Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 3GS - Διαθεσιμότητα στην Ελληνική Αγορά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1086 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Kostantis

Kostantis

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:03

Peace Brothers..
Δεν θα πλακωθουμε και για το iphone..Χαλαρα 8)
Οτι ειπε ο καθενας ειπε...Ο καθενας ειπε τα προγνωστικα του αλλα δεν υπαρχει λογος νομιζω να συνεχιστει...
Οι τιμες βγηκανε οποτε τελος. :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:07

σσσσσ.....

άστους.... αυτό είναι που λέγανε περί ανάληψης ευθύνης και υπεύθυνης γνώμης..
ε ήρθε λοιπόν η ώρα...
ε ρε γλέντια...! :P

#18   Drake19

Drake19

    iPH User

  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Drake1986

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:39

Μαγκες θα σας δωσω μια πληροφορια σχετικα με τα iphone 3gs,ειμαι σε καταστημα Vodafone,εχουν γεινει κρατησεις αρκετες μπορω να πω........αλλα απο ολες αυτες τις κρατησεις iphone θα παρουν μονο αυτοι που ειναι για συνδεσεις και μερικοι απο αυτους που το θελουν σαν συσκευει,μας εχουν δωσει εντολες τα κεφαλια οτι και στην αποθηκη να εχουμε 3gs δεν θα το πουλησουμε σαν συσκευει,μονο με συνδεση,σαν συσκευει προς τελη αυγουστου θα τα δεινουμε με αρχες σεπτεμβρη,οπως εγινε και με το 3G περυσι.......................

#19   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:46

Σνιφ... δεν θέλουν τα ζεστά ευρουλάκια μας? 700 στο χέρι? (μαζί με καμιά θήκη) Ωραία πολιτική! Με ανανέωση συμβολαίου?? ή αυτό πάει Οκτώβρη? Θα το πάρω από αλλού αν δεν τους αρέσει... (από που? ) χαχαχα Στο Πλαίσιο πως θα το πουλάνε?

#20   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:46

Μαγκες θα σας δωσω μια πληροφορια σχετικα με τα iphone 3gs,ειμαι σε καταστημα Vodafone,εχουν γεινει κρατησεις αρκετες μπορω να πω........αλλα απο ολες αυτες τις κρατησεις iphone θα παρουν μονο αυτοι που ειναι για συνδεσεις και μερικοι απο αυτους που το θελουν σαν συσκευει,μας εχουν δωσει εντολες τα κεφαλια οτι και στην αποθηκη να εχουμε 3gs δεν θα το πουλησουμε σαν συσκευει,μονο με συνδεση,σαν συσκευει προς τελη αυγουστου θα τα δεινουμε με αρχες σεπτεμβρη,οπως εγινε και με το 3G περυσι.......................


Δηλαδη οποιος θελει να το αγορασει σαν συσκευη θα πρεπει να περιμενει μεχρι Σεπτεμβρη? Απο Vodafone σημερα μου ειπαν οτι θα εχουν πολλα και να μην ανησυχω οτι δεν εχω κανω προκρατηση και θα προλαβω... Καλα ε, οτι θελουν μας λενε. Μεχρι τωρα ισως ακουσαμε περισσοτερα απο 10 διαφορετικα πραγματα... ???

#21   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:50

Radio Αρβύλα καταντήσαμε.. θα μάθουμε αύριο...

#22   LeBo

LeBo

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 14:57

Μαγκες θα σας δωσω μια πληροφορια σχετικα με τα iphone 3gs,ειμαι σε καταστημα Vodafone,εχουν γεινει κρατησεις αρκετες μπορω να πω........αλλα απο ολες αυτες τις κρατησεις iphone θα παρουν μονο αυτοι που ειναι για συνδεσεις και μερικοι απο αυτους που το θελουν σαν συσκευει,μας εχουν δωσει εντολες τα κεφαλια οτι και στην αποθηκη να εχουμε 3gs δεν θα το πουλησουμε σαν συσκευει,μονο με συνδεση,σαν συσκευει προς τελη αυγουστου θα τα δεινουμε με αρχες σεπτεμβρη,οπως εγινε και με το 3G περυσι.......................

Τα πραγματα είναι απλά... έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου και μόλις πάρεις θετική απάντηση του λές να στο τυλίξουν για να το πάρεις.
Σε ρωτάνε για πρόγραμμα συμβολαίου? Ευγενικά αρνείσαι και τους λές ότι θα το αγοράσεις σαν σκέτη συσκευή. Άλλωστε δεν αναφέρεται πουθενά ότι το 3GS ή το 3G πωλείται μονο με συμβόλαιο και όχι σαν σκέτη συσκευή.
Τώρα αν κάποιος τολμήσει να σου πεί ότι δεν σας το δίνουμε χωρίς σύνδεση πολύ απλά πέρνεις μέσα απο το κατάστημα το ΙΝΚΑ και κάνει επώνυμη καταγγελία. Είναι άρνηση πώλησης και απαγορεύεται απο τον νόμο.- >:(
Πρίν καν τηλεφωνήσεις στο ΙΝΚΑ και αφού καταλάβουν ότι δεν αστειεύεσαι θα έρθει ο προϊστάμενος θα σου ζητήσει συγνώμη και θα αγοράσεις την συσκευή χωρίς συμβόλαιο. Απλά τα πράγματα.
Το έχουμε δεί το έργο και επειδή δεν είμαστε ούτε χθεσινοί ούτε τίποτα παιδάκια δεν θα μασήσουμε φίλε μου. ;)

#23   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:03

εμ δε θα σου πουν οτι πωλείται μόνο με συμβόλαιο ;)

θα σου πούν οτι δε το έχουμε,ειναι αλλο αποθεμα κ μαλα.....

#24   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:06

Τα πραγματα είναι απλά... έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου και μόλις πάρεις θετική απάντηση του λές να στο τυλίξουν για να το πάρεις.
Σε ρωτάνε για πρόγραμμα συμβολαίου? Ευγενικά αρνείσαι και τους λές ότι θα το αγοράσεις σαν σκέτη συσκευή. Άλλωστε δεν αναφέρεται πουθενά ότι το 3GS ή το 3G πωλείται μονο με συμβόλαιο και όχι σαν σκέτη συσκευή.
Τώρα αν κάποιος τολμήσει να σου πεί ότι δεν σας το δίνουμε χωρίς σύνδεση πολύ απλά πέρνεις μέσα απο το κατάστημα το ΙΝΚΑ και κάνει επώνυμη καταγγελία. Είναι άρνηση πώλησης και απαγορεύεται απο τον νόμο.- >:(
Πρίν καν τηλεφωνήσεις στο ΙΝΚΑ και αφού καταλάβουν ότι δεν αστειεύεσαι θα έρθει ο προϊστάμενος θα σου ζητήσει συγνώμη και θα αγοράσεις την συσκευή χωρίς συμβόλαιο. Απλά τα πράγματα.
Το έχουμε δεί το έργο και επειδή δεν είμαστε ούτε χθεσινοί ούτε τίποτα παιδάκια δεν θα μασήσουμε φίλε μου. ;)


Επισης, στην φορμα που συμπληρωνεις εκει που λεει αν ενδιαφερεσε να αγορασεις εχει με συμβολαιο ή χωρις. Δεν λεει πουθενα οτι ειναι αλλη μερα κυκλοφοριας.

#25   LeBo

LeBo

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:09

εμ δε θα σου πουν οτι πωλείται μόνο με συμβόλαιο ;)

θα σου πούν οτι δε το έχουμε,ειναι αλλο αποθεμα κ μαλα.....

Δεν διάβασες καλά τι γράφω
"έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου..."
Όταν λοιπόν στο φέρουν στον πάγκο και σου πουν αυτό είναι, τότε τους λές..Ωραία θα το πάρω. σκέτη συσκευή παρακαλώ!
End of Story.
Αύριο στις 10 που θα πάω στο μαγαζί, αυτό ακριβώς το σενάριο θα παίξει ή αλλιώς θα παίξουμε μπουνιές. :P

Τελευταία επεξεργασία από: LeBo, 30/07/2009 - 15:10


#26   LeBo

LeBo

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:09

Επισης, στην φορμα που συμπληρωνεις εκει που λεει αν ενδιαφερεσε να αγορασεις εχει με συμβολαιο ή χωρις. Δεν λεει πουθενα οτι ειναι αλλη μερα κυκλοφοριας.

Σωστός

#27   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:17

Δεν διάβασες καλά τι γράφω
"έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου..."
Όταν λοιπόν στο φέρουν στον πάγκο και σου πουν αυτό είναι, τότε τους λές..Ωραία θα το πάρω. σκέτη συσκευή παρακαλώ!
End of Story.
Αύριο στις 10 που θα πάω στο μαγαζί, αυτό ακριβώς το σενάριο θα παίξει ή αλλιώς θα παίξουμε μπουνιές. :P

... το θέμα είναι, θα έχουν παραλάβει; Γιατί σε κάποια καταστήματα οι παραλαβές εάν είναι να γίνουν α'υριο θα γίνουν μεσημέρι+
και έγω πρωί πρωί θελω να πάω... αλλα φοβάμε οτι θα είναι τσαμπα κόπος....

Τελευταία επεξεργασία από: jojosrbd, 30/07/2009 - 15:17


#28   LeBo

LeBo

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:23

... το θέμα είναι, θα έχουν παραλάβει; Γιατί σε κάποια καταστήματα οι παραλαβές εάν είναι να γίνουν α'υριο θα γίνουν μεσημέρι+
και έγω πρωί πρωί θελω να πάω... αλλα φοβάμε οτι θα είναι τσαμπα κόπος....

Έχω πάει ήδη στο κατάστημα και μου έχουν επιβεβαιώση την παραλαβή 5 κομματιών μέσα σε αυτά και το δικο μου. :D
Επίσης μου είπαν να μην πάω πριν τις 10 γιατί μπορεί να υπάρχει πρόβλημα με την τιμολόγηση του.

Τελευταία επεξεργασία από: LeBo, 30/07/2009 - 15:25


#29   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:26

Έχω πάει ήδη στο κατάστημα και μου έχουν επιβεβαιώση την παραλαβή 5 κομματιών μέσα σε αυτά και το δικο μου. :D
Επίσης μου είπαν να μην πάω πριν τις 10 γιατί μπορεί να υπάρχει πρόβλημα με την τιμολόγηση του.

Ωραίος!

#30   Coz

Coz

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2009 - 15:35

Τα πραγματα είναι απλά... έαν έχεις κάνει προκράτηση μπαίνεις αύριο το πρωί μέσα στο μαγαζί, ρωτάς εάν έχει έρθει η συσκευή σου και μόλις πάρεις θετική απάντηση του λές να στο τυλίξουν για να το πάρεις.
Σε ρωτάνε για πρόγραμμα συμβολαίου? Ευγενικά αρνείσαι και τους λές ότι θα το αγοράσεις σαν σκέτη συσκευή. Άλλωστε δεν αναφέρεται πουθενά ότι το 3GS ή το 3G πωλείται μονο με συμβόλαιο και όχι σαν σκέτη συσκευή.
Τώρα αν κάποιος τολμήσει να σου πεί ότι δεν σας το δίνουμε χωρίς σύνδεση πολύ απλά πέρνεις μέσα απο το κατάστημα το ΙΝΚΑ και κάνει επώνυμη καταγγελία. Είναι άρνηση πώλησης και απαγορεύεται απο τον νόμο.- >:(
Πρίν καν τηλεφωνήσεις στο ΙΝΚΑ και αφού καταλάβουν ότι δεν αστειεύεσαι θα έρθει ο προϊστάμενος θα σου ζητήσει συγνώμη και θα αγοράσεις την συσκευή χωρίς συμβόλαιο. Απλά τα πράγματα.
Το έχουμε δεί το έργο και επειδή δεν είμαστε ούτε χθεσινοί ούτε τίποτα παιδάκια δεν θα μασήσουμε φίλε μου. ;)


Από περιέργεια και μόνο, ποιος νόμος απαγορεύει σε ένα κατάστημα να πουλήσει εμπόρευμα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες