Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPad 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1776 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1351   kalpas

kalpas

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 21:39

ποτε το παρηγγειλες ποια μερα?εγω το παρηγγειλα την προηγουμενη τεταρτη

Το έκανα παραγγελία μόλις ανοιξε στην σελιδα οι προπαραγγελίες .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1352   kalpas

kalpas

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:08

To μόνο που με δυσκόλεψε είναι οτι το σύνδεσα με το itunes και φάνηκε σαν να κόλησε μήπως επιδή εχω και λογαριασμό με το iphone 4 κάπου μήπως μπλόκαρε?

#1353   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:13

Μίλησε με το μαγαζί που το αγόρασες και θα σου πουν φίλε μου...

αμα το αγορασει απο ebay υπαρχει εγγυηση και τι γινεται γιατι παιζει να το παρω απο εκει και αν μου συμβει κατι σαν του φιλου ???

#1354   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:14

Πρέπει να μιλήσεις με τον πωλητή να σου δώσει διευκρινήσεις...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1355   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:18

Πρέπει να μιλήσεις με τον πωλητή να σου δώσει διευκρινήσεις...

επειδη γραφει οτι ειναι απο την apple να τον ζητησω αποδειξη να μου στειλει ? η τι αλλο ?

#1356   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:24

Δεν ξέρω φίλε μου και αν δεν σου έρθει..?Αν περάσει τελωνείο και πληρώσεις φπα 23%..?Αν χαλάσει μετά που το πας για service ...Επειδή πολλά είναι τα αν αλλά μια φορά θα τύχει η στραβή προτιμώ να αγοράζω φτηνά και στέρεα πράγματα έτσι ώστε να μην ανησυχώ...

Αυτή βέβαια είναι η προσωπική μου γνώμη βέβαια...Υπάρχουν άλλα παιδιά που αγοράζουν αποκλειστικά μόνο από εκεί και δεν έχουν κανένα πρόβλημα...

Εγώ θα περιμένω δύο μήνες να φτιαχτούν τα διάφορα μικροπροβληματάκια και να βγει και το untethered jb και μετά θα το αγοράσω...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1357   mplecafe

mplecafe

    iPH Member

  • 232 μηνύματα
  • Twitter:@akismplecafe
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:mplecafe

Δημοσίευση 30/03/2011 - 22:26

Δεν ξέρω φίλε μου και αν δεν σου έρθει..?Αν περάσει τελωνείο και πληρώσεις φπα 23%..?Αν χαλάσει μετά που το πας για service ...Επειδή πολλά είναι τα αν αλλά μια φορά θα τύχει η στραβή προτιμώ να αγοράζω φτηνά και στέρεα πράγματα έτσι ώστε να μην ανησυχώ...

Αυτή βέβαια είναι η προσωπική μου γνώμη βέβαια...Υπάρχουν άλλα παιδιά που αγοράζουν αποκλειστικά μόνο από εκεί και δεν έχουν κανένα πρόβλημα...

Εγώ θα περιμένω δύο μήνες να φτιαχτούν τα διάφορα μικροπροβληματάκια και να βγει και το untethered jb και μετά θα το αγοράσω...

εν μερει εχεισ δικιο !! εχω ψωνισει αρκετα απο το ebay αλλα οχι σε τοσο μεγαλη τιμη !

#1358   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:14

Όπως με ενημέρωσαν, για τους φίλους που ενδιαφέρονται, η νέα παραλαβή iPad 2 αναμένεται γύρω στις 15/4.

Λίγο υπομονή και θα το αποκτήσουν και οι υπόλοιποι που το περιμένουν.

#1359   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:17

Όπως με ενημέρωσαν, για τους φίλους που ενδιαφέρονται, η νέα παραλαβή iPad 2 αναμένεται γύρω στις 15/4.



θα ειμαι και εγω εκει!!!!

απλα ακομα δεν αποφασισα απο που να το παρω... επαρχια ειμαι (κρητη ηρακλειο) πλαισιο Multirama κωτσοβολο?

#1360   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:20

Εγώ το 1 το παράγγειλα από το Getitnow στις 14.30 το μεσημέρι από Αθήνα και στις 8.00 το άλλο πρωί το είχα στο νησί.....

Φαντάζομαι και άλλα μαγαζιά μπορούν να σου κάνουν κάτι αντίστοιχο....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1361   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:23

Getitnow εχουμε καταστημα κοντα στο σπιτι μου... απλα ο πιο αξιοπιστος ποιος ειναι απο ολους αυτους? πχ εαν παθει κατι μην μου κανουν νερα...οτι και καλα δεν γινεται να το δεχτει η εγγυηση και ετσι. πολλα ακουω διαβαζω και τυχαινουν.

#1362   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:30

Αυτό καλό είναι να το ρωτάτε πάντα από εκεί που θα θελήσετε να το αγοράσετε για να είστε έτοιμοι και να ξέρετε όταν γίνει η ζημιά που να απευθυνθείτε...
Μην το ξεχνάτε πάνω στον ενθουσιασμό σας παιδιά....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1363   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2011 - 10:35

μα εννοειται... ψωνιζω απο πλαισιο αλλα δεν ξερω πως συμπεριφερονται σε προιοντα apple... απο την αλλη το Multirama εχει μεσα μοστρα τα imac και φανταζομαι θα εχουν μια μεγαλυτερη εμπειρια στην διαχειρηση ζημιων. τι να πω θα δειξει!

#1364   GadgetMaciac

GadgetMaciac

    iPH Member

  • 333 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2011 - 11:26

Και τα πρωτα ελληνικα review για το iPad 2!



#1365   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 31/03/2011 - 18:13

Παιδιά θα μοιραστώ κι εγώ τη δική μου ιστορία. Στις 26 το πρωί πήρα από τα Media Markt το 64αρι 3G Black iPad 2. Μου εμφάνισε ένα καμμένο pixel την ίδια ημερα.
Το κράτησα λίγες μέρες για να το χαρώ και σήμερα πήγα στα Media Markt περιστερίου για επιστροφή. Τα παιδιά στο Service αφού διαπίστωσαν το πρόβλημα και επειδή όπως μου είπαν
δεν έχουν παρέλθει 14 ημέρες από την αγορά δέχτηκαν την επιστροφή χωρίς συζήτηση. Μάλιστα μου πρότειναν να μου δώσουν τα χρήματα πίσω. Εγώ τότε τους είπα πως απλά θέλω αντικατάσταση
με καινούριο αλλά ίδιο iPad.
Αυτοί όμως επέμειναν και μου επέστρεψαν ΟΛΑ τα χρήματα.

Αφού πήρα τα χρήματα έκανα καινούργια προπαραγγελία (κράτηση) αφήνοντας 50 ευρώ προκαταβολή.
Με διαβεβαίωσαν πως θα έχω καινούριο σφραγισμένο (οχι refurbished) iPad την Παρασκευή 7 Απριλίου και πως αν ξαναυπάρξει πρόβλημα να το επιστρέψω για άμεση αντικατάσταση.

Πιστεύω είναι ότι καλύτερο μπορούσα να ακούσω για το iPad μου. Δεν το περίμενα αυτό από τα Media Markt ειλικρινά. Πάντως για όποιον βιάζεται, την επόμενη εβδομάδα, στις 7 Απριλίου θα έχουν κι άλλα κομμάτια.
όποιος θέλει μπορεί να προπαραγγείλει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες