Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

firmware 3.0 OS [μούφα]


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   jim clarinetist

jim clarinetist

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 15:03

Quote

εσεις δεν εχετε προβλημα με την μπαταρια ??????!!!!!!!!! Εμενα , οταν το βαλω να φορισει , αρχιζει και ζεστενεται και το κινητο σε  αναμονη δεν κρατα παραπανω απο 5 ωρες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οταν μιλαω , παραπανω απο 2 ωρες δεν κρατα!!!!

Ολα αυτα απο την μερα που εκανα την αναβαθμιση!!!!!

Είμαι σίγουρος οτι κάτι "τρέχει" απο πίσω και δεν το έχεις πάρει χαμπάρι. Μήπως κανα μπλέ δόντι?? για ρίξε μια ματιά.
Εμένα πάλι κρατάει περισσότερο απο πρίν  :P :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2009 - 16:41

Και εμένα,πολύ περισσότερο.Το έχω ανοιχτό (πλήρως φορτισμένο) απο εχθές το βράδυ και ακόμα τώρα στις 17:40 είναι ακόμα στο 85%.

#18   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 17:06

Quote

εσεις δεν εχετε προβλημα με την μπαταρια ??????!!!!!!!!! Εμενα , οταν το βαλω να φορισει , αρχιζει και ζεστενεται και το κινητο σε  αναμονη δεν κρατα παραπανω απο 5 ωρες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οταν μιλαω , παραπανω απο 2 ωρες δεν κρατα!!!!

Ολα αυτα απο την μερα που εκανα την αναβαθμιση!!!!!


δοκιμασε να το κανεις απο την αρχη restore αλλα σαν νεα συσκευη και οχι απο backup, και μετα ξανα jailbreak, ετσι θα στρωσει, και θα ειναι καθαρο απο οτι υπηρχε παλια και δημιουργουσε προβληματα

#19   mistir

mistir

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 22/06/2009 - 18:20

το εκανα εγω τωρα restore και σαν κενουργιο τηλ, αλλα παλι κεγεται. καποιοσ καμια ιδεα?

#20   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 18:25

εγω δεν εχω κανενα τετοιο προβλημα, ολη μερα το εχω συνδεμενο στο pc να φορτιζει και ειναι σε κανονικη θερμοκρασια δηλαδη σαν να το εχω απλα να καθεται, και το εχω και με την οθονη ανοιχτη συνεχεια, ισως ειναι καποιο προβλημα της συσκευης σου και εχεις την αυξημενη θερμοκρασια, αν βαλεις την 2.2.1 και δεις την θερμοκρασια παλι ετσι μαλλον κατι δεν παει καλα

#21   mistir

mistir

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 22/06/2009 - 18:56

αυτο εγινε μολησ αλλαξα σε 3.0, και μονο οταν φορτιζει.
βεβεα τορα που περασε κανα 40αλεπτο που το εκανα restore εχει ψιλοπεσει η θερμοκρασια. δεν ξερω ποσο θα κρατισει η μπαταρια τωρα.

#22   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 22/06/2009 - 19:02

Παιδιά ακούστε . Όσοι έχετε κάποια προβλήματα με την 3.0 κάντε restore πάλι κ πάλι .εγώ την πρώτη φώτα είχα κανά δυο τρία προβλήματα κ μόλις το έφτιαξαν πάλι από την αρχή δουλεύουν όλα τέλεια .το έχω από εχθές το βράδυ πλήρες φόρτιση κ μέχρι τώρα έχει κάψει μόνο 20%

#23   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/06/2009 - 19:04

Quote

Quote

εσεις δεν εχετε προβλημα με την μπαταρια ??????!!!!!!!!! Εμενα , οταν το βαλω να φορισει , αρχιζει και ζεστενεται και το κινητο σε  αναμονη δεν κρατα παραπανω απο 5 ωρες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οταν μιλαω , παραπανω απο 2 ωρες δεν κρατα!!!!

Ολα αυτα απο την μερα που εκανα την αναβαθμιση!!!!!




δοκιμασε να το κανεις απο την αρχη restore αλλα σαν νεα συσκευη και οχι απο backup, και μετα ξανα jailbreak, ετσι θα στρωσει, και θα ειναι καθαρο απο οτι υπηρχε παλια και δημιουργουσε προβληματα


Αμέ μετά έβαλα το Mobile iLog και δεν έβγαινε μετά.....

#24   rally170hp

rally170hp

    iPH Addict

  • 1.174 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:Rally170hp

Δημοσίευση 22/06/2009 - 19:17

Μην το φορτονετε παιδιά κ μην πάτε να κατεβάσετε ότι είχατε κ στην 2.2.1 δεν δουλεύουν όλα κ μερικά ισος σας δημιουργούν προβλήματα.είμαι τώρα μια ώρα στον σαφάρι κ δεν έχει πέσει καθόλου η μπαταρία.βάλτε τα πιο βασικά

#25   mistir

mistir

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 22/06/2009 - 19:20

Quote

δοκιμασε να το κανεις απο την αρχη restore αλλα σαν νεα συσκευη και οχι απο backup, και μετα ξανα jailbreak, ετσι θα στρωσει, και θα ειναι καθαρο απο οτι υπηρχε παλια και δημιουργουσε προβληματα

μεγαλε σ'ευχαριστω πολι..
σωθηκε το iPhone με το Restore & ως "New iPhone".




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες