Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 31/10/2010 - 10:02

λογικο ειναι να θελουν να κλειδωθει...βλεπεις το να κατηγορεις την iερη iσυσκευη δεν ειναι και οτι καλυτερο για τα appleboys...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 31/10/2010 - 10:08

λογικο ειναι να θελουν να κλειδωθει...βλεπεις το να κατηγορεις την iερη iσυσκευη δεν ειναι και οτι καλυτερο για τα appleboys...

επειδη εγω μιλησα δεν ειμαι appleboy
ή αν θες ειμαι οσο motorolaboy
winboy
xnokiaboy το θεμα ειναι οτι ξεφευγει επικινδυνα και θα γινουμε καντηλιαboyd
αξιζει; μια σπιθα θελει
κριμα και αδικο

#258   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 10:30

Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθει εάν προκύψει .. Θέμα να είστε σίγουροι.. Το εάν είναι στην ενότητα blabla δεν σημαίνει ότι μπορείτε να γράφετε άσχετα με το θέμα του συγγραφέα.. Thanks!

#259   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 31/10/2010 - 20:07

βρε μανια με μερικους εδω μεσα να κλειδωσουν το topic,
Απο την στιγμη που ειναι στην κατηγορια bla bla bla
μεχρι και συνταγες μπορουμε να αλλαξουμε αμα λαχει να ουμε.

Εκτος αν εχω καταλαβει κατι λαθος εγω.


Μόνο μία χάρη σου ζητώ.. Κατά τα άλλα συμφωνούμε.. Όχι άλλα 8xple και double posts :lol:

#260   gizmo9002

gizmo9002

    iPH Member

  • 321 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 14:09

Επειδή μου ήταν αδύνατο να διαβάσω όλες τις σελίδες με τα σχόλια, θέλω απλά να απαντήσω προκειμένου να μην παρεξηγούμαι με αυτό που είπα "όταν δίνεις 600€ για να πάρεις τηλέφωνο, το τελευταίο που σε ενδιαφέρει....".

Δεν έχετε καταλάβει ένα πράγμα. Όλοι πάμε σαν τα πρόβατα! Ποτέ δεν παίρνουμε αυτό που έχουμε πραγματικά ανάγκη, αλλά αυτό που μας πλασάρουν. Τρανή απόδειξη ότι οι προλαλήσαντες, είναι κάτοχοι iphone.

Μία ερώτηση και μόνο: Εφόσον μιλάμε για νοήμοντα όντα και όχι για "ζώα" που μας κάνουν ό,τι θέλουν, γιατί επιλέξατε να αγοράσετε iphone, και όχι μία συσκευή που πληροί τα αυτονόητα (εδώ και χρόνια) standards;

Γιατί εγώ σα "ζώο" επέλεξα iphone γιατί μου αρέσει το design και οι δυνατότητες που μου προσφέρει, και γενικότερα επειδή είμαι φαν της εταιρίας.
Ως νοήμων άνθρωπος όμως, φρόντησα να επιλύσω (με οποιονδήποτε τρόπο) τα "προβλήματα" που αντιμετώπισα. Το πόσο ζώο ή πόσο νοήμων άνθρωπος μπορεί να είναι κάποιος, κρίνεται από τον ίδιο και μόνο.

Γιατί σίγουρα υπάρχουν και "ζώα" περισσότερο από εμένα, που το πήραν μόνο και μόνο για να πουλάνε μούρη, και έχουν μαύρα μεσάνυχτα για το τι μπορεί να κάνει η συσκευή που κρατάνε στα χέρια τους.. Δώσανε 600+€ για να αποκτήσουν ένα gadget και περιορίζονται αυστηρά στις βασικές λειτουργίες... Κλήσεις-μηύματα...

Αυτά απο εμένα. Όπως τόνισα και στο αρχικό μου ποστ, μιλάω πάντα φιλικά και χωρίς πρόθεση να θείξω κάποιον. Αν το έκανα ζητάω συγγνώμη.

Φιλικά

Τελευταία επεξεργασία από: gizmo9002, 01/11/2010 - 14:10


#261   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 01/11/2010 - 14:56

Μία ερώτηση και μόνο: Εφόσον μιλάμε για νοήμοντα όντα και όχι για "ζώα" που μας κάνουν ό,τι θέλουν, γιατί επιλέξατε να αγοράσετε iphone, και όχι μία συσκευή που πληροί τα αυτονόητα (εδώ και χρόνια) standards;

Για...
το GPS
το Design
τα προγραμματα
γιατι η πρωτη μου επαφη ηταν με ενα παιχνιδι που με εντυπωσιασε
Επειδη εχα τηλεφωνο

Μετα το ερωτευθηκα, το αγαπησα οπως αγαπαει καποιος μια γκομενα γιατι κανει καλο σεξ
αλλα δε μαγειρευει καθολου, γι αυτο εχει τα delivery (και την μαμα του!!)

ΖΗΤΩ το σεξ με το iPhone!!!!!

Αληθεια παιδια καμμια κοπελα μας διαβαζει? Για να δω παρουσιες... 8)

#262   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/11/2010 - 15:13

Για...
το GPS
το Design
τα προγραμματα
γιατι η πρωτη μου επαφη ηταν με ενα παιχνιδι που με εντυπωσιασε
Επειδη εχα τηλεφωνο

Μετα το ερωτευθηκα, το αγαπησα οπως αγαπαει καποιος μια γκομενα γιατι κανει καλο σεξ
αλλα δε μαγειρευει καθολου, γι αυτο εχει τα delivery (και την μαμα του!!)

ΖΗΤΩ το σεξ με το iPhone!!!!!

Αληθεια παιδια καμμια κοπελα μας διαβαζει? Για να δω παρουσιες... 8)



ετσι ακριβως ειναι...επειδη δεν υπαρχει η τελεια γυναικα κοιτας να βρεις αυτη που κανει καλυτερο σεξ... 8)
και για μαγειρεμα σιδερωμα κτλ κοιτας να εχεις και μια παραδουλεύτρα(νοκια)

#263   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 01/11/2010 - 15:38

Καλως η κακως το iPhone ειναι ενα κινητο/internet browser/iPod/παιχνιδομηχανη και τιποτε αλλο.

Eαν θελατε ενα κινητο μεσω του οποιου θα μπορουσατε να κανετε πολλα περισσοτερα απο το iPhone(π.χ. bluetooth,αναφορα...κλπ) επρεπε να παρετε αλλο.

Δυστυχως η ευτυχως το iPhone κανει μονο(και για εμενα δεν ειναι κακο αυτο) οτι λεει η πρωτη προταση.Οσο πιο νωρις γινει κατανοητο αυτο απο τους περισσοτερους τοσο θα λιγοστευσουν τετοια θεματα.

Επισης και λιγο ασχετο ειναι η αληθεια σταματηστε σας παρακαλω οι περισσοτεροι(και συνηθως νεοι χρηστες) να ταυτιζεται το jb+iPhone=ΤΣΑΜΠΑ παιχνιδια,εφαρμογες.Το jb ειναι και θα μεινει ΑΛΛΟ πραγμα.

Το iPhone γι'αυτα που πραγματικα προσφερει ειναι απλα το καλυτερο στην κατηγορια του.

Τελευταία επεξεργασία από: Paris1986, 01/11/2010 - 15:45


#264   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 15:43

παρε +1 ρε Παρη να γουσταρεις ;)

#265   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 01/11/2010 - 15:52

Καλως η κακως το iPhone ειναι ενα κινητο/internet browser/iPod/παιχνιδομηχανη και τιποτε αλλο.

Eαν θελατε ενα κινητο μεσω του οποιου θα μπορουσατε να κανετε πολλα περισσοτερα απο το iPhone(π.χ. bluetooth,αναφορα...κλπ) επρεπε να παρετε αλλο.

Δυστυχως η ευτυχως το iPhone κανει μονο(και για εμενα δεν ειναι κακο αυτο) οτι λεει η πρωτη προταση.Οσο πιο νωρις γινει κατανοητο αυτο απο τους περισσοτερους τοσο θα λιγοστευσουν τετοια θεματα.

Επισης και λιγο ασχετο ειναι η αληθεια σταματηστε σας παρακαλω οι περισσοτεροι(και συνηθως νεοι χρηστες) να ταυτιζεται το jb+iPhone=ΤΣΑΜΠΑ παιχνιδια,εφαρμογες.Το jb ειναι και θα μεινει ΑΛΛΟ πραγμα.

Το iPhone γι'αυτα που πραγματικα προσφερει ειναι απλα το καλυτερο στην κατηγορια του.


συμφωνω σε ολα εκτος απο την πρωτη προταση...ειναι internet browser/iPod/παιχνιδομηχανη/κινητο...δεν ξερω γιατι αλλα δωσανε περισσοτερη σημασια στην συσκευη σαν gadget παρα σαν κινητο τηλεφωνω....
αποψη μου... :)

#266   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 01/11/2010 - 15:58

Να διορθωσω αν θες λεγοντας σου οτι με την σειρα που τα εβαλες και χωρις το τελευταιο ισουται με το iPod Touch οποτε και παει πρωτο το κινητο. :D

#267   vladis

vladis

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 16:02

Αν και νεος χρηστης ενος iphone 4,θεωρω οτι ειναι κατι σαν υπολογιστης τσεπης που μπορεις να παρεις και τηλ.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την επιλογη μου.Βασικα ηθελα ενα αξιοπιστο και γρηγορο σε εφαρμογες κινητο

#268   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2010 - 16:22

ΖΗΤΩ το σεξ με το iPhone!!!!!


Αντε μετά να εξηγήσεις στο sercvice γιατί γέμισε ... χμ χμ ... υγρασία το κινητό σου !!!! :lol: :lol: :lol:

#269   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 01/11/2010 - 16:24

Χα χα χα...καλο!!!

#270   nyo77

nyo77

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 01/11/2010 - 21:01

Καλως η κακως το iPhone ειναι ενα κινητο/internet browser/iPod/παιχνιδομηχανη και τιποτε αλλο.

Eαν θελατε ενα κινητο μεσω του οποιου θα μπορουσατε να κανετε πολλα περισσοτερα απο το iPhone(π.χ. bluetooth,αναφορα...κλπ) επρεπε να παρετε αλλο.

Δυστυχως η ευτυχως το iPhone κανει μονο(και για εμενα δεν ειναι κακο αυτο) οτι λεει η πρωτη προταση.Οσο πιο νωρις γινει κατανοητο αυτο απο τους περισσοτερους τοσο θα λιγοστευσουν τετοια θεματα.

Επισης και λιγο ασχετο ειναι η αληθεια σταματηστε σας παρακαλω οι περισσοτεροι(και συνηθως νεοι χρηστες) να ταυτιζεται το jb+iPhone=ΤΣΑΜΠΑ παιχνιδια,εφαρμογες.Το jb ειναι και θα μεινει ΑΛΛΟ πραγμα.

Το iPhone γι'αυτα που πραγματικα προσφερει ειναι απλα το καλυτερο στην κατηγορια του.


Και επιτέλους πότε είναι η τελευταία φορά που ‘’αγόρασες’’ κάτι σε smart phone και ζύγιζε όσο το πλήρωσες (…οκ σε αυτό …περίπου :P ) και μιλώ για την ποιότητα κατασκευής .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες