερα δηθεν τυχαια και μου ειπε οτι ειναι λαθος τεχνικο του συστηματος και να μην δινω σημασια. ε δεν γινετε να πουνε αλλα μετα.. βρε λες να τους ηχογραφησουμε?

#305   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:11

Δώσε περισσότερες πληροφορίες αν γίνεται. Πότε έκανες την παραγγελία, από που; Πότε σε πήραν τηλέφωνο από την μεταφορική. Αν μπορείς να μας πεις αν είσαι Αθήνα ή κάπου αλλού;

Και μια τελευταία. Πόσες φορές επικοινώνησες με το 13830 για την παραγγελία.


με πήραν τηλέφωνο την περασμένη εβδομάδα να μου πούν για την συσκεύη. νομίζω την περασμένη δευτέρα. ανανέωσα 6 σύμβόλαια που έχω και συμπλήρωσα 70 ευρώ και πήρα 2. δεν επικοινώνησα ξανά μαζί τους. ναι είμαι απο αθήνα.

#306   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:14

Κατανοώ τον εκνευρισμό σου αλλά θα πρέπει να εξηγήσω ότι το post περί διαθεσιμότητας ήταν ενημέρωση που λάβαμε από την Vodafone στις 27 Αυγούστου το απόγευμα (ημέρα Παρασκευή) και δεν ήταν κάποιο δικό μας insider tip.

Don't shoot the messenger! Τα παράπονα λοιπόν στην Vodafone :-)

Θα προσπαθήσουμε και εμείς να επικοινωνήσουμε με την εταιρεία και να πληροφορηθούμε για το τι ακριβώς συμβαίνει με τις παραγγελίες του ηλεκτρονικού καταστήματος.


Κριμα ρε παιδια ομως.... γιατι τοσο δουλεμα? Αντε να δουμε μπας και εσεις εχετε καλυτερη τυχη και μαθετε κατι......

#307   sotoskawasaki

sotoskawasaki

    iPH Enthousiast

  • 426 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:18

Καλά ρε παιδιά πραγματικά απορώ γιατί νευριάζετε. Υπήρχε περίπτωση να ΜΗΝ ήταν τέτοια η κατάσταση, είδικά όταν ανα το παγκόσμιο υπάρχει έλλειψη απο iphone 4; Aκόμα και απόθεμα να υπήρχε αλλού στην Ελλάδα πάλι έλλειψη θα υπήρχε και αποσυντονισμός...Ελλάδα είναι αυτή τι να πούμε.

#308   ditheo

ditheo

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:19

με πήραν τηλέφωνο την περασμένη εβδομάδα να μου πούν για την συσκεύη. νομίζω την περασμένη δευτέρα. ανανέωσα 6 σύμβόλαια που έχω και συμπλήρωσα 70 ευρώ και πήρα 2. δεν επικοινώνησα ξανά μαζί τους. ναι είμαι απο αθήνα.


οπότε δεν υπάρχει σειρά προτεραιότητας σε σχέση με το πότε έγινε η παραγγελία, αλλά το ποιους θέλουν να κρατήσουν και να εξυπηρετήσουν στην εταιρία. Δεν γίνεται μια δυο τρεις παραγγελίες που γίναν 27/08/10 να μην εχουν ολοκληρωθεί και να έχουν φτάσει οι συσκευές σε άλλους κατόχους σε παραγγελίες που έγιναν μετά.(δεν έχω κάτι με τα παιδιά που παρέλαβαν το τηλέφωνο, αλλά με την εταιρία)

Όλα για το κέρδος λοιπόν...

Αν γίνει εποικοινωνία λοιπόν, μήπως θα μπορούσατε να ρωτήσετε και αυτό το θέμα;

Τελευταία επεξεργασία από: ditheo, 06/09/2010 - 13:20


#309   noob

noob

    iPH User

  • 155 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:20

Χμμμ… ενδιαφέρον!!! Εγώ το πήρα απευθείας από κατάστημα Vodafone ενώ η κολλητή μου που το παρρήγειλε από το vodafone.gr την παρασκευή περιμενει ακόμα.

Xixixi :-) Άλλη φορά να πηγαίνετε σε καταστήματα και όχι στο site.

#310   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:24

Καλά ρε παιδιά πραγματικά απορώ γιατί νευριάζετε. Υπήρχε περίπτωση να ΜΗΝ ήταν τέτοια η κατάσταση, είδικά όταν ανα το παγκόσμιο υπάρχει έλλειψη απο iphone 4; Aκόμα και απόθεμα να υπήρχε αλλού στην Ελλάδα πάλι έλλειψη θα υπήρχε και αποσυντονισμός...Ελλάδα είναι αυτή τι να πούμε.


Οταν η ιδια η εταιρεια βγαζει ανακοινωση οτι ΥΠΑΡΧΟΥΝ iPhone 4 αρκετες ωρες ΑΦΟΥ εχεις κανει παραγγελια και εσυ ακομα περιμενεις και σου λενε κιολας στο τηλ οτι η αργοπορια ωφειλεται στη ζητηση ε τοτε ΔΕΝ μπορεις να ΜΗΝ νευριαζεις γιατι σε ΔΟΥΛΕΟΥΝ!

Οι κυριοι της Vodafone ειναι πλεον ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ

#311   GeorgeTF1

GeorgeTF1

    iPH Addict

  • 618 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GeorgeTF

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:26

εγώ παιδιά σήμερα πέρασα απο το κατάστημα να πληρώσω ενα λογαριασμό και μου είπαν οτι δεν έχει έρθει τπτ ακόμα!και είμαι 15ος στην λίστα τους!πολύ κρίμα!αν μπορούσα να ακυρώσω το συμβόλαιο μου τώρα αμέσως θα το έκανα!αλλα δεν γίνεται ρε γμτ

#312   pavlossss

pavlossss

    iPH Contributor

  • 1.453 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:36

ξαφνικα τωρα που μιλησα ενω ηταν σιγουρη η παραδοση δευτερα τριτη εγινε και τεταρτη και βλεπουμε....αα και οι photo που εβαλε καποιος στις 25 του μηνα που το πηρε απο τη voda χωρις συνδεση κατα την επισημη θεση της εταιριας ειναι πλαστες......

#313   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:42

ξαφνικα τωρα που μιλησα ενω ηταν σιγουρη η παραδοση δευτερα τριτη εγινε και τεταρτη και βλεπουμε....αα και οι photo που εβαλε καποιος στις 25 του μηνα που το πηρε απο τη voda χωρις συνδεση κατα την επισημη θεση της εταιριας ειναι πλαστες......


:-) Ναι... ναι... πλαστές ήταν. Και οι τιμές που δημοσιεύσαμε εμείς από τις 24 Αυγούστου (3 ημέρες πριν την κυκλοφορία της συσκευής - βλ. link) ήταν και αυτές στην τύχη αλλά ως δια μαγείας αποδείχτηκαν σωστές! Κοίτα κάτι πράγματα... είναι να σε θέλει η τύχη :-)
Behind the Scenes...

#314   giannism1

giannism1

    iPH Member

  • 237 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:44

Γνωρίζει κανείς με ποιά εταιρία στέλνουν στην επαρχία?


Για Ροδο ειναι η Γενικη μεταφορικη.Εγω παιδια το παραγειλα απο www.techneasy.gr αφου στη vf πεφτει τοσο δουλεμα,τους πηρα σημερα τηλ κ μου ειπαν οτι σημερα το απογευμα η αυριο το πολυ φευγει απο εκει κ θα το εχω την αμεσως επομενη ημερα,ΕΛΠΙΖΩ να μην με δουλευουν κ απο εκει γιατι θα τους παρει κ θα τους σηκωσει!!!!

#315   ellin

ellin

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/09/2010 - 13:53

ξαφνικα τωρα που μιλησα ενω ηταν σιγουρη η παραδοση δευτερα τριτη εγινε και τεταρτη και βλεπουμε....αα και οι photo που εβαλε καποιος στις 25 του μηνα που το πηρε απο τη voda χωρις συνδεση κατα την επισημη θεση της εταιριας ειναι πλαστες......


Ναι ναι. Τεταρτη θα το εχεις... την Μεγαλη Τεταρτη :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες