Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Κόλλησε το iPhone - Τί κάνω;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 16:16

δοκίμασε να διαγράψει εφαρμογές που εγκατεστησες πρόσφατα εάν δεν διορθωθεί restore και setup as new δεν σου μένει κάτι άλλο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   EMANOUEL

EMANOUEL

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 17:25

Σε ευχαριστω DINFUN εκανα οτι ειπες και ολα οκ.η εφαρμογη που δημιουργησε το προβλημα ηταν η remind you.ξερεις κατι για αυτην λεω να την εγκαταστησω παλι αλλα φοβαμαι μην παθω παλι τα ιδια και την πληρωσα 10$

#48   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 18:11

δηλαδη το ζουμ λειτουργει και στο 3g? γιατι ουτε εμενα τη εχει αυτη την επιλογη... και πιο παλια που το ειδα παλι...στο γενικα του κινητου κατω κατω τελευταιο εχει διεθνες και επαναφορα.... :huh:

Τελευταία επεξεργασία από: ProSONIC, 30/11/2009 - 18:13


#49   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 18:49

κανεις?μηπως φταιει που μετα το ρεστορ εκανα restore from back up?.....!

#50   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 19:29

η προσβασιμοτητα ( zoom και vioce over ) δεν ισχυει στο 3g .. δεν ξερω γιατι στον φιλο παραπανω του δημιουργησε τετοιο προβλημα..

(Posted 28 March 2009 - 11:09 PM

Δεν ξερω αν το εχει αναφερει καποιος αλλος για την συγκεκριμενη εφαρμογη αλλα σε εμενα δημιουργησε προβλημα!!!

Εγκατεστησα το remind you και ενω δεν παρουσιαζε κανενα προβλημα το iphone μολις εκανα την πρωτη καταχωρηση για υπενθυμιση μπηκε το iphone σε safe mode. Με το που το απεγκατεστησα αμεσως ξαναδουλεψε κανονικα.)

#51   ProSONIC

ProSONIC

    iPH Addict

  • 775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 19:45

ευχαριστω :blush:

#52   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 20:13

Σε ευχαριστω DINFUN εκανα οτι ειπες και ολα οκ.η εφαρμογη που δημιουργησε το προβλημα ηταν η remind you.ξερεις κατι για αυτην λεω να την εγκαταστησω παλι αλλα φοβαμαι μην παθω παλι τα ιδια και την πληρωσα 10$

να μην την ξαναεγκαταστησεις οπως θα δεις παραπανω για την συγκεκριμενη εφαρμογη εχει αναφερθει στο forum και πριν απο ενα 6μηνο.. :)

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 30/11/2009 - 20:14


#53   EMANOUEL

EMANOUEL

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2009 - 23:40

εισαι πολυ ενημερωμενος ευχαριστω και παλι

#54   Gagarin

Gagarin

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:aterzop

Δημοσίευση 07/12/2009 - 10:13

Καλημέρα...θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κίνδυνος να μπλοκάρει το iphone και να μην μπορούμε να το επαναφέρουμε με κάποιον από τους παραπάνω τρόπους...υπάρχει τετοια περίπτωση;πρέπει να προσεξω κάτι;έχω το iPhone 3gs 16gb...ευχαριστώ

#55   vende

vende

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 19:17

Καλησπερα!μολις χθες εκανα jailbrake σε iphone 3gs για win xp.ολα ωραια και καλα,μεχρι που σημερα εβαλα το ibluetooth απο cydia το οποιο δεν ετρεχε και μου ελεγε να κανω reboot το iphone και να ξαναπροσπαθησω.αφου το εκλεισα μετα μολις ανοιγε εβγαζε το καλωδιο με το σημα του itunes.τωρα πρεπει να κανω restore,ειναι η μονη λυση?
να διευκρινισω οτι κατα την διαδικασια jailbrake στο παραθυρακι του προγραμματος που ετρεξα για να το σπασω ελεγε "done,wait to reboot" πραγμα το οποιο ποτε δεν εγινε.

#56   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 19:43

Καλημέρα...θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κίνδυνος να μπλοκάρει το iphone και να μην μπορούμε να το επαναφέρουμε με κάποιον από τους παραπάνω τρόπους...υπάρχει τετοια περίπτωση;πρέπει να προσεξω κάτι;έχω το iPhone 3gs 16gb...ευχαριστώ

οτι και να το κανεις το φτιαχνουμε... παντα free.. ποτε μην πληρωσεις .. ρωτα πρωτα.. :)

#57   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 19:46

Καλησπερα!μολις χθες εκανα jailbrake σε iphone 3gs για win xp.ολα ωραια και καλα,μεχρι που σημερα εβαλα το ibluetooth απο cydia το οποιο δεν ετρεχε και μου ελεγε να κανω reboot το iphone και να ξαναπροσπαθησω.αφου το εκλεισα μετα μολις ανοιγε εβγαζε το καλωδιο με το σημα του itunes.τωρα πρεπει να κανω restore,ειναι η μονη λυση?
να διευκρινισω οτι κατα την διαδικασια jailbrake στο παραθυρακι του προγραμματος που ετρεξα για να το σπασω ελεγε "done,wait to reboot" πραγμα το οποιο ποτε δεν εγινε.

προφανως εχεις καινουρια bootrom... σε καθε επανεκινηση θελει τρεξιμο το blackra1n γι αυτο θα πρεπει να μην κανεις επανεκινησεις και να μην σου σβηνει το κινητο..εαν σου σβησει θα χρειαστει να ξανατρεξεις το blackra1n ωαρις restore ..

#58   vende

vende

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 19:55

δηλαδη φιλε τωρα τι πρεπει να κανω?σωζεται χωρις restore?

#59   vende

vende

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 20:07

Ξαναέτρεξα το πρόγραμμα και έφτιαξε. Δεν είναι καθόλου πρακτικό πάντως. Δηλαδή αν δεν είμαι σπίτι να έχω ένα PC κοντά και κλείσει το κινητό έξω την πάτησα...

Άσε που οι πιο πολλές εφαρμογές αν μπούνε ίσως ζητάει και reboot. Δεν υπάρχει λύση;

#60   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/12/2009 - 20:14

δυστυχως φιλε μου προς το παρον ετσι θα ειναι μεχρι ...νεοτερας παντως εαν δεν σου ειναι απαραιτητο το jailbreak .. κανε ενα καθαρο restore και περιμενε μεχρι να βγει jailbreak με την νεα bootrom

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες