Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο Πρόβλημα Με Το Ξυπνητήρι Του iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
139 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   mitsakos13

mitsakos13

    iPH newbie

  • 40 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/01/2011 - 15:53

Καλή Χρονιά!!!!
4.1 και εγώ χάρη της apple και πάλι δεν ξύπνησα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:02

Το ίδιο πόσταρα και στο άλλο νήμα....

Παιδιά Καλή Χρονιά

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο !!!!!

Εχω το ιδιο πρόβλημα και ετοιμαζόμουνα να ποστάρω μεχρι που ειδα το Thread εδώ

Το απολυτως κουφό είναι ότι τα παραπάνω συμβαίνει μονο στο iphone 4 με 4.1. Στο iPhone 3G με 3.1.3 δουλεύει κανονικά το Ξυπνητήρι !!!!!!

Ευτυχώς που με ξύπνησε ο πατέρας μου, γιατι είχα δουλειά :mad:

Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 01/01/2011 - 16:03


#18   SYLER

SYLER

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:07

Καλή Χρονιά!!!!

Θα δουλεψει κανονικοτατα μετα της 3 μηνα!!! Νo Worries ;) :D

#19   donprassos

donprassos

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Twitter:@CharlesSoilt
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • GameCenter:Don Prassos

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:26

Καλή Χρονιά!!!!

Θα δουλεψει κανονικοτατα μετα της 3 μηνα!!! Νo Worries ;) :D

Ηταν για ξεκουραστουμε το σ/κ extra!!!
H Apple μας σκεφτηκε!!!!

#20   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:33

Καλή Χρονιά!!!!

Θα δουλεψει κανονικοτατα μετα της 3 μηνα!!! Νo Worries ;) :D


Για ένα κινητό 800 ευρώ το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και πόσο μάλιστα όταν πρόσφατα υπήρχε πάλι ανάλογο πρόβλημα και το διόρθωσαν και καλά με αναβάθμιση στο firmware!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πόσο γλύφουν μερικοί την Apple παρ' όλες τις μ@λακίες της και τους περιορισμούς της!!
Φίλε SYLER δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα, απλά αφορμή μου έδωσες με αυτό που έγραψες και τα "no worries" εικονίδια που πέταξες στο τέλος!!! Είναι ΜΕΓΑΛΗ μπαρούφα αυτή με το ξυπνητήρι και θα μπορούσε να μπει άνετα στο Hall of fame των αποτυχιών της χρονιάς .. Έλεος δηλαδή!!!
(μην μου πει κανείς για άλλα κινητά και σχετικά προβλήματα με τα ξυπνητήρια .. στα π@πάρια μου, εμένα μ' ενδιαφέρει αυτό που έχω!!!)

#21   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:39

Για ένα κινητό 800 ευρώ το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και πόσο μάλιστα όταν πρόσφατα υπήρχε πάλι ανάλογο πρόβλημα και το διόρθωσαν και καλά με αναβάθμιση στο firmware!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πόσο γλύφουν μερικοί την Apple παρ' όλες τις μ@λακίες της και τους περιορισμούς της!!
Φίλε SYLER δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα, απλά αφορμή μου έδωσες με αυτό που έγραψες και τα "no worries" εικονίδια που πέταξες στο τέλος!!! Είναι ΜΕΓΑΛΗ μπαρούφα αυτή με το ξυπνητήρι και θα μπορούσε να μπει άνετα στο Hall of fame των αποτυχιών της χρονιάς .. Έλεος δηλαδή!!!
(μην μου πει κανείς για άλλα κινητά και σχετικά προβλήματα με τα ξυπνητήρια .. στα π@πάρια μου, εμένα μ' ενδιαφέρει αυτό που έχω!!!)


Και θα ερθει ο εξυπνος να σου πει, αν θες ξυπνητηρι παρε αυτο Αναρτημένη εικόνα

Και αν θες σημα παρε nokia 3210 και η φεραρι δεν εχει κλιματισμο κλπ, κλπ...

#22   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 16:41

Για ένα κινητό 800 ευρώ το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και πόσο μάλιστα όταν πρόσφατα υπήρχε πάλι ανάλογο πρόβλημα και το διόρθωσαν και καλά με αναβάθμιση στο firmware!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πόσο γλύφουν μερικοί την Apple παρ' όλες τις μ@λακίες της και τους περιορισμούς της!!
Φίλε SYLER δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα, απλά αφορμή μου έδωσες με αυτό που έγραψες και τα "no worries" εικονίδια που πέταξες στο τέλος!!! Είναι ΜΕΓΑΛΗ μπαρούφα αυτή με το ξυπνητήρι και θα μπορούσε να μπει άνετα στο Hall of fame των αποτυχιών της χρονιάς .. Έλεος δηλαδή!!!
(μην μου πει κανείς για άλλα κινητά και σχετικά προβλήματα με τα ξυπνητήρια .. στα π@πάρια μου, εμένα μ' ενδιαφέρει αυτό που έχω!!!)

συμφωνο απολυτα...να δειτε που τα επομενα firmware αμα τυχει και αφαιρεση καποια ιδιοτητα απο αυτες που μας εχει προσφερει θα το θεωρησουνε μερικοι και καλο και θα πουνε αυτα τα ειχαμε πριν 10 χρονια...ολα τα κινητα να εχουν mms και εμεις να λεμε μαθε να στελνεις μεσω email εικονες...
πρεπει να ξεκολλησουμε..να μην μπορουμε να σβησουμε μονο μια κληση ..αλλα ολες ..ουτε κινητο για να απιστησεις δεν ειναι...αμα δε το κανεις jaikbrake(iblacklist)

#23   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:34

Το ίδιο προβλημα και σε μένα σε iPhone 3G στην 4.2.1! Στην αρχή νόμιζα πως ήταν κάποιο απο τα πακέτα που εγκατέστησα χθες απο Cydia και μέχρι να βρώ αυτό το τόπικ είχα σβήσει κάποια! Μέχρι και για Restore σκεφτόμουνα! Ευτυχώς που πέτυχε σε αργία γιατί κάποιοι θα χάνανε τις δουλειές τους! Έτσι κι αλλιώς εδώ που φτάσαμε για κάποιους ψάχνουν αφορμή να τους απολύσουν ενώ καποιους άλλους τους διώχνουν έτσι απλά!

Καλή σας χρονιά με ΥΓΕΙΑ πανω απ'όλα!

#24   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:43

Φίλος παραλίγο να χάσει την πτήση του σήμερα...

Είναι δυνατόν να μην μπορείς να εμπιστευτείς τη συσκευή ούτε για το ξυπνητήρι ;

Απλά απαράδεκτοι...

#25   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:44

Καλη χρονια,καλα εγω με τετοια σουρα χθες ακομα και 5iphone στην σειρα νε εβαζες με 4.1 και να χτυπουσαν κανονικα,δεν υπηρχε περιπτωση να ξυπνησω...χαχαχα happy new year ρε ´σεις!!!

#26   lefteros

lefteros

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:46

Μου το έκανε φυσικά κι εμένα κ παραλίγο να μην μπω στην ώρα μου στο στρατό... Ευτυχώς με ξύπνησε άλλος...

#27   LiKBeAsT

LiKBeAsT

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:50

Χρονια πολλα σε όλους.....!


Περα απο την πλακα κτλ είναι απαραδεκτο αυτο. Να μην μπορεις να βασιστεις στο ξυπνητηρι του κινητού. Και όσοι πιστευούν οτι εντάξει δεν είναι κάτι τόσο σοβαρό θα διαφωνίσω. Μπορεί να χάσεις από μάθημα εξεταστικής, μέχρι τη δουλειά σου.. >:(

Τραγικό. Πρέπει να διορθωθεί άμεσα...

#28   userX

userX

    iPH Member

  • 245 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:teopless

Δημοσίευση 01/01/2011 - 17:55

Όταν θα αρχίσει στις ΗΠΑ το φαινόμενο των μαζικών μηνύσεων θέλω να δω τι θα γίνει...

#29   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:10

Κανενα αλλο τηλεφωνο δεν εχει προβλημα στα ξυπνητηρη,και λογο της μ@λ@κι@ς της apple που εχει στο κεφαλι παραλιγο να χασω το τραπεζι σημερα,πηγα αργοπορημενος κατα μια ωρα,γτ εγω το εβαλα να ξυπνησω στης 11 και με ξυπνησε η κοπελια μου στης 2 το μεσημερη!!!Ελεος δλδ!!Απαραδεκτο αυτο που εκανε!!
Οταν λενε οτι στηε 3 του μηνα θα το διορθοσουν πως?με καποιο μικρο update ή ηξερα οτι στης 3πρωτες μερες του χρονου θα εχει αυτο το προβλημα το ξυπνητηρη!!!???

#30   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:13

Όταν θα αρχίσει στις ΗΠΑ το φαινόμενο των μαζικών μηνύσεων θέλω να δω τι θα γίνει...

Δεν κανουμε και εμεις καμια μυνηση να γελασουμε :P :P!!ποιος ξερει,ολο και κατι θα παρουμε απο τον jobs!!! :P :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες