Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νέο Πρόβλημα Με Το Ξυπνητήρι Του iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
139 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:23

κανε της μηνυση τοτε να δουμε. πες οτι επαθες ανεπανορθωτη βλαβη απο το bug αυτο να βρεις ακρη.
νομιζω οτι τα αμερικανινα δικαστηρια ειναι πολυ ευαισθητα σε αυτα τα ζητηματα.
ορμα λοιπον σαν τον γιατρο απο τη χαλκιδα. btw μαζι του κι εγω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Stathis193

Stathis193

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:23

Με αφορμή όλα αυτά λοιπών!!!
το επόμενο Σάββατο 8-01-11 και ώρα 8:00πμ
όλοι έξω από το σπίτι του Steve Jobs αααν ξυπνήσετε :lol:
τέρμα ως εδώ ήταν.
:lol: .! :lol: .! :lol: .!

#123   mantzas

mantzas

    iPH Addict

  • 692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:27

ισως και ναι. εξυπναδες.


Φιλε γιωργο δεν το ειπα για εξυπναδα. Η μερσεντα σου παθαινει οτι παθαινει για καποιο λογο (κακοι δρομοι, λαθος χρηση κλπ κλπ). Δεν φταει το αυτοκινητο ομως!
Σε αντιθεση με το iphone.

#124   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:28

Με αφορμή όλα αυτά λοιπών!!!
το επόμενο Σάββατο 8-01-11 και ώρα 8:00πμ
όλοι έξω από το σπίτι του Steve Jobs αααν ξυπνήσετε :lol:
τέρμα ως εδώ ήταν.
:lol: .! :lol: .! :lol: .!

καλοοοοοοοοοοοοοο

#125   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:47

ποιος το λεει οτι κοινη λογικη ειναι η γνωμη των πολλων. κοινη λογικη ειναι αυτη που λεει το μη χειρον βελτιστον.
οταν φιλε μου λεω γνωμη σας και γνωμη μου ειναι αυτο ακριβως. οτι εγω δεν το θεωρω σημαντικο προβλημα οχι τοσο με το θεμα ασφαλειας που ανεφερα το θεμα που μπορουσες να παρεις κλησεις απο ασφαλισμενο με κωδικο κινητο. το σημα σε οσους υπηρξε.
τα τυχαια γεγονοτα ειναι αναξια λογου για μενα οταν μαλιστα υπαρχουν λυσεις.


Ρε φίλε μου μιας και σε προηγούμενο ποστ στο τόπικ σου αναφέρεις την αγορά ενώς προγράμματος απο cydia για να σβήνει η οθόνη στο iPhone 4 θα σου πω το εξείς!

Το πρόβλημα αυτό δεν είναι σε ένα iPhone 4! Ούτε σε μια σειρά παραγωγής! Είναι σε όλα. Γιατί?
Επίσεις αφού το πληρώνουμε ένα σκασμό λεφτά γιατί να μην απαιτούμε να δουλεύει? Είναι σαν να δίνεις στο βενζινάδικο 50 ευρω να σου βάλει αμόλυβδη και σου βάζει νερό! Δηλαδή πληρώνεις για κάτι και τελικά περνεις κάτι αλλο οπως μας τα λες!

Λυσεις υπάρχουν όπως λες και εγώ έχω το Callock για αυτή τη δουλειά με το proximity αλλα πες μου γιατί ειμαι υποχρεωμενος να κάνω jailbreak το κινητό μου για κάτι που απο το iPhone 3G δούλευε κανονικά!

Οπως ακριβώς έχεις την γνώμη σου έτσι έχουμε και εμείς την δική μας! Εσένα ας πούμε το bug στο ξυπνητήρι δεν σου φαινεται σημαντικό, ενα παιδί παραπάνω κοντεψε να χάσει μια πτηση!

Το "παρε ρολόι τοίχου" ή οτιδείποτε άλλο είναι απλά μια δικαιολογία στο μυαλό σας για να πείτε οτι η συσκευή που κρατάτε στα χέρια σας είναι τέλεια! Αμ δεν είναι και το βλέπουμε όλοι μας! Δεν πρόκειτε ποτέ να γίνει τελεια γιατί οπως πολύ σωστα λες φίλε γιώργο κανείς δεν είναι τελειος! Δεν φτιαχτηκε απο καποιον τέλειο αρα δεν είναι τελεια! ΟΜΩΣ, τελεια δεν θα είναι ποτε αλλά μπορει να γίνει καλύτερη! ΠΩΣ? με το να κρίνουμε εμείς που την έχουμε, να φωνάζουμε που και που, να κατακρίνουμε και λιγάκι και όχι να ακολουθούμε σαν πρόβατα! (μην ακούσω πάλι για ταμπελάκια Apple Lover η Apple hater παρακαλω)!

Εσύ δεν πήρες το iPhone για το ξυπνητηρι (και ουτε οι αλλοι εδώ μεσα), Αλλα είναι κάτι που στο παρέχει και περιμένεις να δουλεύει!

#126   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 16:51

καντε της μηνυση βρε παιδια. ευκαιρια για τσαμπα χρημα.
στο λεω ξανα το εδωσα ενα σκασμο λεφτα δεν στεκει.
btw ευχαριστω που μου θυμισες το προγραμμα και με διορθωσες.
το μπερδεψα.
calllock

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 16:52


#127   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 17:21

Στέκει με την έννοια του οτι όσα περισσότερα χρήματα δίνεις τόσο ποιο πολλά απαιτείς! Εσύ ας πούμε γιατί έχεις mercedes Ταξί και δεν παίρνεις ένα mazda 6 ασ πούμε? Το πληρώνεις παραπάνω αλλά περιμένεις να έχει και μικρότερες ζημιές!

Το ίδιο πράγμα γίνεται και εδώ! Με την μόνη διαφορά οτι τα περισσότερα προβλήματα που έχουν τα αμάξια τα ξέρουν όσοι ασχολούνται λίγο ή πολύ! Το οτι μέχρι χθες δούλευε το ξυπνητήρι μου άψογα και σήμερα δεν δουλεύει όμως δεν το ήξερα όταν πήγα να πάρω iPhone!

Δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου φίλε μην το παίρνεις έτσι! Ίσα ίσα έχεις βοηθήσει πολλά παιδιά εδω μέσα και το ξέρουμε όλοι μας! Ανταλλαγή απόψεων κάνουμε! Απλά τυχαίνει να είναι διαφορετικές!

#128   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 17:57

Ρε φίλε μου μιας και σε προηγούμενο ποστ στο τόπικ σου αναφέρεις την αγορά ενώς προγράμματος απο cydia για να σβήνει η οθόνη στο iPhone 4 θα σου πω το εξείς!

Το πρόβλημα αυτό δεν είναι σε ένα iPhone 4! Ούτε σε μια σειρά παραγωγής! Είναι σε όλα. Γιατί?
Επίσεις αφού το πληρώνουμε ένα σκασμό λεφτά γιατί να μην απαιτούμε να δουλεύει? Είναι σαν να δίνεις στο βενζινάδικο 50 ευρω να σου βάλει αμόλυβδη και σου βάζει νερό! Δηλαδή πληρώνεις για κάτι και τελικά περνεις κάτι αλλο οπως μας τα λες!

Λυσεις υπάρχουν όπως λες και εγώ έχω το Callock για αυτή τη δουλειά με το proximity αλλα πες μου γιατί ειμαι υποχρεωμενος να κάνω jailbreak το κινητό μου για κάτι που απο το iPhone 3G δούλευε κανονικά!

Οπως ακριβώς έχεις την γνώμη σου έτσι έχουμε και εμείς την δική μας! Εσένα ας πούμε το bug στο ξυπνητήρι δεν σου φαινεται σημαντικό, ενα παιδί παραπάνω κοντεψε να χάσει μια πτηση!

Το "παρε ρολόι τοίχου" ή οτιδείποτε άλλο είναι απλά μια δικαιολογία στο μυαλό σας για να πείτε οτι η συσκευή που κρατάτε στα χέρια σας είναι τέλεια! Αμ δεν είναι και το βλέπουμε όλοι μας! Δεν πρόκειτε ποτέ να γίνει τελεια γιατί οπως πολύ σωστα λες φίλε γιώργο κανείς δεν είναι τελειος! Δεν φτιαχτηκε απο καποιον τέλειο αρα δεν είναι τελεια! ΟΜΩΣ, τελεια δεν θα είναι ποτε αλλά μπορει να γίνει καλύτερη! ΠΩΣ? με το να κρίνουμε εμείς που την έχουμε, να φωνάζουμε που και που, να κατακρίνουμε και λιγάκι και όχι να ακολουθούμε σαν πρόβατα! (μην ακούσω πάλι για ταμπελάκια Apple Lover η Apple hater παρακαλω)!

Εσύ δεν πήρες το iPhone για το ξυπνητηρι (και ουτε οι αλλοι εδώ μεσα), Αλλα είναι κάτι που στο παρέχει και περιμένεις να δουλεύει!

ενα ενα καλε μου φιλε. το ο,τι εχω βοηθησει πολλα παιδια δεν λεει οτι πρεπει και να συμφωνει κανεις μαζι μου. θελω και το κανω.
στην παραγραφο απο το "παρε ρολοϊ τοιχου" και μετα δεν εχω να πω κατι. ή καλυτερα ο,τι ειχα να πω το ειπα και ειναι το ιδιο.
σας ειπε κανεις οτι εγω δεν σουρνω τα εξ' αμαξης τοσο στην apple για το bt και στον developer που μου πηρε 12 δολλαρια για το ibluenova αν θυμαμαι καλα την τιμη και τωρα απο την 4 και πανω δεν εχω bt?
ειναι σημαντικο για μενα. αλλα κανω σουμα τι εχω εδω τοσα συν τοσα πλην, μπορω να ζησω χωρις αυτο? ναι μπορω. αρα κραταω το apple αν δεν μπορουσα θα το ειχα πουλησει. το ιδιο και στο δίλημμα tethered untethered. πως να το πω μεταξυ δυο κακων το μη χειρον βελτιστον.
οσο για τη συγκριση μερσεντες και αϊφον ουτε κι εγω ήξερα φιλε μου ότι ενα αμαξι 46000 θα ειχε τετοιο προβλημα με τα ψαλιδια να θελω 2000 ευρω το χρονο και η μερσεντες να μην δεινει λυση αλλα οταν ειδα οτι τα σκοντα των 20000 ευρω στα 100000 χιλιομετρα ήτοις ενα χρονο να θελουν 3 βολαν επι 700 ευρω το ενα και η μερσεντες με 1000000 χιλιομετρα δεν θελει βολαν και αν χρειαστει καινουργιο κανει 500 λεω χαλαλι την κραταω.
δεν της εριξα ομως το αναθεμα.
δες λοιπον τα αντιστοιχα κινητα με το iphone που ειναι και ποιο ακριβα ή παραπλησιας τιμης τι προβληματα εχουν.
πολλαπλασια.
δεν ειπα οτι δεν ειναι προβλημα για καποια παιδια. αν νομιζουν οτι εκτέθηκαν και επαθαν μεγαλη ζημια απο αυτο αγωγή στην apple και πούλημα γιατι τιποτα δεν τους εγγυαται οτι δεν θα το ξαναπαρουσιασει.
αυτο ομως κανει την απλ αφερεγγυα? οταν στις 360 (μαθηματικα) ημερες το ξυπνητηρι δεν λειτουργησε μια ή δυο ή πεντε συνολικά μέρες?
οσο για τα βενζιναδικα το ογκομετρικο τους συστημα στο δεκαρικο σου βαζει 6 7 ευρω και το εχει παραδεχτει και το υπουργειο εμποριου πληροφοριακα.
αρα λοιπον που καταληγουμε? σε αυτο που λεω εγω. ναι εχει προβληματα. εμεις ζυγιζουμε και το αλλαζουμε ή το κραταμε.
αν το κρατησουμε παραπονιομαστε και περιμενουμε λυση. οχι στην πυρα ομως.
αλλωστε μετα την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται. και ναι δεντο ξεραμε. το ήξερε ή απλ? παιρνεις όρκο? και να που δοθηκε λυση. εμενα ακομα το acer win dx 900 εχει τα ιδια προβληματα με οταν το αγορασα και ας πηγε τοσες φορες αγγλια για αναβαθμιση. αργει να μπει στο δικτυο κατεβαζει ακομα ποιο αργα κολλαει. το ιδιο και το htc tyfoon ή kaizer II. αν καποιος το πηρε για ξυπνητηρι το ξαναλεω λαθος συσκευη διαλεξε. αν το πηρε για φωτογραφικη ομοιως.
η βασικη λειτουργια που θα ήμουν 100% μαζι σας θα ήταν αν δεν λειτουργουσε ως κινητό ή υπολογιστής.αυτα που κυριως φτιάχτηκε.
και την μερσεντες την εβαλα να κανω κρος δικην 4χ4 αλλα δεν της ζητησα και τα ρεστα οταν κολλησε.
δεν αντιδικουμε ουτε χαλαμε τις καρδιες μας επι προσοωπικου παρ' ο,τι θα ειχα λογο οταν καποιος με αποκαλεσε γελειο εμμεσως πλην σαφως. τα προσπερναω αυτα φιλε μου.
διαλογο κανουμε. οποιος δεν τον μπορει μπορει να μην μετεχει.

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 17:59


#129   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 02/01/2011 - 18:10

Παιδιά ειρήνη.
Για όλα υπάρχουν λύσεις.
Θέλετε να είστε σίγουροι ότι θα χτυπήσει το ξυπνητήρι το επόμενο πρωί?
Πολύ απλά, κάθε βράδυ πριν πέσετε για ύπνο, μαζί με την προσευχή σας, θα αλλάζετε προσωρινά την ημερομηνία 1 μέρα μετά, και θα κάνετε την δοκιμή σας.
Έτσι θα κοιμάστε ήσυχοι.
Τώρα γιατί κάθεστε και κατηγορείτε την apple, όταν τα πράγματα είναι απλά.

#130   harispao

harispao

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:racing

Δημοσίευση 02/01/2011 - 18:41

Εδώ και αρκετό καιρό έχω καταλάβει ότι ο περισσότερος κόσμος περιμένει ένα πρόβλημα για να αρχίσει να τα χώνει στην apple.
Μπαίνετε οι περισσότεροι σε μια διαδικασία πολύ ψυχοφθόρα μου έκανε αυτό μου έκανε εκείνο να το ξυπνητήρι να το άλλο...ήρεμα ρε παιδιά είναι απλά ένα τηλέφωνο με τα καλά του και τα κακά του όπως όλα τα πράγματα,το ζητούμενο είναι γενικά αν σου κάνει το κέφι αν όχι το πουλάς.
Δηλαδή αν σας χάλασε τόσο πολύ το ξυπνητήρι εμένα με wm που μου κόλλησε καθοδον για το μαιευτήριο το ΓΝΗΣΙΟ πρόγραμμα πλοήγησης στο hp των 500€ τι έπρεπε να κάνω μήνυση στην HP?
Δεν λέω ότι δεν είναι σημαντικό απλά δεν είναι τόσο ώστε να τρελλαθώ και να αρχίσω να τα χώνω τόσο άγρια
Μου φαίνεται ότι οι περισσότεροι δεν είχατε ποτέ wm η κάτι σε android πχ xperia x8 με 1,6 τώρα 2.1και τέλος η επίσημη υποστήριξη απο εκεί και πέρα αν θέλεις αναβάθμιση αν και όταν υπάρξει από XDA Developers desire το ίδιο galaxy s το ίδιο ΜΗΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ από ένα σημείο και μετά και παραπονιόμαστε για την Αpple με τόσα update το χρόνο;;;
Να κάνουμε παράπονα αλλά μη χάνουμε το δάσος πρός χάριν του δέντρου

#131   dusty

dusty

    iPH Enthousiast

  • 351 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:dusty

Δημοσίευση 02/01/2011 - 18:46

Πολλοι απο μας φανταζομαι (οπως κι εγω) διαλεξαμε iphone γιατι, αναμεσα σε αλλα θετικα, ειχαμε ακουσει οτι δεν εχουν bugs, οτι δεν κολλανε κτλ. Αν ηξερα φιλε geORGIOSb οτι θα ειχε θεμα με το ξυπνητηρι (και στο μελλον δεν ξερω κι εγω τι θεμα θα εχει) σιγουρα θα το ξανασκεφτομουν δευτερη φορα. Και δεν ειναι διολου ασημαντο γεγονος ενα σωρο ανθρωποι που δουλευουν το πρωι και βαζουν ξυπνητηρι να φτανουν στη δουλεια αργοπορημενοι και να βλεπουν τη φατσα του εργοδοτη τους ξινισμενη. Σαφως και δε με υποχρεωσε κανεις να δωσω ενα σκασμο λεφτα για παρτη του αλλα αυτο ΔΕΝ αποτελει δικαιολογια για τετοια ρεζιλικια. Οπως ειπε και ενα παλικαρακι παραπανω οταν δινεις αρκετα λεφτα εχεις και αρκετες απαιτησεις. Τα υπολοιπα περι μηνυσεων, που λες, στην Απλ ειναι γελοια και δεν αρμοζουν σε ενηλικα. Επισης ενα "apologize" στην ανακοινωση της Απλ νομιζω οτι δε θα εβλαπτε, αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα για τον Στηβ.

#132   creative21

creative21

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/01/2011 - 19:14

εγω μαγκα ειμαι ξεκολλημενος και το βλεπω τελειως αντικειμενικα. αν εσυ πηρες το iphone για ξυπνητηρι λαθος εταιρεια διαλεξες. υπαρχει και η ρολεξ η σεικο και γω δεν ξερω ποσες. εγω το πηρα για υπολογιστη τσεπης και ολιγον απο τηλεφωνο.
και στα δυο με καλυπτει γιατι αυτη ειναι η δουλεια του.
και αν εχω κραξει ουκ ολιγες φορες την απλ. αλλα κι εσυ δεν πρεπει να χρησιμοποιεις υπολογιστες win κατα τη δικη σου λογικη ετσι?
και μην παιρνεις κι ορκο οτι τα ξυπνητηρια υπαρχουν στα κινητα απο τοτε που υπαρχουν κινητα γιατι θα βγεις επιορκος



φιλε μου πας καλα? και η βλακεια εχει τα ορια της. ελεος απο ενα σημειο και μετα ελεος.

εγω σημερα μη γνωριζοντας το προβλημα δεν ξυπνησα και αργισα να παω στην δουλεια μου κατα 2 ωρες. το ακους? και δεν ειναι εποχη για να κανεις μαλακιες με την δουλεια σου. ελεος πια με την χαζη σας ποροση. ελεος.

θα πω 2 που παραδειγματα που ειπαν καποια παιδια πιο πανω για να το καταλαβεις.

1) οταν εχεις φεραρι απετεις πραγματα που εχει λυσει μεχρι και η lada να ειναι λυμενα.
2)αν δεν πιασουν τα φρενα σου σε ενα αμαξι ετσι να σκεφτεις οτι προβληματα συμβαινουν σε ολα τα αμαξια(αυτο το λεω γενικα)

ελεος πια. ειναι ενα μεγαλο λαθος και επιτελους πρεπει καποιοι να το καταλαβουν. ελεος.
εγω κυνδινευσα να χασω την δουλεια μου. και μην μου πεις να παρω αλλο ρολοι γιατι ειπα και η βλακεια εχει τα ορια της. πειρα iphone και το χρησιμοποιω και για ρολοι. ελεος πια. ελεος.

Τελευταία επεξεργασία από: creative21, 02/01/2011 - 19:15


#133   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 19:21

Πολλοι απο μας φανταζομαι (οπως κι εγω) διαλεξαμε iphone γιατι, αναμεσα σε αλλα θετικα, ειχαμε ακουσει οτι δεν εχουν bugs, οτι δεν κολλανε κτλ. Αν ηξερα φιλε geORGIOSb οτι θα ειχε θεμα με το ξυπνητηρι (και στο μελλον δεν ξερω κι εγω τι θεμα θα εχει) σιγουρα θα το ξανασκεφτομουν δευτερη φορα. Και δεν ειναι διολου ασημαντο γεγονος ενα σωρο ανθρωποι που δουλευουν το πρωι και βαζουν ξυπνητηρι να φτανουν στη δουλεια αργοπορημενοι και να βλεπουν τη φατσα του εργοδοτη τους ξινισμενη. Σαφως και δε με υποχρεωσε κανεις να δωσω ενα σκασμο λεφτα για παρτη του αλλα αυτο ΔΕΝ αποτελει δικαιολογια για τετοια ρεζιλικια. Οπως ειπε και ενα παλικαρακι παραπανω οταν δινεις αρκετα λεφτα εχεις και αρκετες απαιτησεις. Τα υπολοιπα περι μηνυσεων, που λες, στην Απλ ειναι γελοια και δεν αρμοζουν σε ενηλικα. Επισης ενα "apologize" στην ανακοινωση της Απλ νομιζω οτι δε θα εβλαπτε, αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα για τον Στηβ.

σου επιστρεφω κι εσενα το γελοιο να αρα και το γελοιος. αν δεν αντεχετε διαλογο να μην κανετε.
αν ο αλλος πηγε να χασει τη δουλεια του να βαζει καθημερινα διπλο ξυπνητηρι. κι εγω αν εχω ραντεβου μεσανυχτα
βαζω δυο ξυπνητηρια. αντε γιατι πεσατε πολλοι οι εξυπνοι εδω μεσα και βριζετε οποιον δεν εχει την ιδια γνωμη με σας.

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 19:21


#134   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2011 - 19:21

παρακαλω κοσμια συμπεριφορα.. αλλιως θα κλειδωθει.. ευχαριστω!

#135   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 02/01/2011 - 19:23

φιλε μου πας καλα? και η βλακεια εχει τα ορια της. ελεος απο ενα σημειο και μετα ελεος.

εγω σημερα μη γνωριζοντας το προβλημα δεν ξυπνησα και αργισα να παω στην δουλεια μου κατα 2 ωρες. το ακους? και δεν ειναι εποχη για να κανεις μαλακιες με την δουλεια σου. ελεος πια με την χαζη σας ποροση. ελεος.

θα πω 2 που παραδειγματα που ειπαν καποια παιδια πιο πανω για να το καταλαβεις.

1) οταν εχεις φεραρι απετεις πραγματα που εχει λυσει μεχρι και η lada να ειναι λυμενα.
2)αν δεν πιασουν τα φρενα σου σε ενα αμαξι ετσι να σκεφτεις οτι προβληματα συμβαινουν σε ολα τα αμαξια(αυτο το λεω γενικα)

ελεος πια. ειναι ενα μεγαλο λαθος και επιτελους πρεπει καποιοι να το καταλαβουν. ελεος.
εγω κυνδινευσα να χασω την δουλεια μου. και μην μου πεις να παρω αλλο ρολοι γιατι ειπα και η βλακεια εχει τα ορια της. πειρα iphone και το χρησιμοποιω και για ρολοι. ελεος πια. ελεος.

πουλα λοιπον το iphone Και παρε κινεζικο κλωνο. δεν θα χασεις ποτε το χτυπημα του ρολογιου.
φερραρι με λαντα ειναι.
οσο για τα φρενα το παθαμε κι αυτο με τη μερσεντες και τα ηλεκτροφρενα. στην εθνικη με 150 χιλιομετρα κλειδωσαν οι δαγγανες. σου λεει κατι? δεν βγηκα να βριζω τη μερσεντες. της τραβηξα μια αγωγη και βλεπουμε. μετα ενα χρονο η εταιρεια εδωσε λυση.
αλλαξαμε σε κλασσικα σεβροφρενα. και οσοι δεν θελαν να αλλαξουν κρατησαν για παντα εγγυηση για τα ηλεκτροφρενα. αυτη ηταν η συγνωμη της. μου ελυσε εμενα το προβλημα που παραλιγο να σκοτωθω? οχι. αντε βαλτε μυαλο λοιπον.
και κατι ακομα. αν αργησεις μια φορα στη δουλεια σου κανεις δεν σε απολυει. το πολλακις επαναλαμβανομενο ειναι που σε απολυει. μηπως το εχεις κανει κατ' εξακολουθηση?

Τελευταία επεξεργασία από: geORGIOSb, 02/01/2011 - 19:27


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες