Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

galaxy s2 vs iphone...!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 14:53

παιδια σημερα παρελαωε ενα φιλαρακι το galaxy s2 και μμπορω να σασ πω οτι ισωσ το iphone βρηκε για πρωτη φορα σοβαρο ανταγωνιστη..!!το κινητο απλα ειναι μεγιστο..!!συγριναμε τισ οθονες και επαθα πλακα...super amoled..!!αν καποιοι τα εχοθμε χασει με την οθοναρα του του 4...τοτε με το galaxy 2 θα μεινουμε με ανοιχτο στομα..!!και διαβασα σε ενα σαιτ οτι εχουν γινει 3.000.000 προ κρατησεις..!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:04

Και το 1 δεν ειχε super amoled;;;Δεν ειδα να το προτιμησει και πολυ ο κοσμος και απ'οτι φανταζομαι παλι το ιδιο θα γινει και τα πραγματα θα αλλαξουν παλι οταν ερθει το επομενο iPhone!!

#3   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:12

Και το 1 δεν ειχε super amoled;;;Δεν ειδα να το προτιμησει και πολυ ο κοσμος και απ'οτι φανταζομαι παλι το ιδιο θα γινει και τα πραγματα θα αλλαξουν παλι οταν ερθει το επομενο iPhone!!


το πιστευω μαζι σου...αλλα ι οθονη τα σπαει..γιαυτο και ι iphone...θα μεγαλωσει την οθονη στο 5..αυτη την αποψη εχω..!!αλλα μας εχει κουρασει το ιδιο περιβαλον του iphone 4..ισωσ πρεπει να γινει καποια αλαγη..!!

#4   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:14

το πιστευω μαζι σου...αλλα ι οθονη τα σπαει..γιαυτο και ι iphone...θα μεγαλωσει την οθονη στο 5..αυτη την αποψη εχω..!!αλλα μας εχει κουρασει το ιδιο περιβαλον του iphone 4..ισωσ πρεπει να γινει καποια αλαγη..!!

widgets χρειαζομαστε τωρα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....

#5   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:15

το galaxy s2 πράγματι είναι πολύ καλό αλλά δεν είναι να το συγκρίνεις με το iphone 4
περίμενε να δεις το νεο Iphone και σύγκρινε το με αυτο να δούμε μετά ποσο καλο ειναι το samsung

όταν βγει το iphone 4s η iphone 5 όπως θα λέγεται θα γίνει πάλι πάταγος

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 25/05/2011 - 15:18


#6   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:16

widgets χρειαζομαστε τωρα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....



#7   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:20

widgets χρειαζομαστε τωρα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....


σωστος ο φιλος...το κραταω στα χερια μου το galaxy αυτη τη στιγμη..και ειναι πανεμορφο..!!πολυ ωαραιο περιβαλον..πολυ καλη δουλεια..!!

#8   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:22

Super Amoled Plus εχει το Samsung galaxy s2 και οχι την super amoled που ειχε το S1 και η διαφορα τους ειναι οτι στην plus σε σημειο που το S1 ειχε 1 pixel τωρα στο S2 υπαρχουν 3 pixels και ετσι φαινεται τεραστια διαφορα...!Κ οσον αφορα αυτη τη συζητηση εχει ξαναϋποθει το θεμα δεν τιθεται θεμα συγκρισης του iPhone 4 με το SGS 2 για πολλους λογους...

P.S. : Παρασκευη αναμενω να το εχω κ εγω στα χερια μου το S2 ;) !!!!

Τελευταία επεξεργασία από: HaVaNeZoS, 25/05/2011 - 15:24


#9   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:22

το galaxy s2 πράγματι είναι πολύ καλό αλλά δεν είναι να το συγκρίνεις με το iphone 4
περίμενε να δεις το νεο Iphone και σύγκρινε το με αυτο να δούμε μετά ποσο καλο ειναι το samsung

όταν βγει το iphone 4s η iphone 5 όπως θα λέγεται θα γίνει πάλι πάταγος


δεν διαφωνο μαζι σου...αλλα ρε φιλε αν βγαλει το ιδιο στυλ..οπω τ 4 με καλυτερο εσςτερικο αλλα παλι ιδιο περιβαλον..δεν ξερω..θα σκεφτω να παω παλι εκει..!πλεον εχει ανεβει ο ανταγωνησμοσ..!!

#10   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:23

σωστος ο φιλος...το κραταω στα χερια μου το galaxy αυτη τη στιγμη..και ειναι πανεμορφο..!!πολυ ωαραιο περιβαλον..πολυ καλη δουλεια..!!

διχνει πολύ μεγάλο φιλέ?
λένε είναι ποιο λεπτό απο το iphone 4
παντός πολλά μπράβο στη SAMSUNG κρατάει ψηλά το πήχη και τον ανταγωνισμό

Τελευταία επεξεργασία από: parex, 25/05/2011 - 15:25


#11   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:25

διχνει πολύ μεγάλο φιλέ?
λένε είναι ποιο λεπτό απο το iphone 4


ειναι μεγαλο φιλε μου...αρκετα απο το 4..θα ελεγα πολυ..αλλα στο χερι ειναι ευκολοπιαστο με καταλαωενεισ τι θελω να πω..!!!και πιο ΄λεπτο...!!

#12   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:26

Super Amoled Plus εχει το Samsung galaxy s2 και οχι την super amoled που ειχε το S1 και η διαφορα τους ειναι οτι στην plus σε σημειο που το S1 ειχε 1 pixel τωρα στο S2 υπαρχουν 3 pixels και ετσι φαινεται τεραστια διαφορα...!Κ οσον αφορα αυτη τη συζητηση εχει ξαναϋποθει το θεμα δεν τιθεται θεμα συγκρισης του iPhone 4 με το SGS 2 για πολλους λογους...

P.S. : Παρασκευη αναμενω να το εχω κ εγω στα χερια μου το S2 ;) !!!!


για οποιον δεν εχει κολημα με το appstore του iphone...και το οτι εχει συνηθισει..με το 4...θα παει πολυ ευκολα στο galaxy..!!ειναι εντυπςσιακο..φιλε μου θα τρελαθεις..οταν το δεις..!!

#13   tommis

tommis

    iPH Enthousiast

  • 492 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:27

widgets χρειαζομαστε τωρα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.....

λογικά με το 5ios να αλλάξει γιατί από to 3ios στο 4 δεν είχε και τρομερές αλλαγές

#14   parex

parex

    iPH Elite Poster

  • 3.175 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:28

ειναι μεγαλο φιλε μου...αρκετα απο το 4..θα ελεγα πολυ..αλλα στο χερι ειναι ευκολοπιαστο με καταλαωενεισ τι θελω να πω..!!!και πιο ΄λεπτο...!!

να το χαρεί το φιλαρακι σου, η αλήθεια είναι ότι είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή
Να δούμε την απάντηση της Apple

#15   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:29

λογικά με το 5ios να αλλάξει γιατί από to 3ios στο 4 δεν είχε και τρομερές αλλαγές


πρεπει να αλαξει...οπωσδηποτε...!!γιαυτο καλυτερα να καθυστερηση και να βγει κατι πολυ καλο...δηλαδη iphone 5..με νεο designt...και νεο περιβαλον..!!αλλιως θα προτιμιθει πολυ το galaxy..!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες