Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 5 beta 1, ... 5, 6, 7...


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1234 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1201   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 21:51

Έλα ρε συ 10 μέρες θα είναι μέχρι της 14/10••!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1202   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:11

Δεν ξέρω, εγω απο της 23/9 ακούω για GM και GM δεν βλέπω!!


Sent from my iPad 2 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: mpatakis, 01/10/2011 - 22:13


#1203   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:13

(23/9) εμένα έτσι μου είπε ο επικεφαλής του forum 4/10 η GM και μετα απο κανά 19 ημερο η κανονική

Τελευταία επεξεργασία από: fasman, 01/10/2011 - 22:13


#1204   mpatakis

mpatakis

    iPH Elite Poster

  • 2.386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:14

19 μέρες ,πολλές δεν είναι?


Sent from my iPad 2 using Tapatalk

#1205   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:15

Εε εντάξει τώρα θα ασχοληθούμε με το iPhone και θα περάσουν

#1206   hackgeo

hackgeo

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:hackgeo19

Δημοσίευση 01/10/2011 - 22:50

ελεος με την apple εχω λειωσει την μπαταρια στην 4.3.5 ας δωσει την τριτη την ios5 >:(

#1207   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:33

ναι .! 200+ νεα πραγματα ετσι λενε

συγγνωμη κιολας αλλα παπαριες εχει ....μαλλον για 4.3.6 μοιαζει παρα για ios 5 δυστυχως

#1208   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:35

συγγνωμη κιολας αλλα παπαριες εχει ....μαλλον για 4.3.6 μοιαζει παρα για ios 5 δυστυχως

τι λες ρε φιλε μαλλον δεν το εχεις δει καν ετσι εε δεν ξες τιποτα

#1209   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:37

ελεος με την apple εχω λειωσει την μπαταρια στην 4.3.5 ας δωσει την τριτη την ios5 >:(

αν καίγεσαι τοσο πολυ ,με 5 ευρω σου λεω αν θες εναν τυπο απο ebay(ετσι το εκανα και εγω ) γινεται udid registration kαι μετα την περνας .Μην αγχωνεσαι δεν θα δεις και τιποτα θεεικο .Εγω πηγα και μετα απο 2 ημερες γυρισα πισω ;) 4.3.3 J/B και τα μυαλα στα καγκελα :lol:

#1210   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:39

τι λες ρε φιλε μαλλον δεν το εχεις δει καν ετσι εε δεν ξες τιποτα

δες το προηγουμενο ποστ μου και θα καταλαβεις .Αποψη μου ολα αυτα που λεω για το ios5 εσυ που την δοκιμασες μπορει να εχεις αλλη αποψη ;) Σεβαστη

#1211   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:42

ειναι Beta αυτη που εβαλες εσυ αλλα αν δεις την κανονικι θα τριβης τα ματια σου

#1212   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:52

ειναι Beta αυτη που εβαλες εσυ αλλα αν δεις την κανονικι θα τριβης τα ματια σου

Αυτο το εγραψε το παλικαρι ο Cybertron

Παρόλο που το ίδιο το i-Tunes αποκαλύπτει πλήρως μέσα στο κωδικό του το 4S , παρόλο που η ίδια η ΑΤ&Τ εμφανίζει στο σύστημα της το 4S , παρόλο που ετικέτα της Αpple δηλώνει ξεκάθαρα το 4S , παρόλο που ΣΟΒΑΡΉ εταιρεία κατασκευής θηκών εμφανίζει επίσημη συσκευασία της για το 4S , παρόλο που σημαντικά φόρουμ μιλάνε όλα για το 4S , κάποιοι " ρομαντικοί " ή εντελώς εθισμένοι στον FunBoy-σμο τους κοινός προβατάκια , ακόμα κρατάν το πολύ μεγάλο καλάθι και περιμένουν το " θαύμα " , χωρίς να μπορούν να δεχτούν κάτι άλλο πέρα από το " θαύμα " , επειδή οι προσδοκίες τους είναι μεγαλύτερες από τον ρεαλισμό και την πραγματικότητα !!
Δεν έχουν καταλάβει παρόλο που είναι πελάτες της εταιρείας ή μάλλον ΔΕΝ θέλουν με τίποτα να καταλάβουν την νοοτροπία της Apple...δηλαδή το Major - Minor Update σε ΌΛΑ τα προϊόντα της. Επίσης , κοινά αποδεκτό ότι ως εταιρεία δημιουργεί ΠΡΏΤΑ το Software και ΜΕΤΆ το " ντύνει " με το κατάλληλο Hardware , ώστε να δουλεύει αψεγάδιαστα και ως εκεί !! Αυτό το κάνει σε όλα τα μηχανήματα της - σε ότι παράγει γενικά...και η πάγια φιλοσοφία της ως εταιρεία , που είναι και το μυστικό της επιτυχίας της ως ένα σημείο , φυσικά και δεν θα αλλάξει έτσι ξαφνικά ένα ωραίο Κλιφορνέζικο πρωινό του Οκτώβρη , επειδή κάποιοι είναι φαντασμένοι και περιμένουν το σχήμα " δάκρυ " στο κινητό και το Liquid Metall ως νέο υλικό !!
Το 2011 , όπως είπε και ο Steve είναι η χρονιά του iPad 2 και ως εδώ επαληθεύεται πλήρως , διοτι σε ότι προϊών μέχρι στιγμής έκανε αναβάθμιση μέσα στο 2011 η εταιρεία , ήταν ΣΕ ΌΛΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΆ MINOR UPDATES !! Το 2011 τελικά είναι η χρονιά του Software ( λειτουργικά συστήματα ) και του iPad 2 και ως εκεί !!
Το 4S είναι η ποιο λογική κίνηση που θα έκανε η εταιρεία , ΈΝΑ ΑΠΛΌ REFRESH ...εξαιρετικά προβλέψιμη κίνηση θα έλεγα !! Κοινός κάθε iPhone " φορά " το Hardware του αντίστοιχου χρονικά iPad , έτσι λοιπόν πολύ λογικά και το 4S θα " φορά " το υλικό του iPad 2 και αντιστοίχως το μεθεπόμενο iPhone το υλικό του iPad 3 κτλ.
Για τους επόμενους μήνες μέχρι την WWDC 2012 τον ερχόμενο Ιούνη , που δεν είναι και τόσο μακρυά , το 4S με το υλικό του iPad 2 μια χαρά θα καλύψει το κενό μέχρι το Major Upadte to 2012 , εξάλλου το υλικό του iPad 2 ΕΊΝΑΙ ΣΑΦΈΣΤΑΤΑ ΠΟΛΎ ΓΡΗΓΟΡΌΤΕΡΟ με βάση πραγματικών μετρήσεων , από όλα τα Hardwares των smartphones που κυκλοφορούν και θα κυκλοφορήσουν στην αγορά !! Την δουλειά του ως κινητό μέχρι τον προσεχές Ιούνιο θα την πετύχει στο έπακρο με τρελές πωλήσεις και με το μικρότερο κόστος για την εταιρεία , γιατί θα κρατήσει την ίδια σχεδίαση τώρα , οπότε ΔΕΝ θα προβεί και σε ανάλογη αλλαγή του βιομηχανικού εξοπλισμού στις αλυσίδες παραγωγής !! Άρα , ολοταχώς κινείτε για μεγάλες αλλαγές από το καλοκαίρι και μετά !!
Τώρα , όσοι εδώ μέσα δεν βλέπουν τα σημάδια των καιρών και ονειρεύονται της πανάγιας τα μάτια , φανερά εθελοτυφλούν , μάλλον απογοητευμένοι θα μείνουν και με την υπέρμετρη αισιοδοξία τους παρέα να κάνουν μαζί κρύο ντους !! Το αστείο από την άλλη είναι , ότι ΟΡΙΣΜΈΝΩΝ ο φανατισμός και το άγχος τους για το επόμενο μοντέλο του iphone είναι τόσο μεγάλο , που κυριολεκτικά αυτό φαίνεται να ξεπερνά ακόμα και το άγχος τούς για οτιδήποτε άλλο σοβαρό...τέτοια εντύπωση δημιουργούν και σε τέτοιο βαθμό που δίνουν πάτημα στους άλλους να τους ονομάζουν κυριολεκτικά -ΠΡΌΒΑΤΑ !!
Τέλος , πιστεύω ότι στο επόμενο μοντέλο που θα μοιάζει σαν το τρέχων CDMA μοντέλο , το " μεγάλο πράγμα της υπόθεσης " που θα κάνει την ουσιαστική διάφορα ως λειτουργιά , θα είναι το Assistant !! Θεωρητικά καλή λειτουργία...πρακτικά ΑΔΙΆΦΟΡΗ.... αν ήμουν ΤΥΦΛΟΣ τύπου Stevie Wonder , ΝΑΙ θα το εκτιμούσα απεριόριστα και σίγουρα είναι ΆΡΙΣΤΟ εργαλείο για ανθρώπους με ειδικές ανάγκες ΤΟ ΠΙΣΤΕΎΩ , αλλά το να " μιλάω " για να συντάξω το SMS στην γκόμενα μου όταν είμαι έξω στο Καφέ , νομίζω είναι ο ορισμός της Καγκουριάς και του Ψώνιου , κάνοντας τους άλλους δίπλα να γελάνε και να λένε παναγία μου...τι " φρούτο " και αυτό !!
Κλείνοντας , καταλαβαίνω ότι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...έτσι λένε...αλλά στην πραγματικότητα πεθαίνει ΠΡΏΤΑ η ελπίδα και ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ Ο ΕΛΠΙΖΩΝ !!
Όπως είπε και ο Albert Einstein , ο ΟΡΙΣΜΟΣ της χαζομάρας και της βλακείας , είναι να ΠΡΟΣΔΟΚΑΣ από μια απλή λύση - από ένα απλό πράγμα , ΠΟΛΛΆ ΠΟΛΛΆ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ από αυτά που μπορεί να σου δώσει...έτσι και εδώ , μην προσδοκάτε περισσότερα από αυτά που σου δίνει συνήθως κατά γραμμα η Apple...περισσότερα δηλαδή από ένα 4S...καλό σας βράδυ !!

Σώνει και καλα εσυ πιστευεις οτι ios 5 θα κανει παπαδες ε οχι φιλε μου ,οπως ειναι τωρα με την beta 7 ετσι σχεδον θα ειναι και η επισημη ,θες να το πιστεψεις η οχι σκασιλα μου .

Υ.Γ Πρώτου κανεις σχολια αν ο αλλος ξερει η οχι κατι ,καλο ειναι να ρωτας πρωτα .Φιλικα

Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 01/10/2011 - 23:52


#1213   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 01/10/2011 - 23:55

αυτα μπορει να μην υπαρχουν ολα στις Beta http://www.apple.com...5/features.html

Τελευταία επεξεργασία από: fasman, 01/10/2011 - 23:55


#1214   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2011 - 00:00

αυτα μπορει να μην υπαρχουν ολα στις Beta http://www.apple.com...5/features.html

οταν με το καλο πας ios 5 ,διοτι εγω πηγα στειλε μου pm και πες μου εντυπωσεις .Θελει ακομα πολυ δουλεια το ios5 για να στρωσει ......Ευχομαι να στρωσει διοτι οπως σου ειπα ενα j/b iphone στην 4.3.3 ειναι χρονια μπροστα απο το ios 5 .Δυστυχως

Υ.Γ Αποψη μου ....και περιμενω νεα σου οταν με το καλο πας

#1215   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/10/2011 - 07:36

οταν με το καλο πας ios 5 ,διοτι εγω πηγα στειλε μου pm και πες μου εντυπωσεις .Θελει ακομα πολυ δουλεια το ios5 για να στρωσει ......Ευχομαι να στρωσει διοτι οπως σου ειπα ενα j/b iphone στην 4.3.3 ειναι χρονια μπροστα απο το ios 5 .Δυστυχως

Υ.Γ Αποψη μου ....και περιμενω νεα σου οταν με το καλο πας

Εσυ ρε φιλε απο οτι λες παραπανω πηγες για δυο μερες και το αλλαξες... Δηλαδη με δυο ολοκληρες μερες σε μια δοκιμαστικη εκδοση καταλαβες οτι το ios5 δεν εχει τιποτα ιδιαιτερο; Πρεπει να εισαι πολυ μπροστα απο ολους τους υπολοιπους και μαλιστα και απο ολους τους devs του κοσμου που οι καημενοι παιδευονται εδω και μηνες με 7 ηδη εκδοσεις.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες