Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Χειροποίητη δερμάτινη θήκη [FAKE]


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
579 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:34

O doctorm το ανακαλυψε κ να πειτε ευχαριστω στο παιδι....Και ναι τετοιοι τυποι πρεπει να διαγραφοντε...Αν και υψηλοβαθμα στελεχοι εδω την πατανε...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:35

Και τώρα που το θυμήθηκα, η πλάκα είναι ότι ο Φώτης είχε συναντηθεί και με άτομα από εδώ μέσα και τους πούλαγε και παραμύθια face to face!

#528   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:36

Να πειτε ευχαριστω στο παιδι...

#529   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:37

Δεν μιλατε ομως για κατι αλλα ξερετε να μιλατε τωρα μαζευτηκατε σαν τα σαλιγκαρια...

#530   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:38

Να ειναι καλα ο doctorm που μας ανοιξε τα ματια.

#531   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:38

Να πειτε ευχαριστω στο παιδι...

Από εμένα πήρε το +1 του.

Όπου να ναι θα απαντήσει και ο Φώτης.

Θέλω πολύ να τον ακούσω...

#532   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:38

Δεν μιλατε ομως για κατι αλλα ξερετε να μιλατε τωρα μαζευτηκατε σαν τα σαλιγκαρια...

για πες τι αλλα?

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 14/05/2011 - 00:48


#533   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:39

οτι και να πει ο φωτης ψεμα στο ψεμα θα ναι.....

#534   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:41

Ρε παιδιά τώρα διαβάζω και έχω μείνει εμβρόντητος ... :(

Ρε παιδιά δεν μπορώ να το πιστέψω πραγματικά ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο..
Μήπως τον κοροιδέψανε και αυτόν ρε παιδιά γιατί έλεγε ότι τις φτιάχνει ένας φίλος του ... :(

Πραγματικά δεν θέλω να το πιστέψω ότι μπορεί να έχει γίνει κάτι τέτοιο..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#535   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:42

Καλησπέρες σε όλους. :rolleyes: Είπα να επαναφέρω έτσι λίγο το θέμα να μάθω αν τελικά μείνατε ευχαριστημένοι από την θήκη και γιατί όχι να ρίξετε καμία ιδέα για τίποτα καινούριο μιας και θέλω μια αλλαγή εν όψει του καλοκαιριού :lol:

κοιτα δω μνμ που ειχε γραψει ο παπατζιλικις ου να μου χαθεις!!!!

#536   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:43

Ρε παιδιά τώρα διαβάζω και έχω μείνει εμβρόντητος ... :(

Ρε παιδιά δεν μπορώ να το πιστέψω πραγματικά ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο..
Μήπως τον κοροιδέψανε και αυτόν ρε παιδιά γιατί έλεγε ότι τις φτιάχνει ένας φίλος του ... :(

Πραγματικά δεν θέλω να το πιστέψω ότι μπορεί να έχει γίνει κάτι τέτοιο..


χαχαχαχαχαχα ειστε για γελια!

#537   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:43

Ας αρχίσω να απανταω σε έναν προς ένα γιατί μου φαίνεται μας αρέσει να δημιουργούνται εντυπώσεις. Πρώτον γιατί να μην βγω δεν καταλαβαίνω αφού ούτε παπατζης είμαι αλλά ούτε εξαπάτησα κανέναν. Απανταω αρχικά στις προσωπικές επιθέσεις κ έπειτα στα υπόλοιπα. Δεύτερον δεν έχω μαγαζί ούτε πουλαω αντικείμενα για να μιλήσω στους ΑΓΟΡΑΣΤΈΣ μου όπως αναφέρθηκε παραπάνω. Επίσης το λινκ που παραθετεις όντως έχει ίδιες θήκες κ χρωματολογιο. Σε αυτό όμως δεν μπορώ να ξέρω τον λόγο ούτε την αιτία καθώς μπορεί να είναι προσπεκτους απο εμπόρους δερματων. Δεν έχει να κάνει το γεγονός. Τώρα ούτε ανάγκη να πουλησω θήκες είχα ούτε τίποτα. Ούτε γνωρίζω αν υπάρχουν δικαιώματα αποκλειστικής πατέντας σε αυτές τις θήκες. Ακόμη δεν ξέρω οι άνθρωποι εκείνης της εταιρίας πως τις κατασκευάζουν. Εγώ χειροποιητη απο εδώ την πήρα κ εφόσον ζητήθηκε απο αρκετούς άνοιξε κ αυτό το topic. Δεν εξαπάτησα λοιπόν ούτε έκλεψα κανένα κ θα παρακαλούσα οι χαρακτηρισμοί να μην απουσιάζουν. Απλά ας σταματήσουν οι υποτιθεμενοι ντεντεκτιβ να προκαλούν εντυπώσεις ότι έπιασαν λαυρακι. Αυτά. Στην διάθεση σας

#538   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:46

χαχαχαχαχαχα ειστε για γελια!


pet31ros

Την επόμενη φορά που θα γράψεις για μένα σε παρακαλώ να γράφεις κόσμια δεν νομίζω να έθιξα κανέναν και να μάθετε να ακούτε και τις δύο πλευρές .

Τώρα μπήκε ο Φώτης και πιστεύω να μας δώσει μια λογική εξήγηση για το τι συμβαίνει τελικά...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#539   pet31ros

pet31ros

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:51

pet31ros

Την επόμενη φορά που θα γράψεις για μένα σε παρακαλώ να γράφεις κόσμια δεν νομίζω να έθιξα κανέναν και να μάθετε να ακούτε και τις δύο πλευρές .

Τώρα μπήκε ο Φώτης και πιστεύω να μας δώσει μια λογική εξήγηση για το τι συμβαίνει τελικά...

Κωστα μου προς θεου βαζω κ τον εαυτο μου μεσα την εχω πατησει κ εγω αν δεις τα ποστ μου δεν το ειπα επι προσωπικου απλα αυτη ι αγαθοσυνη μας θα μας φαει!!!!γιαυτο το ειπα διοτι παρολα αυτα στην Ελλαδα παντα εχουμε μια καλη κουβεντα να πουμε!!!

#540   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 13/05/2011 - 17:51

Ας αρχίσω να απανταω σε έναν προς ένα γιατί μου φαίνεται μας αρέσει να δημιουργούνται εντυπώσεις. Πρώτον γιατί να μην βγω δεν καταλαβαίνω αφού ούτε παπατζης είμαι αλλά ούτε εξαπάτησα κανέναν. Απανταω αρχικά στις προσωπικές επιθέσεις κ έπειτα στα υπόλοιπα. Δεύτερον δεν έχω μαγαζί ούτε πουλαω αντικείμενα για να μιλήσω στους ΑΓΟΡΑΣΤΈΣ μου όπως αναφέρθηκε παραπάνω. Επίσης το λινκ που παραθετεις όντως έχει ίδιες θήκες κ χρωματολογιο. Σε αυτό όμως δεν μπορώ να ξέρω τον λόγο ούτε την αιτία καθώς μπορεί να είναι προσπεκτους απο εμπόρους δερματων. Δεν έχει να κάνει το γεγονός. Τώρα ούτε ανάγκη να πουλησω θήκες είχα ούτε τίποτα. Ούτε γνωρίζω αν υπάρχουν δικαιώματα αποκλειστικής πατέντας σε αυτές τις θήκες. Ακόμη δεν ξέρω οι άνθρωποι εκείνης της εταιρίας πως τις κατασκευάζουν. Εγώ χειροποιητη απο εδώ την πήρα κ εφόσον ζητήθηκε απο αρκετούς άνοιξε κ αυτό το topic. Δεν εξαπάτησα λοιπόν ούτε έκλεψα κανένα κ θα παρακαλούσα οι χαρακτηρισμοί να μην απουσιάζουν. Απλά ας σταματήσουν οι υποτιθεμενοι ντεντεκτιβ να προκαλούν εντυπώσεις ότι έπιασαν λαυρακι. Αυτά. Στην διάθεση σας

Δηλαδή μας λες ότι ΕΝΤΕΛΩΣ τυχαία ο "δικός σου" και οι Κινέζοι έχουν ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες θήκες με ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο χρωματολόγιο?

Ούτε ένα δέρμα δεν είναι διαφορετικό ή δεν λείπει ρε συ!

Ακόμα και οι φωτογραφίες των δερμάτων έχουν ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο μέγεθος!

Συγγνώμη αλλά τόσες συμπτώσεις μαζί βγάζουν μάτι!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες