Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

HTC desire HD ηταν αναγκη να βγει τωρα ?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
41 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2010 - 07:45

υπαγε οπισω μου Σατανα (HTC desire HD) ας με κανε καποος να μην το κοιταω ..ειναι αλλου
οχι τιποτε αλλο τους εχω κανει και ολους στην παρεα με iphone που να φυγω ?? θα με φανε..

ηταν αναγκη να βγει αυτο το μοντελο??? δεν ηταν μια χαρα η αγορα με τα iphone να ειναι κορυφη ??? και τα android να lagαρουν και να εχουν σημαντικες ελλείψεις ?

γιατι το επαθα αυτο???

πολυ ρολο επαιξε η μερα που δεν θα ξεχναγα ποτε ... ξερετε αυτη με τους Beattles :( ....και πανω που ο imac ηταν στον στοχο πιανω τον εαυτο μου να βλεπει το HTC desire HD με καλο ματι που σημαινει οτι και ο imac μετα θα κανει φτερα ....




γνωμες παιδια ....

ευχαριστω..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 08:47

Καλο ειναι το hd , αλλα νομιζω οτι αρχιζει να ξεφευγει απο την κατηγορια smartphone και παει στα tablet.

#3   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2010 - 09:05

Καλο ειναι το hd , αλλα νομιζω οτι αρχιζει να ξεφευγει απο την κατηγορια smartphone και παει στα tablet.


χμ!!! ::)

δεν εχεις και αδικο.... πρεπει να ειναι πραγματικα τεραστιο...

#4   arkoudi

arkoudi

    iPH Enthousiast

  • 567 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/11/2010 - 09:26

Μην αγχώνεσαι προς το παρών μας έχει έρθει έρθει ενημέρωση ότι θα το δίνουμε μόνο με σύνδεση και τα τεμάχια είναι λίγα, οπότε θα εξαντληθεί σύντομα.

#5   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 09:29

ενας λογος που δεν θα επερνα HTC ειναι τα 65000 χρωματα στην οθονη... εκτος και εαν το εχουν αλλαξει πλεον που δεν νομιζω... :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 20/11/2010 - 09:29


#6   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 09:58

Παιδια αλλο λειτουργικο το ενα αλλο το αλλο...εγω προσωπικα περιμενω να τσεκαρω το HTC HD7 που ειναι και νεο λειτουργικο με τα win7 γιατι φαινεται πραγματικα γρηγορο, ομορφο και οκ...μου εχει τραβηξει την προσοχη...και λογικα, δε θα τραβαω τα μαλλια μου καθε φορα που βγαινει καινουργια εκδοση android μηπως και δεν την υποστηριζει το εκαστοτε τηλεφωνο. Ειδωμεν...

#7   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:00

ενας λογος που δεν θα επερνα HTC ειναι τα 65000 χρωματα στην οθονη... εκτος και εαν το εχουν αλλαξει πλεον που δεν νομιζω... :)

Δεν ξερω ποσα χρωματα εχουν , τουλαχιστον το desire που χρησιμοποιω , αλλα η οθονη του ειναι πολυ καλυτερη απο αυτη του 3g 3gs. Για το iphone 4 δεν το εχω δει αλλα ακουω οτι εχει πολυ καλη οθονη , καλυτερη απο των htc.

#8   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:19

Δεν ξερω ποσα χρωματα εχουν , τουλαχιστον το desire που χρησιμοποιω , αλλα η οθονη του ειναι πολυ καλυτερη απο αυτη του 3g 3gs. Για το iphone 4 δεν το εχω δει αλλα ακουω οτι εχει πολυ καλη οθονη , καλυτερη απο των htc.

Θελω να ειμαι αντικειμενικος...αν δεις την οθονη του 4...θα χαζεψεις...τα προηγουμενα μηλαρακια...φαινονται λες και ειναι απο την εποχη των flinstones!

#9   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:24

Πρέπει όντως να είναι πολύ καλό το desire hd.

Αλλά και πάλι μόνο σαν δεύτερο κινητό θα το έπαιρνα λόγω του android.

Πρόσφατα ασχολήθηκα με ένα android κινητό και πραγματικά απογοητεύτηκα...καμία σχέση με iOS !! Ακόμα και οι ίδιες ακριβώς εφαρμογές είναι πολύ καλύτερες στο iphone !!

#10   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:34

Γενικα ειναι αλλη φιλοσοφια...εγω ειχα το galaxy το πρωτο...και το nexus one...πολυ καλο κινητο...πολυ γρηγορο λειτουργικο...αλλα...δεν μπορω να αλλαξω!ακομα εχω το iphone 2G και το λατρευω!

#11   tasgr86

tasgr86

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:38

Θελω να ειμαι αντικειμενικος...αν δεις την οθονη του 4...θα χαζεψεις...τα προηγουμενα μηλαρακια...φαινονται λες και ειναι απο την εποχη των flinstones!

Αυτο λενε ολοι οποτε σιγουρα θα ειναι αρκετα καλη.

Πρέπει όντως να είναι πολύ καλό το desire hd.

Αλλά και πάλι μόνο σαν δεύτερο κινητό θα το έπαιρνα λόγω του android.

Πρόσφατα ασχολήθηκα με ένα android κινητό και πραγματικά απογοητεύτηκα...καμία σχέση με iOS !! Ακόμα και οι ίδιες ακριβώς εφαρμογές είναι πολύ καλύτερες στο iphone !!

Οταν εχεις συνηθησει σε iphone , σιγουρα πολλοι απογοητευονται μολις δουν το android. Ισχυει ομως και το αντιθετο. Θεμα συνηθειας ειναι περισσοτερο. Και σε μενα στην αρχη δεν μου πολυ αρεσε αλλα αυτο αλλαζει οταν το χρησιμοποιησεις για καποιο καιρο και καταλαβεις τις δυνατοτητες του. Σε θεμα εφαρμογων δεν νομιζω οτι πλεον υπαρχουν διαφορες . Ισως εξακολουθει να ειναι πισω σε ελληνικες εφαρμογες.

#12   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:45

Αυτο λενε ολοι οποτε σιγουρα θα ειναι αρκετα καλη.


Οταν εχεις συνηθησει σε iphone , σιγουρα πολλοι απογοητευονται μολις δουν το android. Ισχυει ομως και το αντιθετο. Θεμα συνηθειας ειναι περισσοτερο. Και σε μενα στην αρχη δεν μου πολυ αρεσε αλλα αυτο αλλαζει οταν το χρησιμοποιησεις για καποιο καιρο και καταλαβεις τις δυνατοτητες του. Σε θεμα εφαρμογων δεν νομιζω οτι πλεον υπαρχουν διαφορες . Ισως εξακολουθει να ειναι πισω σε ελληνικες εφαρμογες.



Φίλε μου δεν νομίζω ότι είναι θέμα συνήθειας...όταν πρωτοχρησιμοποίησα το iphone έπαθα πλάκα από το πρώτο δευτερόληπτο !! όταν πρωτοχρησιμοποίησα android, τίποτα...

Αν δεν είχα δει ποτέ το iOS και είχα μείνει σε symbian, windows mobile κλπ, σίγουρα θα ενθουσιαζόμουν με το android. Όσοι έχουν δει το iOS όμως, δεν νομίζω να το αλλάζουν με τίποτα !!

#13   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:45

εγω παλι hμουν androidακιας και πηρα το 4ρι και απογοητευτηκα
δεν μπορουσα την φιλοσοφια του με τιποτα,και εμεινα με ενα hd :P

#14   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:45

Ε για μενα πιστευω...ειναι και πιο ομορφες οι εφαρμογες...και περισσοτερες και μπορεις να κανεις πιο πολλα πραγματα...δεν ξερω για εσας...εμενα αυτο το περιβοητο multitasking με ενοχλει...ηθελα να παταω το κουμπι και να κλεινουν ολα...μου αρεσε αυτη η αμεσοτητα...και φυσικα δεν ειναι 100% multitasking, αν καποιος ξερει απο πληροφορικη...και δεν ισχυει για ολες τις εφαρμογες...παρολα αυτα...λατρευω την apple :D (καψιμο lol )

#15   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/11/2010 - 10:47

ενας λογος που δεν θα επερνα HTC ειναι τα 65000 χρωματα στην οθονη... εκτος και εαν το εχουν αλλαξει πλεον που δεν νομιζω... :)



Type LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 800 pixels, 4.3 inches

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες