Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Και μετα σου λενε οτι το iPhone ειναι τηλεφωνο και καλο μαλιστα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
302 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#226   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:32

συμφωνω στα πεπισσοτερα απο τα λεγομενα σου.. θα μου επιτρεψεις ομως.. οταν δεν γνωριζεις διαβαζεις και ρωτας.. και οσοι γνωριζουν σου απαντουν .. δεν λες οτι μια συσκευη ειναι για τα σκουπιδια.. ελεος..

σε αυτο συμφωνω απολυτα.και εγω οταν πρωτοειχα παρει το πρωτο iphone δεν ηξερα τι να κανω με αυτο και ηθελα να το πουλησω.τοτε εμαθα για το iphonehellas και ξεστραβωθηκα με την βοηθεια mod και μελων.απλα λεω οτι δεν μου αρεσει η αντιμετωπιση που εχουν καποια μελοι θελοντας να το παιξουν geohot.πιστευω καθε μελος που ερχεται εδω πρεπει να τον κανουμε να αγαπησει την συσκευη αυτη και οχι τουλαχιστον να τον προσβαλλουμε λεγοντας εσυ δεν εισαι για iphone,εισαι αχρηστος.και παλι λεω αλλο να του πουμε αυτο που γραφεις δεν ισχυει και κατσε διαβασε να μαθεις τι δυνατοτητες εχει(εκτος απο τις γελοιες που εχει κοψει ο stevakos) και αλλο να μειωνουμε προσωπικοτητες για ενα τηλεφωνο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#227   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:32

χαχαα ετσι ειναι ρε φιλε
θυμαμαι οταν πρωτοπηρα το 2g που τοτε ηταν της μοδος το να στελενεις κανα τραγουδακι και εψαχνα ο κακομοιρος τα blutetooth αλλα ακομα το ψαχνω
να φανταστω οτι και τοτε ημουν ο μοναδικος που κατεβασα καντηλια οταν διαπιστοσα τη χρηση του???

Δεν ήσουν ίσως ο μόνος, αλλά όπως ο ίδιος είπες παραπάνω "ήταν τότε της μοδός", όχι σήμερα. Το οποίο μπορεί να ερμηνευτεί και ως πρωτοεμφανιζόμενη αλλά "προφητική" έλλειψη, μια και ο κόσμος κινείται ολοταχώς προς την αντικατάσταση του BT με το WiFi.

#228   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:35

σε αυτο συμφωνω απολυτα.και εγω οταν πρωτοειχα παρει το πρωτο iphone δεν ηξερα τι να κανω με αυτο και ηθελα να το πουλησω.τοτε εμαθα για το iphonehellas και ξεστραβωθηκα με την βοηθεια mod και μελων.απλα λεω οτι δεν μου αρεσει η αντιμετωπιση που εχουν καποια μελοι θελοντας να το παιξουν geohot.πιστευω καθε μελος που ερχεται εδω πρεπει να τον κανουμε να αγαπησει την συσκευη αυτη και οχι τουλαχιστον να τον προσβαλλουμε λεγοντας εσυ δεν εισαι για iphone,εισαι αχρηστος.και παλι λεω αλλο να του πουμε αυτο που γραφεις δεν ισχυει και κατσε διαβασε να μαθεις τι δυνατοτητες εχει(εκτος απο τις γελοιες που εχει κοψει ο stevakos) και αλλο να μειωνουμε προσωπικοτητες για ενα τηλεφωνο

α μπραβο φιλε και οταν ακουω αυτο το επιχειρημα
λεω μακαρι να με λεγαν και ζωο και βλαχο(ασε που ειμαι και βλαχος και δε θα με προσβαλες :P :P )
ενιγουει

#229   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:35

Δεν ήσουν ίσως ο μόνος, αλλά όπως ο ίδιος είπες παραπάνω "ήταν τότε της μοδός", όχι σήμερα. Το οποίο μπορεί να ερμηνευτεί και ως πρωτοεμφανιζόμενη αλλά "προφητική" έλλειψη, μια και ο κόσμος κινείται ολοταχώς προς την αντικατάσταση του BT με το WiFi.


Το iPhone μπορεί να κάνει σύνδεση wi-fi με άλλο κινητό με wifi χωρίς internet?

#230   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:37

Δεν ήσουν ίσως ο μόνος, αλλά όπως ο ίδιος είπες παραπάνω "ήταν τότε της μοδός", όχι σήμερα. Το οποίο μπορεί να ερμηνευτεί και ως πρωτοεμφανιζόμενη αλλά "προφητική" έλλειψη, μια και ο κόσμος κινείται ολοταχώς προς την αντικατάσταση του BT με το WiFi.

κοιτα να σου πω κατι?
ακομα και τοτε το ειχα ξεπερασει,ποσο μαλλον τωρα που δε το ανοιγω καν
αλλα τοτε αν εβγαινα και ελεγα οτι ρε μαγκες αν ειν;αι δυνατον δε μπορεις να στειελεις μια φωτογραφια
ε οποιος μου ελεγε οτι δεν ειμαι ο καταλληλος για το τηλεφωνο και ειχα δωσει ενα σκασμο λεφτα θα το επερνα με τους κορνεδες ρε φιλε... και μετα θα μου λεγες για τους τροπους μου :blush: :blush: :blush:

#231   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:38

α μπραβο φιλε και οταν ακουω αυτο το επιχειρημα
λεω μακαρι να με λεγαν και ζωο και βλαχο(ασε που ειμαι και βλαχος και δε θα με προσβαλες :P :P )
ενιγουει

.
και εγω βλαχος ειμαι και δεν εχω κατι να ντραπω για αυτο.καμαρι μου που ξερουμε να φαμε και να γλεντησουμε :D

#232   Athan

Athan

    iPH Member

  • 280 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:39

Το iPhone μπορεί να κάνει σύνδεση wi-fi με άλλο κινητό με wifi χωρίς internet?

Οποιοδήποτε κινητό (και κάθε υπολογιστής) που υποστηρίζεται από adhoc WiFi software μπορεί να το κάνει και στο appsstore υπάρχουν αρκετές εφαρμογές δωρεάν ή μη που το χρησιμοποιούν.

Τελευταία επεξεργασία από: Athan, 31/10/2010 - 00:40


#233   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:39

.
και εγω βλαχος ειμαι και δεν εχω κατι να ντραπω για αυτο.καμαρι μου που ξερουμε να φαμε και να γλεντησουμε :D

χαχα εγω για την ακριβεια ειμαι ιμιτασιον βλαχος
μενω αθηνα με βλαχικη καταγωγη :blush: :blush: αλλα ξερω να τρωω

#234   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:41

Οποιοδήποτε κινητό που υποστηρίζεται από adhoc WiFi software μπορεί να το κάνει και στο appsstore υπάρχουν αρκετές εφαρμογές δωρεάν ή μη που το χρησιμοποιούν.


Χμμ.. Δηλαδή γίνεται μεταφορά αρχείων με το W995?

#235   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:41

χαχα εγω για την ακριβεια ειμαι ιμιτασιον βλαχος
μενω αθηνα με βλαχικη καταγωγη :blush: :blush: αλλα ξερω να τρωω

και εγω τα ιδια.αλλα οταν παω στο χωριο μου στην λαμια μου βγαινει το καραβλαχικο.σπληναντερο και σουβλα στην πλατεια λαου.δωστε στον λαο προβατινα και iphone :D

#236   nikos278

nikos278

    iPH Member

  • 226 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:42

και εγω τα ιδια.αλλα οταν παω στο χωριο μου στην λαμια μου βγαινει το καραβλαχικο.σπληναντερο και σουβλα στην πλατεια λαου.δωστε στον λαο προβατινα και iphone :D

ετσι μπραβο

#237   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:47

και εγω τα ιδια.αλλα οταν παω στο χωριο μου στην λαμια μου βγαινει το καραβλαχικο.σπληναντερο και σουβλα στην πλατεια λαου.δωστε στον λαο προβατινα και iphone :D


off topic : οχι και χωριο η Λαμια ειπαμε βλαχοι.. αλλα οχι και χωριατες.. με δοξα και τιμη ειναι πολη.. 80000 κατοικοι.. μου θιξατε την συσκευη τωρα μου θιγετε την πολη;.. παω για υπνο δεν σας αντεχω αλλο .. :lol:

#238   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:50

παιδια επειδη ξεφυγαμε λιγο πριν με τις καταγωγες και να επανελθουμε.σε οσους ξερουν οκ το καταλαβαινω.αν ερθει μια κοπελα η καποιος που δεν ξερει ουτε καν τι ειναι το wifi πως θα κανετε την μεταφορα?ειπαμε οτι πραγματι αυτα που κανει το iphone ειναι τρομερα αλλα πρεπει να παραδεχτουμε πως εχει ελλειψεις.και για να το θεσω καλυτερα τα εχει ολα αλλα τα εχει κλειδωμενα.γιατι το ρημαδι να μην μου τα δινει και ας εξαφανιστει και το bt και ολα στο μελλον αφου τα εχει.απλα ο steve θελει να παιζει

#239   alfaromeo156

alfaromeo156

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2010 - 00:53

off topic : οχι και χωριο η Λαμια ειπαμε βλαχοι.. αλλα οχι και χωριατες.. με δοξα και τιμη ειναι πολη.. 80000 κατοικοι.. μου θιξατε την συσκευη τωρα μου θιγετε την πολη;.. παω για υπνο δεν σας αντεχω αλλο .. :lol:

:D :D φιλε και συντοπιτη dinfun τρεις μεγαλες αγαπες εχω,τον μπραλο,την alfaromeo και το iphone.εγω βλεπεις χωριο ειμαι :D

#240   Myselff

Myselff

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Myselff

Δημοσίευση 31/10/2010 - 07:29

μηπως ειναι τραβηγμενα αυτα που λες.. διαβασες ολες τις σελιδες.. δεν νομιζω να εβρισε κανεις .. γιατι αγανακτεις.. και πρεπει να διαγραψω το μηνυμα σου.. γιατι προσβαλλει το forum.. ???

Οχι μην το σβησεις σε παρακαλω. ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες