Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Γιατί όλοι πουλάνε τα iphone 4 τους?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:23

μην με κανεις και γελαω...πιο καρασαρει....εχω το 3gs με 4.1 και το λιωνω και δεν καταλαβανει τιποτα...
τα κουμπια και το ανοιγμα του??????????????? η μπρος καμερα για να περιμενω να κανω βιντεο κληση μονο με καποιον που εχει το 4?
αν αυτες ειναι διαφορες για να παει καποιος απο το 3gs στο 4 τοτε προβλημα του...
ενταξει ειναι λογικο να μου αναφερεις αυτες τις διαφορες γιατι με καποιο τροπο πρεπει να μου δικαιολογησεις τα φράγκα που εσκασες...

εγω μπορει να σε κανω να γελας κλαις ομως και το ξερεις που δεν εχεις το 4αρι.
και αυτο ειναι απολυτα προφανες και σιγουρο αφου το μονο που κανεις ειναι να προσπαθεις χωρις επιχειρηματα να πεισεις τον κοσμο οτι ειναι τα ιδια κινητα.
να σε ρωτησω ποσο πηρες το δικο σου οταν κυκλοφορησε? ή το βρηκες? μαλλον το δευτερο.
αστο παλικαρι μου δεν πειθεις κανενα. αν ηταν ετσι δεν θα γινονταν παγκοσμιος ντορος για το 4 και δεν θα κανανε ολοι σαν τις χηρες στο κρεββατι για να το παρουν.
να σου πω και κατι αλλο
αν εσυ θελεις να πιστευεις οτι το 3γς (αν ξερεις ειναι συντμηση του γ.....σε τα) ειναι ισο εφαμιλλο ή και καλυτερο του 4 πιστευε το.
κι ο δελαπατριδης νομιζε οτι ήταν γνωστικός.
προβλημα σου (στο επιστρεφω αυτο)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:23

Αυτο είναι που με τρομάζει περισσότερο..

#48   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:37

Αυτο είναι που με τρομάζει περισσότερο..

Τι περίμενες σε ένα φόρουμ που είναι πλημμυρισμένο από MacHeads; Το να του κατηγορήσεις κάποιου τέτοιου το Μήλο , είναι σαν να κατηγορείς τον Μωάμεθ σε ένα μουσουλμάνο. Ίσως και χειρότερα!!! Maclah o akbar!!!

#49   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:40

ποιος το λεει αυτο? δηλαδη επειδη ειναι σαιτ για αιφονακιδες δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να πουμε και τα στραβα του πχ μπλε δοντι
αλλα απο αυτο μεχρι να προσπαθει ενας αντε δυο τρεις δεν ειδα παραπανω να πεισει χιλιαδες οτι τα εκατομμυρια αγοραστων του 4 ειναι κοροιδα που τα σκασαν ετσι για το θεαθηναι ε κατι δεν παει καλα

#50   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:46

Τι περίμενες σε ένα φόρουμ που είναι πλημμυρισμένο από MacHeads; Το να του κατηγορήσεις κάποιου τέτοιου το Μήλο , είναι σαν να κατηγορείς τον Μωάμεθ σε ένα μουσουλμάνο. Ίσως και χειρότερα!!! Maclah o akbar!!!


Τώρα τρελαινόμαστε.. Ο καθένας προστατεύει την αγορά του..
Πχ εγώ με το pc μου άν μου έλεγε κανείς Δέν αξίζει και τα λοιπά ή τζάμπα τα λεφτά θα τους έπειθα για το αντίθετο (Εφόσον είναι έτσι φυσικά)..

Αυτο ισχύει για όλες τις αγορές μας τις οποίες θεωρούμε υψηλού κόστους..

Να δίνεις 800 ευρώ πχ να πάρεις το 32άρι και να σου λένε άλλοι πέτα το, το 3gs είναι καλύτερο σε κάνει να θές να λογομαχήσεις και ίσως και να τον κατηγορήσεις τον άλλο..

Προσοχή : Σεβαστή η κάθε σωστή άποψη.. Άν ο άλλος σου πεί το θεωρώ μεγάλη σπατάλη ή Δέν μου αρέσει προσωπικά απλά του λές οτί δέν συμφωνείς και τελειώνει εκεί φιλικά και αγαπημένα..

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 15/11/2010 - 23:47


#51   zeledaki69

zeledaki69

    iPH Member

  • 296 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:52

Ίσως γιατί ο άνθρωπος είναι αδηφάγο ον... Παθιάζεται με κάθε τι καινούριο κι όταν το αποκτά, σύντομα το βαριέται και ψάχνει κάτι καλύτερο (αν υπάρχει)...

#52   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:54

ποιος το λεει αυτο? δηλαδη επειδη ειναι σαιτ για αιφονακιδες δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να πουμε και τα στραβα του πχ μπλε δοντι
αλλα απο αυτο μεχρι να προσπαθει ενας αντε δυο τρεις δεν ειδα παραπανω να πεισει χιλιαδες οτι τα εκατομμυρια αγοραστων του 4 ειναι κοροιδα που τα σκασαν ετσι για το θεαθηναι ε κατι δεν παει καλα

επειδη ισως αναφερεσαι και σε εμενα (επειδη εγραψα για το 3gs) να ξεκαθαρισω οτι δεν εγραψα την αποψη μου για να την πω στους κατοχους του 4 μιας που θα ηταν ηλιθιο απο τη στιγμη που καθε επομενο τηλεφωνο που βγαζει η apple ειναι καλυτερο απο το προηγουμενο. εκανα αυτην την αναφορα για το 3gs επειδη ανεφερες οτι η μνημη του τηλεφωνου ειναι τοσο τραγικη. πληροφοριακο ηταν το σχολιο μου και τιποτα αλλο. φιλικα παντα...

#53   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:55

iphone 4 και τα μυαλα στα καγκελα.Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια. :)

#54   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/11/2010 - 23:56

ποιος το λεει αυτο? δηλαδη επειδη ειναι σαιτ για αιφονακιδες δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να πουμε και τα στραβα του πχ μπλε δοντι
αλλα απο αυτο μεχρι να προσπαθει ενας αντε δυο τρεις δεν ειδα παραπανω να πεισει χιλιαδες οτι τα εκατομμυρια αγοραστων του 4 ειναι κοροιδα που τα σκασαν ετσι για το θεαθηναι ε κατι δεν παει καλα

To iPhone είναι ένας σατανικός ιός που σε μπολιάζει με την φρενίτιδα της Apple . Και εγώ στην αρχή την Apple και τα προϊόντα της τα χλεύαζα , χωρίς όμως να έχω καμία ιδιαίτερη επαφή μαζί τους , μέχρι εκείνη την καταραμένη ημέρα που έπιασα στα χέρια μου το iPhone 2G του ξαδέρφου μου . Μετά πήρα ένα 3G , μετά ένα iPad , ένα mini mac , το iPhone το 4 , το Apple tv 2G ,και σκέφτομαι να παραγγείλω έναν imac και με το ζόρι κρατιέμαι. Τώρα αυτά που λένε ότι το 3GS είναι καλύτερο από το 4 νομίζω δεν τα εννοούνε. Το 4 είναι το καλύτερο smartphone ever, μέχρι τώρα βέβαια. Μην αρχισετε τα χαζα για Android και windows mobile , που είναι πραγματικά σπουδαίες πλατφόρμες αλλά ακόμα δεν έχουν το κάτι παραπάνω. Το καλοκαίρι όμως θα δούμε σπουδαία "μάχη" με πολύ "τρελά" κινητά

Τελευταία επεξεργασία από: Aelaos, 15/11/2010 - 23:58


#55   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2010 - 00:04

Τι περίμενες σε ένα φόρουμ που είναι πλημμυρισμένο από MacHeads;

macHeads? Μαλλον τα χεις μπερδεψει λιγο.. Καμια σχεση το iOS του iPhone με το MacOS. Πλημμυρισμενο απο iphoneakides ισως, απο mac users, NOT EVEN CLOSE

#56   echo51

echo51

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 16/11/2010 - 00:08

Ρε παιδιά έτσι έγινε και εδώ σε εμάς μόλις βγήκε το iPhone 4 επειδή ήταν κλειδωμένο πήγαν πολλοί και τα πήραν από Γαλλία, Αγγλία και Ιταλία φτηνά και τα πούλαγαν το 8GB 750€ και το 32GB 850€ τώρα που άρθηκε η αποκλειστικότητα δεν πουλιόνται, γιατί το παίρνει ο άλλος από την Apple με 650€.
Εγώ πάντως το αγόρασα από Ελλάδα τον Αύγουστο 659€ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

#57   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 16/11/2010 - 00:21

εγω μπορει να σε κανω να γελας κλαις ομως και το ξερεις που δεν εχεις το 4αρι.
και αυτο ειναι απολυτα προφανες και σιγουρο αφου το μονο που κανεις ειναι να προσπαθεις χωρις επιχειρηματα να πεισεις τον κοσμο οτι ειναι τα ιδια κινητα.
να σε ρωτησω ποσο πηρες το δικο σου οταν κυκλοφορησε? ή το βρηκες? μαλλον το δευτερο.
αστο παλικαρι μου δεν πειθεις κανενα. αν ηταν ετσι δεν θα γινονταν παγκοσμιος ντορος για το 4 και δεν θα κανανε ολοι σαν τις χηρες στο κρεββατι για να το παρουν.
να σου πω και κατι αλλο
αν εσυ θελεις να πιστευεις οτι το 3γς (αν ξερεις ειναι συντμηση του γ.....σε τα) ειναι ισο εφαμιλλο ή και καλυτερο του 4 πιστευε το.
κι ο δελαπατριδης νομιζε οτι ήταν γνωστικός.
προβλημα σου (στο επιστρεφω αυτο)


οχι μονο κλαιω που δεν το εχω αλλα εχω γινει και δυσκοίλιος.....αν οντος το ηθελα οπως λες θα μπορουσα να σπρωξω το 3gs 350 να βαλω και κανενα 300αρι ακομα και να το χτυπησω...ο λογος που δεν το κανω ειναι γιατι...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 3GS ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ 4...αυτο ηθελα να πω στο προηγουμενο μηνυμα μου αλλα μαλλον δεν καταλαβες....τωρα αν εσυ κοιμασε και ξυπνας με την φωτογραφια του steve κατω απο το μαξιλαρι σου και θεωρεις τρελες καινοτομίες αυτα που προσφερει το 4 σε σχεση με το 3gs προβλημα σου...

#58   delapo

delapo

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Delapo

Δημοσίευση 16/11/2010 - 00:31

Αν και το ξεσκίσαμε το θεματάκι ένα θα πω και sorry προκαταβολικά για το offtopic: κάθε που βγαίνει ένα smartphone πρώτα το παρουσιάζουν σαν iphone killer και μετά με το όνομά του!!! Νομίζω αυτό τα λέει όλα.-

#59   sspetsie

sspetsie

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2010 - 00:36

Ίσως προτιμούν ένα 3gs που είναι σχεδόν 150 ευρώ φθηνότερο και δεν έχει (σχετικό είναι αυτό) πολύ μεγάλες διαφορές από το 4.

Με όλο τον σεβασμό οχι και δεν έχει μεγαλες διαφορές! Τρια πραγματάκια να δεις εντελώς επιφανειακά και δεν το συζητας μετά. α) ποιότητα κατασκευής β) οθόνη και γ) ταχύτητα απόκρισης σε εφαρμογές. Αυτα σε πρώτη ματιά απλά σου λέω και δεν υπάρχει καν σύγκριση.. (τώρα αν έχεις το 3gs δεν λέω ότι αξίζει να πας να δώσεις τόσα λεφτά για το 4..)

#60   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 16/11/2010 - 02:05

Με όλο τον σεβασμό οχι και δεν έχει μεγαλες διαφορές! Τρια πραγματάκια να δεις εντελώς επιφανειακά και δεν το συζητας μετά. α) ποιότητα κατασκευής β) οθόνη και γ) ταχύτητα απόκρισης σε εφαρμογές. Αυτα σε πρώτη ματιά απλά σου λέω και δεν υπάρχει καν σύγκριση.. (τώρα αν έχεις το 3gs δεν λέω ότι αξίζει να πας να δώσεις τόσα λεφτά για το 4..)


Συμφωνώ..
Επίσης πιστεύω οτι το κατα πόσο αξίζει ή όχι η μετάβαση 3GS --> 4G καθορίζεται απο το budget του καθενός..

Τελευταία επεξεργασία από: Agnwristos, 16/11/2010 - 02:06


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες