Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

MyOS


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
32 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   demonside94

demonside94

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 13:28

Μετά απο την εγκατάσταση του MyOS παρατήρησα πτώση μπαταρίας περίπου στο
7% σε 3gs μέσα σε 1 ώρα χωρίς χρήση.. απενεργοποίησα μόνο το multitasking.. Μήπως παρατήρησε κανείς κάτι αντίστοιχο??

Ευχαριστώ!


Φίλε,πως το έκανες εγκατάσταση?Το πλήρωσες?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   demonside94

demonside94

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 13:47

Το έκανα εγκατάσταση,αλλά οταν πάω στις ρυθμίσεις και επιλέγω ή ξε-επιλέγω τις λειτουργίες που θέλω,πατάω respring και δεν κάνει τίποτα..δεν κολλάει απλά δεν αλλάζει τίποτα κι ούτε κάνει respring...Εχω iPhone 3G 4.1 jailbroken...

#18   Aris

Aris

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 13:47

Που είναι το περίεργο να το πληρώσεις; Επιτέλους γιατί έχουμε μάθει όλοι εδώ στην Ελλάδα όλα μα όλα να τα περνάμε σπασμένα;

#19   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 05/11/2010 - 13:53

Που είναι το περίεργο να το πληρώσεις; Επιτέλους γιατί έχουμε μάθει όλοι εδώ στην Ελλάδα όλα μα όλα να τα περνάμε σπασμένα;

Haaa τι ρωτησες τώρα ωρε φιλάρα!

Όχι ότι θα σου απαντήσει και κανείς! Ελλαδιστάν κύριοι

#20   demonside94

demonside94

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 13:55

Άκυρο,απλά πρέπει να κάνω μόνος μου επανεκίνηση...νόμιζα πως θα το έκανε μόνο του...

#21   demonside94

demonside94

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 14:06

Που είναι το περίεργο να το πληρώσεις; Επιτέλους γιατί έχουμε μάθει όλοι εδώ στην Ελλάδα όλα μα όλα να τα περνάμε σπασμένα;


Εντάξει ρε παιδί μου,εσύ επειδή είσαι μάγκας,πλήρωνε δεν θα στην πει κανείς..

#22   Hidalgo

Hidalgo

    iPH Contributor

  • 1.344 μηνύματα
  • Twitter:@Lkatsougris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:Montecristo(LK)

Δημοσίευση 05/11/2010 - 15:04

το εγκατεστησα κι εγω...πολυ πρακτικο!

My life's goal is only to fight


#23   mamito

mamito

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 16:11

Εντάξει ρε παιδί μου,εσύ επειδή είσαι μάγκας,πλήρωνε δεν θα στην πει κανείς..



δεν είναι θέμα μαγκιάς φιλε μου! είναι θέμα αξιοπρέπειας! κάποιος που για σένα από ότι φαίνεται θεωρείτε "Βλάκ*ς" σπατάλησε από τον χρόνο του και τις γνώσης τους για να γράψει τον κώδικα του συγκεκριμένου Tweek που χρησιμοποιείς με τόσο καμάρι!! επιτέλους αλλάξτε μυαλά γιατί από μονη σας καταστρέφεται τα όμορφα πράγματα τις ζωής!

#24   Aris

Aris

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 16:14

Ναι πρέπει να είμαι πολύ "μάγκας" για να αγοράσω κάτι το οποίο θα με εξυπηρετήσει. Ή μήπως να θεωρώ τον εαυτό μου "βλάκα" για κάτι που μου χρειάζεται;

#25   johnny2000

johnny2000

    iPH newbie

  • 22 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/11/2010 - 22:42

Που είναι το περίεργο να το πληρώσεις; Επιτέλους γιατί έχουμε μάθει όλοι εδώ στην Ελλάδα όλα μα όλα να τα περνάμε σπασμένα;



Δεν έχει να κάνει με Ελλάδα ή ελλαδιστάν, το συγκεκριμένο app πρέπει να το πληρώσεις αναγκαστικά μέσω facebook ή gmail... αν πεις ότι αυτό είναι το λιγότερο τότε είναι απαράδεκτο οποιαδήποτε εφαρμογή είτε μιλάμε για pc, mac, iphone, appstore, cydia, κλπ, να μην μπορείς να την δοκιμάσεις μερικές μέρες πριν την αγοράσεις...

#26   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 06/11/2010 - 00:45

Το δοκιμασα τελικα αλλα απογοητευτηκα...ενεργοποιησα το HDR και στις ρυθμησεις στις φωτογραφιες εμφανιστηκε ενα υπομενου που αφορα το hdr ενεργοποιησα και απο κει αλλα δεν βλεπω τιποτα στο camera app!!!

#27   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 06/11/2010 - 20:39

Εγω Δεν μπορω να τρεξω το Game Center!! (εχω 3g)το εμφανιζει σαν εικονιδιο αλλα οταν το παταω να ξεκινισει με πεταει εξω στο menu.

#28   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 06/11/2010 - 20:44

μπορεσε κανενας να δουλεψει το hdr σε 3gs?

#29   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 06/11/2010 - 22:37

Που είναι το περίεργο να το πληρώσεις; Επιτέλους γιατί έχουμε μάθει όλοι εδώ στην Ελλάδα όλα μα όλα να τα περνάμε σπασμένα;


Γιατί απλά δεν μας αφήνουν σε χλωρό κλαρί οι κυβερνήσεις τόσα χρόνια με τα μέτρα λιτότητας για να "τρώνε" οι λίγοι και σαν να μην έφτανε αυτό ήρθε και το ΔΝΤ! Έχουμε βαρεθεί τη λιτότητα ενώ δεν έχουμε κλέψει δεκάρα από δημόσιο και ούτε έχουμε πάρει ποτέ "μίζες". Γουστάρουμε επιτέλους να έχουμε περισσότερα!... Δες το σαν αντίδραση που μας "μαζεύουν" τα λεφτά από παντού.. Μπορεί να είναι λάθος, γιατί οι developers δεν μας φταίνε σε τίποτα, αλλά όταν παντού πληρώνεις εδώ, ακόμη και για να "φτύσεις", μπορείς εύκολα να κάνεις πάντα το σωστό;;... Αν μας έδιναν Ευρωπαϊκούς μισθούς, τότε ας τα πληρώναμε όλα "Ευρωπαϊκά", όπως συμβαίνει τώρα, αλλά με μισθούς τουλάχιστον στο 1/3 στην καλύτερη. Και τότε πολλοί από εμάς δεν θα είχαν πρόβλημα να αγοράσουν σχεδόν τα πάντα original. Εγώ τουλάχιστον δεν θα είχα. Προσωπικά ξέρεις πόσες φορές σκέφτομαι να πάρω κάτι original και δεν το κάνω απλά επειδή κάθε μήνα δεν "βγαίνω" έστω και σχετικά άνετα; Οπότε αντί να κάτσω να σκάσω και να μην παίρνω τίποτα, κάνω ένα download και το original αναβάλλεται για την επόμενη αγορά και πάει λέγοντας...
Σε μια πολύ καλύτερη ελληνική κοινωνία, που δεν φαίνεται να έχουμε πολύ διάθεση να φτιάξουμε, όλοι θα είμασταν καλύτεροι, έστω το 80% από εμάς. Αυτά! Τα είπα και "ξεθύμανα"! :mad: :o :mellow: :)

#30   avpap

avpap

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aλάνες πριν πολλά χρόνια.

Δημοσίευση 08/11/2010 - 01:06

... Προσωπικά ξέρεις πόσες φορές σκέφτομαι να πάρω κάτι original και δεν το κάνω απλά επειδή κάθε μήνα δεν "βγαίνω" έστω και σχετικά άνετα; Οπότε αντί να κάτσω να σκάσω και να μην παίρνω τίποτα, κάνω ένα download και το original αναβάλλεται για την επόμενη αγορά και πάει λέγοντας...


Καλά, δε "βγαίνεις" και πήρες iPhone 4 32GB Black (καλά έκανες, δικαίωμά σου) και ζορίζεσαι στα τρείς κι εξήντα μιας εφαρμογής;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες