Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bluetooth Headset compatibility list


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
431 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#376   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/10/2013 - 18:00

Όλα κάνουν...Δεν υπάρχει κάποιο ειδικά για το 5C.


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#377   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 20/10/2013 - 18:01

απλα αν ειναι ολα συμβατα ηθελα ;) ευχαριστώ!!



#378   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 03/11/2013 - 18:26

Έχω το Μ165,μόνο καλά λόγια έχω να πω..Τώρα για το Μ55 απ ότι βλέπω έχει περισσότερες ώρες χρήση..Ήδη στο Μ165 η μπαταρία είναι μια χαρά, αν είναι και καλύτερη αξίζει.



Δεν έχει τόσο καλή ποιότητα ήχου απ ότι βλέπω όμως αλλά ντάξει..

Γενικά από μπαταρία το Μ165 με 2 ώρες/τηλέφωνο τη μέρα σε βγάζει εύκολα ένα τριήμερο.


Παιδια εμενα μου κραταει μερες γιατι πολυ απλα το χω κλειστο. Οταν χτυπησει τηλ το ανοιγω και συνδεεται αμεσα! Αυτο το κανα πιο πολυ για την ακτινοβολια.

Τελευταία επεξεργασία από: winer, 03/11/2013 - 18:26


#379   huskyaris

huskyaris

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/11/2013 - 18:32

Εγώ έχω το Bluetooth της Apple απο το iphone 3G που είχα , τώρα πλέον 5s και ειναι παρά πολυ καλο ! Υπαρχει ενα θεματάκι με την αναμονή του Bluetooth, που ειναι μικρή αλλα εχει πολυ καλη ποιότητα !!! Παντός αν το άλλαζα θα επερνα σίγουρα plantronics !!!

#380   takiskl

takiskl

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/11/2013 - 11:24

Για το jawbone era τι γνώμη έχετε; Με το 3gs δούλευε άψογα, με το 5g βλέπω διαφορά προς το χειρότερο...



#381   vakis71

vakis71

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/11/2013 - 22:06

καλησπερα! παιδια εχει κανενας το jabra t820 να μου πει εντυπωσεις? ευχαριστω...



#382   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/11/2013 - 00:12

Καλησπέρα, βρήκα στο eBay το plantronics discovery 975 προσφορά στα 40€ με τα μεταφορικά, αξίζει να τα αγοράσω για 5αρι...έχει κάποιο παιδί, είναι ευχαριστημένος...? ή να περιμένω όταν θα αρχίσει η Black Friday , με τις super προσφορές...? Τι λέτε
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

#383   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/11/2013 - 00:17

Είναι παλιό πλέον το 975...Δεν έχει ένδειξη μπαταρίας που έχουν τα πιο νέα..Στα ίδια κυβικά είναι το Savor M1100.. Είναι και το Voyager Legend ακόμα καλύτερο από το 975 αλλά αρκετά ογκώδες, αν σε βολεύει είναι ότι καλύτερο από ήχο..


Αναρτημένη εικόνα


#384   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/11/2013 - 00:22

Φώτη με το voyager, θα γίνω εγώ θρύλος...:P θα με δείχνουν και με τα 5 δάχτυλα στο γραφείο...χαχαχα, το 975 μου άρεσε σχεδιαστικά, οπότε θα κοιτάξω για κάτι παρόμοιο εάν και η συμβατότητα των Bluetooth με το μηλόφωνο είναι νερό με λάδι...:P

#385   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 20/11/2013 - 00:30

Το 975 το είχα, έχω και το Savor.Νομίζω σε ποιότητα είναι καλύτερο το 2ο αλλά χάνει σε μπαταρία αρκετά..

 

Καλύτερη ισορροπία απ αυτά και πιο φτηνό έχει το Marque 2..


Αναρτημένη εικόνα


#386   nobleman

nobleman

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/11/2013 - 23:08

Smart wireless headset pro Sony MW1 Bluetooth. Απλά απίστευτο, με ραδιόφωνο, επεκτάσιμη κάρτα μνήμης, 2 τηλέφωνα pair. Μόνιμα συνδεμένο με το iPhone και το iPad. Αξίζει τα χρήματά του (75€) μέχρι το τελευταίο cent!

#387   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 22/11/2013 - 13:05

Smart wireless headset pro Sony MW1 Bluetooth. Απλά απίστευτο, με ραδιόφωνο, επεκτάσιμη κάρτα μνήμης, 2 τηλέφωνα pair. Μόνιμα συνδεμένο με το iPhone και το iPad. Αξίζει τα χρήματά του (75€) μέχρι το τελευταίο cent!


Θα πάω να το δω από κοντά και μάλλον θα το παραγείλω, ελπίζω να είναι εύχρηστο και να μην είναι ογκώδες, από ήχο σίγουρα θα είναι πολύ καλό...

#388   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/11/2013 - 21:41

Smart wireless headset pro Sony MW1 Bluetooth. Απλά απίστευτο, με ραδιόφωνο, επεκτάσιμη κάρτα μνήμης, 2 τηλέφωνα pair. Μόνιμα συνδεμένο με το iPhone και το iPad. Αξίζει τα χρήματά του (75€) μέχρι το τελευταίο cent!

Με το ipad για ποιο λογο το εχεις συνδεδεμενο ;

#389   SIERRA1

SIERRA1

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/12/2013 - 23:15

Smart wireless headset pro Sony MW1 Bluetooth. Απλά απίστευτο, με ραδιόφωνο, επεκτάσιμη κάρτα μνήμης, 2 τηλέφωνα pair. Μόνιμα συνδεμένο με το iPhone και το iPad. Αξίζει τα χρήματά του (75€) μέχρι το τελευταίο cent!

Καλησπέρα.

Να ρωτήσω διότι με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο bluetooth. Όταν λες μόνιμα συνδεδεμένο εννοείς ότι αν για κάποιο λόγο απόμακρύνεις το τηλ. από

το bluetooth για 30 λεπτα περίπου και μετά τα ξαναφέρεις σε απόσταση σύνδεσης αυτά ξανασυνδέονται από μόνα τους ή χρειάζεται να κάνεις

πατέντες όπως με το προκάτοχό του WM-600 που ήταν πολύ καλό ....όταν συνεργαζόταν με το iphone;

 

Με την αναγνώρηση κλήσης τι παιζει; ότι άλλο μπόρείς να μου γράψεις για το συγκεκριμένο bluetooth θα μου ήταν χρήσιμο όπως διαρκεια μπαταρίας, αν μπορεί να αναπαράγει μουσική που έχεις αποθηκευμένη στη μνήμη του bluetooth, αν την ώρα που δέχεσε κλήση ο ήχος ακούγεται μόνο στα ακουστικά του bluetooth ή και στο τηλ. Eιδίκα με το τελευταιο είχα χάσει πολλές κλήσεις με το WM-600

Αν σε βοηθάει έχω iphone 4s με ios 6.1 (Λόγο jailbreak)

 

Ευχαριστώ.


Τελευταία επεξεργασία από: SIERRA1, 09/12/2013 - 23:25


#390   boxer

boxer

    iPH Contributor

  • 928 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 10/12/2013 - 00:02

Καλησπέρα.
Να ρωτήσω διότι με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο bluetooth. Όταν λες μόνιμα συνδεδεμένο εννοείς ότι αν για κάποιο λόγο απόμακρύνεις το τηλ. από
το bluetooth για 30 λεπτα περίπου και μετά τα ξαναφέρεις σε απόσταση σύνδεσης αυτά ξανασυνδέονται από μόνα τους ή χρειάζεται να κάνεις
πατέντες όπως με το προκάτοχό του WM-600 που ήταν πολύ καλό ....όταν συνεργαζόταν με το iphone;

Με την αναγνώρηση κλήσης τι παιζει; ότι άλλο μπόρείς να μου γράψεις για το συγκεκριμένο bluetooth θα μου ήταν χρήσιμο όπως διαρκεια μπαταρίας, αν μπορεί να αναπαράγει μουσική που έχεις αποθηκευμένη στη μνήμη του bluetooth, αν την ώρα που δέχεσε κλήση ο ήχος ακούγεται μόνο στα ακουστικά του bluetooth ή και στο τηλ. Eιδίκα με το τελευταιο είχα χάσει πολλές κλήσεις με το WM-600
Αν σε βοηθάει έχω iphone 4s με ios 6.1 (Λόγο jailbreak)

Ευχαριστώ.

Καλησπέρα, το συγκεκριμένο το αγόρασα, από ήχο είναι εξαιρετικό, σε ακούν και ακούγεσαι εξαιρετικά , η αναγνώριση δείχνει το νούμερο, ο ήχος κλήσης ακούγεται και απο το τηλέφωνο (δεν χάνεις κλήση) , μπορείς να ακούς ραδιόφωνο, η διάρκεια μπαταρίας ειναι πολύ καλή, αναπαράγει μουσική που έχεις αποθήκευσει, αυτο βολεύει στο γυμναστήριο, εάν και ο ήχος ακουστικά δεν είναι τόσο καλός..., ενώ κάνει ΟΛΑ αυτά, εγω το έδωσα στην γυναίκα μου...:P για την δουλειά που το ήθελα εγώ, γραφείο και στο αυτοκίνητο ΔΕΝ βολεύει...χάνεσαι στα καλώδια... Οπότε παράγγειλα ένα plantronics voyager legend το οποίο είναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο...είναι αυτο που ήθελα, ενώ νόμιζα ότι θα είναι μεγάλο, είναι πολύ επαγγελματικό..., είχε απόλυτο δίκιο ο mark λίγο πιο πάνω... Έαν Θέλεις να αγοράσεις το Sony το είχε προσφορά το πλαίσιο 69 € από εκεί το αγόρασα, εκτός και εάν πείσω την σύζυγο και στο δώσω 50€, μια εβδομάδα το έχω...:P

Τελευταία επεξεργασία από: boxer, 10/12/2013 - 00:04


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες