Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο Πρόβλημα Με Το Ξυπνητήρι Του iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
139 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   SYLER

SYLER

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:18

Για ένα κινητό 800 ευρώ το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και πόσο μάλιστα όταν πρόσφατα υπήρχε πάλι ανάλογο πρόβλημα και το διόρθωσαν και καλά με αναβάθμιση στο firmware!!
ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πόσο γλύφουν μερικοί την Apple παρ' όλες τις μ@λακίες της και τους περιορισμούς της!!
Φίλε SYLER δεν απευθύνομαι προσωπικά σε σένα, απλά αφορμή μου έδωσες με αυτό που έγραψες και τα "no worries" εικονίδια που πέταξες στο τέλος!!! Είναι ΜΕΓΑΛΗ μπαρούφα αυτή με το ξυπνητήρι και θα μπορούσε να μπει άνετα στο Hall of fame των αποτυχιών της χρονιάς .. Έλεος δηλαδή!!!
(μην μου πει κανείς για άλλα κινητά και σχετικά προβλήματα με τα ξυπνητήρια .. στα π@πάρια μου, εμένα μ' ενδιαφέρει αυτό που έχω!!!)


Φιλε 'JohnHasio' κατα καποιο τροπο δεν εχεις αδικο...αλλα μην ξεχνας το οτι η "Apple" ειναι Αμερικανικη εταιρια και λειτουργει με τις Αμερικανικες προδιαγραφες. Και το ημερολογιο που εχει το μιλαρακι μας προσαρμοζεται σε αφτους και οχι σε μας διστιχως...!!! Οπος και να το κανουμε εμεις(οι χρηστες...διλ.(τα προβατα) ειμαστε σαν αφτο το παιχνιδι που γινεται αναμεσα στα 2 φυλα "που οσο το φτυνεις κολλαει" <_< (Εγω συεχιζω να επιμεινω να πιστευω οτι αφτο το γατζεντ ειναι το καλυτερο που υπαρχει...περα του οτι ειμαι απο τους προτους που το εχουν φερει στην Ελλαδα.) Δεν με ενοχλισε αφτο το θεμα απο την στιγμη που το δεχτικα εξ'αρχης...και πιστευω πως λογικα δεν νομιζω να δινουν πολυ σημασια σε αφτο περα απ'το σαρκαστικα σχολια που γινονται.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:24

Το ότι η apple είναι Αμερικάνικη εταιρεία δεν την δικαιολογεί από την στιγμή που το προϊόν διατίθεται στην Ευρώπη..

#33   Eddieson

Eddieson

    iPH User

  • 112 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:24

Μόλις το checkαρα κι εγώ απο περιέργεια και όντως δεν χτύπησε..Σε 3Gs 4.1 JB :blush:

#34   JamesR21

JamesR21

    iPH Addict

  • 784 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:26

Καλή χρονιά σε όλους!!!!!
Μου έχει αρχίσει και βρομάει η υπόθεση με το ξυπνητήρι. Την πρώτη φορά λες ότι είναι bug την δεύτερη δεν ξέρω...

#35   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:30

δειτε το επομενο jaikbrake tool θα βασιζεται στο προβλημα του ξυπνητιρι...

#36   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:43

Πάλι Καλα δούλευα απόγευμα σήμερα ,και δεν μου χρειάστηκε το ξυπνητήρι..
Μου φενεται πως απο δω και πέρα θα εμπιστευτω το νοκια μου για το πρωινό ξύπνημα.

#37   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:45

για να καταλαβώ εσείς για να ξυπνήσετε βάζετε το κινητό.δεν νομίζωτο να είναι σοβαρός λόγος για να το κάνουμε θέμα.εξάλου πέρασε πάει η πρωτοχρονιά

#38   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:47

εγω εχω εναν κοκκορα διπλα απο το κεφαλι μου....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

#39   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:47

παιδια καλη χρονια διαβασα οτι εχει προβλημα η 4,1 στο ξυπνητηρι η κανω λαθος?
το δικο μου 4αρι δουλευει παντως το ξυπνητηρι.. 8)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#40   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:52

Ακόμη δεν έχω δει την κλασική απάντηση: "Τo έκανε επίτηδες η apple για να ασχολείται όλος ο κόσμος μαζί της Πρωτοχρονιάτικα"

#41   CybeRTroN

CybeRTroN

    iPH Contributor

  • 1.249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:KyriakosThess

Δημοσίευση 01/01/2011 - 18:54

Φιλε 'JohnHasio' κατα καποιο τροπο δεν εχεις αδικο...αλλα μην ξεχνας το οτι η "Apple" ειναι Αμερικανικη εταιρια και λειτουργει με τις Αμερικανικες προδιαγραφες. Και το ημερολογιο που εχει το μιλαρακι μας προσαρμοζεται σε αφτους και οχι σε μας διστιχως...!!! Οπος και να το κανουμε εμεις(οι χρηστες...διλ.(τα προβατα) ειμαστε σαν αφτο το παιχνιδι που γινεται αναμεσα στα 2 φυλα "που οσο το φτυνεις κολλαει" <_< (Εγω συεχιζω να επιμεινω να πιστευω οτι αφτο το γατζεντ ειναι το καλυτερο που υπαρχει...περα του οτι ειμαι απο τους προτους που το εχουν φερει στην Ελλαδα.) Δεν με ενοχλισε αφτο το θεμα απο την στιγμη που το δεχτικα εξ'αρχης...και πιστευω πως λογικα δεν νομιζω να δινουν πολυ σημασια σε αφτο περα απ'το σαρκαστικα σχολια που γινονται.

Χρονια πολλα σε ολους και ευτιχισμενο το 2011 !!!!! Φιλε μου οταν λες η apple ειναι αμερικανικη εταιρεια και το ημερολογιο της στο iphone ειναι προσαρμοζμενο στα αμερικανικα δεδομενα-προδιαγραφες τι θελεις να πεις ?? Σιγουρα ειναι αμερικανικη-καλιφορνεζικη εταιρεια και ως εκει..το ημερολογιο τι σχεση εχει..το ιδιο ημερολογιο παγκοσμιος εχουμε..απλα αυτοι αναγραφουν με αναποδη σειρα τον μηνα και την ημερα..απο εκει και περα κ σε αυτους πρωτοχρονια υπαρχει οπως και εδω !! Δηλαδη στην αμερικανικη επικρατεια οι ανθρωποι απο την πρωτοχρονια μεχρι της 3 του γεναρη δεν χρησιμοποιουν για κανενα λογο ξυπνητηρι , ακομα και αν εχουν αργια μεχρι της 3 του μηνος ?? Τι σχεση εχει λοιπον οτι το κινιτο ειναι αμερικανικο με αμερικανικες προδιαγραφες..το ιδιο ημερολογιο εχουμε και η πρωτοχρονια ειναι παγκοσμια γιορτη !!! Απλα ειναι bug..και σε πολους αμερικανους..τωρα αυτη την ωρα που μιλαμε δεν θα χτυπα το ξυπνητηρι στο iphone τους !!

#42   pavlitosgr5

pavlitosgr5

    iPH newbie

  • 58 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/01/2011 - 19:05

καλησπερα κ χρονια πολλα ουτε εμενα δ χτυπησε κ ξυπνησα τωρα :PPP εχω την 4.1 σε iphone 4 οπως επισης παρατηρησα οτι στις ρυθμησεις μου εξαφανιστηκαν οι ρυθμησεις που ελεγαν:mail,calender,contact!ξερει κανεις γτ?ηταν αναμεσα στις γενικς ρυθμησεις κ στο τηλεφωνο!οποιος ξερει ας μου πει!

#43   Agnwristos

Agnwristos

    iPH Contributor

  • 926 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Agnwristos

Δημοσίευση 01/01/2011 - 19:09

Περίεργο .. Δεν δουλεύει καθόλου εδώ..

#44   skous

skous

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:skous

Δημοσίευση 01/01/2011 - 19:17

Φιλε 'JohnHasio' κατα καποιο τροπο δεν εχεις αδικο...αλλα μην ξεχνας το οτι η "Apple" ειναι Αμερικανικη εταιρια και λειτουργει με τις Αμερικανικες προδιαγραφες. Και το ημερολογιο που εχει το μιλαρακι μας προσαρμοζεται σε αφτους και οχι σε μας διστιχως...!!!



????

Καμία σχέση!
Ποιά η διαφορά του ρολογιού στην Αμερική και ποιά εδώ; ¨Εχουν αυτοί 35 ώρες την μέρα;;;
Επίσης ποιά η διαφορά στο ημερολόγιο;; Έχουν 63 μέρες/μήνα;;;

Μην λέμε και ότι θέλουμε!

#45   Nikkos78

Nikkos78

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/01/2011 - 19:25

τι θα γίνει ρε παιδιά με τα ξυπνητήρια? ήμαρτον....καλή χρονιά να έχουμε με ξυπνητήρι non-apple

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες