Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4.2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
349 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#301   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 23/11/2010 - 13:49

Μάλλον εκεί στη Β. Ελλάδα σας τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια... Και επειδή είσαι σε ηλικία (αν ισχύει το 1986 που έχεις ημερομηνία γέννησης) που μπορεί να σε ζει ο μπαμπάς έχει δεν σημαίνει ότι όλοι έχουν την ίδια άνεση με εσένα να σκορπίζουν έτσι για πλάκα χρήματα. Αλλά και στην περίπτωση που δεν σε τρέφει ο μπαμπάς σου και τα δουλεύεις, και πάλι το να δίνεις έτσι απλά 650€ το χρόνο για ένα τηλέφωνο είναι too much! 650€ είναι για κάποιους μηνιάτικο! Ναι, δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά κάποιοι πλέον τόσα παίρνουν!...
Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν γιατί για να έχω μερικούς ήχους στα μηνύματα κλήσης για παράδειγμα να πρέπει να πάρω το 4! Το 3GS που πήρα πριν 6 μήνες δεν μπορεί να τους παίξει; Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; Αυτό λοιπόν φίλε μου που με εκνευρίζει είναι η κοροϊδία και το ότι μια εταιρεία με κοιτάει πρώτα (και κάποιοες φορές μόνο) στο πορτοφόλι μου! Και ιδιαίτερα σε μια περίοδο που το πορτοφόλι μου "αδυνάτισε" επικίνδυνα! Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να αγοράσει το 4άρι αν δεν θέλει, αλλά δεν γίνεται να με "πιέζει" μέσα σε ένα εξάμηνο να προχωρήσω, όπως είπες, από το 3GS στο 4άρι και μετά στο 5άρι, στο 6άρι κλπ... Το περίφημο after sales service της Apple που πήγε; Α ναι, ξέχασα, πρέπει να προχωρήσω... Να προχωρήσω σε νέα μοντέλα και να δώσω άλλα 650€... Και το καλοκαίρι να προχωρήσω πάλι με κανά 700άρι€ αυτή τη φορά μιας και η "μαμά" θα δώσει στα iPhone 5 και αναφορά παράδοσης!!! Η οποία δεν θα είναι δυνατό να παίξει στα προηγούμενα, έτσι, για να προχωρήσουμε... Καλά κάνουν λοιπόν, αφού εμείς έτσι απλά προχωράμε, χωρίς να μιλάμε, καλά κάνουν! Περιμένω εν έτει 2010 την έκδοση 4.2.1 για να στείλω 160 χαρακτήρες σε μήνυμα!... Έλεος!

Να σε δω όταν η Apple θα "παροπλήσει" και το 4αράκι σου... Θα γκρινιάξεις εσύ καθόλου; Μπα, μάλλον θα προχωρήσεις...

Sorry προκαταβολικά αν σe στεναχώρησα!

Φιλάκια! (και όχι φυλάκια όπως έγραψες... φυλάκια μόνο στα στρατόπεδα)

δεν σε υποχρεωνεις κανεις να παρεις 4 5 σαρανταοχταρι ο,τι θελεις.
κι εσυ δεν μπορεις να υποχρεωσεις την καθε εταιρια το τι θα κανει με τα προϊοντα της.
αμα θελεις σκαστα αν δεν θελεις........................... ομοιως.
ετσι παει.
παρε ενα τουοτα χιχιχιιιι και πες εγω εχω μια σελίκα ταδε μοντελο και θελω να βγαζει όσα και η εκδοση καρλος σαϊνθ απλα και μονο γιατι εχω τουοτα σελικα.
να δω τι θα σου πουν αν μπουν στον κοπο να σου απαντησουν δηλαδη.
στο κατω κατω 160 χαρακτηρες φροντισε ο φιλος που εκανε το σχετικο ρεπο να μας δωσει.
και αφου οπως λες προχωραμε χωρις να μιλαμε προτεινω στους υπευθυνους να κανουμε μια πορεια στα προπυλαια ετσι μιας και ειναι και της μοδος με αιτηματα προς την απλ να δωσει τα παντα στο λαο (3γ και 3γς)
κατα πως λες κι εσυ φιλαράκο (χωρίς υποννοούμενα αυτο) έλεος
εγω θα πω
ΗΜΑΡΤΟΝ
ΥΓ σε μια εποχη που η τεχνολογια παει με την ταχυτητα του φωτος εσεις αγορασατε 3γ μεταχειρισμενο ή 3γς ενώ ξέρατε οτι επικειται η έλευση του 4 και ζητατε και ρέστα εεεεεε
ΗΜΑΡΤΟΝ δις που λεει και ο Γεωργίου

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 23/11/2010 - 13:51


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#302   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 23/11/2010 - 13:54

Μάλλον εκεί στη Β. Ελλάδα σας τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια... Και επειδή είσαι σε ηλικία (αν ισχύει το 1986 που έχεις ημερομηνία γέννησης) που μπορεί να σε ζει ο μπαμπάς έχει δεν σημαίνει ότι όλοι έχουν την ίδια άνεση με εσένα να σκορπίζουν έτσι για πλάκα χρήματα. Αλλά και στην περίπτωση που δεν σε τρέφει ο μπαμπάς σου και τα δουλεύεις, και πάλι το να δίνεις έτσι απλά 650€ το χρόνο για ένα τηλέφωνο είναι too much! 650€ είναι για κάποιους μηνιάτικο! Ναι, δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά κάποιοι πλέον τόσα παίρνουν!...
Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν γιατί για να έχω μερικούς ήχους στα μηνύματα κλήσης για παράδειγμα να πρέπει να πάρω το 4! Το 3GS που πήρα πριν 6 μήνες δεν μπορεί να τους παίξει; Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; Αυτό λοιπόν φίλε μου που με εκνευρίζει είναι η κοροϊδία και το ότι μια εταιρεία με κοιτάει πρώτα (και κάποιοες φορές μόνο) στο πορτοφόλι μου! Και ιδιαίτερα σε μια περίοδο που το πορτοφόλι μου "αδυνάτισε" επικίνδυνα! Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να αγοράσει το 4άρι αν δεν θέλει, αλλά δεν γίνεται να με "πιέζει" μέσα σε ένα εξάμηνο να προχωρήσω, όπως είπες, από το 3GS στο 4άρι και μετά στο 5άρι, στο 6άρι κλπ... Το περίφημο after sales service της Apple που πήγε; Α ναι, ξέχασα, πρέπει να προχωρήσω... Να προχωρήσω σε νέα μοντέλα και να δώσω άλλα 650€... Και το καλοκαίρι να προχωρήσω πάλι με κανά 700άρι€ αυτή τη φορά μιας και η "μαμά" θα δώσει στα iPhone 5 και αναφορά παράδοσης!!! Η οποία δεν θα είναι δυνατό να παίξει στα προηγούμενα, έτσι, για να προχωρήσουμε... Καλά κάνουν λοιπόν, αφού εμείς έτσι απλά προχωράμε, χωρίς να μιλάμε, καλά κάνουν! Περιμένω εν έτει 2010 την έκδοση 4.2.1 για να στείλω 160 χαρακτήρες σε μήνυμα!... Έλεος!

Να σε δω όταν η Apple θα "παροπλήσει" και το 4αράκι σου... Θα γκρινιάξεις εσύ καθόλου; Μπα, μάλλον θα προχωρήσεις...

Sorry προκαταβολικά αν σε στεναχώρησα!

Φιλάκια! (και όχι φυλάκια όπως έγραψες... φυλάκια μόνο στα στρατόπεδα)


Είναι σοβαρός λόγος για να γκρινιάξεις που έδωσες 650 Ευρώ και δεν σου έδωσε η Apple 10 smstones παραπάνω ? Εντάξει ρε παιδιά γινόμαστε υπερβολικοί... Πρέπει και σε κάτι να διαφέρει το νέο μοντέλο από το προηγούμενο ...

και ναι θα ήμουν δυσαρεστημένος αν δίνανε για παράδειγμα στο 4αρι ένα νέο option σοβαρό και όχι στο 3Gs.. Σκέψου και το άλλο. Οι άλλες εταιρίες βάζουν σε κάθε τους συσκευή άλλα Ringtones - SMStones για να διαφοροποιούνται.. ;)

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 23/11/2010 - 13:59


#303   GeroStef

GeroStef

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2010 - 13:57

Είναι σοβαρός λόγος για να γκρινιάξεις που έδωσες 650 Ευρώ και δεν σου έδωσε η Apple 10 smstones παραπάνω ? Εντάξει ρε παιδιά γινόμαστε υπερβολικοί... Πρέπει και σε κάτι να διαφέρει το νέο μοντέλο από το προηγούμενο ...


Δεν γκρινιάζω φίλε μου για τους ψωροήχους των μηνυμάτων... Για την κοροϊδία και μόνο γκρινιάζω!

#304   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:01

Δεν γκρινιάζω φίλε μου για τους ψωροήχους των μηνυμάτων... Για την κοροϊδία και μόνο γκρινιάζω!


Να σου πω και κάτι ? Με την σκεπτική αυτή η όλη έκδοση 4.2 είναι ένα φιάσκο... Γιατί δεν προσφέρει τίποτε ουσιαστικό σε κανέναν μας.. Απλούστατα ενοποιεί τα OS των iDevices .. Στην ουσία προσφέρει χαρακτηριστικά μόνο στο iPad.

#305   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:02

δεν σε υποχρεωνεις κανεις να παρεις 4 5 σαρανταοχταρι ο,τι θελεις.
κι εσυ δεν μπορεις να υποχρεωσεις την καθε εταιρια το τι θα κανει με τα προϊοντα της.
αμα θελεις σκαστα αν δεν θελεις........................... ομοιως.
ετσι παει.
παρε ενα τουοτα χιχιχιιιι και πες εγω εχω μια σελίκα ταδε μοντελο και θελω να βγαζει όσα και η εκδοση καρλος σαϊνθ απλα και μονο γιατι εχω τουοτα σελικα.
να δω τι θα σου πουν αν μπουν στον κοπο να σου απαντησουν δηλαδη.
στο κατω κατω 160 χαρακτηρες φροντισε ο φιλος που εκανε το σχετικο ρεπο να μας δωσει.
και αφου οπως λες προχωραμε χωρις να μιλαμε προτεινω στους υπευθυνους να κανουμε μια πορεια στα προπυλαια ετσι μιας και ειναι και της μοδος με αιτηματα προς την απλ να δωσει τα παντα στο λαο (3γ και 3γς)
κατα πως λες κι εσυ φιλαράκο (χωρίς υποννοούμενα αυτο) έλεος
εγω θα πω
ΗΜΑΡΤΟΝ
ΥΓ σε μια εποχη που η τεχνολογια παει με την ταχυτητα του φωτος εσεις αγορασατε 3γ μεταχειρισμενο ή 3γς ενώ ξέρατε οτι επικειται η έλευση του 4 και ζητατε και ρέστα εεεεεε
ΗΜΑΡΤΟΝ δις που λεει και ο Γεωργίου

συμφωνω με το φιλο μου και συμπληρωνω οτι πρεπει οι παλαιοτεροι κατοχοι μηλοφωνων να ειναι ευχαριστημενοι που μπορουν και τρεχουν ακομα εφαρμογες γι αυτους,ειναι σαν τους υπολογιστες ρε παιδια γιατι δηλαδη με τα μηλοφωνα να ειναι κατι το διαφορετικο?
παντα φιλικα και χωρις καμμια παρεξηγηση. 8)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#306   basketikos

basketikos

    iPH Member Leacher

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:09

εγω ενα εχω να πω ειτε μας αρεσει ειτε οχι ολοι iphone χρησιμοποιουμε δεν ειδα κανεναν να το αλλαξει με κατι πιο οικονομικο αλλα καθε χρονο τα σκαμε για το καινουργιο iphone και μετα πεφτει γκρινια, να πω οτι δεν ξερουμε οτι εχει καποια μειονεκτηματα το ξερουμε αλλα εμεις εκει ,γι'αυτο ας σταματησει η γκρινια λοιπον

#307   psyhack

psyhack

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:psyhack

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:44

Μάλλον εκεί στη Β. Ελλάδα σας τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια... Και επειδή είσαι σε ηλικία (αν ισχύει το 1986 που έχεις ημερομηνία γέννησης) που μπορεί να σε ζει ο μπαμπάς έχει δεν σημαίνει ότι όλοι έχουν την ίδια άνεση με εσένα να σκορπίζουν έτσι για πλάκα χρήματα. Αλλά και στην περίπτωση που δεν σε τρέφει ο μπαμπάς σου και τα δουλεύεις, και πάλι το να δίνεις έτσι απλά 650€ το χρόνο για ένα τηλέφωνο είναι too much! 650€ είναι για κάποιους μηνιάτικο! Ναι, δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά κάποιοι πλέον τόσα παίρνουν!...
Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν γιατί για να έχω μερικούς ήχους στα μηνύματα κλήσης για παράδειγμα να πρέπει να πάρω το 4! Το 3GS που πήρα πριν 6 μήνες δεν μπορεί να τους παίξει; Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; Αυτό λοιπόν φίλε μου που με εκνευρίζει είναι η κοροϊδία και το ότι μια εταιρεία με κοιτάει πρώτα (και κάποιοες φορές μόνο) στο πορτοφόλι μου! Και ιδιαίτερα σε μια περίοδο που το πορτοφόλι μου "αδυνάτισε" επικίνδυνα! Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να αγοράσει το 4άρι αν δεν θέλει, αλλά δεν γίνεται να με "πιέζει" μέσα σε ένα εξάμηνο να προχωρήσω, όπως είπες, από το 3GS στο 4άρι και μετά στο 5άρι, στο 6άρι κλπ... Το περίφημο after sales service της Apple που πήγε; Α ναι, ξέχασα, πρέπει να προχωρήσω... Να προχωρήσω σε νέα μοντέλα και να δώσω άλλα 650€... Και το καλοκαίρι να προχωρήσω πάλι με κανά 700άρι€ αυτή τη φορά μιας και η "μαμά" θα δώσει στα iPhone 5 και αναφορά παράδοσης!!! Η οποία δεν θα είναι δυνατό να παίξει στα προηγούμενα, έτσι, για να προχωρήσουμε... Καλά κάνουν λοιπόν, αφού εμείς έτσι απλά προχωράμε, χωρίς να μιλάμε, καλά κάνουν! Περιμένω εν έτει 2010 την έκδοση 4.2.1 για να στείλω 160 χαρακτήρες σε μήνυμα!... Έλεος!

Να σε δω όταν η Apple θα "παροπλήσει" και το 4αράκι σου... Θα γκρινιάξεις εσύ καθόλου; Μπα, μάλλον θα προχωρήσεις...

Sorry προκαταβολικά αν σε στεναχώρησα!

Φιλάκια! (και όχι φυλάκια όπως έγραψες... φυλάκια μόνο στα στρατόπεδα)


σε στεναχώρησα πολύ :) sorry ! είπες πολλά κ δεν έπρεπε εγώ ούτε για μπαμπάδες μίλησα ούτε για μαμάδες και δεν " τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια μου." είμαι 24 κ εργάζομαι από τα 16 μου!!! περνώ 750 και δεν δεινό κάθε φορά 650!!! πουλάω το προηγούμενο κ έχω κ επιδότηση κ μου βγαίνει 50 euro!!!!!!!!
"""Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; "" LOL smartphone πήρες δεν πήρες DVD Player

έχω πολλά ακόμα να σου πω αλλά 1. είμαστε off topic 2. είμαι αλλοδαπός κ δυσκολεύομαι με την ορθογραφία κ κάνω δέκα ώρες για να γράψω κάτι! φιλάκια ! ;)

Τελευταία επεξεργασία από: psyhack, 23/11/2010 - 14:47


#308   iDavid

iDavid

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:46

Παιδια καλησπερα.

Εχω ενα προβλημα. Εκανα update απο 4.1 σε 4.2. Το iphone ηταν σπασμενο με limera1. Τωρα το κινητο δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο ηταν. Για παραδειγμα οταν το ανοιγω τα εικονιδια εχουν μια καθηστεριση. Εκανα κατι λαθος? Εχει αντιμετωπισει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα?

Τι κανω?

Ευχαριστω!

#309   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 23/11/2010 - 14:49

Μάλλον εκεί στη Β. Ελλάδα σας τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια... Και επειδή είσαι σε ηλικία (αν ισχύει το 1986 που έχεις ημερομηνία γέννησης) που μπορεί να σε ζει ο μπαμπάς έχει δεν σημαίνει ότι όλοι έχουν την ίδια άνεση με εσένα να σκορπίζουν έτσι για πλάκα χρήματα. Αλλά και στην περίπτωση που δεν σε τρέφει ο μπαμπάς σου και τα δουλεύεις, και πάλι το να δίνεις έτσι απλά 650€ το χρόνο για ένα τηλέφωνο είναι too much! 650€ είναι για κάποιους μηνιάτικο! Ναι, δεν ξέρω αν το κατάλαβες αλλά κάποιοι πλέον τόσα παίρνουν!...
Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν γιατί για να έχω μερικούς ήχους στα μηνύματα κλήσης για παράδειγμα να πρέπει να πάρω το 4! Το 3GS που πήρα πριν 6 μήνες δεν μπορεί να τους παίξει; Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; Αυτό λοιπόν φίλε μου που με εκνευρίζει είναι η κοροϊδία και το ότι μια εταιρεία με κοιτάει πρώτα (και κάποιοες φορές μόνο) στο πορτοφόλι μου! Και ιδιαίτερα σε μια περίοδο που το πορτοφόλι μου "αδυνάτισε" επικίνδυνα! Δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να αγοράσει το 4άρι αν δεν θέλει, αλλά δεν γίνεται να με "πιέζει" μέσα σε ένα εξάμηνο να προχωρήσω, όπως είπες, από το 3GS στο 4άρι και μετά στο 5άρι, στο 6άρι κλπ... Το περίφημο after sales service της Apple που πήγε; Α ναι, ξέχασα, πρέπει να προχωρήσω... Να προχωρήσω σε νέα μοντέλα και να δώσω άλλα 650€... Και το καλοκαίρι να προχωρήσω πάλι με κανά 700άρι€ αυτή τη φορά μιας και η "μαμά" θα δώσει στα iPhone 5 και αναφορά παράδοσης!!! Η οποία δεν θα είναι δυνατό να παίξει στα προηγούμενα, έτσι, για να προχωρήσουμε... Καλά κάνουν λοιπόν, αφού εμείς έτσι απλά προχωράμε, χωρίς να μιλάμε, καλά κάνουν! Περιμένω εν έτει 2010 την έκδοση 4.2.1 για να στείλω 160 χαρακτήρες σε μήνυμα!... Έλεος!

Να σε δω όταν η Apple θα "παροπλήσει" και το 4αράκι σου... Θα γκρινιάξεις εσύ καθόλου; Μπα, μάλλον θα προχωρήσεις...

Sorry προκαταβολικά αν σε στεναχώρησα!

Φιλάκια! (και όχι φυλάκια όπως έγραψες... φυλάκια μόνο στα στρατόπεδα)



πεστα μαμω το μπελα μου....

#310   GeroStef

GeroStef

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:04

σε στεναχώρησα πολύ :) sorry ! είπες πολλά κ δεν έπρεπε εγώ ούτε για μπαμπάδες μίλησα ούτε για μαμάδες και δεν " τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια μου." είμαι 24 κ εργάζομαι από τα 16 μου!!! περνώ 750 και δεν δεινό κάθε φορά 650!!! πουλάω το προηγούμενο κ έχω κ επιδότηση κ μου βγαίνει 50 euro!!!!!!!!
"""Έχει μειωμένο hardware και δεν μπορούν τα ηχεία του να αντέξουν την επιπέδου Dolby Digital ποιότητα των ήχων; "" LOL smartphone πήρες δεν πήρες DVD Player

έχω πολλά ακόμα να σου πω αλλά 1. είμαστε off topic 2. είμαι αλλοδαπός κ δυσκολεύομαι με την ορθογραφία κ κάνω δέκα ώρες για να γράψω κάτι! φιλάκια ! ;)


Οκ. Respect! :rolleyes:
(το σχόλιο για τα ηχεία κλπ. προφανώς και ήταν ειρωνικό προς τη "μαμά" Apple!)

Τελευταία επεξεργασία από: GeroStef, 23/11/2010 - 15:06


#311   psyhack

psyhack

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:psyhack

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:17

Οκ. Respect! :rolleyes:
(το σχόλιο για τα ηχεία κλπ. προφανώς και ήταν ειρωνικό προς τη "μαμά" Apple!)


βασικά δεν περίμενα να με κράξεις ! αλλά οκ respect ;)

#312   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:25

χαιρομαι ειλικρινα που τα βρηκατε.
ειδικα αν ο φιλος οπως λεει ειναι αλλοδαπος μπραβο για τα ελληνικα του παρα τα οποια λαθη του.
ουδεις ασφαλτος αλλωστε που ελεγε και μια ψυχη
αλλωστε ενας ειναι ο κοινος σκοπος.
να εχουμε παντα το καλυτερο κινητο. δυστυχως ουτε τα λεφτα μας το επιτρεπουν ουτε η apl μας πολυλαμβανει υποψιν της
οποτε πορευομαστε με ο,τι εχουμε

#313   geovass

geovass

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:33

Παιδια καλησπερα.

Εχω ενα προβλημα. Εκανα update απο 4.1 σε 4.2. Το iphone ηταν σπασμενο με limera1. Τωρα το κινητο δεν ειναι τοσο γρηγορο οσο ηταν. Για παραδειγμα οταν το ανοιγω τα εικονιδια εχουν μια καθηστεριση. Εκανα κατι λαθος? Εχει αντιμετωπισει κανενας αλλος παρομοιο προβλημα?

Τι κανω?

Ευχαριστω!


μαλλον πας για restore φιλε μου... ή downgrade σε 4.1 (εαν εχει φυλαξει μεσω cydia το SSH σου).

#314   iDavid

iDavid

    iPH newbie

  • 20 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:39

με restore θα χασω επαφες, φωτο κλπ?

καμια αλλη προταση η και σχόλιο?

ευχαριστώ και πάλι.

#315   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 23/11/2010 - 15:44

με restore θα χασω επαφες, φωτο κλπ?

καμια αλλη προταση η και σχόλιο?

ευχαριστώ και πάλι.


κράτα Με sync τα πάντα Φώτος, Επαφές, notes, Bookmarks, μουσική, Βίντεο, εκτός από SMS και κάνε restore. Πρόσεχε να κάνεις Set up as new device. Μετά από JB σε update ΠΟΤΕ UPGRADE ΠΡΩΤΑ CLEAN RESTORE ΕΠΕΙΤΑ UPDATE.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες