Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Λύση σχετικά με συνδεσιμότητα Bluetooth MW600


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/02/2013 - 13:04

Κάνοντας ο,τι έγραψε παραπάνω ο cmak μπορώ να πω ότι δουλεύει τέλεια..
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΕΥΧΑΡΙΑΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2013 - 13:46

παιδια επειδη το εχω ψαξει λοιπον ακουστε ,αρκει να κανετε hard reset στο mw600 καθε φορα που βγαινει εκτος περιοχης του iphone !και εννοειται να σβηνετε απο τις bluetooth συσκευες το mw 600 και να το ξανακανετε pair!αλλα σε iphone 5 δουλευει αψογα

#63   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 06/02/2013 - 10:22

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ μετά από 2-3 ημέρες ότι πράγματι το MW600 λειτουργεί άψογα, εφόσον όμως προηγουμένως γίνουν όσα αναφέρονται παραπάνω..

#64   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 07/02/2013 - 22:18

Κάνοντας ο,τι έγραψε παραπάνω ο cmak μπορώ να πω ότι δουλεύει τέλεια..
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΕΥΧΑΡΙΑΣΤΩ ΠΟΛΥ!!


Να είσαι καλά φιλαράκι. Χαίρομαι που βοήθησα 😉

#65   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 13/11/2013 - 12:51

Με το 4s σε 6αρι λειτουργικό, παρουσιαζόταν που και που (2-3 την ημέρα) κολλήματα κτλ..

Με το 5αρι σε 7.0.3 μπορώ να πω ότι λειτουργεία ΑΨΟΓΑ...

 

εντυπωσιασμένος....



#66   RTouris

RTouris

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Twitter:@RTouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:RTouris

Δημοσίευση 19/12/2013 - 18:28

Η λύση στα προβλήματα του MW600 δόθηκε με την αντικατάσταση του από ένα Samsung HS3000 το οποίο μάλιστα υποστηρίζει A2DP (στερεοφωνικά ακουστικά όπως και στο MW600 με πολύ καλή ποιότητα) και bluetooth stack 3.0.

 

Στα €27 από τα Public προ μερικών ημερών, ήταν απλά ότι καλύτερο σε στερεοφωνικό και trouble-free σε iPhone...από τότε και πέρα δεν κοίταξα πάλι ούτε σειρά pair, ούτε το ποια συσκευή θα ανοίξω πρώτα κλπ..

 

Στα αρνητικά του συγκαταλέγονται τα εξής:

 

α. τα ακουστικά, στην οποία περίπτωση βέβαια χρησιμοποίησα τα προηγούμενα του MW600,

β. το γεγονός ότι η επανάκκληση τελευταίου αριθμού πραγματοποιείται με ΜΙΑ και όχι ΔΥΟ πιέσεις του κεντρικού πολυπλήκτρου (γνωστό προ αγοράς).

 

αυτά σε iPhone4S/jb iOS 6.1.2..Ίσως σε iPhone 5+ το MW600 να λειτουργεί πλέον σωστά, αλλά σε 4s όχι...οπότε αν ψάχνει κανείς για εναλλακτική έχω να προτείνω το εν λόγω! καλές γιορτές και καλές αγορές!



#67   RTouris

RTouris

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Twitter:@RTouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:RTouris

Δημοσίευση 03/02/2014 - 12:45

Επαναφέρω το θέμα για να αναφέρω ότι το MW600 σε iPhone4S/iOS 7.0.4 "φαίνεται" να λειτουργεί πλέον δίχως να παρουσιάζει τα προβλήματα που είχε στο iOS 6.x..αυτά μετά από ολιγοήμερες δοκιμές, για νεότερα θα επανέλθω εντός των επομένων ημερών.



#68   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 28/11/2014 - 11:24

Επαναφέρω και εγώ το θέμα του w600 που ξαφνικά ΚΑΙ ΠΑΛΙ μετά από 1 έτος και έναν μήνα ξαναχάλασε (το τρίτο κατά σειρα)

Φυσικά επεστράφη. Φυσικά μου είπαν ότι.. η εγγύηση στα αξεσουάρ είναι... ένα έτος..

Φυσικά και τους είπα ότι ΔΕΝ αξεσουάρ αλλά fm receiver player με δυνατότητες BT και φυσικά για εσάς είναι αξεσουάρ και για εμένα απαραίτητο εργαλείο και όχι αξεσουάρ, αφού λειτουργεί και αφ εαυτό.

Φυσικά και τους είπα ότι ο νόμος δεν κάνει λόγο ούτε εξαιρεί από την διετή εγγύηση ΚΑΙ τα "αξεσουάρ". Αν ήταν έτσι, ας τα βαφτίσουν όλα αξεσουαρ. 

και όταν είπαν για ¨πολιτική" της σονυ, τους είπα και για την δική μου "πολιτική" που λεει κάτι διαφορετικό: Εγγύηση 100 χρόνια. Αυτό λεει η δική μου ¨πολιτική".

Τους τα έστειλα πίσω.

Δεν περιμένω και κανένα θαύμα. Και για 30 ευρώ δεν θα ασχοληθώ παραπάνω, εκτός και εάν με προκαλέσουν..

Σε αναζήτηση αντίστοιχου bt ΦΥΣΙΚΑ και όχι ΣΟΝΥ... κάτι για 

Plantronics BT Stereo Headset BackBeat GO2

σκέφτομαι...

αξίζει, δεν ξέρω...






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες