Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

galaxy s2 vs iphone...!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
29 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:30

να το χαρεί το φιλαρακι σου, η αλήθεια είναι ότι είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή
Να δούμε την απάντηση της Apple


thnks φιλε..!!οντως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει...!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:39

και απο ηχο...ηχειων..επαθα πλακα..!!απιστευτο βιντεο...φοβερη καμερα...!!κρυσταλινο πραγματικα!!

#18   xarisk

xarisk

    iPH Contributor

  • 1.878 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:41

εγω παντος θα ελαγα οτι οκ μπορει να ειναι με καλυτερη οθονη αλλα ειναι πιο μεγαλο και αρα πιο παντοφλα...εδω με το ζορυ βαζω το iphone στην τσεπη που να βαλεις το galaxy.

#19   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 15:48

Περα απο παντοφλα ειναι και πλαστικο που αμα ξαναγυρισω σε Android προτιμω το μεταλλο της HTC(ειχα Desire S).Βεβαια απο την αλλη το πλαστικο του δινει χαμηλο βαρος.
Κατα τα αλλα οθονη και τεχνικα χαρακτηριστικα το κατατασουν στην κορυφη αυτη την στιγμη.

Στην τσεπη σου φιλε δεν το φοβασαι;Ειναι πολυ μεγαλο και συναμα πολυ λεπτο και θα το φοβομουν λογω του πλαστικου...

Τελευταία επεξεργασία από: panosfx, 25/05/2011 - 15:50


#20   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 25/05/2011 - 16:22

ΟΚ παιδιά είδα μερικά βιντεάκια με το galaxy S2 απλά το κινητό είναι απίστευτο...
Ας υπάρχει και κάτι καλύτερο από το iPhone εξ'άλλου είναι και σχεδόν 1έτους.

#21   HaVaNeZoS

HaVaNeZoS

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/05/2011 - 16:48

Καλα αυτο με την οθονη ειναι θεμα υποκειμενικο εγω ασ πουμε ζηταγα ενα κινητο με τετοια οθονη κ τετοια δυνατοτητα...η αισθηση που εχει στο σερφαρισμα στο ιντερνετ οπως και οταν παιζεισ παιχνιδια ειναι απιστευτη...αν και οταν γινει και το iphone με λιγο μεγαλυτερη αλλα και ποιοτικη οθονη οπως η retina που εχει τωρα θα καταλαβετε τι εννοω οσοι εχουν δει μονο το iphone...

#22   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 08:18

η apple δεν μας εχει συνηθίσει σε μεγαλες αλλαγες οποτε δεν περιμενω κατι το τελειως διαφορετικο με το ios 5
το sgs2 το ειχα παρεξηγησει τελικα ειναι πολυ καλο τηλεφωνακι ολοκληρωμένο απο καθε αποψη, η σαμμυ μας εχει δειξει τις διαθεσεις της
με τις android συσκευες της
θα παω να το δω απο κοντα και ισως το αγορασω σημερα

#23   swatoner

swatoner

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 09:34

Εγώ περιμένω την μήνυση που θα της ρίξει η apple για την αντιγραφή του design.
Όσο ωραίο και αν είναι εμφανησιακά μοιάζει με ποιο μεγάλο iphone

#24   fakoykas

fakoykas

    iPH User

  • 110 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 09:44

Το iPhone δεν το αλλάζω με τίποτα. Απλά δεν μπορώ να κοιτάξω άλλο κινητό! ΤΕΛΟΣ!

#25   swatoner

swatoner

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 09:48


Απ' ότι είδα στο video εδώ πάντως το ipad2 είναι πιο γρήγορο απο το galaxy. (Εκτός αν είδα εγώ λάθος)
Και το επόμενο iPhone λογικά θα φοράει τον ίδιο ή και καλύτερο επεξεργαστή.

#26   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 10:21

Μπορούμε κάπου να βρούμε το Wallpaper με τα ανεμηστηράκια για να μην κάθομαι να το φτιάχνω σε βιντεο για το VWallpaper?

#27   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 10:41

καλημερα σε ολους...εγω πιστεβω οτι το iphone το κραταει πολυ ψηλα το θεμα cydia...δλδ οτιδηποτε μπορεις να κανεις με τα διαφορα που βρισκουμε και τροποποιουμε την συσκευη...!!δλδ εν μερη σε σε μια μεριδα ανθρωπων εχει κουρασει το περιβαλον..και ολοι ψαχνουμε widgets...themes...αλαγεσ πολλεσ δλδ..!!!και τωρα βγηκε μια συσκευη η οποια πολοι απαο εμας την βρηκαν πολυ καλη...μεγαλυτερη οθονη..καλυτερη οθονη..διαφορετικο περιβαλον..widgets...ολα αυτα ειναι λογικο μετα απο τοσα χρονια κυριαρχιασ του iphone..!!μην γινομαστε πλεονεκτεσ βγηκε ενα κινητο ανατγωνιστηκατο για πρωτη φορα...!!καποιοι θα συμφωνησουν μαζι μου νομιζω...!!

#28   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/05/2011 - 14:39

Αφήστε το παιδιά κατέβασα το vWallpaper και σκαλώνει όλο το iPhone οπότε και να βρούμε το βίντεο δεν με βολεύει. Ευχαριστώ!

#29   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 09:32

Τελικά το έφτιαξα το βιντεάκι παιδιά... Θα το κανω upload σε ξεχωριστό τοπικ για να είναι πιο εύκολα προσβάσιμο απο όλους!

Επειδή για την ώρα μου χάνει μερικά frames θα το ξαναφτιάξω απόψε το βράδυ και λογικά αυριο θα το ποστάρω για να το έχουμε εδώ!

#30   nikolai92

nikolai92

    iPH Enthousiast

  • 385 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:12

καλο το s2 δεν λεω...αλλα βαζω το χερι μου στην φωτια οτι το καινουργιο ειτε 4s ειτε 5 θα το γα.....ει στην ταχυτητα το galaxy...απλα επειδη η apple ειναι χρονια μπροστα απο ολες τις αλλες....εγω πιστευω οτι εχει κανει τρελες ανακαλυψεις και προοδους αλλα τοσο καιο δεν ειχε καποιο σοβαρο ανταγωνισμο οποτε γτ να αποκαλυφθει?να ανεβουν λιγο οι πωλησεις του s2 και να δεις για ποτε θα βγει στην φορα παλι η apple και θα μας εκπληξη ολους...αυτο το πιστευω και απο οτι φαινεται δεν απεχουμε πολυ απο το να το δουμε..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες