Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 4.3.1 Untethered jailbreak. Ο i0n1c ξαναχτυπά


  • Please log in to reply
179 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:32

σκεφτειτε ομως οτι παρ'ολες τις οσες ελειψεις εχει το iphone Κ το ios εμεις συνεχιζουμε κ το αγοραζουμε. ολοι παραπονιουνται για την ελλειψη αποστολης αρχειων με bt, για την απουσια flash player κλπ κλπ ομως με ενα iphone στο χερι ειναι.

σε εχουν ομως συνεχεια στην πριζα ,θα το φτιαξουμε θα το κανουμε .....κ.τ.λ

Ετσι για να μην ξεκολλάς ποτε απ αυτο :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 29/03/2011 - 10:32.


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10,257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:34

σε εχουν ομως συνεχεια στην πριζα ,θα το φτιαξουμε θα το κανουμε .....κ.τ.λ

Ετσι για να μην ξεκολλάς ποτε απ αυτο :lol:

:lol:

#93   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:35

Δεν νομιζω οτι ολοι ξερουν τις ελλειψεις του κινητου και οι πιο πολυ το περνουν πρωτα σαν το κινητο που ριχνει γκομενακια και σε κανει πιο cool..

#94   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3,927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:36

σε εχουν ομως συνεχεια στην πριζα ,θα το φτιαξουμε θα το κανουμε .....κ.τ.λ

Ετσι για να μην ξεκολλάς ποτε απ αυτο :lol:



Ακριβώς Ηρακλή!!!! Ακριβώς με πρόλαβες...αυτό θα έγραφα!!! Ζούμε στη σφαίρα ενός επικείμενου τέλειου τηλεφώνου
τελικά!!! Αυτό είναι το «ναρκωτικό» μας...σε αυτό ποντάρουν αν θες!
Δες με το ipad σε πόσο χρόνο ήρθε το επόμενο με ελλείψεις...σ'έχουν εθίσει με τον προπομπό του το iphone και
σε έχουν στην πρίζα να πάρεις το 2 μετά το 3 και εντέχνως έχει ελλείψεις!!!Να αναμένεις το επόμενο και το επόμενο
και πάμε λέγοντας! Ας πούμε εγώ-το έχω δηλώσει και αλλού-βρίσκω ότι το ipad 2 έχει ελλείψεις επί σκοπώ και κατά
συνέπεια, δεν τους κάνω τη χάρη να το προμηθευτώ!!!!!



Δεν νομιζω οτι ολοι ξερουν τις ελλειψεις του κινητου και οι πιο πολυ το περνουν πρωτα σαν το κινητο που ριχνει γκομενακια και σε κανει πιο cool..


Αυτός που το αγοράζει γι'αυτό το λόγο...είναι απλά αξιοθρήνητος για εμένα!!!
Υπάρχει και ενδεχόμενο να υπάρχουν ακόμα και ψυχολογικά και δεν αστειεύομαι βεβαίως...
πέραν άλλων προβλημάτων που ενδεχομένως θα υπάρχουν!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 29/03/2011 - 10:39.


#95   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19,675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:36

Δεν νομιζω οτι ολοι ξερουν τις ελλειψεις του κινητου και οι πιο πολυ το περνουν πρωτα σαν το κινητο που ριχνει γκομενακια και σε κανει πιο cool..


Τα παραλές εγώ την γυναίκα μου με καμάκι πάντως την έριξα και όχι με ένα τηλέφωνο.... :lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#96   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10,257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:37

Δεν νομιζω οτι ολοι ξερουν τις ελλειψεις του κινητου και οι πιο πολυ το περνουν πρωτα σαν το κινητο που ριχνει γκομενακια και σε κανει πιο cool..

αν καποιος το παιρνει για αυτο το λογο, τοτε εχει καποιο προβλημα...

#97   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:39

Τα παραλές εγώ την γυναίκα μου με καμάκι πάντως την έριξα και όχι με ένα τηλέφωνο.... :lol: :lol:

και εγω ετσι αλλα λες......... για αυτο να μου την επεσε :huh:

#98   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3,927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:40

Τα παραλές εγώ την γυναίκα μου με καμάκι πάντως την έριξα και όχι με ένα τηλέφωνο.... :lol: :lol:



Γεια σου Κωστάρα!!! Αυτός είσαι!!!!Παλιός πλην όμως ο καλλίτερος τρόπος προσέγγισης!!!!

#99   YesorNo

YesorNo

    iPH Member

  • 263 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:45

αν καποιος το παιρνει για αυτο το λογο, τοτε εχει καποιο προβλημα...


Παντως δεν ξερουνε ολοι τις ελειψεις του κινητου..και δεν ειναι και υποχρεωμενοι να ξερουν την πολιτικη της εταιριας..ψαχνουνε τα βασικα και τα αυτονοητα ..που να φανταστει οτι ενα κινητο των 600 ευρω δεν σε αφηνει να βαλεις οποιο τραγουδι θες για ηχο κλησης η να μην μπορεις να αντιγραψεις τις επαφες απο το τηλεφωνο στην σιμ..

#100   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:46

Παντως δεν ξερουνε ολοι τις ελειψεις του κινητου..και δεν ειναι και υποχρεωμενοι να ξερουν την πολιτικη της εταιριας..ψαχνουνε τα βασικα και τα αυτονοητα ..που να φανταστει οτι ενα κινητο των 600 ευρω δεν σε αφηνει να βαλεις οποιο τραγουδι θες για ηχο κλησης η να μην μπορεις να αντιγραψεις τις επαφες απο το τηλεφωνο στην σιμ..

συμφωνω οτι πολλοι δεν ξερουν γι αυτο αλλωστε τοσες χιλιδες ποστς με ερωτησεις ;)

#101   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3,927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:50

Θα επιμείνω...το «ξεκλείδωμα» είναι από τα μεγάλα του ατού! Αν εκλείψει...όλα είναι πιθανά!!!

#102   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 29/03/2011 - 10:51

[quote name='Christos75' timestamp='1301387790' post='445583']
Ακριβώς Ηρακλή!!!! Ακριβώς με πρόλαβες...αυτό θα έγραφα!!! Ζούμε στη σφαίρα ενός επικείμενου τέλειου τηλεφώνου
τελικά!!! Αυτό είναι το «ναρκωτικό» μας...σε αυτό ποντάρουν αν θες!
Δες με το ipad σε πόσο χρόνο ήρθε το επόμενο με ελλείψεις...σ'έχουν εθίσει με τον προπομπό του το iphone και
σε έχουν στην πρίζα να πάρεις το 2 μετά το 3 και εντέχνως έχει ελλείψεις!!!Να αναμένεις το επόμενο και το επόμενο
και πάμε λέγοντας! Ας πούμε εγώ-το έχω δηλώσει και αλλού-βρίσκω ότι το ipad 2 έχει ελλείψεις επί σκοπώ και κατά
συνέπεια, δεν τους κάνω τη χάρη να το προμηθευτώ!!!!!

δυστυχώς Χρηστο εχουμε μπει στο χορό τους και χορεύουμε.
Οταν πρωτο μπηκα στο site και ρωτησα εαν αξιζει να παρω iphone καποιος μου ειπε (φιλε μου δεν ξερεις που πας να μπλεξεις.Μπλεκεις σε δρομο χωρις επιστροφη)

Υ.Γ εχουμε εθιστεί κακα τα ψεματα. :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: hercules, 29/03/2011 - 10:55.


#103   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3,927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 29/03/2011 - 11:03

Νομίζω ότι ακόμα και αυτό αγαπητέ Ηρακλή παλεύεται! Αν καλο-σκεφτείς τον τρόπο τους θα ξενερώσεις.
Ας πούμε είναι δυνατόν να αγοράζεις μία ταμπλέτα τύπου ipad 2 και να μην έχει μία usb θύρα να μετα-
φέρεις τα δεδομένα σου ? ? ? Να πρέπει να είσαι με το laptop/desktop σου αγκαλιά για να περάσεις κάτι ? ? ?
Ε πες μου τώρα εσύ...δεν με κοροϊδεύουν ? Θα μας πουν σε 6 μήνες... μάγκες, ipad3 και με usb θύρα, τρέχα
πάλι να εξοικονομίσεις 500-800 ευρώ και να πουλήσεις το παλιό να ρεφάρεις και να πάρεις το νέο.
Ε τι θα γίνουμε τώρα resellers της Apple ? ? ? Θα φτιάξει κάτι καλό, πλήρες και θα το πάρω. Ύστερα...
από ένα σημείο και μετά-και όχι μεγάλο-αποσύρει την υπογραφή της στα προϊόντα της. Από ένα σημείο και μετά αυτό
είναι θεμιτό αλλά το κάνει πολύ σύντομα με αποτέλεσμα να σε βάζει στο «τρυπάκι» να αγοράζεις τα προϊόντα
της μονίμως διότι δεν παρέχει υποστήριξη μετά!!!Κάπου άρχισα να αισθάνομαι θύμα και δεν γουστάρω...εγώ
προσωπικά στο εγγύς μέλλον θα στραφώ σε και σε άλλες τεχνολογίες για να έχω σφαιρικότερες απόψεις επί των
παραπάνω θεμάτων! Οι εμπειρίες μου με το θέμα είναι ένα iphone 3GS το οποίο και έδωσα και ένα 4G. Δεν θα συνεχίσω το γαϊτανάκι τους όμως...
Στην αγορά του ipad και του ipad 2 δεν έχω κινηθεί και δεν σκοπεύω!!!

Τελευταία επεξεργασία από: Christos75, 29/03/2011 - 11:08.


#104   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6,248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 29/03/2011 - 11:05

Νομίζω ότι ακόμα και αυτό αγαπητέ Ηρακλή παλεύεται! Αν καλο-σκεφτείς τον τρόπο τους θα ξενερώσεις.
Ας πούμε είναι δυνατόν να αγοράζεις μία ταμπλέτα τύπου ipad 2 και να μην έχει μία usb θύρα να μετα-
φέρεις τα δεδομένα σου ? ? ? Να πρέπει να είσαι με το laptop/desktop σου αγκαλιά για να περάσεις κάτι ? ? ?
Ε πες μου τώρα εσύ...δεν με κοροϊδεύουν ? Θα μας πουν σε 6 μήνες... μάγκες, ipad3 και με usb θύρα, τρέχα
πάλι να εξοικονομίσεις 500-800 ευρώ και να πολήσεις το παλιό για να ρεφάρεις και να πάρεις το νέο.
Ε τι θα γίνουμε τώρα resellers της Apple ? ? ? Θα φτιάξει κάτι καλό, πλήρες και θα το πάρω. Ύστερα...
από ενα σημείο και όχι μεγάλο αποσύρει την υπογραφή της στα προϊόντα της. Από ένα σημείο και μετά αυτό
είναι θεμιτό αλλά το κάνει πολύ σύντομα με αποτέλεσμα να σε βάζει στο «τρυπάκι» να αγοράζεις τα προϊόντα
της μονίμως!!! Κάπου άρχισα να αισθάνομαι θύμα και δεν γουστάρω...εγώ προσωπικά στο εγγύς μέλλον θα στραφώ
σε και σε άλλες τεχνολογίες για να έχω σφαιρικότερες απόψεις επί των παραπάνω θεμάτων! Οι εμπειρίες μου
με το θέμα είναι ένα iphone 3GS το οποίο και έδωσα και ένα 4G. Δεν θα συνεχίσω το γαϊτανάκι τους όμως...
Στην αγορά του ipad και του ipad 2 δεν έχω κινηθεί και δεν σκοπεύω!!!

δυστυχως φιλε Χρηστο αυτη ειναι η πραγματικότητα. :(

#105   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3,927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 29/03/2011 - 11:08

δυστυχως φιλε Χρηστο αυτη ειναι η πραγματικότητα. :(



Αγαπητέ Ηρακλή, αυτή είναι η πραγματικότητα που θέλουν εμείς να ακολουθούμε!!!
Όσο θα υπάρχουν θύματα θα υπάρχουν και θύτες. Αν πάψουν τα πρώτα...θα εξαλειφθούν ή
τουλάχιστον θα μειωθούν αισθητά τα δεύτερα!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες