Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4.3 με WiFi HotSpot.. σύντομα κοντά μας!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
73 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:01

Ελάχιστα άτομα πού; Στον κόσμο; Στην Αμερική; Στην Ελλάδα; Στην Θεσσαλονίκη; Πού; Εγώ όσους ξέρω απο κοντά που έχουν iPhone το έχουν jailbroken εκτός απο τον epaminos :P

εγω δεν το εχω jailbreak..ειμαι ο δευτερος?ο Paris1986,Dinfun,iLuxus νομιζω οτι τα εχουν ανευ jailbreak
αλλα παλι φευγουμε εκτος θεματος,android λεμε,bluetooth λεμε,jailbreak 4.3 λεμε οτιδηποτε εκτος απο το θεμα

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 12/01/2011 - 16:05


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:03

ρε παιδια δεν ειναι το θεμα μας τα android. ελεος. ποιος τα γμ αυτα. οποιος θελει να κανει την apple να νοιωσει πιεση να παει να αγορασει android.να δουμε θα νοιωσει πιεση η apple ή χε...... η φοράδα στ' αλώνι.
άσε που είμαστε και οφφ τοπικ.
βαρεθηκα να ακουω τα android τουτο τα android κεινο. οκ μπορει και να ισως δεν εχω ασχοληθει με δαυτα (καλα ουτε και προκειται) αλλα ελεος σε καθε ποστ συγκριση με τα android.

Φιλε μου δε βλεπω να πειραζει κανεναν οταν ολα τα Smartphones συγκρινονται με το ιφον,ετσι δεν πρεπει να μας πειραζει τωρα που ολα τα λειτουργικα συγκρινονται με το αντροιντ.Γιατι οπως και να το κανουμε το αντροιντ ειναι πρωτο αυτη τη στιγμη.

#63   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:07

συ ειπας. απο κει και περα δεν με νοιαζει ποιο ειναι πρωτο και ποιο δευτερο. οποιος θελει αγοραζει ο,τι θελει.
εγω ξερω οτι μετα απο καμια χιλιαδα κινητα ναι μην σου κανει εντυπωσει που εχω αλλαξει για πρωτη και μονη φορα λεω εδω καλα ειμαι.
εχω τα παντα. ειτε μεσω jb ειτε απο μαμα εχω ενα κινητο οπως το ονειρευομουν. οκ θα ηθελα να εχει και ir bt αλλα δεν ειναι και στις αμεσες αναγκες μου.
τηλεφωνο παιχνιδομηχανη υπολογιστης μου αρκουν. ραδιοφωνο οκ πλοηγος οκ. hotspot οκ
ε τι αλλο να ζητησω ομολογα ετβα?

#64   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:08

Φιλε μου δε βλεπω να πειραζει κανεναν οταν ολα τα Smartphones συγκρινονται με το ιφον,ετσι δεν πρεπει να μας πειραζει τωρα που ολα τα λειτουργικα συγκρινονται με το αντροιντ.Γιατι οπως και να το κανουμε το αντροιντ ειναι πρωτο αυτη τη στιγμη.

επισης για τη συγκριση δεν ξερω γιατι δεν μπαινω στα φορουν των αντιστοιχων αλλου λειτουργικου smartphone.

#65   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:26

Μακαρι να γινει κατι τετοιο! Οντως πολλοι ειναι αυτοι που το χρειαζονται καμια φορα(δεν λεω σε καθημερινη βαση)!

Υ.γ.: Οσο για τον φιλο πιο πανω που λεει οτι οσους ξερει να εχουν iPhone το εχουν j/b να πω οτι και εγω ξερω πολλα ατομα με iPhone εκ των οποιον το 90% το εχει j/b αλλα απο αυτους το 90% το εχει για λαθος λογους! Οι περισσοτεροι ειναι τζαμπατζηδες και δεν θελουν να πληρωνουν για τις εφαρμογες! Και δεν λεω κατεβασε την τζαμπα αν σου κανει ομως αγορασε την, δεν βλεπω τον λογο να μην το κανεις! :excl:

#66   profion

profion

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:27

Εγω αγορασα το iphone 4 εδω κ μια βδομαδα.Εριξα πολυ ψαξιμο μεχρι να καταληξω στο iphone,λιωνοντας στα reviews(συγκριτικα) και δοκιμαζοντας πολλα μοντελα στο χερι μου.Το iphone με καλυψε απλα σε ολους τους τομεις,χωρις αυτο να σημαινει πως ειναι το best γενικα.Απλα ειναι best για τα δικα μου θελω!Οπως αυτα που ανεφερε και ο geORGIOSb!Sorry για το οfftopic :D

#67   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 12/01/2011 - 16:51

Η είδηση επιβεβαιώνεται και από το BGR το οποίο συμπληρώνει ότι το OS version είναι 8F5148b και η baseband είναι 04.08.00:

According to our source, the personal hotspot feature that debuted on the Verizon iPhone yesterday will, in fact, be making its way to all iPhones in iOS 4.3. We’re sure there will need to be carrier support for this feature, and for AT&T users it is entirely possible we might not see this right away. For those of you with more lenient carriers, however, we are sure you will be pleased to learn that you’ll be able to connect up to five devices over Wi-Fi to the iPhone’s cellular data connection.

We are told the OS version will be 8F5148b, the baseband will be 04.08.00, and technical acceptance is planned for March. We have some screenshots to hold you over, though!

Behind the Scenes...

#68   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 20:24

φανταζομαι αυτο θα δουλευει μονο οταν θα υπαρχει 3g καλυψει η κανω λαθος?

#69   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 20:32

Τον Μαρτιο θα μας το δωσουν?

#70   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 12/01/2011 - 20:49

να ρωτήσω κάτι άσχετο...
το οτι θα διαμοιράζει το gprs/edge/3G ίντερνετ μέσω wifi γιατί το έχετε δέσει κόμπο οτι θα χρησιμοποιεί απο τα mb του προγράμματος χρήσης?

Δεν θα μπορούσε κάλιστα να σου πει αγόρασε ένα session?

#71   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 22:11

Άντε να δούμε τι θα δούμε πάλι και αν όντος περίμεναν την 4.3 θα βγάλουν σωστο JB... Αλλιώς...



Μπα, θα δεις ότι βρήκανε το... τέλειο JB, αλλά θα το κρατήσουν για την επόμενη έκδοση για να υποστηρίζει και το iPhone5 :lol:

#72   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 12/01/2011 - 22:28

ελπιζω να μην το κανουν.. :)

#73   isalonikios

isalonikios

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2011 - 03:39

χαιρετω την παρεα.
νομιζω το ειναι αν οχι το πρωτο μου ποστ ισως απ τα πρωτα.
ειναι συμαντικη ιστορια το wifi spot γιατι οι χρηστες που εχουν iphone & ipad & ipod, σε σημεια που δεν εχουν δικτυο, θα μπορουν μεσω του παροχου να εχουν πλεον ιντερνετ.
καλο το jb αλλα για μενα αν και εργαλιο το κινητο ειναι και φετιχ και δεν θελω να πολυεπεμβαινω και ποσο μαλλον οταν τα apps εχουν τοσο καλες τιμες.
και επιτελους ειμαι υπερ στο να πληρωνονται αυτα τα τυπακια που βγαζουν τα ματια τους για να χαζολογαω ή για να δουλευω με το κινητο μου.
νομιζω οτι πολυ νιωθουν σαν κι εμενα...
ελπιζω η κοσμοτε να μην χρεωσει την δυνατοτητα του wifi spot γιατι αλλο το μηλο και αλλο ο τριτοκοσμικος οτε

#74   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 13/01/2011 - 07:51

Η συζητηση για την iOS 4.3 μεταφερεται εδω.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες