Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 10:48

Μου φενεται η apple φέτος φορτσαρει σε πλευρά iOS και γενικά λειτουργικού!και καλα κάνει!για εμενα το 4 τουλάχιστον κάνει ότι του ζητήσω(φυσικά με JB αλλα οκ)!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   gio1974

gio1974

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/05/2011 - 10:54

την αυξημένη ανάλυση κάμερας, δεν το λες μικρή αλλαγή! και απο την στιγμή που η wind πήρε δικαιώματα ας βγάλει και ενσωματωμένη κάρτα! Αυτό όμως δεν θα γίνει ποτέ γιατί δεν θα μπορέσει ποτέ να μεταπουληθεί το κινητό... και φυσικά δεν θα αξίζει κανείς να το κλέψει... και την apple όπως έχουμε πει και σε άλλο θέμα, την ενδιαφέρει να κλέβουν τα κινητά της για να αγοράζει και άλλα ο κόσμος! Αυτή η φήμη περι ενσωμάτωσης sim είναι η ελπίδα τον παιδιών με android ώστε να μπορέσουν να πουν... "είναι καλύτερο το κινητό μου από iphone!" πράγμα που τα επόμενα 400 χρόνια δεν θα γίνει!


Αυτή τη στιγμή που μιλάμε σαν καλύτερο κινητο που έχει περάσει απο τα χέρια μου είναι για μένα το samsung galaxy s 2

απλά περιμένω να δω τι θα κάνει ο steve τον Ιουνιο και μετά ξαναμιλάμε ;)

να σας τονίσω οτι είμαι ακόμα κάτοχος ενος iphone 4 32gb και ενός ipad 2 64gb 3 g

Τελευταία επεξεργασία από: gio1974, 31/05/2011 - 10:54


#18   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 10:55

την αυξημένη ανάλυση κάμερας, δεν το λες μικρή αλλαγή! και απο την στιγμή που η wind πήρε δικαιώματα ας βγάλει και ενσωματωμένη κάρτα! Αυτό όμως δεν θα γίνει ποτέ γιατί δεν θα μπορέσει ποτέ να μεταπουληθεί το κινητό... και φυσικά δεν θα αξίζει κανείς να το κλέψει... και την apple όπως έχουμε πει και σε άλλο θέμα, την ενδιαφέρει να κλέβουν τα κινητά της για να αγοράζει και άλλα ο κόσμος! Αυτή η φήμη περι ενσωμάτωσης sim είναι η ελπίδα τον παιδιών με android ώστε να μπορέσουν να πουν... "είναι καλύτερο το κινητό μου από iphone!" πράγμα που τα επόμενα 400 χρόνια δεν θα γίνει!

Φίλε μου επειδή το επάγγελμα μου είναι φωτογράφος (το ξεκαθαρίσω για να μην με πείτε άσχετο) πίστεψε με δεν είναι κάτι σημαντικό!τα 8 mp δεν έχεις λόγο να τα πληρώσεις σε ένα κινητο για δυο απλούς λόγους:πρώτον σε μια οθόνη 4 σχεδόν ιντσών δεν θα μπορέσεις πότε να αξιοποίησης αυτήν την ανάλυση και δεύτερον και ποιο σημαντικό.....με αυτούς τους φακούς που βάζουν στα κινητά (και λόγο μεγέθους και λόγο εύρους) και 35 mp να βάλουν πάλι την κλασική ανάλυση ενός κινητού θα έχεις!τώρα στα υπόλοιπα που λες συμφωνώ! :rolleyes:

#19   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 31/05/2011 - 10:58

Φίλε μου επειδή το επάγγελμα μου είναι φωτογράφος (το ξεκαθαρίσω για να μην με πείτε άσχετο) πίστεψε με δεν είναι κάτι σημαντικό!τα 8 mp δεν έχεις λόγο να τα πληρώσεις σε ένα κινητο για δυο απλούς λόγους:πρώτον σε μια οθόνη 4 σχεδόν ιντσών δεν θα μπορέσεις πότε να αξιοποίησης αυτήν την ανάλυση και δεύτερον και ποιο σημαντικό.....με αυτούς τους φακούς που βάζουν στα κινητά (και λόγο μεγέθους και λόγο εύρους) και 35 mp να βάλουν πάλι την κλασική ανάλυση ενός κινητού θα έχεις!τώρα στα υπόλοιπα που λες συμφωνώ! :rolleyes:

πες τα χρυσοστομε...

#20   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:14

θέλω το 6 ! :P τώρα τα υποτιθέμεθα τρομερά updates είναι απλά για να καταναλώνουμε, στην αρρώστια μας!

#21   kosmasgr

kosmasgr

    iPH newbie

  • 96 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:18

πάμε για 2012 λοιπόν με Iphone 6 :)

#22   MartheGreat

MartheGreat

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Mar-the-great

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:18

Παιδιά είμαι σε δίλημμα.... Είχα σκοπό αυτήν την εβδομάδα να πάρω το 4.... Αλλα με αυτο το άρθρο προβληματιστηκα... Μήπως να περιμένω να πάρω το 4s(η 5.αν λέγεται έτσι;) επίσης αν το ανακοινώσουν στις 6 Ιουνίου ποτέ αναμένεται να κυκλοφορήσει? επίσης σχετικά με το σχεδιαστικο μέρος.... Θα μείνει ακριβώς ίδιο? Δλδ η πλάτη θα είναι απο αυτο το γυαλί ή θα βάλουν τπτ αλουμινια ή τπτ άλλο υλικό?.. Τι έχετε ακούσει..... (γτ η ιδέα του γυαλιού μου αρέσει... Άσχετα αν είναι ευαίσθητο..., και αν το αλλάξουν θα προτίμησω να πάρω το 4 παρά το 4s) .....

#23   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:25

Παιδιά είμαι σε δίλημμα.... Είχα σκοπό αυτήν την εβδομάδα να πάρω το 4.... Αλλα με αυτο το άρθρο προβληματιστηκα... Μήπως να περιμένω να πάρω το 4s(η 5.αν λέγεται έτσι;) επίσης αν το ανακοινώσουν στις 6 Ιουνίου ποτέ αναμένεται να κυκλοφορήσει? επίσης σχετικά με το σχεδιαστικο μέρος.... Θα μείνει ακριβώς ίδιο? Δλδ η πλάτη θα είναι απο αυτο το γυαλί ή θα βάλουν τπτ αλουμινια ή τπτ άλλο υλικό?.. Τι έχετε ακούσει..... (γτ η ιδέα του γυαλιού μου αρέσει... Άσχετα αν είναι ευαίσθητο..., και αν το αλλάξουν θα προτίμησω να πάρω το 4 παρά το 4s) .....

Φίλε μου αν το ανακοινώσουν σίγουρα θα αργήσει.....στο σχδιαστικο μέρος τώρα κατα 99% θα είναι το ίδιο....αυτο το θεσπεσιο γυαλακι το οποίο πίστεψε με δεν είναι και τόσο ευαίσθητο όσο νομίζεις!πάντως περιμενε.....6 ημέρες μείνανε! :) 8)

#24   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:27

Αν είναι έτσι πραγματικά ο ανταγωνισμός θα την ρίξει πολύ πίσω την Apple!!! Καλό χρυσό το μηλαράκι αλλά αν περιμένουμε ένα ολόκληρο χρόνο και βλέπουμε τέτοιες μικρο αλλαγές...
Και να περιμένουμε άλλο ένα χρόνο για να ελπίζουμε σε κάποιο θαύμα τύπου iphone 5 η 6 ? Όταν απέναντι οι ανταγωνιστικές εταιρίες θα κεντάν με τα μοντέλα που θα βγάζουν και το anroid να γίνεται όλο και ποιο ανταγωνιστικό!!! Και τη είναι αυτό πάλι από micro sim πάμε σε ενσωματωμένη sim!!! pfff Apple ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ!!! :excl:

#25   petris22top

petris22top

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:29

νομιζς οτι η αλαγη μοθ απο iphone 4 σε galaxy s2...ειναι σχεδον βεβαιη...!!μετα τα χριστουγεννα...βλεπουμε για το new iphone..!!

#26   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:29

Λίγη υπομονή και θα δούμε την αλήθεια... μια παροιμία λέει από Αύγουστο-Σεπτέμβρη, αλλά στην προκειμένη περίπτωση από Ιούνιο-Σεπτέμβρη ;-)

#27   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:30

Παιδιά είμαι σε δίλημμα.... Είχα σκοπό αυτήν την εβδομάδα να πάρω το 4.... Αλλα με αυτο το άρθρο προβληματιστηκα... Μήπως να περιμένω να πάρω το 4s(η 5.αν λέγεται έτσι;) επίσης αν το ανακοινώσουν στις 6 Ιουνίου ποτέ αναμένεται να κυκλοφορήσει? επίσης σχετικά με το σχεδιαστικο μέρος.... Θα μείνει ακριβώς ίδιο? Δλδ η πλάτη θα είναι απο αυτο το γυαλί ή θα βάλουν τπτ αλουμινια ή τπτ άλλο υλικό?.. Τι έχετε ακούσει..... (γτ η ιδέα του γυαλιού μου αρέσει... Άσχετα αν είναι ευαίσθητο..., και αν το αλλάξουν θα προτίμησω να πάρω το 4 παρά το 4s) .....



Φίλε εννοήτε περίμενε να δεις τις εξελίξεις για το καινούργιο μοντέλο... βέβαια και να ανακοινωθεί στην Ελλάντα θα πάρει κάποιους μήνες να έρθει οπότε αν μπορείς να περιμένεις τόσο κάτσε εκεί που είσαι...

#28   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:30

παιδια μην τρελαινεστε..φημες ειναι αυτες..

#29   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:31

Πότε πηρα το iPhone 4 και πότε βγένει καινόυριο! (Αυγουστο :P)

#30   alexaros

alexaros

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 11:32

Ρε παιδια η apple δν υπαρχει! Στην αγορα υπαρχουν τηλεφωνα με 12mp και η apple βαζει 8 στο νεο iphone και νομιζει οτι κατι κανει! αναβαθμιζει και τον επεξεργαστη και οριστε ενα iphone που θα πουλιση τρελα χωρις να εχει κατι πολυ παραπανω απο το 4αρι ! ειχα το 3g μετα πηρα το 3gs και ειπα σιγα την διαφορα τωρα εχω το 4αρι και ξερω οτι αμα παρω το καινουργιο 4s παλι δεν θα εχει μεγαλες διαφορες αρα μαλλον θα μεινω στο 4αρακι μου!! ;-)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες