Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Λύση σχετικά με συνδεσιμότητα Bluetooth MW600


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
67 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 19/10/2011 - 09:48

Άψογη λειτουργία με ios 5, επιτέλους !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   lammyo

lammyo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/10/2011 - 10:16

Επιβεβαίωση και από εμένα εδώ και 2 εβδομάδες περίπου με iOS 5 το mw600 δουλεύει τέλεια!!! Ούτε μια χαμένη κλήση!!! Επιτέλους τα χρήματα του έπιασαν τόπο!!!

#33   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 19/10/2011 - 12:55

ρε παιδια επειδη ψαχνομαι να το αγοράσω το συγκεκριμενο γιατι εχει και ενσωματομενο ραδιο για πειτε μου να το αγοράσω η να παω σε τιποτα αλλο?

Και αν ειναι να παω σε αλλο σε ποιο προτεινεται????

Φίλε εάν έχεις την ios 5 τότε πάρτο άφοβα.Είναι καταπληκτικό και με φοβερή αυτονομία παρ'όλο το ράδιο.το προτείνω ανεπιφύλακτα.εάν είσαι jb σε 4.3 και δεν έχεις σκοπό να αναβαθμίσεις τότε άστο.εάν είσαι σε 4.2.1 πάλι δουλεύει άψογα.

Αυτά τα ολίγα ελπίζω να σε βοήθησα. :lol: :lol:

#34   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 19/10/2011 - 13:09

ρε παιδια επειδη ψαχνομαι να το αγοράσω το συγκεκριμενο γιατι εχει και ενσωματομενο ραδιο για πειτε μου να το αγοράσω η να παω σε τιποτα αλλο?

Και αν ειναι να παω σε αλλο σε ποιο προτεινεται????



Φίλε αν βάλεις ios5 πάρτο άφοβα. Είναι μακράν ότι καλύτερο κυκλοφορεί

#35   SIERRA1

SIERRA1

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2011 - 02:32

Χαιρετίζω την παρεα.

Παιδία παιδία και εγώ τα ίδια προβλήματα έχω με εσάς (iphone 4 με OS-4.2.1) και εύχομαι να διορθωθούν με το OS-5.
Αλλα αφού το λέτε και εσείς ότι τα προβλήματα τελείωσαν με το νέο λειτουργικό θα το κρατήσω ακόμα λίγο μέχρι να γίνει το πλήρες jailbreak για να το δοκιμάσω.

Το MW-600 κατά τη γνώμη μου το δυνατότερό του σημείο και ο λόγος που με έκανε να το αγοράσω ήταν η αναγνώριση κλήσεων!!! και μάλιστα με ελληνικους χαρακτήρες, ενοείται φυσικά και η σύνδεση με το ipod και το ραδιόφωνο που στερείται το iphone.

Η ατέλεια του, πάλι κατά τη γνώμη μου είναι ότι έχει το μικροφωνάκι πάνω στη συσκευή και όχι στο καλώδιο το ακουστικού λίγο πιο κάτω από το αυτί και στο ύψος περίπου του στόματος, με αποτέλεσμα όταν στερεώνεις τη συσκευή στο γιάκά από το μπλουζάκι ή από το πουκάμισω, όταν σε κάλούν να κάνεις το λαιμό σου σαν της κότας που ξεψειρίζεται για να δεις πoιος σε καλεί και αναλόγος να απαντήσεις.

#36   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 24/10/2011 - 02:36

συνδεσε πανω του τα handsfree που ειχε το iphone σου στη συσκευασια του. Η τελος παντων ακουστικα που να εχουν πανω τους μικροφωνο ωστε να μη χρειαζεται να εχεις το bluetooth κοντα στο στομα συνεχεια. ετσι με βολεψε εμενα γτ δε φοραω πολυ πουκαμισα ή μπλουζες με γιακα! σε ios 5 εμενα λειτουργει αψογα :)

#37   SIERRA1

SIERRA1

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2011 - 20:01

συνδεσε πανω του τα handsfree που ειχε το iphone σου στη συσκευασια του. Η τελος παντων ακουστικα που να εχουν πανω τους μικροφωνο ωστε να μη χρειαζεται να εχεις το bluetooth κοντα στο στομα συνεχεια. ετσι με βολεψε εμενα γτ δε φοραω πολυ πουκαμισα ή μπλουζες με γιακα! σε ios 5 εμενα λειτουργει αψογα :)

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω αλλα όπως είπα θα περιμένω πρώτα για jailbreak του OS-5.

#38   subcode

subcode

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:subcode

Δημοσίευση 24/10/2011 - 20:15

Επιβεβαιώνω και εγώ... Με iOS5 δουλεύει τέλεια. Επιπλέον τώρα εμφανίζει και τους τίτλους των τραγουδιών από το Music App. Το καλύτερο Stereo ακουστικό Bluetooth που είχα ποτέ. Πολύ καλός ήχος με σχεδόν μηδαμινά compression Artifacts σε Stereo λειτουργία.

Τελευταία επεξεργασία από: subcode, 24/10/2011 - 20:15


#39   blackpixie

blackpixie

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/03/2012 - 02:41

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο bluetooth και θέλω να ρωτήσω αν κάποιος το έχει δοκιμάσει σε iPad

Τελευταία επεξεργασία από: blackpixie, 16/03/2012 - 02:43


#40   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2012 - 02:46

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο bluetooth και θέλω να ρωτήσω αν κάποιος το έχει δοκιμάσει σε iPad

αφου το ipad δεν παιρνει τηλεφωνο..τι θα το κανεις?

#41   blackpixie

blackpixie

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/03/2012 - 03:05

αφου το ipad δεν παιρνει τηλεφωνο..τι θα το κανεις?

Για το κινητό μου το θέλω κυρίως, απλώς αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω με το iPad για VOIP κλήσεις (όπως κάνω καμιά φορά με ένα παλιό Nokia bt που έχω) και λίγο περισσότερο για μουσική.

Τελευταία επεξεργασία από: blackpixie, 16/03/2012 - 03:07


#42   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/03/2012 - 16:45

Εμενα παιδια παντως μου κολλαει ακομα στις κλησεις γαμωτο!!μου το εκαναν δωρο στην γιορτη μου και δεν ξερω τι να κανω :(
iphone 4s ios 5.1

Τελευταία επεξεργασία από: teo18480, 20/03/2012 - 16:45


#43   belial

belial

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 03/05/2012 - 15:35

Επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο Bluetooth, έχω iPhone 4 με ios 5.1. Από ότι κατάλαβα δουλεύει μια χαρά. Εκτός αν άλλαξε κάτι. Όποιος γνωρίζει ας πεί, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

#44   cmak

cmak

    iPH Addict

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 03/05/2012 - 23:48

Για το κινητό μου το θέλω κυρίως, απλώς αναρωτιέμαι αν θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω με το iPad για VOIP κλήσεις (όπως κάνω καμιά φορά με ένα παλιό Nokia bt που έχω) και λίγο περισσότερο για μουσική.


Και στο iPad 1 & 2 δούλευε άψογα

Επειδή ενδιαφέρομαι για το συγκεκριμένο Bluetooth, έχω iPhone 4 με ios 5.1. Από ότι κατάλαβα δουλεύει μια χαρά. Εκτός αν άλλαξε κάτι. Όποιος γνωρίζει ας πεί, ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Στο 4 και εμένα μου δούλευε καλά. Στο 4s με δουλεύει😡

#45   zvrikos

zvrikos

    iPH Addict

  • 668 μηνύματα
  • Twitter:@zvrikos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/05/2012 - 00:40

Που και που τραβάει κάτι μαλακ((***&&να κολλήματα, κυριολεκτικά που σου την δίνουν στα νεύρα..
Επειδή όμως μιλάω πολύ στο τηλέφωνο, με έχει σώσει... επειδή ήθελα να έχω και ράδιο..
Αλλιώς, ένα νόκια απίστευρο handsfree που είχα πάρει, δούλευε Α-Ψ-Ο-Γ-Α

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες