Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Aσπρο iphone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
52 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:05

Ε αν δεν ειναι τιποτα απο τα δυο ειναι η ΤΕΛΕΙΑ ποιοτητα.. Αν και δεν νομιζω να ειναι αντιγραφη επειδη απο καπου θα φαινοταν (εκτως απο το μεσα)

Εχω παρει πολλα ψευτικα ανταλακτικα για κινητα και σε καποια (οχι σε ολα) ξεχωριζεις οτι ειναι αντιγραφες και οχι original, τωρα δεν ειμαι και 100% σιγουρος επειδη δεν το εφτιαξα εγω για να ξερω ;)

Flash Diffuser εμενα δεν ειχε (παρολλο που το πηρα απο αυτον - απλα τωρα εχει κανει αλλο listing στο εβαυ και οχι το προηγουμενο που ελεγε οτι δεν το εχει). Τωρα για αυτο με το 64GB στο προηγουμενο δεν το ειχα προσεξει.. μαλλον λαθος δικο του ;)

Θα ανεβασω και μια φωτο να δειτε οτι ειναι τελεια η ποιοτητα και οχι φθηνιαρικο


Εγώ σου απάντησα με αυτά που είδα απο το thread. Και είναι εντελώς κουλό το καπάκι αυτό. Άσε που ούτε γκρι δεν είναι μέσα. Δεν εβγαλε άσπρο με επίχρωση μαύρη απο μέσα φίλε μου. Σαν συμβουλή όλα αυτά. Όπως και το ed diffuser είναι σημαντικό αλλιώς τότε forget τις βραδυνές λήψεις. Θα είναι σα να έχεις πασαλήψει την οθόνη σου με ροδάκινο απο την πορτοκαλίλα :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:06

εδώ http://www.whiteiphone4now.com/ το back panel το δίνει στα 135 δολάρια κάπου στα 95 ευρώ περίπου δλδ η διπλάσια τιμή.. αγόρασε κανέις απο εδώ να μου πέι εντυπώσεις ?


Στην αρχή είχα αγοράσει εγώ και απογοητεύτικα απο την ποιότητα. Και πάντα μην παρεξηγηθώ μιλάω για τα δικά μου. Γιατί και ένας φίλος Kostas εδώ του βγήκαν μια χαρά. Εμένα δυστυχώς δεν μου ήταν καλά. Και προχειροδουλεμένα με ξεχειλισμένη κόλλα στα πλαινα. Απο εμένα σαφώς τι μου έτυχε.

#18   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:07

Εγώ σου απάντησα με αυτά που είδα απο το thread. Και είναι εντελώς κουλό το καπάκι αυτό. Άσε που ούτε γκρι δεν είναι μέσα. Δεν εβγαλε άσπρο με επίχρωση μαύρη απο μέσα φίλε μου. Σαν συμβουλή όλα αυτά. Όπως και το ed diffuser είναι σημαντικό αλλιώς τότε forget τις βραδυνές λήψεις. Θα είναι σα να έχεις πασαλήψει την οθόνη σου με ροδάκινο απο την πορτοκαλίλα :lol:


Άρα κακή επιλογή αυτό το καπάκι..
Γενικά OEM από πού μπορεί κάποιος να προμηθευτεί?

#19   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:07

φιλε μου αυτο το σιτε το σκεφτομουν εδω και καιρο οταν μιλησα μαζι τους ερχονται απο κινα τα ανταλλακτικα απλα καπου διαβασα οτι δεν ειναι τοσο καλα για την τιμη τους καποιος που αγορασε απο εδω ας βοηθησει ;)
εγω ενδιαφερομαι και για μπροστα..


ναι και εγώ ενδιαφέρομαι και για μπροστά ,, τοσο καιρό περίμενα και δέν επερνα το μάυρο οτι θα έβγενε το άσπρο αλλα την πατήσαμε.. γιαύτο τώρα πέρνω μάυρο και το κάνω ασπρο..

Τελευταία επεξεργασία από: giannos9, 02/11/2010 - 21:07


#20   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:08

φίλε FOTIS μπορεις να μας πεις απο που πήρες τα δικά σου ?

Τελευταία επεξεργασία από: giannos9, 02/11/2010 - 21:08


#21   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1.188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:09

Εγώ σου απάντησα με αυτά που είδα απο το thread. Και είναι εντελώς κουλό το καπάκι αυτό. Άσε που ούτε γκρι δεν είναι μέσα. Δεν εβγαλε άσπρο με επίχρωση μαύρη απο μέσα φίλε μου. Σαν συμβουλή όλα αυτά. Όπως και το ed diffuser είναι σημαντικό αλλιώς τότε forget τις βραδυνές λήψεις. Θα είναι σα να έχεις πασαλήψει την οθόνη σου με ροδάκινο απο την πορτοκαλίλα :lol:


Αυτο που παρελαβα ειναι ασπρο απο μεσα ;)

#22   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:10

Αυτο που παρελαβα ειναι ασπρο απο μεσα ;)


Γκρι έπρεπε να είναι

#23   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:11

Γκρι έπρεπε να είναι

Γιατί μάλλον δέν το είδες..

Άρα κακή επιλογή αυτό το καπάκι..
Γενικά OEM από πού μπορεί κάποιος να προμηθευτεί?


Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 02/11/2010 - 21:12


#24   omokas

omokas

    iPH Contributor

  • 1.188 μηνύματα
  • Twitter:@orestismokas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:12

Γκρι έπρεπε να είναι


Να σαν αυτο εδω ειναι http://cgi.ebay.co.u...650246304452432 ;)

Δικο μου το λαθος τοτε, αν επρεπε να ειναι γκρι τοτε δεν ειναι αυθεντικο αλλα η τελεια απομιμιση :)

#25   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:12

Άρα κακή επιλογή αυτό το καπάκι..
Γενικά OEM από πού μπορεί κάποιος να προμηθευτεί?


για ΟΕΜ απο το white4now πως το λένε. Ένας άλλος φίλος αποδείχτηκε πως του βγήκαν καλά. Εμένα δεν ήταν αυτό που περίμενα επειδή προφανώς όλα δεν είναι ίδιας κοπής.

φίλε FOTIS μπορεις να μας πεις απο που πήρες τα δικά σου ?


Εγώ αν διαβάσεις το thread μου είχα την τύχη να βρω άκρη μέσω προμηθευτή. Δεν ξέρω να συστήσω κατάστημα πέρα απο το white4... Μπορώ απλά να βοηθήσω αν μου δείξει κάποιος ένα μπρος ή ένα πίσω να του πω αν αξίζει. Αλλά υπόψιν. Συνήθως ότι πληρώνεις παίρνεις.

#26   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:14

Aρα παραμενει καλυτερη επιλογη μεχρει στιγμης το Link στο post #2 ή το whiteiphone4now.com με καποιο ρισκο

#27   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:18

Aρα παραμενει καλυτερη επιλογη μεχρει στιγμης το Link στο post #2 ή το whiteiphone4now.com με καποιο ρισκο


Σίγουρα. Και μεγάλη προσοχή στο γυαλάκι της cameras. Στα περισσότερα απο αυτά το γυαλάκι είναι πιο βαθύ. Ενώ κανονικά είναι ένα με το glass του πίσω. Δεν νιώθεις βάθος στο χέρι σου. Αλλά μάλλον μην σε πρίζω πολύ λεπτομέρεια :P

#28   giannos9

giannos9

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:19

εγώ μάλλον απο www.whiteiphone4now.com θα πάρω αλλά φοβάμε αυτό που λές ότι μπορέι να μου τίχει όχι και το καλύτερο :mellow:

#29   xrisis

xrisis

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:20

Σίγουρα. Και μεγάλη προσοχή στο γυαλάκι της cameras. Στα περισσότερα απο αυτά το γυαλάκι είναι πιο βαθύ. Ενώ κανονικά είναι ένα με το glass του πίσω. Δεν νιώθεις βάθος στο χέρι σου. Αλλά μάλλον μην σε πρίζω πολύ λεπτομέρεια :P

Aντιθετως νασε καλα φιλε μου γιαυτο και το topic γιατι ενα αριστουργημα σαν το μηλαρακι 4 ειναι κριμα να βρισκεται με φτηνιαρικα covers :)

#30   Fotis

Fotis

    iPH Enthousiast

  • 422 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/11/2010 - 21:20

εγώ μάλλον απο www.whiteiphone4now.com θα πάρω αλλά φοβάμε αυτό που λές ότι μπορέι να μου τίχει όχι και το καλύτερο :mellow:


Σε κάθε αγοραπολησία υπάρχει ένα ρίσκο φίλε μου. Αλλά τα 95 ευρώ για κάτι που πιθανών να μην βγει καλό είναι τσουχτερά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες