Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iPhone 4S με 8MP κάμερα και ενσωματωμένη SIM


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
232 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:01

Συγνωμη αλλα θυμα του iphone δεν ξαναπεφτω.Ελεος δηλαδη.2 κινητα σε 1 χρονο.2 κινητα σε ενα χρονο τα οποια θα ειναι πιο αδυναμα απο το samsung gaalxy s2 ,και το iphone 4 που κλανει στο samsung κανει τα ιδια χρηματα.Αληθεια ,μπορειτε να μου πειτε τον λογω γαιτι δεν πατε σε samsung galaxy s2 ,μιας και μια χαρα προγραμματα εχει πλεον,και καλυτερη καμερα εχει,και μεγαλυτερη οθονη,καλυτερο επεξεργαστη,μεγαλυτερη αναλυση,και παιζει και flash και προτιματε το iphone 4[4s-5-6-15]?Ελεγα να το απρω και εγω το 4σαρι αλλα ειναι αμαρτια να δινω τοσα λεφτα καθε χρονο ενα κινητο το οποιο δεν εινα το δυναντοτερο της αγορας,

εγώ θα "συμφωνήσω μαζί σου" αλλά επιμένω στο είσαι στο λάθος φόρουμ! εδώ τελευταία φορά που κοίταξα έλεγε iPhone Hellas... και τα μέλη του είναι φαν του iphone και wannabe iphone owners! Εσύ τι από τα δυο είσαι; μάλλον wannabe!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1.133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:09

εχετε πολυ πλακα ολοι παντως...

ο καθενας λεει οτι τον συμφερει για να υποστηριξει μια εταιρια
η οποια το μονο που κανει ειναι να αρμεγει τους πελατες της.


οταν το ι4 ηταν το πιο δυνατο αλλα με παλιο λειτουργικο
λεγατε το κινητο ειναι το πιο δυνατο μπλα μπλα μπλα
τωρα που τα αλλα κινητα ειναι πιο δυνατα λετε τι να το κανεις το δυνατο
εμεις εχουμε ωριμο λειτουργικο (ετσι λετε το γερασμενο εσεις)

και πολλα αλλα που δεν εχω ορεξη να αναλυσω.


γενικα αν δεν πενεψεις το σπιτι σου, λενε,
αλλα οι παροπηδες οχο μονο δεν βοηθανε, καταντανε και γραφικες στο τελος.
Μπορει το φορουμ να ειναι για iphone, αυτο δεν σημαινει οτι τα μελη πρεπει να ειναι και ζομπι.

ωρες ωρες λεω κατσε να μπω στο φορουμ να σπασω λιγο πλακα με αυτα που διαβαζω!

Τελευταία επεξεργασία από: Neopas, 01/06/2011 - 15:10


#123   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:14

επειδή τυχαίνει το επάγγελμα μου είναι φωτογράφος σε ενημερώνω ότι πάντα όταν δεν έχω εύκαιρη την φωτογραφική θέλω να βγάζω μια καλύτερη εικόνα χωρίς να χρειάζομαι 3ποδό γιατί τρέμει το χέρι μου!

Και φίλε συναδελφε να σου πω!με τον φακό που έχει πάνω το κάθε κινητό τι θα εκτυπωσεις αφίσα.....η γιγαντοαφισα......το πολύ να την προβαλεις στην 21 ιντσών οθόνη σου!κάνω λάθος?και μην μου πεις ότι θα αφιερώσεις ποτέ ώρα να επεξεργαστείς μια φωτό από το κινητό όπου θα χρειάζεσαι και την παραμικρή ανάλυση....γιατί σε πληροφορώ.....με κινητο δεν θα πάρεις ποτέ το αποτέλεσμα που επιθυμείς......μην διυλιζουμε τον κόνωπα για κάτι που είναι defacto!

#124   swatoner

swatoner

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:20

εχετε πολυ πλακα ολοι παντως...

ο καθενας λεει οτι τον συμφερει για να υποστηριξει μια εταιρια
η οποια το μονο που κανει ειναι να αρμεγει τους πελατες της.


οταν το ι4 ηταν το πιο δυνατο αλλα με παλιο λειτουργικο
λεγατε το κινητο ειναι το πιο δυνατο μπλα μπλα μπλα
τωρα που τα αλλα κινητα ειναι πιο δυνατα λετε τι να το κανεις το δυνατο
εμεις εχουμε ωριμο λειτουργικο (ετσι λετε το γερασμενο εσεις)

και πολλα αλλα που δεν εχω ορεξη να αναλυσω.


γενικα αν δεν πενεψεις το σπιτι σου, λενε,
αλλα οι παροπηδες οχο μονο δεν βοηθανε, καταντανε και γραφικες στο τελος.
Μπορει το φορουμ να ειναι για iphone, αυτο δεν σημαινει οτι τα μελη πρεπει να ειναι και ζομπι.

ωρες ωρες λεω κατσε να μπω στο φορουμ να σπασω λιγο πλακα με αυτα που διαβαζω!

Επειδή υπάρχει πολύς κόσμος σε αυτό το forum και δεν είναι μια ομάδα που να έχουν όλοι μια επίσιμη άποψη και ιδέα τα μεταφράζεις λάθος.
Δε βγήκε ποτέ το ολόκληρη η iphone hellas κοινότητα με μία ομόφωνη απόφαση να πεί τα παραπάνω αλλά μάζεψες χιλιάδες απόψεις άλλες σωστές και λάθος.
Γιαυτό μη παραφράζεις σχόλια μισά.
Κανείς δεν είπε γερασμένο αλλά όριμο. Μήπως να θυμίσω οτι η sony ericsson έβγαλε πριν λίγο καιρό androi update στα xperia το οποίο δε σου επέτρεπε να γράψεις απο το την touch οθόνη;
Τέτοια παραδείγματα φέρνουμε για να μιλήσουμε για ωριμότητα λειτουργικού.

Το κάθε τί έχει τα συν και τα πλήν του.
Εδώ είναι μια κοινότητα για iPhone και όχι για κινητά γενικά. Δεν έχει άλλες ενότητες και δόξα το Θέο υπάρχουν και άλλα forum που είναι γενικά για κινητά και είναι άριστα σε αυτό που ασχολούνται. Καλές οι γνώμες και οι απόψεις αλλά μη γινόμαστε και εριστικοί.

Τελευταία επεξεργασία από: swatoner, 01/06/2011 - 15:21


#125   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:22



Εχω σοκαριστει,ιδια τιμη ,καμια σχεση το ενα με το αλλο και προτιμουν iphone 4.Λογος?

Φίλε δεν θα σου πω πολλά γιατί ΕΣΥ είσαι ο κολλημενος και δεν βλέπεις το μεγάλο λάθος της σύγκρισης!!!είναι το λιγότερο που μπορώ να πω ελεεινο να συγκρίνεις ένα κινητο που δεν έχει μήνα που βγήκε με ένα κινητο που έχει χρόνο!και δεύτερον η παντοφλοπλαστικουρα που σου πουλάνε δεν παν να έχει και turbo boost!άμα είναι να το πάρω και να είναι ένα spec κινητο χωρίς ουσία ε τότε βρασε μας....παίξε τώρα με τις αντιγραφές και τα ports που έχουν κάνει από το AppStore και γενικά απο το iOS και πες την γνώμη σου στο φόρουμ της samsung εφόσον εδώ μιλάμε για iphonia!φιλικοτατα,άσχετα με το ύφος....Νικος!

#126   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:24

εχετε πολυ πλακα ολοι παντως...

ο καθενας λεει οτι τον συμφερει για να υποστηριξει μια εταιρια
η οποια το μονο που κανει ειναι να αρμεγει τους πελατες της.


οταν το ι4 ηταν το πιο δυνατο αλλα με παλιο λειτουργικο
λεγατε το κινητο ειναι το πιο δυνατο μπλα μπλα μπλα
τωρα που τα αλλα κινητα ειναι πιο δυνατα λετε τι να το κανεις το δυνατο
εμεις εχουμε ωριμο λειτουργικο (ετσι λετε το γερασμενο εσεις)

και πολλα αλλα που δεν εχω ορεξη να αναλυσω.


γενικα αν δεν πενεψεις το σπιτι σου, λενε,
αλλα οι παροπηδες οχο μονο δεν βοηθανε, καταντανε και γραφικες στο τελος.
Μπορει το φορουμ να ειναι για iphone, αυτο δεν σημαινει οτι τα μελη πρεπει να ειναι και ζομπι.

ωρες ωρες λεω κατσε να μπω στο φορουμ να σπασω λιγο πλακα με αυτα που διαβαζω!


φιλε μου ουτε ζομπι ειμαστε ουτε παροπηδες φοραμε! μην εισαι εριστικος κ μην υποτιμας την νοημοσυνη μας...επισης το οτι εχουμε iphone δεν παει να πει οτι ειμαστε φανατικοι της apple...

#127   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1.133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:31

Επειδή υπάρχει πολύς κόσμος σε αυτό το forum και δεν είναι μια ομάδα που να έχουν όλοι μια επίσιμη άποψη και ιδέα τα μεταφράζεις λάθος.
Δε βγήκε ποτέ το ολόκληρη η iphone hellas κοινότητα με μία ομόφωνη απόφαση να πεί τα παραπάνω αλλά μάζεψες χιλιάδες απόψεις άλλες σωστές και λάθος.
Γιαυτό μη παραφράζεις σχόλια μισά.
Κανείς δεν είπε γερασμένο αλλά όριμο. Μήπως να θυμίσω οτι η sony ericsson έβγαλε πριν λίγο καιρό androi update στα xperia το οποίο δε σου επέτρεπε να γράψεις απο το την touch οθόνη;
Τέτοια παραδείγματα φέρνουμε για να μιλήσουμε για ωριμότητα λειτουργικού.

Το κάθε τί έχει τα συν και τα πλήν του.
Εδώ είναι μια κοινότητα για iPhone και όχι για κινητά γενικά. Δεν έχει άλλες ενότητες και δόξα το Θέο υπάρχουν και άλλα forum που είναι γενικά για κινητά και είναι άριστα σε αυτό που ασχολούνται. Καλές οι γνώμες και οι απόψεις αλλά μη γινόμαστε και εριστικοί.


αμα το 90% τον μηνυματων ειναι του υφους που αναφερω δεν με νοιαζει η επισημη γραμμη του φορουμ.
εξαλλου δεν γινεται το 10% να ειναι το επισημο και ανεχεται το αλλο 90% που λεει κατι αλλο.

δεν με νοιαζει τι κανει η SE, με το iphone ασχολουμαι, και με τις συγκρισεις που ΕΣΕΙΣ ανεβαζετε.

η γνωμη μου ειναι πολυ πιο εμπεριστατομενη και τεκμειριομενη
απο πολλες αρλουμπες που ειναι γραμμενες εδω μεσα, ακομα και στο ιδιο θεμα που γραφουμε.


ειμαι εριστικος, το ξερω δεν κρυβομαι
αλλα καλυτερα εριστικος παρα να λεω ανακριβιες, να γλυφω εταιριες, να ειμαι πορωμενος.

Καλυτερα να φωναζω λιγο, παρα να προσπαθω να πεισω ( ποιον εμενα; ) οτι η apple ειναι καλυτερη απο ολους!

#128   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:33

εχετε πολυ πλακα ολοι παντως...

ο καθενας λεει οτι τον συμφερει για να υποστηριξει μια εταιρια
η οποια το μονο που κανει ειναι να αρμεγει τους πελατες της.


οταν το ι4 ηταν το πιο δυνατο αλλα με παλιο λειτουργικο
λεγατε το κινητο ειναι το πιο δυνατο μπλα μπλα μπλα
τωρα που τα αλλα κινητα ειναι πιο δυνατα λετε τι να το κανεις το δυνατο
εμεις εχουμε ωριμο λειτουργικο (ετσι λετε το γερασμενο εσεις)

και πολλα αλλα που δεν εχω ορεξη να αναλυσω.


γενικα αν δεν πενεψεις το σπιτι σου, λενε,
αλλα οι παροπηδες οχο μονο δεν βοηθανε, καταντανε και γραφικες στο τελος.
Μπορει το φορουμ να ειναι για iphone, αυτο δεν σημαινει οτι τα μελη πρεπει να ειναι και ζομπι.

ωρες ωρες λεω κατσε να μπω στο φορουμ να σπασω λιγο πλακα με αυτα που διαβαζω!

+12
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#129   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1.133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:35

φιλε μου ουτε ζομπι ειμαστε ουτε παροπηδες φοραμε!


ναι, αυτο φαινεται...

μην εισαι εριστικος κ μην υποτιμας την νοημοσυνη μας...επισης το οτι εχουμε iphone δεν παει να πει οτι ειμαστε φανατικοι της apple...


το να εχεις ενα προιον μεγεια σου με χαρα σου.
κι εγω το ιδιο προιον εχω!

το να προσπαθειτε ομως να βγαλετε ολα τα αλλα σκαρτα,
ακομα και τα αποδεδειγμενα καλυτερα, τοτε κατανταει γελοιο.

#130   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:37

το να προσπαθειτε ομως να βγαλετε ολα τα αλλα σκαρτα,
ακομα και τα αποδεδειγμενα καλυτερα, τοτε κατανταει γελοιο.

*διορθωση* αποδεδειγμενα καλυτερα απο αποψη χαρακτηριστικων.

#131   Socratis10

Socratis10

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:37

εγώ θα "συμφωνήσω μαζί σου" αλλά επιμένω στο είσαι στο λάθος φόρουμ! εδώ τελευταία φορά που κοίταξα έλεγε iPhone Hellas... και τα μέλη του είναι φαν του iphone και wannabe iphone owners! Εσύ τι από τα δυο είσαι; μάλλον wannabe!

Το φορουμ λεγεται iphonehellas και οχι iphonefans.Επιπλεον εχω iphone 3gs

#132   Neopas

Neopas

    iPH Contributor

  • 1.133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:43

*διορθωση* αποδεδειγμενα καλυτερα απο αποψη χαρακτηριστικων.


οταν λεμε αποδεδειγμενα, προφανως λογο χαρακτιριστικων,
τα οποια περιλαμβανουν δυνατοτητες hardware και λειτουργειες software.

το μονο υποκειμενικο ειναι το user interface
το οποιο δεν μπορεις να το συγκρινεις παρα μονο να το συνηθισεις

#133   swatoner

swatoner

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:43

αμα το 90% τον μηνυματων ειναι του υφους που αναφερω δεν με νοιαζει η επισημη γραμμη του φορουμ.
εξαλλου δεν γινεται το 10% να ειναι το επισημο και ανεχεται το αλλο 90% που λεει κατι αλλο.

δεν με νοιαζει τι κανει η SE, με το iphone ασχολουμαι, και με τις συγκρισεις που ΕΣΕΙΣ ανεβαζετε.

η γνωμη μου ειναι πολυ πιο εμπεριστατομενη και τεκμειριομενη
απο πολλες αρλουμπες που ειναι γραμμενες εδω μεσα, ακομα και στο ιδιο θεμα που γραφουμε.


ειμαι εριστικος, το ξερω δεν κρυβομαι
αλλα καλυτερα εριστικος παρα να λεω ανακριβιες, να γλυφω εταιριες, να ειμαι πορωμενος.

Καλυτερα να φωναζω λιγο, παρα να προσπαθω να πεισω ( ποιον εμενα; ) οτι η apple ειναι καλυτερη απο ολους!

Αγαπητέ ο καθένας λέει τη γνώμη του.
Δεν νομίζω κανείς να είναι ούτε υπάληλος της Apple εδώ μέσα αλλά ούτε οιadmins του forum να πουλάνε "επίσημα" απο τη σελίδα iPhone κινητά.
Αν πχ αγοράσω ένα Yamaha TDM θα πάω στο tdmhellas.gr για να σχολιάσω τα προτερήματα της μηχανής αυτής και να λύσω απορείες η να σχολιάσω σχετικά με το συγκεκριμένο μηχανάκη. Δε θα πάω εκεί για να πώ πωωω έχει αυτό το πρόβλημα το μηχανάκι πάρτε όλοι Varadero.
Αν θελήσω σχετικά με μηχανές θα πάω στο moto.gr είτε σε κάποιο άλλο forum που ασχολείτε γενικά με μηχανές για να κάνω συγκρίσεις.

Σίγουρα το iPhone δεν είναι το καλύτερο κινητό που υπάρχει ούτε ποτέ θα είναι. Ήταν πρωτοπόρος όταν βγήκε και πολλοί βγάλανε συσκευές με πολλά χαρακτηριστικά και ιδέες απο το iPhone. Όλα έχουν τα υπέρ και τα κατά τους. Δεν είναι αθλητική ομάδα ούτε κανείς φανατίζετε με αυτό απλά οι περισσότεροι ασχολούμαστε με αυτό γιατί έχει αρκετά πράγματα που μας διευκολύνουν και μας αρέσουν.
Προσωπικά είχα το 3G, το πούλησα και ύστερα απο ένα χρόνο αγόρασα το 3GS ενώ ήδη κυκλοφορεί το 4 και αυτό για τους λόγους μου και γιατί με βόλεψε καλύτερα απο πολλά άλλα κινητά.

Δε βάζουμε παρωπίδες απλά όπως και να έχει iPhone Hellas λέγετε και δεν σε αναγκάζει κανείς ούτε σου κάνουμε Θεό την apple, μυαλό έχουμε όλοι μας να κρίνουμε και να αποφασίσουμε που θα δώσουμε τα λεφτά μας γιαυτό καλύτερα απλά ας αναφέρουμε τις απόψεις μας γινόντας εριστικοί απλά χάνουμε το δίκιο μας και δημιουργούμε κόντρα αντιδράσεις. Λες την αποψή σου ήρεμα και ωραία και όποιον τον ενδιαφέρει την δέχετε, εσύ την προσπάθειά σου και την άποψη σου την έκανες και την διατύπωσες.

Μη γινόμαστε άβουλοι οπαδοί. Η αγορά έχει πολλά να προσφέρει και γιαυτό υπάρχει και υφίσταται ο ανταγωνισμός.

#134   Socratis10

Socratis10

    iPH newbie

  • 89 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:46

Επιπλεον αυτο για το android οτι ειναι ανωριμο.Μπορειται να μου το εξηγησετε?Δηλαδη δεν βρισκουμε τα ιδια προγραμματα στο android.Οκ,μερικα παιχνιδια μπορει να μην υπαροχν αλλα τα περισσοτερα υπαρχουν

#135   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 01/06/2011 - 15:46

οταν λεμε αποδεδειγμενα, προφανως λογο χαρακτιριστικων,
τα οποια περιλαμβανουν δυνατοτητες hardware και λειτουργειες software.

το μονο υποκειμενικο ειναι το user interface
το οποιο δεν μπορεις να το συγκρινεις παρα μονο να το συνηθισεις

οταν λεω απο αποψη χαρακτηριστικων εννοω καθαρα το harware.
το software ειναι υποκειμενικο θεμα οποτε καλυτερο δεν υπαρχει εξ'ορισμου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες