Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 4 vs Samsung Galaxy S2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
538 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2011 - 16:33

Φίλε μου σε forum για iphone δεν θα πάρεις πολυ διαφορετικές απαντήσεις
απο τις προηγούμενες
ΤΟ samsung galaxy s II θα μπει στην αγορά για να κατακτήσει την πρώτη θέση
Τα πρωτα reviews λένε οτι θα μπορει να συγκριθεί μόνο με το iphone 5 και οχι με
το 4 !
Να σου πώ για να μην παρεξηγηθώ οτι αλλαζα 4-5 κινητά το χρόνο,απο τοτε
που κυκλοφόρησε το iphone δεν το εχω αλλάξει, παρα μονο οταν βγάζει
καινουργιο μοντέλο
Οσες φορες λοξοδρόμησα...γυριζα πίσω τρέχωντας :P
ΤΟ galaxy 2 το περιμένω και αν πληρει καποια δικά μου στανταρ θα
το χτυπήσω.
μερικά απο τα + που μου έρχονται στο μυαλό:ραδιόφωνο,flash,XAMHLO SAR,8mpx camera....


φίλε συμφωνω μαζι σου 100 % φιλε μου. και εγω αλλαζα 6 κινητα το χρνο χωρις υπερβολη, τωρα μονο καινουργιο μοντελο iphone ! και εγω οσες φορες λοξοδρομησα γυρισα τρεχοντας. και ειμαι απο αυτους που εβριζαν το iphone επι 2 χρονια ! οταν το δοκιμασα εμεινα.! επισης νομιζω οτι το hardware μονο, δεν αποτελει το μυστικο της επιτυχιας. ! το μυστικο της επιτυχιας βρισκεται κατα την γνωμη μου στην υποστηριξη και γενικα το software. βλ ( appstore). εχουμε παρα πολλα παραδειγματα για αυτο. π.χ. το dreamcast της sega, ως μηχανημα ηταν κλασεις ανωτερο απο το psx της sony, και ομως πηγε πατο, απο το software. ! και πολλα αλλα ακομα....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2011 - 16:35

Αρχιζει η πτωση για τα μηλα,περασε η εποχη τους οσο κ αν δν το βλεπουν καποιοι κολλημενοι με τοσες επιλογες απο android κ σε τετοιες τιμες κ δυνατοτητες


εγω παλι νομιζω το αντιθετο. οτι το android ειναι πολυ πισω απο το ιος και γενικα σε ποιοτητα. αν διαβασες παρα πολλοι χρηστες γυριζουν πισω συσκευες για ελειψη ποιοτητας εφαρμογων, στο android market.

#63   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/06/2011 - 16:40

Το οποιο λογικα θα εχει τους ιδιους περιορισμους και κλειδωματα.
Ας μην βαλει μυαλο η μηλια και θα δουμε πολλα σαπια μηλα οταν οριμασει το Android.


δυστυχως η ευτυχως, δεν υπαρχει αυτη η νοοτροπια στις χωρες που εχει και τις μεγαλυτερες πωλησεις η apple. ας πουμε τους αμερικανους δεν τους ενδιαφερουν οι περιορισμοι, και ουτε αν πρεπει να συνδεθουν ντε και καλα με itunes για να κανουν το παραμκρο.!

#64   GARBAKOS

GARBAKOS

    iPH Enthousiast

  • 527 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/06/2011 - 16:51

Εγω θα πω οτι το Samsung εχει αρκετα καλα χαρακτηριστικα αλλα πολυ παντοφλα ρε παιδακι μου!Πηγα και το ειδα απο κοντα και το επιασα κιολας να το επεξεργαστω λιγακι αλλα το εχουν παρακανει με το μεγεθος!Ηθελα να ηξερα πως βολευει αυτο το κινητο στην τσεπη..Στο τελος θα μας πουλανε tablets για κινητα! :blink: Παντως εγω δεν θα αλλαζα το μηλο με κανενα αλλο προς το παρων..

#65   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 08/06/2011 - 16:56

Εγω θα πω οτι το Samsung εχει αρκετα καλα χαρακτηριστικα αλλα πολυ παντοφλα ρε παιδακι μου!Πηγα και το ειδα απο κοντα και το επιασα κιολας να το επεξεργαστω λιγακι αλλα το εχουν παρακανει με το μεγεθος!Ηθελα να ηξερα πως βολευει αυτο το κινητο στην τσεπη..Στο τελος θα μας πουλανε tablets για κινητα! :blink: Παντως εγω δεν θα αλλαζα το μηλο με κανενα αλλο προς το παρων..


ειναι κ αυτο ενα σημαντικο θεμα! πηγα κ εγω σημερα κ το ειδα, δεν μπορω να πω μου αρεσε αρκετα, αλλα οταν το εβαλα στην τσεπη μου κ καθησα ειπα: ωχ εδω ειμαστε αν προσεχα το 4αρι σαν τα ματια μου με αυτο ακομα χειροτερα που να το βαλεις κ θηκη? οπως ειπα κ πιο πανω αναλογα με τις αναγκες σου πρατεις! Επισης επειδη παρακολουθω αρκετα το s2 σε διαφορα forum εχει κ αυτο ερκετα προβληματα...

#66   morganito

morganito

    iPH Enthousiast

  • 514 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/06/2011 - 17:21

1 Ειναι στις απαιτησεις του καθε χρηστη ποια ειναι καλυτερη συσκευη για αυτον.
2 το S2 δεν καταλαβαινω τον λογο που το λετε την λεπτοτερη συσκευη εφοσον ειναι μεγαλυτερο σε ογκο απο το iphone4 και με τα δυσκολιας μπαινει στην τσεπη.
3 Ο επεξεργαστης ειναι μεγαλυτερος ΚΑΙ??? Σε τι επεξεργασιες βλεπεις την καλυτερη αποδοση? marketing? Μη σας μπερδευει η επεξεργαστικη δυναμη ενως desktop pc με αυτες τις συσκευες! Μπορει καποιος να μου αποδειξει οτι η συσκευη μου iphone4 σερνετε μπροστα στο galaxy με στοιχεια ομως και οχι με το οτι φοραει μονο 2πηρινο επεξεργαστη. Πχ το pc μου εχει 6πηρινο επεξεργαστη στα 4.2 με 2 ssd σε raid0 γιατι με βοηθαει πολυ σε διαχειρηση video και στο photoshop με αναλογιες ενως νορμαλ pc στον μισο χρονο.
4 Για καποιον που ειπε οτι το μηλο εχει 800 και το galaxy 500 λαθος το μηλο εχει 2500 και το galaxy 100! Στο θεμα μας τωρα στην μεταπωληση κερδιζει αυτος με το iphone και οχι αυτος με το galaxy.
5 Επειδη δεν στεκουνε οσα λετε οι anti iphonακιδες το οτι και καλα ειναι πολυ μπροστα το s2 και τα σχετικα και οτι το iphone εμεινε πολυ πισω σε θεμα hardware και μονο δηλαδη το προβλημα ειναι καθαρα εγκεφαλικο αυτο σε κανει μετα απο 6 μηνες που θα βγει το S3 να κανει το S2 αρχαιο οποτε τα εξοδα σου αρχιζουν και ανεβαινουν με ταχυ ρυθμο και δεν εχεις παρει χαμπαρι τιποτα! Αλλα δεν φτανει αυτο λες και σε αυτους που εχουν παρει το iphone οτι εχουν δωσει ενα σκασμο λεφτα ενω αν τα βαλεις κατω και τα υπολογισεις ο χαμενος εισαι εσυ που κυνηγας την τεχνολογια χωρις να ξερεις το γιατι και να εχεις δωσει κοντα τα διπλασια χρηματα. Και ολα αυτα γιατι? Για τον δυπηρινο? Για τα 8 Megapixels? Για το ραδιο? Η για το flash και το μπλε δοντι? Και ολα αυτα για μια συσκευη που κοντευει να φτασει σε μεγεθος το ipad. Σε περιπτωση που εβγαινε το μηλο τοσο ογκοδες και με παχος τσιγαροχαρτου να ηταν δεν θα το επερνα εκτος αν διπλωνε

#67   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 17:49

Αυτη ειναι κ η μεγαλη διαφορα(για την μεταπωληση που λετε εδω μεσα) το SGS 2 δεν το παιρνεις για να το πουλησεις μετα απο κανα χρονο οπως κανουν ολοι(+εμενα) με το iPhone το παιρνεις για να το εχεις αρκετα χρονακια με αυτα που σ προσφερει κ οοοοταν σταματησει με τα standar χαρακτηριστικα του να παιρνει τις νεες εκδοσεις android(που θα περασουν αρκετα χρονια που να παψει να το υποστηριζει) τοτε του κανεις ενα root τραβας ενα overclock στη CPU βαζεις κ μια custom rom με καλυτερη διαχειριση μνημης και ποσα αλλα κ εισαι ανετος ενω στο μηλοφωνακι τι???οσοι εχουν 3GS τωρα τι γινεται με το iOS 5 και οσοι ειχαν το 3G???Εβιβα...η αποσβεση χρηματων του sgs 2 ειναι πολυ καλυτερη εν τελει απο οτι του iPhone...παντα στην περιπτωση που θες ενα smartphone για καιρο λειτουργικο και οχι απλα να το παιζεισ μουρης και καθε χρονο να θες το νεο iPhone και οχι απο αναγκη αλλα απλα να δειχνεσαι... ;)

Επισης για το παντοφλα ειναι υποκειμενικη αποψη μιας κ εγω ειμαι κατευχαριστημενος με το μεγεθος του γιατι σε τετοια οθονη το browsing-gaming - και ολα γενικα ειναι πολυ πιο ομορφα απο οτι στην οθονη του 4 που ειχα...για βαρος βεβαια κ για οσουσ το πιασατε δε το συζηταμε σαν να μη κρατας τιποτα στο χερι σου και δεν μιλαω με νουμερα αν ειναι λιγα γραμμαρια παρακατω απο το 4αρι αλλα η αισθηση ειναι πραγματικα εκπληκτικη...

Κ τελος ολοι εδω μεσα μα ολοι προσευχονται ποοοτε θα δεησει να βγαλουν το νεο jailbreak για να δουνε τα λεφτα τους(τα 650 στην πιο φθηνη περιπτωση για κανονικη αγορα) να πιανουν τοπο γιατι απο τη μανα του δεν τα αξιζει με την καμια και μη μ πει κανεις οτι το εχει με την official γιατι και να το εχει ή θα ειναι τρελο θυμα της apple(κριμα το παιδι) ή θα εχει λεφτα για πεταμα...!

Κ ολα αυτα που γραφω τωρα τα γραφω εκ πειρας και οχι βαση θεωριων κ δεν περιμενω κ καμια θετικη απαντηση μιας κ γραφω σε forum με apple fans(οπως ειμαι κ εγω στα λογικα πλαισια που αξιζει η apple περισσοτερο για τα computer και λαπτοπ της παρα για τις φορητες συσκευες της τωρα πλεον)...

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 08/06/2011 - 17:54


#68   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 17:58

Αυτη ειναι κ η μεγαλη διαφορα το SGS 2 δεν το παιρνεις για να το πουλησεις μετα απο κανα χρονο οπως κανουν ολοι(+εμενα) με το iPhone το παιρνεις για να το εχεις αρκετα χρονακια με αυτα που σ προσφερει κ οοοοταν σταματησει με τα standar χαρακτηριστικα του να παιρνει τις νεες εκδοσεις android(που θα περασουν αρκετα χρονια που να παψει να το υποστηριζει) τοτε του κανεις ενα root τραβας ενα overclock στη CPU βαζεις κ μια custom rom με καλυτερη διαχειριση μνημης και ποσα αλλα κ εισαι ανετος ενω στο μηλοφωνακι τι???οσοι εχουν 3GS τωρα τι γινεται με το iOS 5 και οσοι ειχαν το 3G???Εβιβα...η αποσβεση χρηματων του sgs 2 ειναι πολυ καλυτερη εν τελει απο οτι του iPhone...παντα στην περιπτωση που θες ενα smartphone για καιρο λειτουργικο και οχι απλα να το παιζεισ μουρης και καθε χρονο να θες το νεο iPhone και οχι απο αναγκη αλλα απλα να δειχνεσαι... ;)

Επισης για το παντοφλα ειναι υποκειμενικη αποψη μιας κ εγω ειμαι κατευχαριστημενος με το μεγεθος του γιατι σε τετοια οθονη το browsing-gaming - και ολα γενικα ειναι πολυ πιο ομορφα απο οτι στην οθονη του 4 που ειχα...για βαρος βεβαια κ για οσουσ το πιασατε δε το συζηταμε σαν να μη κρατας τιποτα στο χερι σου και δεν μιλαω με νουμερα αν ειναι λιγα γραμμαρια παρακατω απο το 4αρι αλλα η αισθηση ειναι πραγματικα εκπληκτικη...

Κ τελος ολοι εδω μεσα μα ολοι προσευχονται ποοοτε θα δεησει να βγαλουν το νεο jailbreak για να δουνε τα λεφτα τους(τα 650 στην πιο φθηνη περιπτωση για κανονικη αγορα) να πιανουν τοπο γιατι απο τη μανα του δεν τα αξιζει με την καμια και μη μ πει κανεις οτι το εχει με την official γιατι και να το εχει ή θα ειναι τρελο θυμα της apple(κριμα το παιδι) ή θα εχει λεφτα για πεταμα...!

Κ ολα αυτα που γραφω τωρα τα γραφω εκ πειρας και οχι βαση θεωριων κ δεν περιμενω κ καμια θετικη απαντηση μιας κ γραφω σε forum με apple fans(οπως ειμαι κ εγω στα λογικα πλαισια που αξιζει η apple περισσοτερο για τα computer και λαπτοπ της παρα για τις φορητες συσκευες της τωρα πλεον)...

official το εχω...ειμαι θυμα ή ειμαι στουρνος?εσυ το galaxy γιατι το αγορασες και δεν το εκλεψες?για σενα η κλοπη 50 λεπτων η 80 ευρω απο το appstore δεν ειναι κλοπη αλλα η κλοπη 700 ευρω κινητου απο το καταστημα ειναι κλοπη? Υπαρχει πολυ κλεφτης και λιγο κλεφτης για να καταλαβω..?
εχω λεφτα για πεταμα..? Σιγα τα λεφτα ξοδεψα 70 ευρω και τα εχω ολα στο κινητο μου και κατεβαζω μονο οτι χρειαζομαι(γιατι να παρω σπασμενα δεν δικαιολογειται να δινεις 600 ευρω και να μην μπορεις να διαθεσεις 70 ευρω για software και εχω και 2 gps πανω του)

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 08/06/2011 - 17:59


#69   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 08/06/2011 - 17:59

ναι ειμαστε σε forum iphoneακηδων αλλα κ εγω ειχα ανδροιδ κινητα πριν καταληξω στο 4αρι κ μιλαω με βαση την εμπειρια μου κ οχι επειδη ειμαι φανατικος του μηλου! Εγω καταρχας αλλαξα συσκευες γιατι: ειχα καταρχας στην κατοχη μου( s1,desire,milestone)κ μετα απο ενα διαστημα μηνων ΔΕΝ ειχα υποστηριξη ουτε στο ος ουτε στα παιχνιδια κ σε αλλες εφαρμογες... δηλ. εσυ πιστευεις οτι η σαμυ θα υπσοτηριξει το s2 πανω απο χρονο?ξεχασετο μολις βγει το s3 πανε τα λεφτουδακια σου ενω αντιθετα, μιλσησες για το 3gs κ ομως θα παρει ιος5...

#70   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:02

billytilaver κανεναν δεν ειπα στουρνο...εκτος και αν το εγραψα και δεν το θυμαμαι...!και αν εσυ το jailbreak το εκανες για να κλεψεις τοτε μαγκια σου εγω ομως το εκανα ωστε να κατεβαζω ενα καρο πραγματα απο το Cydia που δεν τα εχει το appstore και που μου εδινε την δυνατοτητα να μονταρω το κινητο με ενα σωρο επιλογες και να απογειωσω την συσκευη μου(δες live video wallpappers sbsettings και ποσα μα ποσα αλλα που εχει το Cydia)...εσενα προφανως δεν σ αρεσουν κ δεν σε κατηγορω εγω προσωπικα παντως οταν δινω 600++ ευρω θελω η συσκευη μ να μου δινει τα μεγιστα κατι που το 4 με official δεν το εκανε πραγματικα ουτε στο ελαχιστο...προσωπικα παντα!!!

P.S. : aristidis7...ολες αυτες οι συσκευες που εσυ ειχες προσωπικα για εμενα δεν αξιζαν μολις ειδα ομως το τι δινει το sgs2 αλλαξοπιστισα μιας κ εψαξα κ λιγο περισσοτερο το τι παιζει με το android...!

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 08/06/2011 - 18:05


#71   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:06

billytilaver κανεναν δεν ειπα στουρνο...εκτος και αν το εγραψα και δεν το θυμαμαι...!και αν εσυ το jailbreak το εκανες για να κλεψεις τοτε μαγκια σου εγω ομως το εκανα ωστε να κατεβαζω ενα καρο πραγματα απο το Cydia που δεν τα εχει το appstore και που μου εδινε την δυνατοτητα να μονταρω το κινητο με ενα σωρο επιλογες και να απογειωσω την συσκευη μου(δες live video wallpappers sbsettings και ποσα μα ποσα αλλα που εχει το Cydia)...εσενα προφανως δεν σ αρεσουν κ δεν σε κατηγορω εγω προσωπικα παντως οταν δινω 600++ ευρω θελω η συσκευη μ να μου δινει τα μεγιστα κατι που το 4 με official δεν το εκανε πραγματικα ουτε στο ελαχιστο...προσωπικα παντα!!!

P.S. : aristidis7...ολες αυτες οι συσκευες που εσυ ειχες προσωπικα για εμενα δεν αξιζαν μολις ειδα ομως το τι δινει το sgs2 αλλαξοπιστισα μιας κ εψαξα κ λιγο περισσοτερο το τι παιζει με το android...!


οι συσκευες που εγραψα πριν ενα χρονο ηταν top κ το s2 δεν σου προσφερει κατι παραπανω απο αυτες...

#72   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:08

Αδερφε κανεναν δεν ειπα στουρνο...εκτος και αν το εγραψα και δεν το θυμαμαι...!και αν εσυ το jailbreak το εκανες για να κλεψεις τοτε μαγκια σου εγω ομως το εκανα ωστε να κατεβαζω ενα καρω πραγματα απο το Cydia που δεν τα εχει το appstore και που μου εδινε την δυνατοτητα να μονταρω το κινητο με ενα σωρο επιλογες και να απογειωσω την συσκευη μου(δες live video wallpappers sbsettings και ποσα μα ποσα αλλα που εχει το Cydia)...εσενα προφανως δεν σ αρεσουν κ δεν σε κατηγορω εγω προσωπικα παντως οταν δινω 600++ ευρω θελω η συσκευη μ να μου δινει τα μεγιστα κατι που το 4 με official δεν το εκανε πραγματικα ουτε στο ελαχιστο...προσωπικα παντα!!!

ναι κολλητε δεν μαλωνουμε και εγω εκανα jb και διαπιστωσα πως δεν με καλυπτει απλα εκανα διαπιστωση στο ''θυμα''. Το οτι αγοραζεις το κανεις για να εχεις υποστηριξη(εαν σου κλεισουν την εφαρμογη να μπορεις να ζητησεις πισω τα λεφτα σου και να παρεις και τα πολυποθητα updates.Υπαρχουν χιλιαδες λογοι να κανεις jb (αναφορα,recent call delete,winderboard κτλ) και καποιοι λογοι να μην κανεις jb σε καθε περιπτωση το μαχαιρι και το καρπουζι ειναι στο χερι του καθενος. Σε αυτο το κομματι ερχεται υποτιθεται να καλυψει το ios 5(wifi συγχρονισμο,νεο notification system και 200 αλλες προσθεκες,btw εμενα μου φανηκε στο beta να κολλαει αρκετα)

#73   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:09

Τοπ για εσενα και το αν σου προσφερει τιποτα περισσοτερο το sgs 2 ασε να το ξερω καλυτερα μιας κ το εχω ;) !

Και για να μη παρεξηγηθω ετσι ΔΕΝ βγαζω το iphone μαπα...αυτο ελειπε μετα απο τοσα χρονια συσκευες που αλλαξα...απλα πλεον πιστευω οτι προοδο εχουν κανει κ αλλες εταιριες που με το android μεσα ξεχωριζουν απο αλλες...αυτο λεμε εδω δεν βγαζουμε τπτ μαπα κ επισης δεν το συγκρινα ποτε με το 4αρι για πολλουσ λογους που γραφω σε προηγουμενα ποστ μου εδω μεσα...!

#74   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:12

billytilaver και για να γινω λιγο κακος εδω τωρα με το iOS 5...εβλεπα το keynote της apple και οταν ελεγε για το iOS 5 ξυνομουν να δω αν παρουσιαζε το iOS 5 ή το Android 2.3 μιας κ ειχα την τυχη να το εχω κοντα εδω κ ενα μηνα στα χερια μου κ μπορουσα να συγκρινω...!Χωρια οτι κατακλεψε οτι καλο κυκλοφορει στο Cydia και το πλασαρε ως καινοτομια στον κοσμο λες κ πριν δεν υπηρχε...αυτη η κοροϊδια ειναι που δεν αντεχω εδω κ καιρο με οτι μπορεις να συμπερανεις απο αυτο... ;) !!!

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 08/06/2011 - 18:13


#75   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/06/2011 - 18:15

billytilaver και για να γινω λιγο κακος εδω τωρα με το iOS 5...εβλεπα το keynote της apple και οταν ελεγε για το iOS 5 ξυνομουν να δω αν παρουσιαζε το iOS 5 ή το Android 2.3 μιας κ ειχα την τυχη να το εχω κοντα εδω κ ενα μηνα στα χερια μου κ μπορουσα να συγκρινω...!Χωρια οτι κατακλεψε οτι καλο κυκλοφορει στο Cydia και το πλασαρε ως καινοτομια στον κοσμο λες κ πριν δεν υπηρχε...αυτη η κοροϊδια ειναι που δεν αντεχω εδω κ καιρο με οτι μπορεις να συμπερανεις απο αυτο... ;) !!!

δεν εχω να πω κατι εδω.εχεις απολυτο δικαιο σε αυτο.εμενα δεν μου αρεσε το ios 5.0 beta 1 το δοκιμασα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες