Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

APPLE IPHONE 4 32GB ME 269 EΥΡΩ?


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
70 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:19

και τα μεταφορικα δικα τους ε??χιχι!
ωραια,κατσε να παραγγηλω καμια δεκαρια κ μετα θα παω κατω στις πωλησεις και θα σας τα πουλαω 500 ευρω!θα μπει σειρα προτεραιοτητας!!!λολ!!!!
αντε και τα μεταφορικα δικα μου!τι να σας κανω!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:21

Άστο το βρήκα.
Του έστειλα mail και του είπα : "Hello.Θέλω μια CBR 1000.Πως the hell θα παραλάβω αυτό το τέρας σπίτι μου?Είναι αδύνατον να πουλάτε μια CBR 1000 956€.Πιο πιθανό είναι να πουλάτε την μινιατούρα της σε 1:24."

Στα αγγλικά το έστειλα :Ρ

Τι σου απάντησε?

#48   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:23

αναρωτίεμε ποιός πίστεψε ότι ο τύπος έχει ebay?? λογότυπο ebay ναι, ebay όχι... ρε πάμε να κάνουμε group mail bomb στον τύπο με ακατάσχετες ερωτήσεις να του σπάσουμε τα νεύρα|!!

#49   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:24

Τι σου απάντησε?

Ακόμα τίποτα....θα κοιτάει αν έχουν μείνει μινιατούρες από CBR :P

#50   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:26

Το ΑΤ&Τ το έχει μήπως γιατί έρχεται με συμβόλαιο;
Τότε είναι δυνατό να τα βρείς τόσο φθηνά...

#51   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:27

λοιπόν το βρήκα τι θα κάνουμε, θα κάνουμε ένα τεράστιο group order 15 iphone και θα του πούμε θα μας τα στείλεις με TNT και μόλις τα παραλάβουμε θα τα πληρώσουμε στον courier... αφου δεν είναι απατεώνας δεν μπορεί να αρνηθεί!!!

#52   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:30

Κι εγω υποψιαστηκα αμεσως μολις ειδα western union

Η τιμη επρεπε να σε υποψιασει πρωτα και μετα το wu

#53   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:31

Το λέει:
Bank of China! :P

#54   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:34

Στα λογότυπα αναφέρει και VISA, όταν όμως τον ρώτησα μου είπε οτι δε γίνεται με πιστωτική.
Υπάρχει επίσης η "παγίδα ερωτηση" να σου πεί δ/ση να περάσει κάποιος να το πάρει απο εκεί!! Εχει έρθει πές ενας γνωστός Κινα... για διακοπές, πού είσαι να περάσουμε να τα πάρουμε! :rolleyes:

#55   DaKnOb

DaKnOb

    iPH Contributor

  • 1.336 μηνύματα
  • Twitter:@DaKnObCS
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • GameCenter:DaKnObCS

Δημοσίευση 30/12/2010 - 11:43

Γράφτηκα στην ιστοσελίδα και αντί για member με έκανε VIP! :D

**24" iMac High End 403€!!!**

Τελευταία επεξεργασία από: DaKnOb, 30/12/2010 - 11:45


#56   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/12/2010 - 15:16

Γράφτηκα στην ιστοσελίδα και αντί για member με έκανε VIP! :D

**24" iMac High End 403€!!!**



θελω και εγω να με κανουν vip!!!!!!!!!!!!!lol!!!
μακρια παιδια!

#57   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 30/12/2010 - 15:21

θελω και εγω να με κανουν vip!!!!!!!!!!!!!lol!!!
μακρια παιδια!


Ακόμα τίποτα....θα κοιτάει αν έχουν μείνει μινιατούρες από CBR :P

Χαχαχαχα :lol:

#58   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 30/12/2010 - 19:39

OK, the shipping cost to you is 90EUR, and you can come at our shop to take your motorcycle.



#59   pennoula86

pennoula86

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/02/2012 - 22:22

Μου αρέσει εδω μέσα που όλοι μιλάτε για απάτες απο το εξωτερικό γιατί πωλούνται τα κινητά με χαμηλές τιμές. Αν ξέρετε στην Ελλάδα το φημισμένο iphone πωλείται πιο ακριβά απο κάθε χώρα δε μπορείτε να κατηγορείτε κάτι που δεν είστε σίγουροι. Για πεστε μου εδω μέσα έχω παρατηρήσει μέλη που πουλάνε απο 3 μέχρι και 10 iphone συσκευές ανα διαστήματα, που τις βρίσκουν; Μήπως τις προμηθεύονται απο το εξωτερικό 250 και 300 ευρώ απο τους ίδιους πωλητές που κατηγορούν και δεν θέλουν να το παραδεχτούν γιατί το πουλάνε μετά σε διπλάσιες και τριπλάσιες τιμές; Ας βρεθεί ένας απο εδώ να μου πει οτι έχει αγοράσει απο αυτές τις αγγελίες και δεν του το έστειλαν, και όχι αυθαίρετα να μας πει και το site να το τσεκάρουμε αλλά βέβαια δεν θα τον συμφέρει γιατί όλοι μετά θα πάμε να αγοράσουμε απο κει που θα είναι φτηνά . Εδω μέσα μέλη του forum πουλάνε και 5 και 10 iphone και μη μου πείτε οτι τα αγόρασαν απο Ελλάδα με κανονική τιμή για να τα έχουν να τα κοιτάνε όλα μαζί, γιατί ούτε ο Ωνάσης δεν θα αγόραζε 10 iphone γι αυτο γιατί και εγώ το έχω ψάξει και βρήκα παρόμοια αγγελία μου είπαν στο τέλος να αγοράσω αν θέλω με paypal και σε τιμές 1/4 απο αυτές που έχουμε εδώ. Εγώ αν έπαιρνα επιδότηση απο τηλεφωνική εταιρεία για να αγοράσω iphone και μάλιστα to 4s δεν θα το πούλαγα μετά και μετά απο λίγες μέρες κ άλλο, μετά απο 1 εβδομάδα κι άλλο, αυτά είναι συστηματική αγορά απο εξωτερικό και πώληση 400 ευρώ πάνω για να βγάλει το κέρδος ο έξυπνος που το κάνει και μαγκιά του αλλά μην μιλάτε αυθαίρετα. Ας βρεθεί σας παρακαλώ ένας να μου αποδείξει οτι οι αγγελίες που βγαίνουν για τα φτηνά αυθεντικά iphone είναι μούφα και του δίνω εγώ το δικό μου...Με τρανταχτές αποδείξεις όμως...

Τελευταία επεξεργασία από: pennoula86, 06/02/2012 - 22:25


#60   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 06/02/2012 - 22:24

Μου αρέσει εδω μέσα που όλοι μιλάτε για απάτες απο το εξωτερικό γιατί πωλούνται τα κινητά με χαμηλές τιμές. Αν ξέρετε στην Ελλάδα το φημισμένο iphone πωλείται πιο ακριβά απο κάθε χώρα δε μπορείτε να κατηγορείτε κάτι που δεν είστε σίγουροι. Για πεστε μου εδω μέσα έχω παρατηρήσει μέλη ποθ πουλάνε απο 3 μέχρι και iphone συσκευές ανα διαστήματα, που τις βρίσκουν; Μήπως τις προμηθεύονται απο το εξωτερικό 250 και 300 ευρώ απο τους ίδιους πωλητές που κατηγορούν και δεν θέλουν να το παραδεχτούν γιατί το πουλάνε μετά σε διπλάσιες και τριπλάσιες τιμές; Ας βρεθεί ένας απο εδώ να μου πει οτι έχει αγοράσει απο αυτές τις αγγελίες και δεν του το έστειλαν, και όχι αυθαίρετα να μας πει και το site να το τσεκάρουμε αλλά βέβαια δεν θα τον συμφέρει γιατί όλοι μετά θα πάμε να αγοράσουμε απο κει που θα είναι φτηνά . Εδω μέσα μέλη του forum πουλάνε και 5 και 10 iphone και μη μου πείτε οτι τα αγόρασαν απο Ελλάδα με κανονική τιμή για να τα έχουν να τα κοτάνε όλα μαζί, γιατί ούτε ο Ωνάσης δεν θα αγόραζε 10 iphone γι αυτο γιατί και εγώ το έχω ψάξει και βρήκα παρόμοια αγγελία μου είπαν στο τέλος να αγοράσω αν θέλω με paypal και σε τιμές 1/4 απο αυτές που έχουμε εδώ. Εγώ αν έπαιρνα επιδότηση απο τηλεφωνική εταιρεία για να αγοράσω iphone και μάλιστα to 4s δεν θα το πούλαγα μετά και μετά απο λίγες μέρες κ άλλο, μετά απο 1 εβδομάδα κι άλλο, αυτά είναι συστηματική αγορά απο εξωτερικό και πώληση 400 ευρώ πάνω για να βγάλει το κέρδος ο έξυπνος που το κάνει και μαγκιά του αλλά μην μιλάτε αυθαίρετα. Ας βρεθεί σας παρακαλώ ένας να μου αποδείξει οτι οι αγγελίες που βγαίνουν για τα φτηνά αυθεντικά iphone είναι μούφα και του δίνω εγώ το δικό μου...Με τρανταχτές αποδείξεις όμως...



Οποτε λες οτι αυτά τα sites δεν ειναι μουφες και οτι μπορείς καλλιστα να παρεις απο site το iphone 32GB με 269 ευρώ καινούριο εφοσον η σελιδα δεν ειναι απο Ελλάδα;
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες