Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

PwnageTool 4.3.3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 11/05/2011 - 11:40

Καλησπέρα σας, έχω ένα iPhone 3GS 32GB αγορασμένο από Αμερική με Version: 3.0.1 (7A400) και Base band 04.26.08. Θέλω να του κάνω update και θα ήθελα να μάθω μέχρι ποιά version έχει βγεί unlock και jailbreak tool, καθώς και αναλυτικές οδηγίες για το πως θα τα κάνω γιατί εχω χάσει την επαφή.

Ευχαριστώ πολύ


Νομίζω το ερώτημα σου απαντήθηκε εδώ .. http://www.iphonehel...5/page__st__400 #418.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   skywalk3r

skywalk3r

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/07/2011 - 12:27

Παιδιά ζητώ τη βοήθεια σας.

Κατέχω ελληνικό 3GS (στη Wind) με καινούργια boot rom και IOS 4.2.1. jailbroken με greenpois0n

Προχτές προσπαθόντας να απενεργοποιήσω αυτό το ενοχλητικό Call Forwarding Active μήνυμα κάθε φορά που έκανα μία κλήση, με διάφορους τρόπους όπως αλλάζοντας μερικά αρχεία από το ifile ή ακόμα και καλώντας ##0002# (GSM code για την απενεργοποίηση των προωθήσεων) τελικά κατέληξα να μην έχω σύνδεση δικτύου και ακόμα χερότερα να μην μπορώ να κάνω αλλαγές αφού το tab cellular data network έχει εξαφανιστεί.

Προσπαθώντας να κάνω restore και update σε 4.3.3 τη συσκευή, λαμβάνω ένα μήνυμα που λέει οτι η συσκευή είναι ilegible for this built η κάτι τέτοιο. Με άλλα λόγια αν κατάλαβα καλά οτι η συσκευή δεν είναι νόμιμη και δεν μπορεί να γίνει update η restore.

Αυτό που θέλω να κάνω είναι ενα restore και update και φυσικά να εμφανίσω την μπάρα για να μπορώ να βάλω τα settings που μου έχει στείλει η Wind.

Please help!

Τελευταία επεξεργασία από: skywalk3r, 09/07/2011 - 12:29





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες