Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPad 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1776 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1381   Chris123GR

Chris123GR

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 02/04/2011 - 11:16

HarrisCasual .......... αυτό που σου απάντησε ο Georgio . (κάθομαι κι εγώ και σπάω το κεφάλι μου ποιος είναι αυτός ο Antong ) . Θα με τρελαίνετε !! ???

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1382   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/04/2011 - 11:22

Δεν έχω κανένα λόγω να παραπληροφορήσω κανένα .. Ούτως ή άλλως είχα κάνει δήλωση ενδιαφέροντος τόσο στα multirama,στα public και στη document.. Δεν ξέρω αν έκανε κάποια διαφορά το γεγονός ότι τους είπα ότι θα πληρώσω με πιστωτική. Και επιπλέον έκανα λάθος, ήταν στις 23/3 που έκανα την τηλεφωνική κράτηση.. ( φανταστείτε την συγχυσή μου με τόσες προκρατήσεις..) γενικά πιστεύω ότι όσα λένε εδώ στο forum όλα εμπεριέχουν μι δόση αλήθειας.. Και η πληροφόρηση είναι αναγκαία ιδιαίτερα με αυτή την υποχθόνια πολιτική διάθεσης προιόντων των καταστημάτων ...

#1383   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 02/04/2011 - 11:28

Στο GetItNow λεει "με μνημη 16,32 ή 64 GB"
Αλήθεια ε?Και εμείς λέγαμε για 512MB...

#1384   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 02/04/2011 - 11:34

Επίσης ο τηλε-πωλητής ήθελε να μου φορτώσει και ένα smart cover χρώματος γκρι που φυσικά δεν ήθελα με εναλλακτική μόνη το ρόζ!! Αυτά που περισσέψαν δηλαδή!

#1385   aktino

aktino

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/04/2011 - 11:42

Να προσθέσω και εγώ την δικιά μου γνώμη στην κουβέντα.
Προσωπικά θέλω και θα αγοράσω το ipad2.
Αλλά για λόγους προσωπικής αξιοπρέπειας (γνώμη μου) δεν μπορώ να πάω σε οποιοδήποτε μαγαζί
και να τους παρακαλάω να τους δώσω 800 ευρώ για οποιοδήποτε προϊόν περιορισμένης διαθεσιμότητας.
Θέλω ο υπάλληλος να με εξυπηρετήσει και να με "παρακαλέσει" αυτός να τον πληρώσω και όχι το αντίστροφο.
Παρόλο που η γυναίκα μου δουλεύει στην isquare ενδεχομένως να μπορούσα να το πάρω από την 1η μέρα
αλλά το θεωρώ χαζομάρα και αδικία προς όλους τους άλλους. Και με τσαντίζει αφάνταστα όταν βλέπω αυτούς τους μαϊντανούς του STAR
που κάθονται στα μεσημεριανάδικα και στο δελτίο ειδήσεων κρατώντας ένα ipad2 γιατί τάχα τους
βολεύει στην δουλειά τους - να αναπαράγουν σκουπίδια δηλαδή - και να ξέρω ότι το στέρησαν από οποιονδήποτε άλλον λόγω γνωριμιών.

#1386   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 02/04/2011 - 12:01

...αλλά με ξενίζει αυτό το τρελό μπάχαλο στη χώρα μας...


Λαμβάνοντας υπόψη την ιστορία των τελευταίων 30 ετών στη χώρα μας, και έχοντας πάντα υπόψη τις ανατολικού τύπου ιδιαιτερότητες του πολιτικο-οικονομικού μας συστήματος, το τρελό μπάχαλο που επικρατεί αυτή τη τη στιγμή σχετικά με την άμεση ή μελλούμενη διαθεσιμότητα του iPad 2 όχι απλά δεν θα έπρεπε να ξενίζει κανέναν, αλλά τουναντίον, θα έπρεπε να μας φαίνεται ιδιαίτερα οικείο, καθώς στα πάντα πλέον επικρατεί μπάχαλο...

#1387   Chris123GR

Chris123GR

    iPH User

  • 166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE

Δημοσίευση 02/04/2011 - 12:42

Λαμβάνοντας υπόψη την ιστορία των τελευταίων 30 ετών στη χώρα μας, και έχοντας πάντα υπόψη τις ανατολικού τύπου ιδιαιτερότητες του πολιτικο-οικονομικού μας συστήματος, το τρελό μπάχαλο που επικρατεί αυτή τη τη στιγμή σχετικά με την άμεση ή μελλούμενη διαθεσιμότητα του iPad 2 όχι απλά δεν θα έπρεπε να ξενίζει κανέναν, αλλά τουναντίον, θα έπρεπε να μας φαίνεται ιδιαίτερα οικείο, καθώς στα πάντα πλέον επικρατεί μπάχαλο...


Υπάρχει όμως από πίσω μια μεγάλη εταιρεία , η Apple , ......... και θα φανταζόμουν ότι τουλάχιστον στο θέμα της διαθεσιμότητας θα μπορούσαν τα ΜΕΓΑΛΑ καταστήματα να ενημερώσουν τους ενδιαφερόμενους πιο αντικειμενικά . (εκτός φυσικά αν δεν ενημερώνει η Apple , οπότε μάλλον δεν είναι και τόσο μεγάλη και σοβαρή εταιρεία όσο νομίζουμε)
Φυσικά και δεν περιμένω στο μπακάλικο της άνω λυκόβρυσης να μου δώσει κάποιος επικαιροποιημένες πληροφορίες , αλλά δεν γίνεται να ρωτάει ο κόσμος ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ όπως το Πλαίσιο ή το Multrirama ή το Public και να λαμβάνει πληροφορίες ανάλογα με τον βαθμό πέψης του πιτόγυρου .
Προσωπικά μια φορά ρώτησα στο Πλαίσιο για το θέμα αυτό και από τότε έχουν φτάσει στα αυτιά μου (από έμπιστους φίλους) χίλιες δυο διαφορετικές απαντήσεις .
Κάτι άλλο που με ξένισε , συγκεκριμένα στο πλαίσιο (the mall athens) είναι για ποιο λόγο κρατάνε λίστα ενδιαφερομένων εφόσον υπάρχει ήδη συγκεντρωτική λίστα με εκδηλώσεις ενδιαφέροντος μέσω του ηλεκτρονικού τους συστήματος . Ποιες από τις δυο λίστες ισχύει ?
Αυτά τα ολίγα για να προβληματιστούν οι ανυπόμονοι .... γιατί για τους άλλους μάλλον καλό κάνει η αναμονή . (δεν είναι τυχαίο ότι στη Αμερική θεωρούν πλέον χρυσό κανόνα αγοράς προϊόντων Apple την έλευση του διμήνου).

#1388   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:08

Μιλησα σημερα με πλαισιο και μου ειπαν αμα δεν παραλαβω αυτην την εβδομαδα που ερχεται την αλλη σιγουρα για 3G 64GB ασπρο.προπαρηγγειλα στις 23/3

#1389   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:11

23/03..?

Γιατί τόσο πολύ..?

Εγώ από Public μίλησα Πέμπτη απόγευμα και την Δευτέρα θα το παραλάβω ...

Έχει φύγει την Παρασκευή...

Δεν κοιτάς μήπως υπάρχει και εκεί τίποτα απόθεμα αν και ποια δύσκολο το βλέπω...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1390   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:15

23/03..?

Γιατί τόσο πολύ..?

Εγώ από Public μίλησα Πέμπτη απόγευμα και την Δευτέρα θα το παραλάβω ...

Έχει φύγει την Παρασκευή...

Δεν κοιτάς μήπως υπάρχει και εκεί τίποτα απόθεμα αν και ποια δύσκολο το βλέπω...


δεν ξερω τι γινεται και αργει τοσο.που να δω για αποθεμα?λες επειδη ειναι 3g 64gb ασπρο να μην εχουν πολλα κομματια?

#1391   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:18

Δεν νομίζω φιλαράκι ίσα ίσα που είναι ποιο δύσκολο από το 16 gb wifi που πουλάει περισσότερο δεν κοιτάς στα κεντρικά τους όχι μαγαζιά τηλέφωνο στα κεντρικά τους κατευθείαν ...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1392   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:20

Δεν νομίζω φιλαράκι ίσα ίσα που είναι ποιο δύσκολο από το 16 gb wifi που πουλάει περισσότερο δεν κοιτάς στα κεντρικά τους όχι μαγαζιά τηλέφωνο στα κεντρικά τους κατευθείαν ...


με τα κεντρικα μιλαω στο 8011112345 απο εκει εκανα την προπαραγγελια

#1393   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:22

Για τα κεντρικά στα Public εννοούσα....
Κάνε και εκεί ένα τηλέφωνο δεν χάνεις τίποτα...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1394   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:26

Για τα κεντρικά στα Public εννοούσα....
Κάνε και εκεί ένα τηλέφωνο δεν χάνεις τίποτα...


μηπως γνωριζεις τηλεφωνο?

#1395   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:28

Για τα κεντρικά στα Public εννοούσα....
Κάνε και εκεί ένα τηλέφωνο δεν χάνεις τίποτα...


εσυ το παρηγγειλες την πεμπτη στις 31 και θα σου ερθει δευτερα?με τι πληρωσες αντικαταβολη?ποια εκδοση?βαλε καμια φωτο να το δουμε γιατι με βλεπω απο τεταρτη και μετα αν ερθει το δικο μου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες