Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 31/05/2011 - 13:47

Παντως το galaxy 2 ειναι πραγματικα κορυφη αυτη τη στιγμη

περίμενε να δείς πόσο θα κάνει σε 6 μήνες :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   tasos53

tasos53

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 14:40

Ενα λευκο 4s παντως ,μιας και ποτε δεν προλαβα το 4αρι και πηρα μαυρο απο επιδοτηση φυσικα οχι τπτ αλλο , θα ηταν οτι πρεπει για τα χριστουγεννα φετο :lol:

#48   livistros

livistros

    iPH Contributor

  • 1.024 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 31/05/2011 - 14:46

περίμενε να δείς πόσο θα κάνει σε 6 μήνες :)

Ε και;;;

#49   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 14:50

περίμενε να δείς πόσο θα κάνει σε 6 μήνες :)

Αυτή δεν είναι η λογική σειρά των πραγμάτων;
Να αγοράζεις ένα γκάτζετ 600 ευρώ και σε έναν χρόνο να κάνει 300... Η λογική της Apple δεν στέκει, να πουλάει κάτι έναν χρόνο μετά όσο και όταν πρωτοπαρουσιάστηκε, ενώ πιο προηγμένες συσκευές να είναι πολύ φτηνότερες.
Μπορεί να βολεύει στην μεταπώληση, μιας και θα βρεις κάποιον να αγοράσει ένα μεταχειρισμένο iPhone 4 πιο ακριβά από ένα καινούριο S2, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καθαρά κερδοσκοπική τακτική και εκμετάλλευση των φανατικών οπαδών της.

#50   konandrio

konandrio

    iPH Contributor

  • 1.545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:konandrio

Δημοσίευση 31/05/2011 - 15:07

Βάλε bt να συνεργάζεται με όλες τις συσκευές ( το bt δεν είναι μόνο για ανταλλαγή αρχείων που κάναμε πιτσιρίκια), βάλε κάρτα μνήμης, βάλε να μπορώ να κάνω share τα αρχεία από το PC μου και το αντίθετο, βάλε sim όπως έχει όλη η αγορά, βάλε την μπροστινη κάμερα να κάνει κλήση 3G με όλες τις συσκευές και πολλά αλλά που δεν μου έρχονται, δεν θελουμε καινοτομίες, τα αυτονόητα θελουμε.
Αν νομίζεις ότι θα μονοπωλησεις έχεις μαύρα μεσάνυχτα.....


iPhone 4 Tapatalk

#51   vagdias

vagdias

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 15:16

Αυτή δεν είναι η λογική σειρά των πραγμάτων;
Να αγοράζεις ένα γκάτζετ 600 ευρώ και σε έναν χρόνο να κάνει 300... Η λογική της Apple δεν στέκει, να πουλάει κάτι έναν χρόνο μετά όσο και όταν πρωτοπαρουσιάστηκε, ενώ πιο προηγμένες συσκευές να είναι πολύ φτηνότερες.
Μπορεί να βολεύει στην μεταπώληση, μιας και θα βρεις κάποιον να αγοράσει ένα μεταχειρισμένο iPhone 4 πιο ακριβά από ένα καινούριο S2, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καθαρά κερδοσκοπική τακτική και εκμετάλλευση των φανατικών οπαδών της.

Εμένα σαν καταναλωτή με πειράζει να αγοράσω κάτι 700 και σε 3 μήνες να κάνει τα μισά λεφτά επίσης με βολεύει να μπορώ να πουλήσω σε καλή τιμή δες πόσο πουλιούντε τα 3gs για να καταλάβεις και πες μου άλλο κινητό 2 χρόνων να πιάνει τέτοιες τιμές.


Sent from my iPad using Tapatalk

#52   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 31/05/2011 - 15:30

Αυτή δεν είναι η λογική σειρά των πραγμάτων;
Να αγοράζεις ένα γκάτζετ 600 ευρώ και σε έναν χρόνο να κάνει 300... Η λογική της Apple δεν στέκει, να πουλάει κάτι έναν χρόνο μετά όσο και όταν πρωτοπαρουσιάστηκε, ενώ πιο προηγμένες συσκευές να είναι πολύ φτηνότερες.
Μπορεί να βολεύει στην μεταπώληση, μιας και θα βρεις κάποιον να αγοράσει ένα μεταχειρισμένο iPhone 4 πιο ακριβά από ένα καινούριο S2, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καθαρά κερδοσκοπική τακτική και εκμετάλλευση των φανατικών οπαδών της.

μα η apple δεν πουλάει μόνο τη συσκευή αλλά όλο το πακέτο στο οποίο έχει επενδύσει (appstore, itunes κτλ)
Η samsung απο την άλλη πως ζητάει 600ευρώ με μηδέν επένδυση? (οκ επενδύει σε έναν.. launcher μουαχαχα). Είναι αυτό λογικό?

Με συγχωρείς αλλά το να μπορώ να πουλήσω το 4άρι μου 9μήνες μετά 400 ευρώ το βρίσκω super σε σχέση με ένα HTC7trophy (παρόμοιων χαρακτηριστικών) που θα το είχα πάρει κοντά στα χριστούγεννα 500ευρώ, και αυτή τη στιγμή θα το πούλαγα... 50 ευρώ! Ολοκαινούριο έχει 200!

#53   unforgiven

unforgiven

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 15:33

Εμένα σαν καταναλωτή με πειράζει να αγοράσω κάτι 700 και σε 3 μήνες να κάνει τα μισά λεφτά επίσης με βολεύει να μπορώ να πουλήσω σε καλή τιμή δες πόσο πουλιούντε τα 3gs για να καταλάβεις και πες μου άλλο κινητό 2 χρόνων να πιάνει τέτοιες τιμές.


Sent from my iPad using Tapatalk

Η τεχνολογία τρέχει, οι επιδόσεις αυξάνονται και οι τιμές πέφτουν. Αυτός είναι ο κανόνας.
Αντικειμενικά, μόνο αν θέλεις 3GS επειδή έχει το μήλο επάνω μπορείς να δώσεις τόσα λεφτά, με τον ανταγωνισμό να τρέχει.
Η νοοτροπία αυτή βολεύει πολλούς. Και δεν στο κρύβω ότι πήρα iPhone 4 επειδή γνώριζα πως αν (όταν) με απογοητεύσει, θα μπορέσω να το δώσω πολύ εύκολα και χωρίς διαφορά να πάρω μια άλλη συσκευή.

#54   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:13

Δείτε πρώτη την οθόνη του s2 κ μετά πείτε

#55   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:20

Και? Μετα απο ένα 6μηνο η Samsung θα το έχει ξεχάσει το S2.

Δες πόσο υποστήριξε το 3G η Apple..

Nα μη μιλήσουμε για αξία μεταπώλησης.
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#56   panosfx

panosfx

    iPH User

  • 196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:26

Εμένα σαν καταναλωτή με πειράζει να αγοράσω κάτι 700 και σε 3 μήνες να κάνει τα μισά λεφτά επίσης με βολεύει να μπορώ να πουλήσω σε καλή τιμή δες πόσο πουλιούντε τα 3gs για να καταλάβεις και πες μου άλλο κινητό 2 χρόνων να πιάνει τέτοιες τιμές.


Sent from my iPad using Tapatalk


Εχεις δικιο απο την στιγμη που τελικα αγορασες την συσκευη τοτε που ηταν καινουρια.Τωρα πια ομως για να δωσεις 550 ευρω να παρεις το 3GS αντι για το Galaxy S 2 πρεπει να εισαι το λιγοτερο βλακας(χωρις παρεξηγηση),ακομα κι αν σε 3 μηνες το SGS 2 κανει 300 ευρω καινουριο.

#57   Demonoire

Demonoire

    iPH Enthousiast

  • 396 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:39

Δείτε πρώτη την οθόνη του s2 κ μετά πείτε

1ον) 4.3 είναι αρκετά μεγάλη δεν βολεύει για κινητό, υπάρχουν και τα pads. Θα ήθελα και εγω μεγαλύτερη οθόνη αλλά μέχρι 4´´ το πολύ.

2ον) απο μόνο του δεν είναι λόγος για να αποκλεισεις όλα τα υπόλοιπα
Αν είχε κανά iOS/AppStore το ξανασυζητουσαμε

2ον) καλό το smgs2 αλλά έχει και αυτο αρκετά προβλήματα (εκτός του ότι έχει android) .

Αυτονομία σε χρήση έχει κανά 4ωρο. Και μόλις πιάσουν οι ζέστες δεν θα κολλάει απο υπερθεμανση που λέει ο λόγος. Να μην μιλήσουμε για το κακό wifi του. Αστο λίγο να περπατήσει και βλέπεις μετά.

#58   apostonikos

apostonikos

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:41

Epeidi exw dei ta panta s auti ti syzitisi ...Re magkes eseis den eisastan pou allaksate to 3Gs sas gia to 4 ?! Gia 400mhz parapanw kai 3MP camera ?!

#59   vagdias

vagdias

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:47

Εχεις δικιο απο την στιγμη που τελικα αγορασες την συσκευη τοτε που ηταν καινουρια.Τωρα πια ομως για να δωσεις 550 ευρω να παρεις το 3GS αντι για το Galaxy S 2 πρεπει να εισαι το λιγοτερο βλακας(χωρις παρεξηγηση),ακομα κι αν σε 3 μηνες το SGS 2 κανει 300 ευρω καινουριο.

Σίγουρα δε θα πάρω το 3gs καινούργιο τώρα και αν πρέπει να συγκρίνουμε το sgs2 θα το κάνουμε με το iPhone 5 όμως εμένα που αλάζω τηλέφωνο κάθε 2 χρόνια με βολεύει να μπορώ να πουλήσω το παλιό μου σε καλή τιμή και αυτός που θα το πάρει δε θα νιώθει βλάκας αυτό ενούσα.

Sent from my iPad using Tapatalk

#60   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 31/05/2011 - 16:48

Εμένα με ενδιαφέρει ότι πληρώνω 600 για κινητό κ έχω κινητό. Για να μην πιάσουμε το θέμα με το σήμα του 4. Εμένα δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η κάθε εταιρία μετά πλήρωσα 600 για να έχω καλο κινητο με τρομερά χαρακτηριστικά που η apple θα αργήσει να τα βάλει σε κινητο της. Όσο για το σήμα αν ήταν άλλη εταιρία θα πουλούσε τόσα κομμάτια με τέτοιο πρόβλημα; Κ για να προλάβω μερικούς το είχα το 4 αρι αρκετές φορές

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες