Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4.3 με WiFi HotSpot.. σύντομα κοντά μας!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
73 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   demollyon

demollyon

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 13:22

αν ομως δεν γραφαμε την dev team οταν ουρλιαζε σωστε shsh τον καιρο της 42β3 τωρα ολοι θα ειχαμε untethered jb
οσοι προνοήσαμε τα καταφέραμε μια χαρα. στην β6 εκδοση προσωπικα και να μην την αναβαθμισουν το ιδιο μου κανει.


Κ να προνοήσεις, αν έχεις νέα bootrom? Εκεί σε θέλω... :lol:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   hostolis

hostolis

    iPH Enthousiast

  • 428 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:00

@geORGIOSb ελάχιστα άτομα έχουν πλέον Jailbroken iPhones (συγκριτικά με το συνολικό ποσοστό χρηστών) και το ποσοστό αυτό όσο πάει και μειώνεται. Δεν υπάρχει λόγος να μην χαιρόμαστε για προσθήκες χαρακτηριστικών...

Ελάχιστα άτομα πού; Στον κόσμο; Στην Αμερική; Στην Ελλάδα; Στην Θεσσαλονίκη; Πού; Εγώ όσους ξέρω απο κοντά που έχουν iPhone το έχουν jailbroken εκτός απο τον epaminos :P

#48   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:03

Ξέρω κι εγώ έναν ακόμα! :lol: Και η κουτσή Μαρία έχει j/b iphone. Και ιδέα να μην έχει, κάποιος θα βρεθεί να βοηθήσει...

#49   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:05

Ελάχιστα άτομα πού; Στον κόσμο; Στην Αμερική; Στην Ελλάδα; Στην Θεσσαλονίκη; Πού; Εγώ όσους ξέρω απο κοντά που έχουν iPhone το έχουν jailbroken εκτός απο τον epaminos :P

Κανείς δεν ξέρει τον ακριβή αριθμό. Παγκοσμίως υπολογίζεται (σύμφωνα με τον Saurik), ότι είναι περίπου στο 10% οι j/b iDevices

#50   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:05

Πολυ καλο φαινετε και κατα πάσα πιθανότητα καλόν θα έχει μεγάλη επιτυχία πόλη καλη κίνηση! :)

#51   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 12/01/2011 - 14:06

Ελάχιστα άτομα πού; Στον κόσμο; Στην Αμερική; Στην Ελλάδα; Στην Θεσσαλονίκη; Πού; Εγώ όσους ξέρω απο κοντά που έχουν iPhone το έχουν jailbroken εκτός απο τον epaminos :P



Ξέρω κι εγώ έναν ακόμα! :lol: Και η κουτσή Μαρία έχει j/b iphone. Και ιδέα να μην έχει, κάποιος θα βρεθεί να βοηθήσει...


>>>>

(συγκριτικά με το συνολικό ποσοστό χρηστών)



#52   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:37

άχ αυτή η καημένη η apple.πάντα τελευταία ρε γαμότι μου; :lol:
ΞΥΠΝΑ APPLE στα android κινητά και ειδικά στα htc παίζει το wifi hotspot εδώ και 2 σχεδόν χρόνια. >:(

#53   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:42

άχ αυτή η καημένη η apple.πάντα τελευταία ρε γαμότι μου; :lol:
ΞΥΠΝΑ APPLE στα android κινητά και ειδικά στα htc παίζει το wifi hotspot εδώ και 2 σχεδόν χρόνια. >:(

Έχει ήδη αρχίσει να νοιώθει την πίεση. Οι χρήστες των android έχουν αυξηθεί σημαντικά το τελευταίο εξάμηνο και θα πρέπει να περάσει στην αντεπίθεση.

#54   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:44

Κ να προνοήσεις, αν έχεις νέα bootrom? Εκεί σε θέλω... :lol:

4 εχω. τωρα με τα τριαρια μπορουν να γυρισουν 4.1 ή και tethered σιγα το μεγαλο προβλημα

#55   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:47

δηλαδη ειναι περισσοτερο θεμα ανταγωνισμου παρα χρησιμοτητας. γιατι να προσφερεις ιντερνετ σε αλλους; για να πληρωνεις κερατιατικα mb; αν θες ιντερνετ μπαινεις απο το κινητο σου η αν θες στον υπολογιστη το συνδεεις με την ηδη υπαρχουσα επιλογη. απλα θα αισθανομαστε καλυτερα σε συζητησεις με κατοχους android οταν η συζητηση παει προς τα κει:
- "εχω στο android μου εχω τη δυνατοτητα επιλογης για hotspot - εχει περισσοτερες δυνατοτητες απο το δικο σου μηλο"
- "οχι πια εχω κ γω hotspot τσιμπα :)"

#56   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:50

Έχει ήδη αρχίσει να νοιώθει την πίεση. Οι χρήστες των android έχουν αυξηθεί σημαντικά το τελευταίο εξάμηνο και θα πρέπει να περάσει στην αντεπίθεση.


Ναι το γνωρίζω διότι παρακολουθώ καθημερινά το θέμα android και γενικά τις εξελίξεις στον χὠρο του Android άλλωστε έχω και ένα htc desire HD που ασχολούμε με customs roms κτλπ ,και αυτό που βλέπω είναι ότι ενεργοποιούνται 230.000 android συσκευές καθημερινά παγκοσμίως.Δύσκολα τα πράγματα για φέτος για την μαμά Apple.

#57   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:51

Προσωπικα η υπαρξη του hotspot ειναι καλοδεχουμενη αλλα οχι αναγκαιαγια μενα προσωπικα.Αυτο που θελω να δω απο την apple σε μια αναβαθμιση του λειτουργικου της ειναι νεο notification system (κατι σαν του αντροιντ και το sbsettings) και μια πιο ενεργη Lockscreen.

#58   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:52

Μόνο αν νοιώσει λίγο πίεση η Apple μπορεί να "ξυπνήσει".. Γιατί κακά τα ψέμματα, 3 χρόνια τώρα δε καταλάβαινε τίποτα..
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#59   kdelios

kdelios

    iPH Elite Poster

  • 3.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:55

Προσωπικα η υπαρξη του hotspot ειναι καλοδεχουμενη αλλα οχι αναγκαιαγια μενα προσωπικα.Αυτο που θελω να δω απο την apple σε μια αναβαθμιση του λειτουργικου της ειναι νεο notification system (κατι σαν του αντροιντ και το sbsettings) και μια πιο ενεργη Lockscreen.

Πολλά είναι αυτά που πρέπει (και μπορεί) να κάνει η apple για να συνεχίσει την κυριαρχία που κλονίζεται. Όλοι μας γνωρίζουμε τις ατέλειες που έχει το iOS. Όπως επίσης και τα πολλά καλά του. Αν επεκταθούμε θα βγούμε εκτός θέματος.
Είναι αλήθεια ότι η Apple άνοιξε τον δρόμο, οι άλλοι αρχίζουν να την προλαβαίνουν, και πρέπει να δράσει ΓΡΗΓΟΡΑ.

#60   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 12/01/2011 - 15:55

ρε παιδια δεν ειναι το θεμα μας τα android. ελεος. ποιος τα γμ αυτα. οποιος θελει να κανει την apple να νοιωσει πιεση να παει να αγορασει android.να δουμε θα νοιωσει πιεση η apple ή χε...... η φοράδα στ' αλώνι.
άσε που είμαστε και οφφ τοπικ.
βαρεθηκα να ακουω τα android τουτο τα android κεινο. οκ μπορει και να ισως δεν εχω ασχοληθει με δαυτα (καλα ουτε και προκειται) αλλα ελεος σε καθε ποστ συγκριση με τα android.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες