Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο Πρόβλημα Με Το Ξυπνητήρι Του iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
139 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:55

Οταν εχεις ενα κινητο που εχει Ξυπνητηρι και ξαφνικα δεν χτυπαει τοτε το κινητο αυτο λεγεται φερεγγυο; Μπορεις να το εμπιστευτεις;
Η μηπως εμπιστευσαι την εταιρια;; Οσο καλη εικονα και να χες δημιουργησει στη χαλασε γιατι δεν καταφερε ν αντιμετωπισει ενα προβλημα που εμφανιστηκε και πριν απο ενα μηνα!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 15:57

επειδη λοιπον δεν εμπιστευεσαι ποια την απλ αν σου κανουν δωρο κανα 4αρι μην το παρεις. ειναι αφερεγγυο.
προτιμησε κανα νεο winphone.
το ιδιο και στα μακ. μακρυααααααααααααααα παπαπαππααππαπαπαππαπαααπ windows linux android. με τη μια
βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
εγω εχω ενα ταξι μερσεντες και επειδη βγαζει συνεχεια προβλημα στα ψαλιδια λογω τον καροδρομων που εχουμε στην ελλαδα τωρα που θα το αλλαξω παω βουρ να αγορασω λαντα ακουαριους.

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 15:58


#108   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:00

επειδη λοιπον δεν εμπιστευεσαι ποια την απλ αν σου κανουν δωρο κανα 4αρι μην το παρεις. ειναι αφερεγγυο.
προτιμησε κανα νεο winphone.
το ιδιο και στα μακ. μακρυααααααααααααααα παπαπαππααππαπαπαππαπαααπ windows linux android. με τη μια
βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ
εγω εχω ενα ταξι μερσεντες και επειδη βγαζει συνεχεια προβλημα στα ψαλιδια λογω τον καροδρομων που εχουμε στην ελλαδα τωρα που θα το αλλαξω παω βουρ να αγορασω λαντα ακουαριους.


Και το iphone λογω των καροδρομων δεν δουλευει το ξυπνητηρι του;

#109   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:02

ισως και ναι. εξυπναδες.

#110   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:02

Καλα απ οτι φαινεται δεν καταλαβαινεις απλα πραγματα... Η ειρωνεια και τα παραδειγματα σου για το τι θα κανω το αιφον και αν θα μου χαρισουν το 4 τι θα κανω ειναι αστεια αν οχι γελοια! Δεν εχω καμια απολυτως διαθεση να εξηγω απλα πραγματα!

Τελευταία επεξεργασία από: eftapsixos, 02/01/2011 - 16:03


#111   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:04

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως οταν κραζουμε την αππλ για τα μειονεκτήματα της ή τα μειονεκτήματα του τηλεφωνου καταληγουν καποιοι οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο και πρεπει να το πουλησουμε κ.τ.λ.Μπορει καθε προβλημα να ειναι μικρο κ ασημαντο αλλα ολα δρουν συσσωρευτικα κατι που μπορει να μας οδηγησει μελλοντικά ακομα και στην αλλαγη συσκευης.Δεν θα πει ομως οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο σαν συσκευη.Προσωπικα δεν εμπιστευομαι το ξυπνητηρι του ιφον εδω και καιρο.Και για τον φιλο που ειπε για μερσεντες και λαντα να πω πως υπαρχει και bmw.Εκτος και αν πιστευει οτι υπαρχει μονο apple και τπτ αλλο.Καλη Χρονια,Χρονια πολλα!

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 02/01/2011 - 16:09


#112   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:05

Ναι σε λιγο θα μας πει οτι φταιει η βοντα η η κοσμοτε και οχι η απλ που δε χτυπησε ποτε το ξυπνητηρι

#113   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:06

αυτα μπορει να ειναι γελοια αλλα αλλοι ειναι για γελια και για κλαμματα φιλε μου.
ο νοων νοειτο.
καποιου του χαριζανε γαϊδαρο και τον κοιταζε στα δοντια.
εν τελει εγω δεν εχω τετοιιο προβλημα φαγωθειτε και ψηθητε με τα παλιοαιφον σας.
ααααααααα σιχτιρ τι θελω και μπαινω εδω μεσα εγω
μια χαρα ειμαι στα σιμπιαν και τα win και android κινητα μου.

#114   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:09

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως οταν κραζουμε την αππλ για τα μειονεκτιματα της ή τα μειονεκτιματα του τηλεφωνου καταληγουν καποιοι οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο και πρεπει να το πουλησουμε κ.τ.λ.Μπορει καθε προβλημα να ειναι μικρο κ ασημαντο αλλα ολα δρουσ συσσωρευτικα κατι που μπορει να μας οδηγησει μελλοντικά ακομα και στην αλλαγη συσκευης.Δεν θα πει ομως οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο σαν συσκευη.Προσωπικα δεν εμπιστευομαι το ξυπνητηρι του ιφον εδω και καιρο.Και για τον φιλο που ειπε για μερσεντες και λαντα να πω πως υπαρχει και bmw.Εκτος και αν πιστευει οτι υπαρχει μονο apple και τπτ αλλο.Καλη Χρονια,Χρονια πολλα!

ετσι συμφωνω απολυτα .Το οτι μας ενοχλουν καποια πραγματα στην εταιρια apple αυτο δεν σημαίνει οτι δεν μας αρεσoυν τα προιντα της .Απο οτι φαινεται καποιο δεν το εχουν καταλαβει εδω μεσα στο φορουμ και ας ειναι ολο το 24ωρο μεσα.

#115   eftapsixos

eftapsixos

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:09

Απλα οτι να ναι!

#116   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:11

Προφανώς προσπαθείς να δικαιολογήσεις το αδικαιολόγητο.
Το ξυπνητήρι του iPhone ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΕ, ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ. Εσύ μπορεί να είχες σκοπό να ξυπνήσεις 9 και να ξύπνησες. Άλλοι ρύθμισαν το ξυπνητήρι του τηλεφώνου τους και την έπεσαν. Το ξυπνητήρι δε χτύπησε ποτέ. Εσύ τι προσπαθείς τώρα να μας πεις, ότι δε πειράζει; Είπαμε, πάει και έγινε. Γιατί να μην απολογηθεί η Apple; Ναι, προσωπικά, αν το έκανε, θα ένιωθα καλύτερα.
Η αλήθεια είναι ότι το bug άλλαξε το πρόγραμμα πολλών, όσο και να το αρνείσαι και να την δικαιολογείς ο ίδιος. Δεν είναι κάτι αφύσικο και αλόγιστο να βασίζεσαι στο ξυπνητήρι του τηλεφώνου σου, το ξυπνητήρι που σε ξυπνά αδιάκοπα, ίσως, για χρόνια.

#117   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:12

Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως οταν κραζουμε την αππλ για τα μειονεκτήματα της ή τα μειονεκτήματα του τηλεφωνου καταληγουν καποιοι οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο και πρεπει να το πουλησουμε κ.τ.λ.Μπορει καθε προβλημα να ειναι μικρο κ ασημαντο αλλα ολα δρουν συσσωρευτικα κατι που μπορει να μας οδηγησει μελλοντικά ακομα και στην αλλαγη συσκευης.Δεν θα πει ομως οτι δεν μας αρεσει το τηλεφωνο σαν συσκευη.Προσωπικα δεν εμπιστευομαι το ξυπνητηρι του ιφον εδω και καιρο.Και για τον φιλο που ειπε για μερσεντες και λαντα να πω πως υπαρχει και bmw.Εκτος και αν πιστευει οτι υπαρχει μονο apple και τπτ αλλο.Καλη Χρονια,Χρονια πολλα!

εχεις δει πολλα bmw και audi ταξι? αναρωτηθηκες γιατι δεν υπαρχουν?
ποιος ειπε οτι υπαρχει μονο η απλ. εχει ομως και αποδεδειγμενα τα λιγοτερα και λιγοτερο σημαντικα προβληματα απο ο,τι οι αλλες.
αυτο την κανει να ξεχωριζει.

#118   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:15

Προφανώς προσπαθείς να δικαιολογήσεις το αδικαιολόγητο.
Το ξυπνητήρι του iPhone ΔΕ ΧΤΥΠΗΣΕ, ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ. Εσύ μπορεί να είχες σκοπό να ξυπνήσεις 9 και να ξύπνησες. Άλλοι ρύθμισαν το ξυπνητήρι του τηλεφώνου τους και την έπεσαν. Το ξυπνητήρι δε χτύπησε ποτέ. Εσύ τι προσπαθείς τώρα να μας πεις, ότι δε πειράζει; Είπαμε, πάει και έγινε. Γιατί να μην απολογηθεί η Apple; Ναι, προσωπικά, αν το έκανε, θα ένιωθα καλύτερα.
Η αλήθεια είναι ότι το bug άλλαξε το πρόγραμμα πολλών, όσο και να το αρνείσαι και να την δικαιολογείς ο ίδιος. Δεν είναι κάτι αφύσικο και αλόγιστο να βασίζεσαι στο ξυπνητήρι του τηλεφώνου σου, το ξυπνητήρι που σε ξυπνά αδιάκοπα, ίσως, για χρόνια.

και η γυναικα σου που σου μαγειρευει χρονια μπορει μια φορα να αφαιρεθει με την μενεγακη στην τηλεοραση με τις φιλες της για καφε και να μην σου μαγειρεψει μια μερα. θα παψεις να την εμπιστευεσαι? θα τη χωρισεις?
εσεις εχετε πεσει να την φατε την απλ. απαραδεκτη αφερεγγυα και ενα σωρο αλλα.
υπερασπιζομαι το δικαιωμα καθενος στο λαθος. ειναι ενα πραμα φτιαγμενο απο ανθρωπους. καποτε ισως κανει και λαθη.
εδω ο Θεος εκανε λαθος και εφτιαξε τους ολυμπιακους τι να κανουμε τωρα.

#119   giorgos_rou

giorgos_rou

    iPH Contributor

  • 1.402 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:17

και η γυναικα σου που σου μαγειρευει χρονια μπορει μια φορα να αφαιρεθει με την μενεγακη στην τηλεοραση με τις φιλες της για καφε και να μην σου μαγειρεψει μια μερα. θα παψεις να την εμπιστευεσαι? θα τη χωρισεις?
εσεις εχετε πεσει να την φατε την απλ. απαραδεκτη αφερεγγυα και ενα σωρο αλλα.
υπερασπιζομαι το δικαιωμα καθενος στο λαθος. ειναι ενα πραμα φτιαγμενο απο ανθρωπους. καποτε ισως κανει και λαθη.
εδω ο Θεος εκανε λαθος και εφτιαξε τους ολυμπιακους τι να κανουμε τωρα.


Δεν είπα κάτι τέτοιο, αναφέρθηκα ΣΤΗ ΛΑΘΟΣ ΘΕΣΗ ΤΗΣ APPLE, που ο ίδιος δικαιολογείς.

#120   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:20

και η γυναικα σου που σου μαγειρευει χρονια μπορει μια φορα να αφαιρεθει με την μενεγακη στην τηλεοραση με τις φιλες της για καφε και να μην σου μαγειρεψει μια μερα. θα παψεις να την εμπιστευεσαι? θα τη χωρισεις?
εσεις εχετε πεσει να την φατε την απλ. απαραδεκτη αφερεγγυα και ενα σωρο αλλα.
υπερασπιζομαι το δικαιωμα καθενος στο λαθος. ειναι ενα πραμα φτιαγμενο απο ανθρωπους. καποτε ισως κανει και λαθη.
εδω ο Θεος εκανε λαθος και εφτιαξε τους ολυμπιακους τι να κανουμε τωρα.

εδω δεν μιλαμε για ανθρωπους και τα λαθη τους αλλα μιλαμε για εταιριες.Και να σαι σιγουρος πως η apple και καθε πολυεθνικη δε σε βλεπουν ως ανθρωπο αλλα ως δολλαριο.Οπότε εγω γιατι να την εμπιστευτω apriori.Η σχεση μας ειναι "επαγγελματικη" και ειναι νομιζω αντιληπτο αυτο κ απο τις 2 μεριες.
Με επιασαν λιγο τα κομμουνιστικα μου οποτε συμπαθατε με!

Τελευταία επεξεργασία από: apostolo, 02/01/2011 - 16:21


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες